bikeportal.org.ua

Веломарафон ХСМ "Железная сотня" 2021

Положення

ПОЛОЖЕННЯ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ

ВЕЛОМАРАФОНУ ХСМ

“ЗАЛІЗНА СОТНЯ” 18.09.2021

Так ти ще не катав! 

 1. ГОЛОВНА МЕТА МАРАФОНУ "ЗАЛІЗНА СОТНЯ"


Веломарафон ХСМ “Залізна Сотня” відноситься до велосипедних змагань категорії крос-кантрі, його метою є:


- Розвиток і популяризація велосипедного спорту в Україні та Кривому Розі;

- Розвиток і популяризація промислового туризму в Україні та Кривому Розі;

- Розвитку масового велосипедного руху серед населення;

- Підвищення спортивної майстерності;

- Залучення молоді до занять спортом;

- Пропаганда здорового способу життя та активного відпочинку.


 1. ОРГАНІЗАТОРИ ТА СПОНСОРИ


Організатори змагань  - Ukrainian Bike Family


Сторінка організації у “Фейсбуці”:

https://www.facebook.com/groups/ukrainianbikefamily


Сторінка Веломарафон ХСМ “Залізна сотня”

www.facebook.com/iron100krКерівник проекту марафону ХСМ “Залізна сотня” Денис Дубов (тел.:+380977162801)

Головний суддя і відповідаючий за реєстрацію учасників марафону ХСМ “Залізна сотня” Соколовський Максим (тел.:+380974638717)

Суддя і відповідаючий за реєстрацію марафону ХСМ “Залізна сотня” Шевченко Олександр (тел.:+380974067112)

Офіційний спонсор Фольксваген Центр Кривий Рiг | офіційний дилер Volkswagen

Вечірній бульвар, 2Ф,

Спонсори змагань:Картинки по запросу КТМ логотип

Веломагазин КТМ

м. Кривий Ріг
пр. Металургів 33Веломагазин Велозавр

вул. Мусоргського 18

Екіпірувальний центр  "Великан"

вул. Павла Глазового 4


 1. МІСЦЕ ТА ЧАС СТАРТУ І ФІНІШУ ЗМАГАНЬ


П'ятий ювілейний веломарафон “Залізна Сотня” пройде 18-го вересня 2021-го року у місті Кривий Ріг. Місце старту - проспект Поштовий (Карла Маркса) 26, біля Головного Поштамту.

 

7:30 Початок реєстрації на старті та видача стартових пакетів учасникам
9:30 Відкриття  веломарафону

 

9:45 Брифінг

 

9:55 Побудова стартової позиції
10:00 Старт веломарафону

 

Місце фінішу та фінішний табір буде розташовано у Парку ім. Федора Мершавцева (Газети Правда).


 1. МАРШРУТИ ЗМАГАНЬ


Основний МАРШРУТ має довжину 100 км. Він переважно пролягає стежками та дорогами зони промислової спадщини Кривого Рогу (кар’єри, відвали, “Долина кольорових пагорбів”, так звані “Марсіанські пейзажі”), включаючи в себе заказник “Балка Північна-Червона”, Краматорський лісовий масив, та Карачунівський лісовий масив. Повороти та напрямок руху будуть вказані й розмічені стрілками з напрямком руху, виконаними за допомогою фарби. Там, де неможливо застосувати фарбу - будуть застосовуватись сигнальна стрічка у вигляді натягнутих “коридорів”, або нав'язані з неї бантики  по напрямку руху. Також планується дублювати повороти на трасі за допомогою ТИРСИ. Але, не дивлячись на такі заходи щодо розмітки траси, кожен учасник самостійно відповідає за свою навігацію по треку. Файл з GPS-треком буде доступний для завантаження наприкінці цього пункту.

На маршруті передбачено п’ять офіційних КП та декілька таємних КП. На кожному з офіційних КП, для учасника передбачено наявність води, та легкого перекусу (банани, яблука, печиво, бутерброди). На деяких КП буде здійснюватись безкоштовна технічна підтримка. Також є можливість поповнити свої запаси у сільських магазинах.

Посилання на маршрут: https://www.alltrails.com/explore/map/iron100-9c8661b

GPX файл для навігатору: https://ubikefamily.org/files/irn2021/iron100-2021.gpx


Додатковий маршрут для новачків довжиною 55 км. Категорія “Залізна спроба” частково пролягає місцями індустріальної спадщини Кривого Рогу і є скороченою версією основного маршруту. Біля половини маршруту проходить у долині річки Інгулець, вздовж Карачунівського водосховища та через Карачунівський лісовий масив.  Розмітка траси виконується так само, як і на основному маршруті. Але, не дивлячись на такі заходи щодо розмітки траси, кожен учасник самостійно відповідає за свою навігацію по треку. Файл з GPS-треком буде доступний для завантаження наприкінці цього пункту.

 

На маршруті передбачено три офіційних КП та декілька секретних КП. На кожному з офіційних КП, для учасника передбачено наявність води, та легкого перекусу (Банани, яблука, печиво). На деяких КП буде здійснюватись безкоштовна технічна підтримка.

Посилання на маршрут: https://www.alltrails.com/explore/map/iron55-c0d0e46

GPX файл для навігатору: https://ubikefamily.org/files/irn2021/iron55-2021.gpx

 

 

Маршрути можуть бути змінені, або доповнені організаторами, з причин відмови в утвердженні деяких ділянок маршруту власниками вищезазначених ділянок. Про це буде повідомлено учасникам веломарафону “Залізна сотня” на сторінках заходу в соц. мережах та Байкпорталі. 1. ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ ЗМАГАНЬ


Учасником веломарафону “Залізна сотня” може стати кожен бажаючий, який виконає такі умови:

 1. Матиме не менш як 14 років (Всі учасники, які не досягли віку 18 років, повинні надати письмовий дозвіл на участь у змаганнях в присутності батьків або опікунів, та надати необхідні документи, що засвідчують їх родинні зв’язки).

 2. Бажано надати страховий поліс, або медичну довідку, яка засвідчує що стан здоров'я Учасника дозволяє приймати участь в змаганнях на заявленній дистанції.

 3. Заповнить анкету учасника при реєстрації і надасть заповнену та підписану Партнерську Угоду при отриманні стартового пакету.

 4. Зробить стартовий внесок на рахунок організатора на вказані банківські реквізити у вказані терміни, або готівкою на місці старту. (Умови та реквізити вказані нижче).

 5. Обов'язково матиме для участі в змаганні велосипедний шолом та справний велосипед.

Заповнивши форму заявки (в електронному, або письмовому вигляді), УЧАСНИК згоден та приймає такі положення:

 • Організатори, партнери організатора і особи, пов’язані з проведенням і організацією перегонів, не несуть відповідальності за тілесні ушкодження та псування майна, які можуть виникнути до, під час, або після перегонів.

 • Всі учасники усвідомлюють потенційно можливі шкідливі наслідки для свого життя, здоров’я чи майна у зв’язку з участю у змаганнях, а також несуть відповідальність за всю шкоду заподіяну своєму, чи інших осіб, життю, здоров’ю та майну, а також немайнову шкоду.

 • Станом здоров’я учасника дозволяє йому брати участь у велосипедних змаганнях на обраній дистанції. Бажано, щоб він пройшов відповідне медичне обстеження, яким підтвердиться така можливість.

 • Всі учасники беруть участь у змаганнях тільки добровільно і за власною згодою.

 • Всі учасники, котрі беруть участь у змаганнях, дають згоду на обробку своїх персональних даних для подальшого використання їх організатором змагання у майбутніх марафонах, у маркетингових цілях.

 • Кожен учасник марафону зобов’язаний одягнути велосипедний шолом. Якщо під час проходження дистанції учасника буде помічено без шолома або його шолом буде не застібнутий, його дискваліфікують.

 • Кожен учасник самостійно відповідає за свою навігацію по треку.

 • Учасник повинен ОБОВ’ЯЗКОВО мати з собою на маршруті заряджений мобільний телефон з номерами організаторів  0977162801 або 097463871.

 • Учасники перегонів зобов'язані дотримуватися діючих Правил Дорожнього Руху України.

 • Учасники перегонів зобов'язані дотримуватись цих Положень і ставитися з повагою до інших учасників змагань, суддів, організаторів, правоохоронних органів та медичного персоналу під час перегонів.

 • Учасники перегонів зобов'язані дотримуватися етичної поведінки (зокрема, не використовувати ненормативну лексику), принципу чесної гри, поваги до навколишнього середовища.

 • Під час проходження дистанції заборонено використання скляної тари й інших предметів, що можуть загрожувати життю і здоров'ю інших учасників, або вболівальників.

 • Усе сміття можна залишати в зонах буфетів на КП, де буде організовано смітники. Учасники, які смітитимуть на трасі, будуть дискваліфіковані за неповагу до навколишнього середовища.

 • Всі учасники, які не встигають досягнути фінішу до 20:00 будуть дискваліфіковані та зобов’язані повідомити організаторів по телефону про своє місцезнаходження для уникнення організації пошуково-рятувальних заходів.

 • У випадку, коли учасник прийняв рішення зійти з дистанції, він зобов’язується повідомити організаторів про таке рішення. Номер телефону для повідомлення 0977162801 або 0974638717.

 • Траса марафону частково перетинає дороги загального користування. В більшості випадках перетину таких доріг, учасники змагань рухаються зі сторони другорядних доріг та повинні при виїзді на головну дорогу надати перевагу автомобілям, дотримуючись діючих в Україні Правил Дорожнього Руху.

 • Організатор не несе відповідальності за будь-які зіткнення та аварії на дорогах, судді мають право дискваліфікувати учасника у разі наявності скарг, щодо порушень ним ПДР.

 • Організатори залишають за собою право не допустити до участі у змаганнях Учасників на велосипедах, технічний стан яких, на думку організаторів, не відповідає нормам безпеки.

 • Організатори залишають за собою право переводити учасників до інших категорій.

 • Організатори мають право не допустити до участі в змаганнях без пояснень. В цьому випадку стартовий внесок повертається в повному обсязі.

6. КАТЕГОРІЇ УЧАСНИКІВ

ДИСТАНЦІЯ 100 КМ.

“Залізна воля”, (16 - 29) з 2005 по 1992 р.н.

“Залізна сила”, (30 - 39) з 1991 по 1982 р.н.

“Залізна міць”, (40 - 49) з 1981 по 1972 р.н.

“Залізна дух”, (50 - 59) з 1971 по 1962 р.н.

“Залізне серце”, (60+) з 1961 р.н.


“Залізна воля”, 100 км Чоловіки (16 - 29) з 2005 по 1992 р.н.

Чоловіки, які не є діючими членами збірної України, кандидатами в члени збірної, резерв збірної, вік котрих на момент проведення змагання знаходиться в проміжку від 16 до 32 років включно. Ті учасники, які не досягли віку 18 років, повинні надати письмовий дозвіл на участь у змаганнях в присутності батьків або опікунів, та надати необхідні документи, що засвідчують їх родинні зв’язки, котрі довели організаторам свою можливість подолати цю дистанцію.

 

“Залізна воля”, 100 км Жінки  (16 - 29) з 2005 по 1992 р.н.

Представниці прекрасної половини людства, які не є діючими членами збірної України, кандидатами в члени збірної, резерв збірної, вік котрих на момент проведення змагання знаходиться в проміжку від 16 до 32 років включно. Ті учасники, які не досягли віку 18 років, повинні надати письмовий дозвіл на участь у змаганнях в присутності батьків або опікунів, та надати необхідні документи, що засвідчують їх родинні зв’язки, котрі довели організаторам свою можливість подолати цю дистанцію.


“Залізна сила”, 100 км Чоловіки (30 - 39) з 1991 по 1982 р.н.

Чоловіки, які не є діючими членами збірної України, кандидатами в члени збірної, резерв збірної, вік котрих на момент проведення змагання знаходиться в проміжку від 30 до 39 років включно.

“Залізна сила”, 100 км Жінки (30 - 39) з 1991 по 1982 р.н.

Представниці прекрасної половини людства, вік котрих на момент проведення змагання знаходиться в проміжку від 30 до 39 років включно. Які не є діючими членами збірної України, кандидатами в члени збірної, резерв збірної.


“Залізна міць”, 100 км Чоловіки (40 - 49) з 1981 по 1972 р.н.

Чоловіки, які не є діючими членами збірної України, кандидатами в члени збірної, резерв збірної, вік котрих на момент проведення змагання знаходиться в проміжку від 40 до 49 років включно


“Залізна міць”, 100 км Жінки (40 - 49) з 1981 по 1972 р.н.

Представниці прекрасної половини людства, вік котрих на момент проведення змагання знаходиться в проміжку від 40 до 49 років включно. Які не є діючими членами збірної України, кандидатами в члени збірної, резерв збірної.


“Залізний дух”, 100 км Чоловіки (50 - 59) з 1971 по 1962 р.н.

Чоловіки, які не є діючими членами збірної України, кандидатами в члени збірної, резерв збірної, вік котрих на момент проведення змагання знаходиться в проміжку від 50 до 59 років включно


“Залізний дух”, 100 км Жінки (50 - 59) з 1971 по 1962 р.н.

Представниці прекрасної половини людства, вік котрих на момент проведення змагання знаходиться в проміжку від 50 до 59 років включно. Які не є діючими членами збірної України, кандидатами в члени збірної, резерв збірної.

 

“Залізне серце”, 100 км Чоловіки (60+) з 1961 р.н.

 

Чоловіки, які не є діючими членами збірної України, кандидатами в члени збірної, резерв збірної, вік котрих на момент проведення змагання від 60 років і більше


“Залізне серце”, 100 км Жінки  (60+) з 1961 р.н.

Представниці прекрасної половини людства, вік котрих на момент проведення змагання від 60 років і більше. Які не є діючими членами збірної України, кандидатами в члени збірної, резерв збірної.


ДИСТАНЦІЯ 55 КМ.

“Залізна спроба”, (14 - 17) з 2007 по 2004 р.н.

“Спроба волі”, (18 - 29) з 2003 по 1992 р.н.

“Спроба сили”, (30 - 39) з 1991 по 1982 р.н.

“Спроба міцності”, (40 - 49) з 1981 по 1972 р.н.

“Спроба залізного духу”, (50 - 59) з 1971 по 1962 р.н.

“Спроба залізного серца”, (60+) з 1961 р.н.


“Залізна спроба’’ 55 км Чоловіки (14 - 17) з 2007 по 2004 р.н.

Категорія, в якій може реєструватися кожен бажаючий, вік котрих на момент проведення змагання від 14 до 17 років включно, та може спробувати свої сили на скороченій дистанції 55 км. Діти, яким не виповнилося 14 років, можуть взяти участь у марафоні тільки з супроводом батьків, або рідних впродовж всієї дистанції.


“Залізна спроба’’, 55 км Жінки, (14 - 17) з 2007 по 2004 р.н.

Категорія, в якій може реєструватися кожен бажаючий, вік котрих на момент проведення змагання від 14 до 17 років включно, та може спробувати свої сили на скороченій дистанції 55 км. Діти, яким не виповнилося 14 років, можуть взяти участь у марафоні тільки з супроводом батьків, або рідних впродовж всієї дистанції.


“Спроба волі” 55 км Чоловіки, (18 - 29) з 2003 по 1992 р.н.

Категорія, в якій може реєструватися кожен бажаючий, вік котрих на момент проведення змагання від 18 до 29 років включно, та може спробувати свої сили на скороченій дистанції 55 км.

“Спроба волі” 55 км Жінки, (18 - 29) з 2003 по 1992 р.н.

Категорія, в якій може реєструватися кожен бажаючий, вік котрих на момент проведення змагання від 18 до 29 років включно, та може спробувати свої сили на скороченій дистанції 55 км.


“Спроба сили” 55 км Чоловіки, (30 - 39) з 1991 по 1982 р.н.

Категорія, в якій може реєструватися кожен бажаючий, вік котрих на момент проведення змагання від 30 до 39 років включно, та може спробувати свої сили на скороченій дистанції 55 км.


“Спроба сили” 55 км Жінки, (30 - 39) з 1991 по 1982 р.н.

Категорія, в якій може реєструватися кожен бажаючий, вік котрих на момент проведення змагання від 30 до 39 років включно, та може спробувати свої сили на скороченій дистанції 55 км.


“Спроба міцності” 55 км Чоловіки, (40 - 49) з 1981 по 1972 р.н.

Категорія, в якій може реєструватися кожен бажаючий, вік котрих на момент проведення змагання від 40 до 49 років включно, та може спробувати свої сили на скороченій дистанції 55 км.


“Спроба міцності” 55 км Жінки, (40 - 49) з 1981 по 1972 р.н.

Категорія, в якій може реєструватися кожен бажаючий, вік котрих на момент проведення змагання від 40 до 49 років включно, та може спробувати свої сили на скороченій дистанції 55 км.


“Спроба залізного духу” 55 км Чоловіки, (50 - 59) з 1971 по 1962 р.н.

Категорія, в якій може реєструватися кожен бажаючий, вік котрих на момент проведення змагання від 50 до 59 років включно, та може спробувати свої сили на скороченій дистанції 55 км.


“Спроба залізного духу” 55 км Жінки, (50 - 59) з 1971 по 1962 р.н.

Категорія, в якій може реєструватися кожен бажаючий, вік котрих на момент проведення змагання від 50 до 59 років включно, та може спробувати свої сили на скороченій дистанції 55 км.


“Спроба залізного серця”, 55 км Чоловіки (60+) з 1961 р.н.

Чоловіки, вік котрих на момент проведення змагання складає від 60 років і більше, та може спробувати свої сили на скороченій дистанції 55 км


“Спроба залізного серця”, 55 км Жінки  (60+) з 1961 р.н.

Жінки, вік котрих на момент проведення змагання складає від 60 років і більше, та може спробувати свої сили на скороченій дистанції 55 км


Залік йде особистий в кожній з категорій. Якщо в якійсь з категорій реєструється менше ніж 3 учасника, то ця категорія буде об’єднана з іншою на тій самій трасі.


Учасники мають право змінити дистанцію, в якій приймають участь, якщо це не суперечить іншим правилам змагань. Для того, щоб змінити дистанцію учасник не пізніше як за тиждень до проведення веломарафону “Залізна Сотня”, має написати листа оргкомітету змагань на адресу UBikeFamily@gmail.com, та вказати в ньому Прізвище та Ім’я Учасника, категорію в яку він зареєстрований та бажану нову категорію. Зміна категорії в даному випадку безкоштовна. Також Учасник має право змінити категорію безпосередньо на місці старту до початку брифінгу веломарафону. В такому випадку процедура зміни категорії коштуватиме 100 грн.

Старт усіх категорій відбувається одночасно.7. РЕЄСТРАЦІЯ ТА СТАРТОВИЙ ВНЕСОК.


Посилання на реєстраційну форму: forms.gle/SixvF7otM4e25n3C6


Вартість стартового внеску попередньої реєстрації складає:
з 05.07.2021 по 19.07.2021 включно  ціна 499 грн.

з 20.07.2021 по 02.08.2021 включно - 550 грн

з 03.08.2021 по 05.09.2021 включно - 650 грн

з 06.09.2021 по 13.09.2021 включно - 750 грн

13.09.2021 після 18:00 реєстрація закривається і зареєструватися буде можливо на місці старту.

Вартість реєстрації на місці старту складатиме 900 грн

 

ВЕТЕРАНИ АТО сплачують 70% вартості реєстрації. Бажаючі взяти участь в змаганнях ветерани АТО повинні написати лист оргкомітету змагань за адресою UBikeFamily@gmail.com, в якому буде вказано дані учасника та інформація про участь в антитерористичній операції, разом зі скан. копіями документів, що підтверджують участь в АТО.

Волонтери  змагання - всі волонтери, які будуть брати участь в облаштуванні траси змагань допускаються до участі в змаганні безкоштовно.

Також Ви можете написати нам лист, в якому докладно обґрунтуєте своє бажання взяти безкоштовну участь у Веломарафоні “Залізна сотня”. Як що оргкомітет змагання вирішіть Ваші обґрунтування достатньо вагомими, то Ви будете допущені до безкоштовної реєстрації у змаганні.


Онлайн реєстрацію треба проходити тільки після переводу стартового внеску на карту  (МоноБанк 4441 1144 2839 8661, Одержувач Соколовский Максим).

Після успішної оплати та реєстрації одразу шукайте себе в таблиці зареєстрованих: docs.google.com/spreadsheets/d/1MBZmwXUKRpXhC9vuzSEmQWfGaDHler14HTovSdSIfd4/edit?usp=sharing


Також можна зареєструватись на змагання  у веломагазинах Кривого Рогу:

 • “Велікан” -  вул. Павла Глазового, 4 (Балакіна 4);

 • “КТМ”  - Проспект Металургів 33.;

 • “Велозавр” - Вул. Мусоргського 18.

Безпосередня реєстрація здійснюється на місці старту.

 

Для отримання стартового пакету учасник має надати при безпосередній реєстрації на місці старту наступні документи:

 

 1. Посвідчення особи (тільки пред'явити при реєстрації);

 2. Медичну довідку (Бажано);

 3. Заповнити Угоду про відмову від відповідальності (додаток №1)

 4. Якщо учаснику не виповнилося 18 років, він повинен надати Дозвіл від батьків, заповнений батьками особисто (додаток №2);

 

Стартові пакети будуть також видаватись і напередодні заходу, орієнтовно 16 і 17 вересня в магазині КТМ, за адресою: проспект Металургів, 33. Про точний час видачі ви зможете дізнатися у заході на ФБ, або на сторінці заходу www.facebook.com/iron100kr


8. ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ У РАЗІ ВІДМОВИ В УЧАСТІ.

 

Учасник, що сплатив стартовий внесок, але з певних причин не може прийняти участь у змаганні має право частково компенсувати сплачений стартовий внесок. Для цього потрібно написати листа оргкомітету змагань за адресою UBikeFamily@gmail.com з Email-у, який вказано при реєстрації, як поштова адреса Учасника, з інформацією про те, що Учасник не буде приймати участь у змаганнях, та хоче повернути кошти, внесені як стартовий внесок.
Якщо Учасник знімається з реєстрації та повідомляє про це оргкомітет до 30.08.2021, сума внеску повертається на 100% від внесених учасником коштів за стартовий внесок за винятком витрат при переводах, та комісіях . Якщо Учасник знімається з реєстрації та повідомляє про це оргкомітет в період з 31.08.2021 по 13.09.20 21 то сума компенсації складатиме 50% від внесених учасником коштів за стартовий внесок.

 

Якщо Учасник зніметься з реєстрації після 13.09.2021 - стартовий внесок не повертаються, крім випадків, указаних в положенні цього заходу.


Організатори змагань мають право відмовити учаснику у участі в змаганнях, без пояснень. В цьому разі стартовий внесок повертається у повному обсязі.


9. ПРИНЦИПИ ПРОХОДЖЕННЯ ДИСТАНЦІЇ

Завдання Учасників кожної категорії - проїхати маршрут змагання  у встановлений ліміт часу, (“Залізна сотня ”- 100 км. за 10 годин) (“Залізна спроба” - 55 км. за 5 год 30 хв.).   Учасники повинні відмічатися (зареєструватись) на кожному з Контрольних Пунктів між часом його відкриття і закриття. Проміжну реєстрацію на КП будуть виконувати волонтери, у протоколі та на чек-картах учасників змагання, унікальною печаткою кожного КП.

На маршрутах передбачені офіційні КП та декілька секретних КП. На кожному з офіційних КП для учасників “Залізної Сотні” передбачено наявність безкоштовної води їжі та напоїв. Також на фініші змагання для кожного з учасників передбачене харчування.


Основними доказами подолання дистанції є відмітки на КП.


Тобто кожен учасник, при проходженні КП має надати можливість Волонтерам на КП проставити контрольну печатку. Результат Учасника буде не зараховано якщо буде відсутня реєстрація хоч би на одному з КП, та відсутня хоч одна печатка на чек картах учасника. Чек-карта, у вигляді дублюючого номеру учасника, виконаного із тканини, буде видана разом з номером, та кріпиться на спину учасника за допомогою булавок. Якщо учасник бере участь у заїзді з рюкзаком - дозволяється кріпити чек карту до рюкзака, таким чином, щоб наздоганяючий учасник та волонтер на КП бачив чек-карту.   Номерок учасника вставляється спереду посеред керма, інформативною частиною по напрямку руху. Забороняється встановлювати чек-карти та номерки в інших місцях на велосипеді. Учасники, що будуть у цьому замічені до старту не допускаються. Дозволяється ставити печатки на номерок, на частини тіла, або інші місця, де можливий чіткий відтиск печатки.

 

 

Організатори залишають за собою право встановлювати «секретні» контрольні пункти на маршруті, та поза маршрутом у місцях ймовірних зрізок, що гарантуватиме те, що кожен з учасників буде слідувати строго визначеним маршрутом. Учасники, що будуть помічені в зрізанні траси маршруту підлягатимуть дискваліфікації.
Також підтвердженням подолання маршруту може бути трек записаний на STRAVA та пред'явлений на фініші головному судді. В цьому випадку час подолання дистанції організаторами рахується від часу загального старту, до часу перетину фінішної лінії. В цьому випадку зупинятись для відміток на КП не обов’язково, але пред'явлений на фініші трек повинен бути непошкодженим. У разі наявності помилок у фіксуванні проходження маршруту, головний суддя оцінює ступінь помилок і оголошує своє рішення. У разі критичних пошкоджень треки прийматися не будуть. Основними доказами подолання дистанції є відмітки на КП.

 


Переможцем вважається Учасник, який швидше за всіх зі своєї категорії здолав дистанцію змагань, відзначився на усіх КП та уклався у встановлені ліміти часу.

 

Під час проходження дистанції забороняється:
- зрізання траси. У випадку виходу за розмітку траси, Учасник повинен повернутись на трасу у тій самій точці, де він її перетнув;

 

- неспортивна боротьба (небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи, та інші елементи неспортивної поведінки);

 

- пересування по трасі у не застібнутому на голові шоломі, або без шолома;
- пересування по трасі з неохайно закріпленим номером, або без номеру.

 

Дотримуйтесь Правил Дорожнього Руху.

Траса марафону частково перетинає дороги загального користування та всі грунтові дороги відкриті для транспорту. Ось основні вимоги, на яких Організатори наполягають:

 • заборонено виїжджати на зустрічну смугу;

 • тримайтесь якомога ближче до правого узбіччя;

 • пропускайте транспорт при виїзді на головну дорогу;

 • на гравійних і грунтових дорогах тримайтесь правого боку при роз'їзді з зустрічним транспортом.


У разі скарг на порушення Правил Дорожнього Руху, судді будуть вимушені розглядати дискваліфікацію учасника. У разі дискваліфікації судді повідомлять учасника особисто або по контактному телефону, який було вказано під час реєстрації.

 

У випадку поломки велосипеда або окремих його частин, дозволяється:

 

 

- ремонт велосипеда власними силами учасника та/або за допомогою вболівальників, інших учасників.
- заміна велосипеда. У цьому випадку Учасник зобов'язаний прикріпити свій стартовий номер на новий велосипед.
- закінчити змагання пішки, ведучі велосипед поруч.
При обгоні інших учасників - попереджайте їх. На закритих поворотах тримайтесь правої сторони. Будьте обережні на технічно складних ділянках і не втрачайте пильність на простих.

 


 

Якщо Учасник не встигає до закриття будь якого з КП, то він автоматично знімається з перегонів, та зобов'язаний припинити змагання і змінити маршрут слідування згідно порад суддів або волонтерів на контрольних пунктів.
У випадку сходу з дистанції, учасник зобов’язаний повідомити суддів про своє рішення на найближчому КП чи телефоном представнику оргкомітету, та обумовити необхідність евакуації. Телефони будуть вказані на номерках учасників.
Виконання цих правил контролюється додатковими суддями на контрольних пунктах траси. Невиконання правил карається дискваліфікацією.

 


10. ОГОЛОШЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ТА НАГОРОДИ

Всі учасники, які подолали маршрут та вклалися в 10-часовий термін нагороджуються пам'ятними медалями та сертифікатами.

Переможці в АБСОЛЮТІ на дистанції 100 км отримують кубки за перших три місця та цінний приз від спонсорів і партнерів. Учасник, що зайняв призове місце в абсолюті НЕ нагороджується в вікових категоріях.

Учасники, що зайняли 1-3 місце в кожній категорії нагороджуються грамотами, медалями та цінними подарунками від спонсорів та партнерів змагань. Також грамотами нагороджуються 4 й 5 місце в кожній категорії.


Призи по категоріям:


ДИСТАНЦІЯ 100 КМ.

“Абсолютний залік”

(проводиться окремо серед жінок та чоловіків)

Перше місце

Кубок, грамота за місце та 4000 грн.


Друге місце

Кубок, грамота за місце  3000 грн.


Третє місце

Кубок, грамота за місце. 2000 грн.

Вікові категорії

“Залізна воля”, (16 - 29) з 2005 по 1992 р.н.

“Залізна сила”, (30 - 39) з 1991 по 1982 р.н.

“Залізна міць”, (40 - 49) з 1981 по 1972 р.н.

“Залізна дух”, (50 - 59) з 1971 по 1962 р.н.

“Залізне серце”, (60+) з 1961 р.н.

Перше місце

Медаль і грамота за місце, призи від спонсорів.


Друге місце

Медаль і грамота за місце, призи від спонсорів.


Третє місце

Медаль і грамота за місце, призи від спонсорів..


Четверте і п'яте місце

Грамота за місце.ДИСТАНЦІЯ 55 КМ.


“Абсолютний залік”

(проводиться окремо серед жінок та чоловіків)

Перше місце

Кубок, грамота за місце та 2000 грн.


Друге місце

Кубок, грамота за місце  1500 грн.


Третє місце

Кубок, грамота за місце. 1000 грн.


“Залізна спроба”, (14 - 17) з 2007 по 2004 р.н.

“Випробування волі”, (18 - 29) з 2003 по 1992 р.н.

“Випробування  сили”, (30 - 39) з 1991 по 1982 р.н.

“Випробування міцні”, (40 - 49) з 1981 по 1972 р.н.

“Випробування духу”, (50 - 59) з 1971 по 1962 р.н.

“Випробування серця”, (60+) з 1961 р.н.


Перше місце

Медаль і грамота за місце, призи від спонсорів.


Друге місце

Медаль і грамота за місце, призи від спонсорів.


Третє місце

Медаль і грамота за місце, призи від спонсорів.


Четверте і п'яте місце

Грамота за місце.


Усі скарги щодо результатів приймаються протягом 10 днів, з моменту опублікування результатів на bikeportal.org.ua.


11. ТАЙМ-ГРАФІК ЗМАГАНЬ

 

На місці старту:
07:30 - Відкриття стартового містечка.

 

07:30 - 09:30 Реєстрація учасників змагання. Отримання стартових пакетів.

09:30 - Відкриття марафону. Брифінг для учасників.

09.55 - Побудова стартових позицій

10:00 СТАРТ усіх категорій.


На місці фінішу:

12:30 Відкриття ФІНІШУ.

 

16.30 Відкриття концертної програми
18:00 - Нагородження

 

18.30 - Лотерея (розіграш велосипеду)

18:45 - Продовження концертної програми.

20:00 - Закриття ФІНІШУ.

20:00 - 20:15 Нагородження останніх фінішувавших учасників.


Більш детальний тайм-графік, буде добавлено пізніше.У лотереї на фініші буде проведено розіграш цінних призів серед усіх учасників шляхом випадкового вибору білета з номером переможця зі спеціального кошика з номерками учасників. Якщо людина, яка виграла приз буде відсутня на розіграші, цей приз буде розіграно ще раз. Передача призів третім особам недопустима.

 


12. ПРОЖИВАННЯ УЧАСНИКІВ


Проживання та харчування поза змаганням здійснюється за рахунок Учасників.

Посилання на мапу готелів Кривого Рогу


13. ФОРС-МАЖОР


Старт відбудеться за будь-яких умов, крім війни, карантину або землетрусу!

 

У разі виникнення обставин непереборної сили, таких, що проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути перервана. У цьому випадку, фінальний протокол формується за результатами на момент прийняття рішення про її припинення.
У разі виникнення форс-мажорних обставин до початку змагань, організатори залишають за собою право вносити зміни до траси змагань, переносити час старту (але не більше як на дві години), або відмінити змагання.

 

У разі відміни змагань в день проведення Веломарафону, всі стартові внески повертаються у розмірі 50% або, за бажанням учасника, переносяться на наступний раз організації марафону.


14. ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК


У разі виникнення проблем чи запитань звертайтесь за електронною адресою організаторів марафону “Залізна сотня”: UBikeFamily@gmail.com

Керівник проекту марафону ХСМ “Залізна сотня” Денис Дубов (тел.:+380977162801)

Головний суддя і відповідаючий за реєстрацію учасників марафону ХСМ “Залізна сотня” Соколовський Максим (тел.:+380974638717)

Суддя і відповідаючий за реєстрацію марафону ХСМ “Залізна сотня” Шевченко Олександр (тел.:+380974067112)

 

Інформація

Веломарафон ХСМ "Железная сотня" 2021
18.09.2021
Кривой Рог
Положення
Обговороння на форумі bikeportal
Реєстрація
Результаты (377)
bikeportal.media:
Фото та відео (4)
bikeportal.votes:
Голосування учасників (35 / 8.9)
bikeportal.reviews:
Відгуки учасників (7)
bikeportal.reports:
Звіти учасників

коротке посилання на положення гонки:
bikeportal.org.ua/8391
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Найближчі гонки

16.07.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
17.08.24, Cross Triathlon 2024 (Sprint)
Жовті Води
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 1.1575639247894