bikeportal.org.ua

КК мід шорт-трек "Паморочний Блюз" 2010

Результати

Гонка відбулася :)

Участь приймало 64 учасника.

Географія учасників - Луцьк, Ківерці, Рівне, Дубно та Львів.

Категорії - діти, юніори, дівчата, аматори, експерти, еліта, ветерани.

"Зірковий склад"  - дівчата Беломоіна Яна та Терещук Марта, 2-ге та 15-те місце на Чемпіонаті світу з КК у Канаді (2010 рік).

 

Результати можна переглянути на нашому сайті. Також там можна знайти відгуки та посилання на фотоальбоми.

 

 

Скачать PDF (книжная ориентация) Скачать PDF (альбомная ориентация)

XC мід шорт-трек "Паморочний Блюз"
Луцк
10.10.2010

Отчетов - 0 (добавить)
Фото/видео - 0 (добавить)
Показать все протоколы по ключевому слову (alias): Паморочний Блюз

Протоколы
Графики
Графики и отрывы по кругам детально
Лучший круг
Лучший круг по каждому кругу
Лучший средний круг
Виртуальный общий зачет

Категория: "джазмени (еліта)"
  Тимцо Юрій - karmen   Клекоцюк Володимир - ---   Музичук Леонід - leonm  
     
       
         
         
1. Клекоцюк Володимир - --- - Луцьк
2. Тимцо Юрій - karmen - Луцьк
3. Музичук Леонід - leonm - Луцьк

Категория: "аР-еН-Бішники (експерти)"
  Ярощук Ярослав - Yaryk   Оришко Олександр - Climber   Ткач Андрій - platoon  
     
       
         
         
1. Оришко Олександр - Climber - Луцьк
2. Ярощук Ярослав - Yaryk - Луцьк
3. Ткач Андрій - platoon - Луцьк

Категория: "аР-еН-Бішники (експертши)"
  Терещук Марта - Мартіна   Беломоіна Яна - Януха      
     
       
         
         
1. Беломоіна Яна - Януха - Луцьк
2. Терещук Марта - Мартіна - Луцьк
3

Категория: "рокабіли (аматори)"
  Кузьмінчук Андрій - AnDryuHa   Бондарук Максим - Dell   Шевчук Олександр - lexys25  
     
       
         
         

Категория: "блюзарі (ветерани, 40+)"
  Кравченко Олександр - krava   Калашніков Олександр - ---   Савлюк Олег - ANTISHOSSER  
     
       
         
         
1. Калашніков Олександр - --- - Луцьк
2. Евгений Кравец - KRAVA - Запорожье
3. Савлюк Олег - ANTISHOSSER - Рівне

Категория: "блюз-вімен (дівчата)"
  Коваленко Ірина - kavalena   Гордіюк Діана - Діна   Рікконен Марія - Машка  
     
       
         
         
1. Гордіюк Діана - Діна - Луцьк
2. Коваленко Ірина - kavalena - Рівне
3. Рікконен Марія - Машка - Луцьк

Категория: "фанкарі (юніори)"
  Мерчук Олександр - Мерчук   Гордіюк Павло - Паша   Захарчук Андрій - ---  
     
       
         
         
1. Процько Павло - Паша - Львів
2. Мерчук Олександр - Мерчук - Луцьк
3. Захарчук Андрій - --- - Луцьк

Категория: "юні барабанщики (діти)"
  Марков Тоомас - син Макара   Прудяк Андрій - ---   Тимощук Ілля - син Вовчика  
     
       
         
         
1. Прудяк Андрій - --- - Луцьк
2. Марков Тоомас - син Макара - Луцьк
3. Тимощук Ілля - син Вовчика - Луцьк


Скрыть дополнительные столбцы в протоколе!
Категория: джазмени (еліта)
МестоИмяКруговВремяОтст. от
лидера
Отст. от
предыд.
Круг1Круг2Круг3Круг4Круг5Круг6Круг7Круг8ЛучшийСредний
1Клекоцюк Володимир81:20:04  09:3609:4309:5309:5309:5810:0510:1510:4109:3610:00
2Тимцо Юрій81:22:5002:4602:4610:1309:5610:0810:2410:3910:3210:2410:3409:5610:21
3Музичук Леонід81:25:3105:2702:4110:1010:1010:1010:2510:4110:3211:2611:5710:1010:41
4Нікітін Олексій81:27:4707:4302:1610:3010:3310:5810:5311:0011:2411:2011:0910:3010:58
5Чоп Петро81:28:0207:5800:1510:0510:3110:3111:0811:2111:0811:3111:4710:0511:00
6Кідиба Михайло81:31:1511:1103:1310:2610:4510:4411:0411:2612:0212:3312:1510:2611:24
7Вовченко Олександр81:35:1615:1204:0111:2011:3212:0812:0311:5611:5912:2511:5311:2011:54
8Стецюк Дмитро81:36:4316:3901:2710:4710:2910:3712:3812:1014:1812:5112:5310:2912:05
Всего участников в категории: 8


Скрыть дополнительные столбцы в протоколе!
Категория: аР-еН-Бішники (експерти)
МестоИмяКруговВремяОтст. от
лидера
Отст. от
предыд.
Круг1Круг2Круг3Круг4Круг5ЛучшийСредний
1Оришко Олександр551:12  10:1210:1710:1210:1010:2110:1010:14
2Ярощук Ярослав551:4500:3300:3310:1410:2410:2710:2710:1310:1310:21
3Ткач Андрій552:1000:5800:2510:3110:2310:2710:2510:2410:2310:26
4Дубов Максим552:5801:4600:4810:3410:3910:2410:3810:4310:2410:35
5Мартинюк Олександр553:1902:0700:2110:2110:2610:4410:4411:0410:2110:39
6Кірлейса Любомир557:0705:5503:4811:1611:2711:1511:3711:3211:1511:25
7Козань Олександр558:4407:3201:3711:1911:3311:4211:5912:1111:1911:44
8Бекетов Лев558:5407:4200:1012:0411:4811:3111:3911:5211:3111:46
9Петрук Роман559:3608:2400:4211:3611:5911:5611:5712:0811:3611:55
10Лєсной Олександр51:00:5209:4001:1611:3211:5612:1712:2612:4111:3212:10
Всего участников в категории: 10


Скрыть дополнительные столбцы в протоколе!
Категория: аР-еН-Бішники (експертши)
МестоИмяКруговВремяОтст. от
лидера
Отст. от
предыд.
Круг1Круг2Круг3Круг4Круг5ЛучшийСредний
1Беломоіна Яна552:40  10:3210:2810:2910:4410:2710:2710:32
2Терещук Марта559:0106:2106:2111:2711:2511:5111:5412:2411:2511:48
Всего участников в категории: 2


Скрыть дополнительные столбцы в протоколе!
Категория: рокабіли (аматори)
МестоИмяКруговВремяОтст. от
лидера
Отст. от
предыд.
Круг1Круг2Круг3Круг4Круг5ЛучшийСредний
1Бондарук Максим555:43  10:4211:0711:0211:2911:2310:4211:08
2Андрющенко Андрей555:5000:0700:0711:1411:1711:0711:1111:0111:0111:10
3Шевчук Александр557:5202:0902:0211:3511:3311:3711:2711:4011:2711:34
4Панчук Ігор558:2002:3700:2811:3211:2511:2212:0112:0011:2211:40
5Климко Богдан559:3003:4701:1011:3811:5411:4112:0012:1711:3811:54
6Кондрашов Михайло51:00:0504:2200:3511:5211:3911:5512:1212:2711:3912:01
7Стрихарчук Дмитро51:00:5205:0900:4712:1612:1612:0012:1412:0612:0012:10
8Кіщенко Ілля51:02:4307:0001:5112:0912:2612:5212:4812:2812:0912:32
9Павлюк Павло51:02:4507:0200:0212:2212:1513:0112:3912:2812:1512:33
10Солоп Андрей51:03:4107:5800:5612:2613:0912:4012:4912:3712:2612:44
11Корольков Олександр51:04:0908:2600:2812:3612:4512:5613:0612:4612:3612:49
12Тюлінський Тарас51:06:2410:4102:1512:3412:3812:3313:3915:0012:3313:16
13Остапчук Юрій51:06:5711:1400:3313:1913:3913:2113:1813:2013:1813:23
14Makarchuk Roman51:07:0611:2300:0912:3712:5513:1813:4614:3012:3713:25
15Бобрик Юрій51:07:2811:4500:2212:5912:5413:2613:3914:3012:5413:29
16Адамович Андрей51:09:5414:1102:2612:4813:2314:0215:1114:3012:4813:58
17Шевчук Роман51:10:1214:2900:1812:5613:5914:1114:3514:3112:5614:02
18Харитонов Дмитро51:13:2117:3803:0913:1614:5015:0214:4715:2613:1614:40
19Гуменюк Олександр51:16:3720:5403:1613:3915:1914:3716:1316:4913:3915:19
20Климчук Павел51:17:2321:4000:4614:3815:2515:0115:4816:3114:3815:28
21Манюк Віталій51:21:3625:5304:1315:2416:0916:1316:2017:3015:2416:19
dnsСлободян Ігор           
Всего участников в категории: 22


Скрыть дополнительные столбцы в протоколе!
Категория: блюзарі (ветерани, 40+)
МестоИмяКруговВремяОтст. от
лидера
Отст. от
предыд.
Круг1Круг2Круг3Круг4Круг5ЛучшийСредний
1Калашніков Олександр51:02:12  12:0912:1812:3412:1912:5212:0912:26
2Евгений Кравец51:11:1509:0309:0313:1714:0714:2314:2615:0213:1714:15
3Савлюк Олег51:12:2710:1501:1214:0514:4114:4314:3914:1914:0514:29
Всего участников в категории: 3


Скрыть дополнительные столбцы в протоколе!
Категория: блюз-вімен (дівчата)
МестоИмяКруговВремяОтст. от
лидера
Отст. от
предыд.
Круг1Круг2Круг3ЛучшийСредний
1Гордіюк Діана335:34  11:4011:5312:0111:4011:51
2Коваленко Ірина337:4902:1502:1512:4112:2212:4612:2212:36
3Рікконен Марія340:2204:4802:3312:4213:4113:5912:4213:27
4Гаврилюк Таня341:4406:1001:2213:5613:4314:0513:4313:54
5Коваль Олена347:4212:0805:5815:5415:3716:1115:3715:54
6Стирко Анастасія352:5617:2205:1416:4417:5018:2216:4417:38
Всего участников в категории: 6


Скрыть дополнительные столбцы в протоколе!
Категория: фанкарі (юніори)
МестоИмяКруговВремяОтст. от
лидера
Отст. от
предыд.
Круг1Круг2Круг3ЛучшийСредний
1Процько Павло339:31  12:4013:3213:1912:4013:10
2Мерчук Олександр339:5300:2200:2213:2213:2713:0413:0413:17
3Захарчук Андрій341:0901:3801:1614:2113:2313:2513:2313:43
4Наумчук Владислав342:0302:3200:5413:2213:5714:4413:2214:01
5Лащук Дмитро343:2303:5201:2014:3914:0914:3514:0914:27
6Зубков Максим344:0804:3700:4513:1714:1116:4013:1714:42
7Абдулаєв Раміль348:5909:2804:5114:5316:1417:5214:5316:19
8Чабан Артур351:3212:0102:3314:5116:4219:5914:5117:10
Всего участников в категории: 8


Скрыть дополнительные столбцы в протоколе!
Категория: юні барабанщики (діти)
МестоИмяКруговВремяОтст. от
лидера
Отст. от
предыд.
Круг1Круг2ЛучшийСредний
1Прудяк Андрій205:05  02:2202:4302:2202:32
2Марков Тоомас205:1000:0500:0502:2802:4202:2802:35
3Тимощук Ілля205:4300:3800:3302:3603:0702:3602:51
4Кєтков Данило205:5200:4700:0902:4503:0702:4502:56
5Кравченко Назар205:5700:5200:0502:5503:0202:5502:58
6Паценталюк Валерій206:2601:2100:2902:5403:3202:5403:13
Всего участников в категории: 6


Количество участников из городов:
ГородКол-во 
Луцьк49(75.4%)
Рівне10(15.4%)
Львів3(4.6%)
Ківерці2(3.1%)
Дубно1(1.5%)

Общее количество участников: 65

 

Графики:

скачать график позиций "джазмени (еліта)"

скачать график позиций "аР-еН-Бішники (експерти)"

скачать график позиций "аР-еН-Бішники (експертши)"

скачать график позиций "рокабіли (аматори)"

скачать график позиций "блюзарі (ветерани, 40+)"

скачать график позиций "блюз-вімен (дівчата)"

скачать график позиций "фанкарі (юніори)"

скачать график позиций "юні барабанщики (діти)"

+

 

 

 

Информация

КК мід шорт-трек "Паморочний Блюз" 2010
10.10.2010
Пансьkий ліс (7 км від Луцька)
Анонс змаганки :)
Промо-відео
Трек траси
Результати
Відео з Блюзу :)
bikeportal.media:
Фото и видео
bikeportal.votes:
Голосование участников
bikeportal.reviews:
Отзывы участников
bikeportal.reports:
Отчеты участников

короткая ссылка на эту страницу:
bikeportal.org.ua/405
короткая ссылка на положение гонки:
bikeportal.org.ua/401
 

Вход / регистрация

Поддержи сайт bikeportal.org.ua финансово:



Календарь

Ноябрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Ближайшие гонки

25.11.17, II  этап - DNEPR WINTER CROSS CUP KIDDO 2017
Днепр
03.12.17, Winter Cup 2 | GodniGonky
Киев
14.01.18, Winter Cup 3 | GodniGonky
Киев
04.02.18, Winter Cup 4 | GodniGonky
Киев
04.03.18, Winter Cup 5 | GodniGonky
Киев
17.03.18-18.03.18, Kitaevo XC Race & Trail Run
Киев
07.04.18, Pirogovo XC Race & Trail Run
Киев
15.04.18, Winter Cup Final | GodniGonky
Киев

Баннер  
  
наверх
time: 0.994087934494