bikeportal.org.ua

"Sabariv Country" 2021

Положення

 

Sabariv Country - це перезапуск змагань 2015-го року, під назвою СаХаРоК, організацією якої займалась крута команда VinTeam.
В 2020-му році, ці змагання знову з'явились на світ, але в більш спрощеному вигляді, оцінити вигляд траси та саму гонку можна на відео нижче:

 

 

 

 

 

1.Загальні положення:

Змагання "Sabariv Country 2021" відносяться до велосипедних змагань категорії крос-кантрі.

Цілі і завдання гонки - пропаганда здорового способу життя та велосипедного спорту серед широких верств населення, розвиток велоспорту в Україні, стимуляція кожного учасника до підвищення власних спортивних результатів і виявлення найсильніших спортсменів-любителів України.

 

2. Змагання проходять за підтримки:
Організація - Vinnytsia Racing Club 

1212

В
елосервіс та магазин: HI BIKE - www.facebook.com/hi.bike.services/

193800712_541402033692612_5350341349313257828_n

 

Спортивна лабораторія - sportlaboratory.tilda.ws/

211


Прокат САП бордів - www.facebook.com/supfitclub/

200795337_299095625289069_5813020743454026933_n

Cайт підтримки велосипедних змагань - bikeportal.org.ua

Загальне керівництво і організацію гонки здійснює Соколовський Сергій

Фінансування здійснюється за рахунок капіталовкладень організаторів, спонсорів та стартових внесків.

Технічне забезпечення хронометражу і суддівства забезпечує Bikeportal.

Обговорення: https://fb.me/e/AJ3l2Zuz

Дане положення є офіційним запрошенням для участі в гонці!

3. Місце, терміни проведення та інформаційна підтримка
Місце і час проведення
Гонка проводиться в місті Вінниця, лісовий масив Сабарів 8 серпня 2021р. (08.08.2021)
GPS-координати точки старту: 49°11,428'N, 28°27,65'E

СХЕМА ТРАСИ, ВИСОТНИЙ ПРОФІЛЬ

Траса для категорій "Чоловіки, Спортсмени, Жінки:

https://www.strava.com/routes/2850729424508426612

 

Траси для категорій "Початківці, Дівчата":

https://www.strava.com/routes/2850726342928558648

 

СХЕМИ ПРОЇЗДУ ДО МІСЦЯ СТАРТА

Від Залізничного вокзалу:

https://maps.app.goo.gl/9xAZyfKkqGHJcWhn8

 

Розпорядок гонки

09:00-11:00 - реєстрація;
10:30-11:00 - відкриття гонки, передстартовий брифінг;

Старти категорій:

11:00 - "Початківці"
11:02 - "Дівчата"
13:00 - "Чоловіки"
13:03 - "Жінки"

16:30 - Нагородження

Інформаційна підтримка
Під час гонки буде організована online-трансляція проміжних результатів змагань. Інформація буде доступна на сторінці Online-результатів.
* Для учасників змагань в зоні лінії старт-фініш буде встановлено інформаційне світлодіодне табло з інформацією по колам, що лишаються, в гонці для лідера. Для глядачів буде доступна система "шайтанама-протокол": монітор з кнопками управління, що відображає поточний стан протоколів, час проходження кіл та принтер для роздрукування протоколів.

* якщо технічне забезпечення хронометражу і суддівства забезпечує Команда ВР.

4. Допуск до участі у велогонці
До участі у велогонці допускаються особи віком 18 років і старше. Особи, які не досягли 18-ти річного віку, допускаються до участі з дозволу батьків/опікунів або в разі присутності на гонці одного з батьків, або при наявності розписки від батьків/опікунів і ксерокопії паспортів батьків/опікунів.
Скачати:  Скачать этот файл (Расписка от родителей.doc)Расписка от родителей.doc

До старту допускаються учасники на велосипедах з колесами 26, 28 або 29 дюймів, які мають справні гальма на обидва колеса, і пристосованих для участі в змаганнях по пересічній місцевості (тобто орієнтовані саме на дисципліну кросс-кантрі олімпійський, велосипеди с дроп-баром вважаються організаторами небезпечними на даній трасі та не допускаються). Електровелосипеди до участі не допускаються. Організатори залишають за собою право не допустити учасника на велосипеді, технічний стан якого, не відповідає загальноприйнятим нормам. Наявність шолома - обов'язково. Учасники, які не виконали ці умови, до участі не допускаються. Учасник, помічений на трасі без захисного шолома, ДИСКВАЛІФІКОВУЄТЬСЯ.
Кожен велогонщик несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, за стан свого здоров'я та адекватність своїх дій впродовж всієї дистанції, що фіксується у розписці встановленого зразка, яка була ним підписана.
Реєстрація учасників здійснюється на місці проведення гонки в день старту. Для отримання номера перед стартом учасник повинен заповнити анкету учасника змагань. Після фінішу номери залишаються учасникам.

Вік учасників змагань визначається станом на 31 грудня 2021 року, а не по фактичному віку в день проведення змагань.

Спортсмени до участі в залікових категоріях кубка НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ. Спортсмени можуть брати участь в гонці, але в окремій категорії. Учасник вважається спортсменом, якщо:
- він перебуває в професійній команді
- велоспорт є основним джерелом його доходів
- він є учнем спортивної школи або інтернату.


5. Попередня реєстрація

Попередня реєстрація на гонку:  bikeportal.org.ua. Закінчення попередньої реєстрації: 6 серпня о 12:00.

6. Стартовий внесок
Розмір стартових внесків:

з 01.06.2021 по 30.06.2021 включно         300 грн

з 01.07.2021 по 31.07.2021 включно         350 грн

з 01.08.2021 по 6.08.2021 включно         400 грн

500 грн при реєстрації в день проведення змагань.

Важливо!!! Дівчата сплачують лише 200 грн за участь. При умові попередньої реєстрації та оплати!!!

При участі команд від 3-ох чоловік, вартість стартового внеску - 30% від поточної вартості реєстрації!

Команда байкпорталу сплачує лише 50% вартості внеску!

Оплата на картку:  4441114423071396 Соколовський С.А
Для підтвердження переказу кожен учасник має надіслати електронну копію квитанції за адресою sergey.messer18@gmail.com з переліком ПІБ та категорій учасників, за яких був виконаний цей переказ.

7. Категорії учасників
1. Чоловіки - тривалість заїздів 1:30-1:45
2. Жінки - тривалість 1:15-1:30
3. Початківці:
Чоловіки/дівчата віком 18 років і старше. Тривалість гонки 0:45-1:00
4. Спортсмени
Не беруть участі в заліку. Тривалість 1:30-1:45

8. Порядок проходження дистанції
Після старту гонщики проходять певну кількість кіл дистанції, яка визначається організаторами для кожної категорії, в кінці кожного кола перетинаючи лінію старт-фініш. Для залікових категорій ЛКУ кількість кіл буде визначено після проходження першого кола лідером гонки. Кількість кіл для спортсменів таке ж саме, як і для Чоловіків в заліку ЛКУ.
Старт кола закривається після проходження фінішу лідером відповідної категорії. Після того, як фінішував лідер, кругові гонщики не можуть піти на наступне коло, їм фіксується фініш.
Місце гонщика в підсумковому протоколі визначається за кількістю пройдених повних кіл і часу, витраченому на їх проходження. Схід з дистанції гонки зараховується тоді, коли учасник завершив гонку до фінішу лідера.

Порядок старту категорій:

Старт всіх категорій - загальний, з гандикапом мінімум 1 хвилина між категоріями.

Порядок старту:

1 "Початківці"
2 "Дівчата"
3 "Чоловіки і Спортсмени"
4 "Жінки"

Шикування гонщиків відбувається за поточним відсотком ефективності на bikeportal.com.ua

Оголошення про старт кожної категорії здійснюється за 1 хвилину, 30 секунд і 15 секунд. Суддя на старті дає старт між 15 і 0 секундою за допомогою свистка, гудка або стартового пістолета. У разі фальстарту, проводиться рестарт і перешикування гонщиків.  Гонщик, який допустив фальстарт, отримує попередження і стає в кінець колони гонщиків.

Після старту заїздів правилами змагань дозволено пересування по трасі тільки офіційно зареєстрованих в даному заїзді гонщиків і організаторів змагань. Рух по трасі здійснюється строго в заданому організаторами напрямку.

Технічна зона (техзона), технічний пункт (техпункт) і технічна допомога.
Техзона організовується в районі стартового табору. Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. У техзоні учасники можуть отримувати технічну допомогу від кого завгодно. При поломці велосипеда на дистанції гонщик має право самостійно або за допомогою членів його команди здійснити ремонт велосипеда і/або заміну частин велосипеда. При цьому гонщик і його помічники не повинні заважати іншим гонщикам. Невиконання цієї умови може спричинити попередження і/або штраф. Якщо ремонт неможливий, круг необхідно закінчити пішки по трасі з велосипедом. Крім цього на дистанції в місцях харчування можуть організовуватися техпункти з мінімальним набором запчастин і інструменту. Запчастини, інструмент та допомога на техпунктах можуть надаватися як організаторами, так і членами команд гонщиків.
Номери гонщиків
Гонщики, знаходячись на трасі, зобов'язані мати номер для велосипеда (на кермі), так щоб він був видний суддям на контрольних пунктах. При заміні велосипеда, гонщик зобов'язаний перенести номер на новий велосипед перш, ніж продовжити гонку. Організатори мають право вимагати пред'явити номер в будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер брудний і т.п.), гонщик, проїжджаючи повз контрольний пункт, повинен голосно повідомити свій номер суддям.
"Зрізання"
"Зрізання" маршруту шляхом виходу за межі траси - суворо заборонено і штрафується додаванням до результату штрафного часу (10 хвилин і більше) або дискваліфікацією, в залежності від тяжкості проступку. Вихід за межі траси дозволений у виняткових випадках: якщо виникає перешкода, яку неможливо об'їхати в межах траси (завал, руйнування покриття траси і тп), при цьому об'їзд не повинен скорочувати дистанцію і не давати ніяких переваг перед іншими гонщиками. Після маневру гонщик негайно повинен повернутися на трасу.
Лідирування (слідування «на колесі»)
Лідирування дозволено, але тільки в тому випадку, якщо гонщик слідує за іншим зареєстрованим гонщиком. Лідирування за транспортом або незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонено.
Перевага руху
Гонщики, що пересуваються верхи на велосипеді, мають перевагу над гонщиками, які спішились. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, повинні пересуватися по найменш проїжджій частині траси в той момент, коли їх обганяють. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, можуть обганяти велосипедистів, що їдуть, якщо вони не створюють перешкоди руху.
«Кругові»
Гонщики, яких обганяють на коло, повинні поступатися дорогою лідерам. Гонщики, які обганяють, повинні голосно оповіщати про намір обгону, крикнувши «обходжу справа» або «обходжу зліва». Безпечне проведення обгону є обов'язком того, хто обганяє.
Позиційна боротьба
Коли два гонщика борються за місце на трасі, лідируючий не зобов'язаний поступатися позицією тому, хто обганяє (за винятком «кругових»). Проте, заборонені різка зміна траєкторії руху при обгоні і будь-які торкання (тілом або частинами велосипеда) з метою перешкодити руху. Той, хто обганяє, в свою чергу, повинен забезпечити безпеку свого маневру.
Спортивна поведінка
Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи та інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для попередження, а при повторних порушеннях, і дискваліфікації. Міра покарання у кожному конкретному випадку визначається головним суддею гонки.
Вода і харчування
Вода і харчування можуть надаватися гонщикам ким завгодно і в будь-якому місці траси. Проте, гонщики не повинні створювати перешкод іншим учасникам, приймаючи воду і харчування. Розкидання упаковок, обгорток і тари на трасі заборонено.

 

9. Обставини непереборної сили (форс-мажор)
У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних і т.д.), таких, що проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути перервана. У цьому випадку, фінальний протокол оформляється за результатами на момент прийняття рішення про скасування.

 

10. Нагородження
Учасники, які посіли з 1 за 3 місце в кожній категорії, нагороджуються медалями та цінними призами від спонсорів.


Контакти організаторів:

Сергій Соколовський 0672715507


Attachments:
Download this file (IMG_20210525_143840.jpg)IMG_20210525_143840.jpg[ ]266 Kb05/25/21 14:42
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

Вересень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Банер  
  
наверх
time: 0.70563101768494