bikeportal.org.ua

8й этап ЛКУ 2011 - Полтава X-Velo CUP6

Положение

 

Мероприятие приобрело статус байк-фестиваля!

Наша грязь бесплатна и целебна!

Агит-былина

Вставайте витязи земли Полтавской, ибо грядёт битва знатная, за золото, за серебро да за бронзу. Уже готовятся полки воинов отважных на конях всё карбоновых, в лайкровую кольчугу колбасы богатырские затянувшие. Захотят они медали наши червонные забирати, да подиум наш ногами попирати. Отнимайте же головушки от мониторов писаных да седлайте коней застоявшихся, бороните горы да луга родные.
Ведь кольчугу заговоренную, волшебную, белым-белую кажному витязю одеть хочется.
Числа 17-го, месяца осеннего сентября, году 2011-го быть сему в славном граде Полтаве, на горе что близ избы знаний технических. Воины бывалые дорогу ведают, воины небывалые карту диковинную пусть разглядывают да запоминают.
Как взойдёт красно солнышко, станут девы пригожие в летопись воинов записывать да красоты окрестные показывать. Вот тут не мешкайте, как взойдут глашатаи на высокий терем, как покличут отважных сразитися – хватай коня под уздцы да на ратное поле выходите.
Кто окажется быстрее всех, да ловчее всех - тому слава будет большая- форумная, да кольчуга волшебная, да купеческие дары, да вина игристые.

Приглашаем участников испытать себя в одной из категорий:
1.Элита-мужчины (18-99лет) (в зачёте ЛКУ и Х-вело CUP).
2.Элита-женщины (18-99лет) (в зачёте ЛКУ и Х-вело CUP).
3.Ветераны (40-99лет) (в зачёте ЛКУ и Х-вело CUP).
4.Любители-мужчины (18-99лет) (в зачёте Х-вело CUP).
5.Любители-женщины (до 99лет) (в зачёте Х-вело CUP).
6.Юниоры (до 18лет) (в зачёте Х-вело CUP).
7.Спортсмени(їдуть разом з Елітою)

Офіційне положення 8етапу ЛКУ-2011
(X-velo CUP 6етап)
(індивідуальна гонка крос-кантрі)


1.Загальні положення.
Гонка X-velo CUP 6етап належить до велосипедних змагань категорії крос-кантрі та гонок на витривалість.

Мета та задачі гонки : пропаганда здорового способу життя та велосипедного спорту серед широких мас населення, розвиток велоспорту в Україні, стимуляція кожного учасника до підвищення власних спортивних результатов, зміцнення дружніх стосунків та обмін досвідом між спортсменами , визначення найсильніших спортсменів-любителів України.

2. Організатори змагань.
• ГО «ВЕСПА»
• ТСК «СПЕЛЛЕРС»
• Відділ у спавах сім'ї та молоді Полтавської облдержадміністрації
• Полтавський обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх»
Спонсорська підтримка:
• Магазин «29-й Велосипед»
• Магазин «Велоцентр»
• Піцерія «Віва-піца»
• Велосервіс «Ніппель»

3. Учасники змагань.
Учасники поділяються на 6 категорій:
1.Еліта-чоловіки (у заліку ЛКУ та X-velo CUP) (18-99 років)
2.Еліта-жінки (у заліку ЛКУ та X-velo CUP) (18-99 років)
3.Ветерани (у заліку ЛКУ та X-velo CUP) (40-99 років)
4.Любителі-чоловіки (у заліку X-velo CUP) (18-99 років)
5.Любителі-жінки (у заліку X-velo CUP) (до 99 років)
6.Юніори (у заліку X-velo CUP) (до 18 років)
7.Спортсмени(їдуть разом з Елітою)

4.Допуск та реєстрація.
До участі в гонці допускаються учасники віком 18 років і старші. (Учасники молодше 18років допускаються при наявності письмового дозволу від батьків!). До старту допускаються учасники на велосипедах з колесами 26, 28 або 29 дюймів, які мають справні тормоза на два колеса і пристосовані для участі в змаганнях по пересічній місцевості. Організатори залишають за собою право не допустити учасника на велосипеді, технічний стан якого не відповідає загальноприйнятим нормам. Наявність шолома – обов’язкова! Учасники, які не виконали цих умов, до участі не допускаются. Учасник, помічений на трасі без шолома, ДИСКВАЛІФІКУЄТЬСЯ.
Кожний велогонщик несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, за стан свого здоров’я та адекватність своїх дій протягом всієї гонки, що відображається в розписці установленого зразка.
Забороняється виходити на старт в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, з травмами чи захворюваннями, які можуть вплинути на безпеку прохождення дистанції.
Реєстрація учасників відбувається на місці проведення змагань в день старту. Для отримання номера учасник повинен заповнити анкету учасника змагань.
Спортсмен отримує стартовий номер, який кріпиться на руль.
Для правильного фіксування результатів необхідно коректно закріпити на велосипеді стартовий номер Після фінішу номера залишаються учасникам.
Попередня реєстрація на сайті http://bikeportal.org.ua та в магазині «29 велосипед»
Стартовий внесок для участі в змаганнях 30грн.(при попередній реєстрації), 40грн (при реєстрації в день гонки).

6.Порядок проходження дистанції .
Дистанція змагань являє собою круг довжиною 5,24 км з набором висоти 166м (на колі).
Час перебування учасників на дистанції :
1год30хв.-1год.45хв. для категорії еліта-чоловіки
1год.15хв.-1год.30хв. для категорій еліта-жінки, ветерани, любителі-чоловіки
1год.00хв.-1год.15хв. для категорій юніори, любителі-жінки

Пересування по трасі
Правилами змагань дозволено пересування по трасі тільки офіційно зареєстрованих гонщиків та організаторів змагань. При поломці велосипеда на дистанції круг необхідно завершити пішки по трасі з велосипедом.
Технічна зона (техзона)
Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. Гонщики можуть заміняти та/або ремонтувати обладнання в техзоні. Техзона організується в районі старта. В техзоні учасники можуть отримувати технічну допомогу від будь-кого. Учасники можуть запросити необхідну кількість людей для надання технічної допомоги , але їх допомога територіально обмежується техзоною.
Номера гонщиків
Гонщики, які знаходяться на трасі, зобов’язані мати номер для велосипеда (на рулі), так щоб його бачили судді на контрольних пунктах. При заміні велосипеда, гонщик зобов’язан перенести номер на новий велосипед перед тим як продовжити гонку. Організатори мають право вимагати пред’явлення номера в будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер брудний, порваний і т.п.), гонщик, проїзжаючи біля контрольного пункта, повинен голосно повідомити свій номер суддям.
«Зрізання»
«Зрізання» маршрута, шляхом виходу за межі траси заборонено і штрафується:
• додаванням до результату штрафного часу (10 хвилин та більше, в залежності від величини зрізання);
• ДИСКВАЛІФІКАЦІЄЙ, якщо судді вбачать цілеспрямовані дії порушника з метою зайняти більш вигідне місце у фінішному протоколі.
Лідирування (слідування «на колесі»)
Лідирування дозволено тільки у випадку коли гонщик слідує за іншим зареєстрованим гонщиком. Лідирування за транспортом або незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонено.
Перевага руху
Гонщики, які рухаються на велосипеді, мають перевагу над тими гонщиками, що спішилися. Гонщики, які штовхають або несуть свої велосипеди, повинні пересуватися по найменш проїзжій частині траси в той момент, коли їх переганяють. Гонщики, які штовхають або несуть свої велосипеди, можуть переганяти тих велосипедистів які їдуть, якщо вони не створюють перешкоди руху.
«Кругові»
Гонщики, яких переганяють на круг повинні поступатися дорогою лідерам. Ті гонщики, які переганяють повинні голосно сповістити про намір обгону, вигукнув «обхожу зправа» або «обхожу зліва». Безпечне проведення обгону є обов’язком того хто обганяє.
Позиційна боротьба. Коли два гонщики змагаються за місце на трасі, той що лідирує не зобов’язан поступатися позицією (за винятком «кругових»). Тим не менш, заборонені різкі зміни траєкторії руху того кого обганяють та будь-які доторки (тілом або частинами велосипеда) з метою зашкодити руху. Той хто обганяє,в свою чергу, повинен забезпечити безпечність свого маневру.
Неспортивна поведінка
Небезпечна їзда, використання нецензурних виразів та інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для попередження, а при повторних порушеннях і дискваліфікації. Міра покарання у кожному окремому випадку визначається суддями.
Вода та харчування
Вода та харчування можуть бути надані гонщикам будь-ким у будь-якому місці траси. Тим не менш, гонщики не повинні створювати перешкод іншим учасникам при прийманні води та харчів. Розкидання упаковок, обгорток і тари заборонено.

7.Форс-мажор
У випадку форс-мажорних обставин (погодних, соціальних, політичних і т.д.), таких, що проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути зупинена. У цьому випадку, фінальний протокол оформляється по результатам на момент прийняття рішення про зупинку змагання.

8.Нагородження.
Участики, які зайняли 1-3 місце в кожній категорії нагороджуються дипломами і призами. Учасники, які зайняли 1-10 місце в кожній категорії нагороджуються дипломами.

Регламент проведения змагань.
Дата – 17вересня (субота) 2011р.
Початок реєстрації учасників – 09:00
Показ траси – 10:30
11:00 старт категорії любителі Ч, Ж та юниори
12:30 старт категорії елита Ч,Ж, Мастера
любителі Ч едут 4 кола
любителі Ж едут 3 кола
юниори едут 2 кола


Регламент соревнований.

Дата-17.09.2011
Место-с.Н.Млыны
Начало регистрации участников- 9:00
Показ трассы- 10:30
Старт первой категории - 11:00
Награждение- по окончанию гонки

 

Комментарии 

 
#1 8RydeR 17.08.2011 01:44
Я шукав-шукав, але так і не знайшов.

Траса яка?
Та сама, що й була для шестигодинного парного марафону (який став тригодинним)?
 
 
#2 Ket 17.08.2011 08:06
Инфо про трассу будет немного позже.
Не та что марафон был (где там набор высоты 130м)))
 
 
#3 alex 17.08.2011 09:44
предлагаю объявить 2012 годом, свободным от агит-былин!
 
 
#4 Shved 17.08.2011 10:24
Цитирую alex:
предлагаю объявить 2012 годом, свободным от агит-былин!

Не так уже и много их было в этом году, эта по-моему всего третья. И то мини, так сказать, былина.
На следующий год формат положения в "свободной" форме будет другой. Возможно, это будет кобзарська дума, или конкретная тема, или еще чего-нибудь. Такшо не переживайте
Предлагаю Саню с Юрой освободить от стартвого взноса на ЛКУ взамен на "креативное Положение ЛКУ 2012". Или торчем рассчитаемся.
 
 
#5 рыжий 17.08.2011 19:34
ну если не свободным, то чтобы тематика (стиль) не повторялась. а то ведь почти одно и тоже мусолим.
и ограничение в 500 символов
 
 
#6 SJ 17.08.2011 20:02
Инда правы есмь вы, рыцари землицы русской! Задолбали-запарили агит-былины окаянные, в угаре наркотическом на один манер все организаторами сочинённые! Пора, пора освободить уже ЛКУушку от слога поцоватенького да смысла невеликого, челом вам с этим бъет вся дружина киевская!
 
 
#7 Zin 17.08.2011 20:36
А вот про колбасы богатырские - это хорошо сказано Можно ещё и булки добавить
 
 
+4 #8 nils_tisebe 18.08.2011 16:27
Трындец! я блин старался, корпоративный сумской стиль выдерживал....
Читайте тогда 10 одинаковых положений за год, только подставляйте разные названия городов и ЖПС координаты.
Зануды.
 
 
#9 Chayka 22.08.2011 12:02
Орги, напишите плиз очередность стартующих категорий...
 
 
#10 рыжий 22.08.2011 13:59
Цитирую nils_tisebe:
...Зануды

истеричка
 
 
#11 Shved 22.08.2011 16:13
Цитирую nils_tisebe:
Трындец! я блин старался,

Не перживай Серега, все нормально, всем не угодишь, Агит-былину хорошую сочинить, это вам не помадой губной с похмелья на обоях букаффки рисовать!
 
 
#12 degre 22.08.2011 21:53
Добавлен трек трассы.
 
 
#13 Ket 25.08.2011 10:34
Цитирую Chayka:
Орги, напишите плиз очередность стартующих категорий...

1-й заезд: любители м, ж, юниоры
2-й заезд: элита м. ж, мастера
гандикап между категориями 5мин.
 
 
#14 Станислав 25.08.2011 12:16
странный народ :), агит-былина дело такое, можно просто пропустить не читая
 
 
#15 Chayka 25.08.2011 13:01
Цитирую Ket:
Цитирую Chayka:
Орги, напишите плиз очередность стартующих категорий...

1-й заезд: любители м, ж, юниоры
2-й заезд: элита м. ж, мастера
гандикап между категориями 5мин.

И во сколько тогда ожидается старт Элиты. Просто есть желание добраться на поезде, который приходит в 10-17, потом еще 10+ км на старт и кружек бы глянуть...
 
 
#16 Ket 25.08.2011 13:20
Старт первого заезда в 11 00. Элиты думаю в 13 00,где-то так
 
 
#17 Chayka 25.08.2011 13:38
Спасибо
 
 
#18 Pitlord 26.08.2011 11:19
кто-то из Киева машиной едет? к старту любителей. А то поезда вообще неудобные
 
 
#19 polina 27.08.2011 11:48
Я немогу зарегестрирыватса
мне 16 лет и в юниоры недает=))))
а девушки вобще могут участвовать?
 
 
#20 nils_tisebe 27.08.2011 14:12
polina
Регистрируйтесь в просто Девушки. Все тонкости уточним на месте.
 
 
#21 polina 27.08.2011 22:30
таки и просто в девушки нерестрирует=)))
 
 
#22 nils_tisebe 27.08.2011 23:05
Хорошо. Напишите здесь свои данные, мы сами вас зарегестрируем. )))
 
 
#23 degre 28.08.2011 10:31
Цитирую polina:
таки и просто в девушки нерестрирует=)))

поправил регистрацию в категорию девушки, теперь туда пускает с 16-ти лет.
 
 
+1 #24 TheSpy 01.09.2011 20:34
А от меня спасибо всем оргам-авторам былинных положений за творческий подход!!!
 
 
+1 #25 nils_tisebe 06.09.2011 15:30
ВАЖНО!
На месте проведения есть возможность стационарно покушать и более-менее стационарно переночевать.
Отпишитесь пожалуйста насколько приемлимы цены и нужно ли договариваться???
Изначально планировался вариант Кулеш+ Чай, в масштабах 15грн. Но это создаёт определённые трудности организаторам.
Цены:

Питание: комплексное питание в день - 100 грн
Завтрак: каша молочная ,чай,кофе,печенье –30.0 грн./чел.
Обед : борщ,( уха, суп, кулиш, походная каша, салат чай, кофе, компот) - 50 грн./чел
Ужин: плов(макароны по флотски, каша гречневая с мясом),салат, кофе,чай, печенье - 35грн./чел.
Меню оговаривается с туристами

Аренда палатки - 2х м. - 40 грн/сутки, 3-х м. - 60 грн/сутки,4х м. - 80 грн/сутки
Спальник + каремат - 15 грн/сутки
котелок - 20 грн/сутки
мангал - 30 грн/сутки
 
 
#26 СНГ 11.09.2011 17:18
Цитирую Pitlord:
кто-то из Киева машиной едет? к старту любителей. А то поезда вообще неудобные


Собираюсь ехать машиной, в среду буду знать точно. Позвони преговорим 0505857976 Сергей
 
 
#27 Pitlord 12.09.2011 11:40
2 СНГ:
Спасибо. Еду!
 
 
#28 Sheva 13.09.2011 22:36
Всем кто с Киева машиной, можно пожелать *удачной дороги!* Недавно ездил- это был тихий ужас....
 
 
#29 ann_bat 14.09.2011 10:23
а как состояние дороги харьков-полтава, никто не знает?
 
 
#30 degre 14.09.2011 10:25
Цитирую ann_bat:
а как состояние дороги харьков-полтава, никто не знает?

когда в прошлый раз ехали к вам - было вполне сносно.
 

Інформація

8й этап ЛКУ 2011 - Полтава X-Velo CUP6
17.09.2011
Полтава
Положение
Список зарегистрированных (73)
Схемы проезда
Трек трассы
Online-трансляция
Фото/Видео
Впечатления и отчёты
Результаты
bikeportal.media:
Фото та відео
bikeportal.votes:
Голосування учасників (1 / 10.0)
bikeportal.reviews:
Відгуки учасників
bikeportal.reports:
Звіти учасників

коротке посилання на положення гонки:
bikeportal.org.ua/807
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Найближчі гонки

19.06.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 1.8408751487732