bikeportal.org.ua

XCO "Городище" 2020

Положення

Положення* велосипедних змагань XCO "Городище"

* організатори залишають за собою право
змінювати та доповнювати дане положення

м. Надвірна

19.09.2020

XCO

1. Загальні положення.

XCO Городище – це відкриті аматорські велосипедні змагання категорії крос-кантрі.

Цілі і завдання гонки - пропаганда здорового способу життя та велосипедного спорту серед широких верств населення, розвиток велоспорту в Україні та популяризація велоспорту на Надвірнянщині, стимуляція кожного учасника до підвищення власних спортивних результатів.

Організатори – Надвірнянська міська рада, ГО Фонд Підтримки Підприємництва Надвірнянщини та громадські організатори.

Фінансування змагань здійснюється за рахунок стартових внесків учасників та спонсорської допомоги.

Партнери - Мінеральна вода "Пістинська джерельна", ТОВ М'ясник Прикарпаття.

Хронометраж здійснюється за допомогою програми, яку надала команда bikeportal - KKstat


2. Місце й час проведення.

Велоперегони відбудуться 19 вересня 2020 року в місті Надвірна, Івано-Франківської області.

GPS координати точки старту: 48°38'44.5"N 24°33'41.2"E

СХЕМИ ТРАСИ: https://www.bikeportal.org.ua/7917


3. Формат та категорії учасників.

 1. Чоловіки “Досвідчені”

Тривалість заїздів 1:20-1:40 (4 кола довжиною 5 км)

2. Чоловіки “Любителі” 

Тривалість заїздів 1:05-1:25 (4 кола довжиною 4км)

3. Жінки

Тривалість заїздів 1:15-1:35 (4 кола довжиною 4 км)

4. Чоловіки “Юніори” (до 16 років включно)

Тривалість заїздів 0:35-0:50 (4 кола довжиною 2км)

 

У категорії “Досвідчені” та “Любителі” допускаються учасники віком від 17 років. Якщо вік учасника менший, але є бажання брати участь у згаданих вище категоріях, потрібно узгоджувати дане питання з організаторами.

Питання зміни категорії для учасників вік яких менший за вікові межі бажаної категорії вирішується в індивідуальному порядку шляхом звернення на пошту і отримання  дозволу від організаторів. Участь спортсменів які старші бажаної категорії не допускається. Вік учасника визначається на момент проведення змагань.

Якщо в будь-якій категорії буде менше 5-ти учасників, то дана категорія буде об’єднана з іншою за рішенням організаторів. Виняток - категорія "Жінки", мінімальна кількість учасників у якій - 3.

 

4. Розклад змагань.

09:00 - 10:40 - реєстрація;
- тестові заїзди кіл до 10:50 (на текстове коло "Досвідчених" учасники запускаються до 10:20);
10:40 - 11:00 - відкриття, брифінг;
11:02 - старт категорії "Юніори";
12:00 - старт категорії "Любителі";
12:02 - старт категорії "Жінки";
14:00 - старт категорії "Досвідчені";
16:00 - нагородження, пікнік, бограч.

5. Допуск до участі в змаганнях.

До участі у велогонці допускаються особи віком 18 років і старше. Особи, які не досягли 18-ти річного віку, допускаються до участі з дозволу батьків/опікунів або в разі присутності на гонці одного з батьків, або при наявності розписки від батьків/опікунів і ксерокопії паспортів батьків/опікунів.
Завантажити розписку можна внизу положення (вкладені файли)

До старту допускаються учасники на велосипедах з колесами 26, 28, 29 або 27,5 дюймів, які мають справні гальма на обидва колеса,  пристосованих для участі в змаганнях по пересічній місцевості. Електровелосипеди до участі не допускаються. Організатори залишають за собою право не допустити учасника на велосипеді, технічний стан якого, не відповідає загальноприйнятим нормам. Наявність шолома - обов'язкова. Учасники, які не виконали ці умови, до участі не допускаються. Учасник, помічений на трасі без захисного шолома або в разі незащепленого шолома, ДИСКВАЛІФІКОВУЄТЬСЯ.
Кожен велогонщик несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, за стан свого здоров'я та адекватність своїх дій впродовж всієї дистанції, що фіксується у розписці встановленого зразка, яка була ним підписана.

6. Порядок реєстрації.

 Попередня реєстрація, з можливістю оплати стартового внеску та отримання іменного номера, проводиться на сайті bikeportal.org.ua.

Реєстрація учасників здійснюється на місці проведення гонки в день старту. Для отримання стартового пакету учасника перед стартом потрібно:

 • Посвідчення особи (пред'явити під час реєстрації);
 • Заповнити “анкету учасника змагань” (додається у вкладених файлах внизу положення) ;
 • Розписка для учасників віком менше 18 років (додається у вкладених файлах внизу положення).

У випадку невиконання будь-якої з цих вимог, учасник до старту не допускається без додаткових пояснень, стартовий внесок не повертається.

Після фінішу номери залишаються учасникам. Спортсмени можуть брати участь в гонці, але поза заліком. Учасник вважається спортсменом, якщо:

- він перебуває в професійній команді;
- велоспорт є основним джерелом його доходів;
- він є учнем спортивної школи або інтернату.

7. Попередня реєстрація.

Попередня реєстрація на гонку та генерування іменного номеру здійснюється на сайті bikeportal.org.ua.

Початок реєстрації: 16 серпня 2020р. о 9:00

Закінчення попередньої реєстрації: 17 вересня 2020р. о 22:00 

Для того, щоб отримати іменний номер, потрібно зареєструватися до 22:00 13 вересня 2020 року.

Попередня реєстрація 

Список зареєстрованих учасників

8. Стартовий внесок.

Стартові внески приймаються грошовим переказом на картку ПриватБанку або Монобанку до 17.09.2020 включно. 

Реквізити карти для перерахування стартового внеску:

 • Монобанк – 5375414115327750 – Пристай Ю.І.
 • ПриватБанк – 5168755432867204 – Пристай Ю.І.

Для підтвердження переказу кожен учасник має надіслати електрону копію квитанції за адресою xco.horodyshche@gmail.com з переліком ПІБ та категорій учасників, за яких був виконаний переказ або в коментарі до грошового переказу вказати "XCO Городище" та ПІБ учасника за якого виконано переказ.

Вартість стартового внеску для всіх категорій становить: 

-       При попередній реєстрації до 17.09.2020 – 100 грн.

-       При реєстрації на старті – 150 грн.

-       Категорія Жінки – безкоштовно

Стартові внески не повертаються.

Якщо учасник зареєстрований, але внесок не оплачений до 17.09., то оплата на старті 150 грн.

Учасникам АТО участь у всіх категоріях безкоштовна.

9. Порядок проходження дистанції. 

Після старту учасники проходять певну кількість кіл дистанції, яка визначається організаторами для кожної категорії, в кінці кожного кола перетинаючи лінію старт-фініш.

Старт кола закривається після проходження фінішу лідером відповідної категорії. Після того, як фінішував лідер, кругові гонщики не можуть піти на наступне коло, їм фіксується фініш.

Місце гонщика в підсумковому протоколі визначається за кількістю пройдених повних кіл і часу, витраченому на їх проходження. Схід з дистанції гонки зараховується тоді, коли учасник завершив гонку до фінішу лідера.

Старти категорій, які відбуваються в один час  - проводяться, з інтервалом мінімум 2 хвилини між категоріями.

"Технічна зона (техзона), технічний пункт (техпункт) і технічна допомога"

Техзона організовується в районі стартового табору. Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. У техзоні учасники можуть отримувати технічну допомогу від кого завгодно. При поломці велосипеда на дистанції гонщик має право самостійно або за допомогою членів його команди здійснити ремонт велосипеда і/або заміну частин велосипеда. При цьому гонщик і його помічники не повинні заважати іншим гонщикам. Невиконання цієї умови може спричинити попередження і/або штраф. Якщо ремонт неможливий, круг необхідно закінчити пішки по трасі з велосипедом. Запчастини, інструмент та допомога на техпункті можуть надаватися як організаторами, так і членами команд гонщиків.

"Номери учасників"

Гонщики, знаходячись на трасі, зобов'язані мати номер для велосипеда (на кермі), так щоб його було видно суддям на контрольних пунктах. При заміні велосипеда, гонщик зобов'язаний перенести номер на новий велосипед перш, ніж продовжити гонку. Організатори мають право вимагати пред'явити номер в будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер брудний і т.п.), гонщик, проїжджаючи повз контрольний пункт, повинен голосно повідомити свій номер суддям.

"Зрізання"

"Зрізання" маршруту шляхом виходу за межі траси - суворо заборонено і штрафується додаванням до результату штрафного часу (10 хвилин і більше) або дискваліфікацією, в залежності від тяжкості проступку. Вихід за межі траси дозволений у виняткових випадках: якщо виникає перешкода, яку неможливо об'їхати в межах траси (завал, руйнування покриття траси і тп), при цьому об'їзд не повинен скорочувати дистанцію і не давати ніяких переваг перед іншими гонщиками. Після маневру гонщик негайно повинен повернутися на трасу.

Лідирування (слідування «на колесі»)

Лідирування дозволено, але тільки в тому випадку, якщо гонщик слідує за іншим зареєстрованим гонщиком. Лідирування за транспортом або незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонено.

"Перевага руху"

Гонщики, що пересуваються верхи на велосипеді, мають перевагу над гонщиками, які спішились. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, повинні пересуватися по найменш проїжджій частині траси в той момент, коли їх обганяють. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, можуть обганяти велосипедистів, що їдуть, якщо вони не створюють перешкоди руху.

"Кругові"

Гонщики, яких обганяють на коло, повинні поступатися дорогою лідерам. Гонщики, які обганяють, повинні голосно оповіщати про намір обгону, крикнувши «обходжу справа» або «обходжу зліва». Безпечне проведення обгону є обов'язком того, хто обганяє.

"Позиційна боротьба"

Коли два гонщика борються за місце на трасі, лідируючий не зобов'язаний поступатися позицією тому, хто обганяє (за винятком «кругових»). Проте, заборонені різка зміна траєкторії руху при обгоні і будь-які торкання (тілом або частинами велосипеда) з метою перешкодити руху. Той, хто обганяє, в свою чергу, повинен забезпечити безпеку свого маневру.

"Спортивна поведінка"

Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи та інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для попередження, а при повторних порушеннях - дискваліфікації. Міра покарання у кожному конкретному випадку визначається головним суддею гонки.

"Вода і харчування"

Вода і харчування можуть надаватися гонщикам ким завгодно і в будь-якому місці траси. Проте, гонщики не повинні створювати перешкод іншим учасникам, приймаючи воду і харчування. Розкидання упаковок, обгорток і тари на трасі заборонено.

10. Обставини непереборної сили (форс-мажор). 

У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних і т.д.), таких, що проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути перервана. У цьому випадку, фінальний протокол оформляється за результатами на момент прийняття рішення про скасування.

11. Результати та нагородження.

-  Повний протокол змагань буде заповнений та вивішений для ознайомлення після фінішу останнього учасника

-  Учасники які зайняли 1-3 місця в категорії нагороджуються відзнаками та цінними призами.

-  Учасники, які зайняли 4-5 місця нагороджуються відзнаками.

-  Усі скарги щодо результатів приймаються до церемонії нагородження переможців в письмовому вигляді та подаються суддям змагань. Після закінчення церемонії нагородження, результати перегляду не підлягають.

Після змагань результати будуть опубліковані на порталі http://bikeportal.org.ua. 

12. Зворотній звязок. 

У разі виникнення проблем чи запитань звертайтесь за електронною адресою: xco.horodyshche@gmail.com 

Контакти організаторів: 

 1. Надвірнянська міська рада – (0-34-75) 2-23-05
 2. ФПП Надвірнянщини – (0-34-75) 2-21-63

Громадські організатори: 

 1. Зіник Василь – 050 433 0433,
 2. Косило Володимир – 066 918 6888,
 3. Пристай Юрій – 050 710 5765, (всі запитання щодо траси)
 4. Андрейчук Андрій – 0995116486,
 5. Бойчук Тарас – 066 657 7065.

За інформацією щодо траси та доїзду на старт звертайтесь до громадських організаторів.

Офіційний e-mail: xco.horodyshche@gmail.com.

Сторінка Facebook: Велосипедні змагання XCO "Городище"

Сторінка Instagram: Instagram

Дане положення є офіційним запрошенням до участі в змаганнях.

Attachments:
Download this file (Відмова від претензій (Додаток 1).2020.docx)Відмова від претензій (Додаток 1).2020.docx[Анкета учасника]13 Kb08/05/20 15:15
Download this file (Дозвіл від батьків (Додаток 2)2020.docx)Дозвіл від батьків (Додаток 2)2020.docx[Дозвіл від батьків]12 Kb08/05/20 14:52
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Найближчі гонки

18.05.24, Змагання з МТБ(ХСО)
Сумская обл,село Мала-Рибиця.
25.05.24, «Домбровське MTB крос-кантрі» 2024
Калуш
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

Банер  
  
наверх
time: 0.85388708114624