bikeportal.org.ua

GRAN FONDO BLACK SEA UKRAINE 2020

Протокол

ФЕДЕРАЦІЯ ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
GRAN FONDO BLACK SEA UKRAINE

27.06.2020 р.


м.Одеса
ГРУПОВА ГОНКА
Міс це № Уч. Прізвище , імя, по-батькові Кат. Місто Команда Результат Відставання
Чоловіки 19-29 (113 км)








сер. шв. пер. 36,65 км/год
1 10 Старченко Руслан М1 Одеса Palmyra Team Odesa 03:05:21
2 5 Жученко Станіслав М1 Харків Palmyra Team Odesa 03:05:21 00:00
3 8 Коца Роман М1 Миколаїв Hoods and Drops Racing 03:05:21 00:00
4 12 Корецький Олексій М1 Одеса Hoods and Drops Racing 03:05:21 00:00
5 11 Феремик Віталій М1 Одеса Arcadia 03:06:55 01:34
6 9 Скородумов Сергій М1 Николаев Greenwill-BikeLab 03:10:11 04:50
7 3 Корчак Андрій М1 Кременчук - 03:10:25 05:04
8 1 Воловод Дмитро М1 Киев Sigma Software - Unicorn 03:13:00 07:39
9 4 Гарбар Костянтин М1 Київ - 03:15:21 10:00
10 7 Єгєрєв Володимир М1 Николаев Greenwill-BikeLab 03:17:56 12:35
11 2 Грицун Олександр М1 ВІнниця VinRC 03:42:00 36:39

13 Рожко Даніїл М1 Одеса Hoods and Drops Racing DNF

4 Гарбар Костянтин М1 Київ - DNS

18 Міцак Олександр М1 Київ Hoods and Drops Racing DNS

40 Демченко Ігор М1 Київ Hoods and Drops Racing DNS








Чоловіки 30-39 (113 км)








сер. шв. пер. 36,65 км/год
1 25 Гузов Віктор М2 Львів SkyFitness-GRAWE cycling teaml 03:05:21
2 37 Денека Костянтин М2 Київ Lider 03:05:21 00:00
3 44 Нанакі Дмитро М2 Одеса Palmyra Team Odessa 03:06:23 01:02
4 36 Єгіазарян Георгій М2 Київ Kyiv Cycling Team 03:07:12 01:51
5 29 Синиця Дмитро М2 Дніпро - 03:07:12 01:51
6 41 Іванченко Ігор М2 Миколаїв Greenwill-BikeLab 03:07:12 01:51
7 32 Касперович Дмитро М2 Одеса Hoods and Drops Racing 03:09:00 03:39
8 42 Должиков  Гліб М2 Киев Sigma Software - Unicorn 03:09:00 03:39
9 31 Фурсов Антон М2 Kiev - 03:11:54 06:33
10 45 Тимченко Євген М2 Одеса Hoods and Drops Racing 03:11:59 06:38
11 34 Тітов Максим М2 Одеса Arcadia 03:12:01 06:40
12 46 Хріненко Кирило М2 Одеса Hoods and Drops Racing 03:12:31 07:10
13 48 Шевцов Юрій М2 Київ - 03:16:30 11:09
14 28 Каліновський Леонід М2 Київ VinRC 03:16:55 11:34
15 33 Плотний Василь М2 Чорноморськ Гелиос 03:22:23 17:02
16 27 Вербицький Андрій М2 Львів Team Sky Lviv 03:25:51 20:30
17 35 Кононов Дмитро М2 Київ Kyiv Cycling Team 03:36:04 30:43
18 20 Єфіменко Павло М2 Вишневе Cherry Sport Club 03:43:02 37:41

22 Парахін Владислав М2 Київ Sigma Software - Unicorn DNF

23 Леонтьєв Гліб М2 Київ Sigma Software - Unicorn DNF

35 Кононов Дмитро М2 Київ Kyiv Cycling Team DNF

38 Чугуєвець Орест М2 Львів - DNF

43 Шабашов Дмитро М2 Одеса Palmyra Team Odessa DNF

21 Латанський Віталій М2 Одеса - DNS

24 Ткачук Евген М2 Одеса - DNS

30 Степура Ярослав М2 Київ Sigma Software - Unicorn DNS

49 Єрушов Сергій М2 Бровари Sigma Software - Unicorn DNS








Чоловіки 40-49 (113 км)








сер. шв. пер. 36,65 км/год
1 63 Батюхов Денис М3 Киев - 03:05:21
2 56 Завада Роман М3 Дніпро - 03:05:21 00:00
3 47 Гладкий Андрій М3 Одеса Palmyra Team Odessa 03:05:21 00:00
4 57 Фурса Сергій М3 Миколаїв Аркадия 03:05:21 00:00
5 53 Яценко Володимир М3 Киев SkyFitness-GRAWE 03:07:30 02:09
6 60 Седінкін Тимофій М3 Хмельницький - 03:08:11 02:50
7 59 Галицький Віктор М3 Одеса Аркадия 03:09:00 03:39
8 54 Махно Андрій М3 Киев SkyFitness-GRAWE 03:10:25 05:04
9 62 Литвиненко Александр М3 - - 03:12:20 06:59
10 50 Дацько Сергій М3 Odessa Palmyra Team Odessa 03:14:23 09:02
11 55 Садовський Андрій М3 Луцьк Temp 03:14:11 08:50
12 58 Мадін Дмитро М3 Одеса Palmyra Team Odessa 03:14:13 08:52
13 51 Сидоренко Володимир М3 Одеса Palmyra Team Odessa 03:17:30 12:09

52 Вініцький Борис М3 Одеса Palmyra Team Odessa DNS








Чоловіки 50-59 (113 км)








сер. шв. пер. 36,65 км/год
1 76 Філін Дмитро М4 КиЇв - 03:05:21
2 78 Фомичьов Іван М4 одеса Аркадия 03:09:00 03:39
3 82 Перелазний Володимир М4 Одеса Аркадия 03:09:20 03:59
4 80 Парфененок Андрій М4 одеса Аркадия 03:09:59 04:38
5 70 Краснов Сергій М4 Одеса Palmyra Team Odessa 03:12:01 06:40
6 81 Кузьменко Олександр М4 Днiпро Dnepr Masters Cycling Team 03:12:25 07:04
7 83 Абрамов Віталій М4 - - 03:23:44 18:23

72 Соболєв Іван М4 Луцьк MetrDoor team Luck DNF

73 Іванков Олег М4 Одеса - DNF

74 Тимцо Юрій М4 Луцьк Temp DNF

71 Єрьоменко Ігор М4 Камянське - DNS

75 Пастущин Олег М4 Тернопіль - DNS








Чоловіки 60-69 (69 км)








сер. шв. пер. 39,05 км/год
1 95 Шевельов Віктор М5 Дніпро - 01:46:33
2 94 Суровець Сергій М5 Kиiв - 01:46:33 00:00
3 92 Нарижний Валерій М5 Запоріжжя - 01:46:33 00:00
4 90 Клименко Володимир М5 Одеса Тритон Одесса 01:58:16 11:43
5 91 Головань Олексій М5 Черкаси Randonneurs Ck 02:19:44 33:11
6 93 Оганджанян Арсен М5 Одеса Arcadia 02:26:33 40:00

96 Вахрамєєв Микола М5 Одеса Arcadia DNF








Чоловіки 70+ (69 км)








сер. шв. пер. 34,21 км/год
1 160 Кириченко Генадій М6 Одеса Arcadia 02:01:00








Жінки 19-29 (69 км)








сер. шв. пер. 38,33 км/год
1 118 Петрушенко Валентина Ф1 Одеса Hoods and Drops Racing 01:48:00
2 117 Добраниця Олена Ф1 Одеса Nutrixxion Palmyra 01:49:02 01:02
3 111 Наконечна Альона Ф1 Вінниця VinRC 01:53:58 05:58
4 114 Каддах Сільвана Ф1 Київ Kyiv Cycling Team 01:59:37 11:37

116 Коваль Анастасія Ф1 Київ Kyiv Cycling Team DNF

115 Гринчак Леся Ф1 Одеса - DNS








Жінки 30-39 (69 км)








сер. шв. пер. 39,05 км/год
1 126 Ящук Ольга Ф2 Київ Sigma Software - Unicorn 01:46:16
2 128 Бандрівська Катерина Ф2 Одеса Nutrixxion Palmyra 01:46:18 00:02
3 129 Дідур Юлія Ф2 Одеса Hoods and Drops Racing 01:49:09 02:53
4 125 Лєтікова Ірина Ф2 Одеса Hoods and Drops Racing 01:49:15 02:59
5 124 Бондаренко Вікторія Ф2 Одеса ARCADIA 01:56:23 10:07

127 Тарнавчик-Чугуєвець Наталя Ф2 Kyiv Kyiv Cycling Team DNF








Жінки 40-49 (69 км)








сер. шв. пер. 34,79 км/год
15 130 Васильєва Ірина Ф3 Боярка Cherry Sport Club 01:59:37










Головний суддя НЕК UCI



Тельянов А.О. /м. Дніпро/










Суддя на фініші II кат. ФВСУ

Тельянова Д.С










Оф.хронометрист І кат. ФВСУ

Веремієнко К.О. /м. Київ/










Головний секретар НЕК UCI

Тельянов А.О. /м. Дніпро/

 

 

РЕГЛАМЕНТ

 

про проведення індивідуальної групової гонки "GRAN FONDO BLACK SEA UKRAINE" серед аматорів (шосе).

 

1. Цілі і завдання проведення змагань

Індивідуальна групова гонка "GRAN FONDO BLACK SEA UKRAINE" (далі – змагання)  проводяться з метою:

  • збереження та примноження спортивної слави України;

пропаганди здорового способу життя та спортивного довголіття серед населення України;

  • залучення осіб середнього та старшого віку, спортсменів різних вікових груп, аматорів спорту до активних занять масовим спортом та участі у змаганнях зі спорту;
  • активізації фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності серед аматорів фізичної культури і спорту та населення в регіонах України;
  • подальшого розвитку та популяризації велосипедного спорту серед широких верств населення;
  • розвитку аматорського велосипедного спорту в Україні як засобу фізичного виховання молоді та зміцнення фізичного здоров’я населення.

 

Змагання включені до календарю УАТ (Український аматорський тур) з відповідним нарахуванням рейтингових очок.

 

2. Строки і місце проведення змагань

27 червня 2020р., м. Одеса.

 

3. Організація та керівництво проведенням змагань

Керівництво проведенням змагань здійснюється  Федерацією велоспорту Одеської області при підтримці Управлінням фізичної культури і спорту одеської облдержадміністрації, Управлінням фізичної культури і спорту м. Одеси, та Федерацією велосипедного спорту України (далі – ФВСУ).

Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення змагань покладається на Федерацію велоспорту Одеської області та на головну суддівську колегію.

 

4. Учасники  змагань

Змагання проводяться за віковими ознаками.

 

 Чоловіки                                                                Жінки

 М1: 19-29 років (номери 1-19)           F1: 19-29 років (номери 110-119)

М2: 30-39 років (номери 20-49)         F2: 30-39 років (номери 120-129)

М 3: 40-49 років (номери 50-69)        F3: 40-49 років (номери 130-139)

М 4: 50-59 років (номери 70-89)        F4: 50-59 років (номери 140-149)

М 5: 60-69 років (номери 90-99)        F5: 60-69 років (номери 150-159)

М 6: 70+ років (номери 100-109)       F6: 70+ років (номери 160-165)

Вікові групи визначаються за віком учасника на 31 грудня поточного року.

Відповідальність за стан здоров’я учасників змагань несуть медичні установи, які надали дозвіл спортсменам для участі у змаганнях, організації, які відряджають спортсменів на змагання, або самі учасники.

Кожен спортсмен несе особисту відповідальність за виконання правил змагань та правил дорожнього руху.

 

5. Характер змагань

Змагання для всіх вікових груп – особисті, проводяться згідно з діючими Правилами змагань з велосипедного спорту від 17.12.2010 в редакції від 16.11.2012, які погоджені Федерацією та затверджені Мінмолодьспортом, як одноденні. Змагання проводяться на шосейних велосипедах.

 

6. Програма проведення змагань

 

27 червня. Дореєстрація, перевірка документів та видача стартових пакетів з 10:00 до 10:45 на місті старту.

 

Старт індивідуальної групової гонки - 11:00. м. Одеса, вул. Миколаївська дорога, 172, дитячий санаторій «Молода гвардія».

 

Групи F1, F2, F3, F4, F5, F6 та M5, M6 –72 км (+5 км технічний старт)

Групи М1, М2, М3, M4 –114 км (+5 км технічний старт)

 

Нагородження з 14:00 до 15:00 (місце старту, дитячий санаторій «Молода Гвардія»).

 

7. Безпека та підготовка місць проведення змагань

Підготовка місць проведення змагань здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів ”.

 

8. Умови визначення першості та нагородження переможців і призерів.

Спортсмени, які вибороли 1, 2, 3 місця у кожній віковій групі нагороджуються медалями, дипломами та призами від спонсорів.

 

9. Строки та порядок подання заявок на участь у змаганнях

Попередня реєстрація за посиланням:

bikeportal.org.ua/7872 

Он -лайн реєстрація закінчується 26.06.20р. о 00:00. Телефон для довідок:  050 066-20-44, 063 345-86-69 (Директор гонки).

 

27 червня. Можлива дореєстрація, перевірка документів та видача стартових пакетів з 10:00 до 10:45 на місті старту.

 

Іменні заявки та відповідні документи (поліс страхування (група ризику – спорт), подаються до суддівської колегії, в момент реєстрації. В разі наявності ліцензії ФВСУ, страховий поліс не потрібен).

 

10. Фінансування.

 

Змагання проводяться за рахунок Стартових внесків учасників, спонсорів, ФВСОО. Стартовий внесок складає: 400 грн. Гонщики, віком 65+ від стартових внесків звільняються. Оплата за посиланням:

 

https://www.liqpay.ua/ru/checkout/380503187185.

 

В коментарі до платежу вказати прізвище,  ім'я та назву змагань.

11. Інші умови

При отриманні стартового пакету, учасник змагань повинен надати розписку про ознайомлення з положеннями змагань, усвідомлення ризиків та взяття відповідальності на себе за можливі негативні наслідки від участі у змаганні.

Кожен зареєстрований учасник змагань особисто відповідає за технічний стан свого велосипеда, стан свого здоров'я, свої дії, а також адекватність поведінки під час змагань. У випадку отримання учасником змагань травми внаслідок нещасного випадку, своєї помилки при керуванні велосипедом або такої помилки іншим(и) учасником(и) змагань, технічної несправності велосипеда або через стан здоров'я, такий учасник несе персональну відповідальність за наслідки можливої травми і пошкодження свого велосипеда або екіпіровки тощо, при цьому матеріальне відшкодування за вищезазначені випадки не здійснюється (за виключенням страхових виплат при наявності страховки).

 

Головний суддя: суддя категорії "Національний елітний комісар" - Антон Тельянов, м. Дніпро.

 

Регламент є офіційним викликом на змагання

Маршрут змагань для груп М1, М2, М3, M4 –120 км.:

https://www.alltrails.com/explore/map/gran-fondo-black-sea-ukraine-104-14eac0d

Маршрут змагань для груп: F1, F2, F3, F4, F5, F6 та M5, M6 –72 км.

https://www.alltrails.com/explore/map/gran-fondo-black-sea-ukraine-104-82cec96

 

 

Информация

GRAN FONDO BLACK SEA UKRAINE 2020
27.06.2020
Одесса
Протокол
Регистрация
Список зарегистрированных (69)
bikeportal.media:
Фото и видео
bikeportal.votes:
Голосование участников
bikeportal.reviews:
Отзывы участников
bikeportal.reports:
Отчеты участников

короткая ссылка на положение гонки:
bikeportal.org.ua/7871
 

Вход / регистрация

Поддержи сайт bikeportal.org.ua финансово:



Календарь

Октябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Ближайшие гонки

30.10.20-31.10.20, «Поліська осінь»
Житомир
31.10.20, Halloween-race
Херсон
31.10.20, Lazarland XC Race 2020
Шостка, Сумська обл.
31.10.20, HALLOWEEN Bike Sabbath
Киев
07.11.20, ХСО. Стежкою Індіанця
Олешки
07.11.20-08.11.20, Ternopil HELL race
Тернополь
15.05.21, XCM Соколині перегони 2021
Вознесенськ
22.05.21, Чемпiонат з Крос-Кантрi та Дуал-Слалому пам'ятi Ф.Шахматова
Одесса

Баннер  
  
наверх
time: 2.7244410514832