bikeportal.org.ua

Шалені місточки 2020

Положення

Увага! В зв'язку с подовженням карантину до 24 квітня та запровадженням надзвичайної ситуації старт відкладається на невизначений термін(можлива повна відміна). Стартові внески будуть повернуті учасникам.

"Шалені місточки"

м. Харків

3 травня

Рижовський ліс

Mistochki-banner-1000x1000-1

 

1. Загальні положення

 

Змагання «Шалені місточки» відносяться до велосипедних змагань категорії крос-кантрі.

Цілі і завдання гонки - пропаганда здорового способу життя та велосипедного спорту серед широких верств населення, розвиток велоспорту в Україні, стимуляція кожного учасника до підвищення власних спортивних результатів.

 

2. Змагання проходять за підтримки:

 

Kharkiv_XC_team_-_logo2

  • Cайт підтримки велосипедних змагань - bikeportal.org.ua

 

Загальне керівництво і організацію гонки здійснює Kharkiv XC Team.

Фінансування здійснюється за рахунок капіталовкладень організаторів, спонсорів та стартових внесків.

 

3. Місце, терміни проведення та інформаційна підтримка

 

Місце і час проведення

Гонка проводиться у м. Харків, Рижовський ліс
GPS координати точки старту: 49.939555, 36.126464.


СХЕМА ТРАСИ, ВИСОТНИЙ ПРОФІЛЬ

Трасса для категорій Open / Expert :

Трасса для категорії Hobby:

Треки трасс попередні та можуть не сутьтєво змінюватись.

 

СХЕМИ ПРОЇЗДУ ДО МІСЦЯ СТАРТА

Від Залізничного вокзалу : https://goo.gl/maps/A4Ls9pACy5K3n5DY9

Розпорядок гонки:

буде додано згодом

 

4. Допуск до участі у велогонці

 

До участі у велогонці допускаються особи віком 18 років і старше. Особи, які не досягли 18-ти річного віку, допускаються до участі з дозволу батьків/опікунів або в разі присутності на гонці одного з батьків, або при наявності розписки від батьків/опікунів і ксерокопії паспортів батьків/опікунів.
Скачати: Скачать этот файл (Расписка от родителей.doc)Расписка от родителей.doc

До старту допускаються учасники на велосипедах з колесами 26, 27.5, 28 або 29 дюймів, які мають справні гальма на обидва колеса, і пристосованих для участі в змаганнях по пересіченій місцевості. Електровелосипеди до участі не допускаються. Організатори залишають за собою право не допустити учасника на велосипеді, технічний стан якого, не відповідає загальноприйнятим нормам. Наявність шолома - обов'язково. Учасники, які не виконали ці умови, до участі не допускаються. Учасник, помічений на трасі без захисного шолома, ДИСКВАЛІФІКОВУЄТЬСЯ.
Кожен велогонщик несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, за стан свого здоров'я та адекватність своїх дій впродовж всієї дистанції, що фіксується у розписці встановленого зразка, яка була ним підписана. 
Реєстрація учасників здійснюється на місці проведення гонки в день старту. Для отримання номера перед стартом учасник повинен заповнити анкету учасника змагань. Після фінішу номери залишаються учасникам.

Вік учасників змагань визначається станом на 31 грудня 2019 року, а не по фактичному віку в день проведення змагань.

 

5. Попередня реєстрація

 

Попередня реєстрація: реєстрація

Список зареєстровані користувачі: bikeportal.org.ua/7839

 

6. Стартовий внесок

 

Розмір стартових внесків:

 

до 31.03 включитльно - 160 грн
до 28.04 включительно - 200 грн
оплата на месте - 250 грн

до 31.03 включно - 160 грн

до 28.04 включно - 200 грн

оплата в на місці в день старту - 250 грн

 

закриття попередньої онлайн реєстрації - 28.04 в 20:00

Учасники АТО приймають участь на безоплатній основі.

 

7. Категорії учасників

 

1. Hobby (Категорія для початківців, що мають загалом не більше трьох стартів у велозмаганнях. Перегони данної категорії проходять на спрощенній короткій дистанції)

2. Open (основна відкрита категорія)

3. Expert (категорія що має найбільшу дистанцію для досвідчених райдерів і спортсменів)

4. Hobby (жінки)

5. Open (жінки)

Організатори змагань мають право на свій розсуд без поясненя перенести учасника між категоріями (для вирівнювання кількості участників по категоріям та покращення суперницького моменту).

При кількості учасників меньше 5 у категорії дана категорія буде обї'єднана з найближчою.

 

8. Порядок проходження дистанції

 

Заздалегідь визначена кількість кіл. Переможцем в категорії вважається учасник, подалавший визачені кола першим.

   • Технічна зона (техзона), технічний пункт (техпункт) і технічна допомога.
Техзона організовується в районі стартового табору. Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. У техзоні учасники можуть отримувати технічну допомогу від кого завгодно. При поломці велосипеда на дистанції гонщик має право самостійно або за допомогою членів його команди здійснити ремонт велосипеда і/або заміну частин велосипеда. При цьому гонщик і його помічники не повинні заважати іншим гонщикам. Невиконання цієї умови може спричинити попередження і/або штраф. Якщо ремонт неможливий, круг необхідно закінчити пішки по трасі з велосипедом. Крім цього на дистанції в місцях харчування можуть організовуватися техпункти з мінімальним набором запчастин і інструменту. Запчастини, інструмент та допомога на техпунктах можуть надаватися як організаторами, так і членами команд гонщиків. 
  • Номери гонщиків
Гонщики, знаходячись на трасі, зобов'язані мати номер для велосипеда (на кермі), так щоб він був видний суддям на контрольних пунктах. При заміні велосипеда, гонщик зобов'язаний перенести номер на новий велосипед перш, ніж продовжити гонку. Організатори мають право вимагати пред'явити номер в будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер брудний і т.п.), гонщик, проїжджаючи повз контрольний пункт, повинен голосно повідомити свій номер суддям.
  • "Зрізання"
"Зрізання" маршруту шляхом виходу за межі траси - суворо заборонено і штрафується додаванням до результату штрафного часу (10 хвилин і більше) або дискваліфікацією, в залежності від тяжкості проступку. Вихід за межі траси дозволений у виняткових випадках: якщо виникає перешкода, яку неможливо об'їхати в межах траси (завал, руйнування покриття траси і тп), при цьому об'їзд не повинен скорочувати дистанцію і не давати ніяких переваг перед іншими гонщиками. Після маневру гонщик негайно повинен повернутися на трасу. 
  • Лідирування (слідування «на колесі»)
Лідирування дозволено, але тільки в тому випадку, якщо гонщик слідує за іншим зареєстрованим гонщиком. Лідирування за транспортом або незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонено. 
  • Перевага руху
Гонщики, що пересуваються верхи на велосипеді, мають перевагу над гонщиками, які спішились. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, повинні пересуватися по найменш проїжджій частині траси в той момент, коли їх обганяють. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, можуть обганяти велосипедистів, що їдуть, якщо вони не створюють перешкоди руху. 
  • «Кругові»
Гонщики, яких обганяють на коло, повинні поступатися дорогою лідерам. Гонщики, які обганяють, повинні голосно оповіщати про намір обгону, крикнувши «обходжу справа» або «обходжу зліва». Безпечне проведення обгону є обов'язком того, хто обганяє. 
  • Позиційна боротьба
Коли два гонщика борються за місце на трасі, лідируючий не зобов'язаний поступатися позицією тому, хто обганяє (за винятком «кругових»). Проте, заборонені різка зміна траєкторії руху при обгоні і будь-які торкання (тілом або частинами велосипеда) з метою перешкодити руху. Той, хто обганяє, в свою чергу, повинен забезпечити безпеку свого маневру. 
  • Спортивна поведінка
Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи та інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для попередження, а при повторних порушеннях, і дискваліфікації. Міра покарання у кожному конкретному випадку визначається головним суддею гонки. 
  • Вода і харчування

Вода і харчування можуть надаватися гонщикам ким завгодно і в будь-якому місці траси. Проте, гонщики не повинні створювати перешкод іншим учасникам, приймаючи воду і харчування. Розкидання упаковок, обгорток і тари на трасі заборонено.

 

9. Обставини непереборної сили (форс-мажор)

У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних і т.д.), таких, що проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути перервана. У цьому випадку, фінальний протокол оформляється за результатами на момент прийняття рішення про скасування.

 

10. Нагородження

Учасники, які посіли з 1 по 3 місце в кожній категорії, нагороджуються медалями.

 

Контакти організаторів:

Анна Питомець 093 08 30 868 olex.anka90@gmail.com

Дмитро Питомець 096 959 20 26

 

 

Комментарии 

 
#1 SASH@ 13.03.2020 11:56
Добрый день! Скажите пожалуйста, треки трассы уже на 100% актуальные, или еще могут быть какие-либо изменения? Спасибо.
 
 
#2 PITyounger 21.03.2020 20:33
чуть отличается круг у опэн и экспертов, на одной из петель добавленна каменная секция, а так, треки актуальные, да, если изменения будут, то небольшие
 
 
#3 PITyounger 25.03.2020 21:21
Увага! В зв'язку с подовженням карантину до 24 квітня та запровадженням надзвичайної ситуації старт відкладається на невизначений термін(можлива повна відміна). Стартові внески будуть повернуті учасникам.
 

Інформація

Шалені місточки 2020
03.05.2020
Харків
Положення
Регистрация
Список зарегистрированных (15)
bikeportal.media:
Фото та відео
bikeportal.votes:
Голосування учасників
bikeportal.reviews:
Відгуки учасників
bikeportal.reports:
Звіти учасників

коротке посилання на положення гонки:
bikeportal.org.ua/7803
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Найближчі гонки

18.05.24, Змагання з МТБ(ХСО)
Сумская обл,село Мала-Рибиця.
25.05.24, «Домбровське MTB крос-кантрі» 2024
Калуш
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

Банер  
  
наверх
time: 1.0370872020721