bikeportal.org.ua

Мультиперегони "Гора Пригод 2019"

Положение

Положення пригодницьких перегонів «Гора Пригод 2019»
1.    Місце проведення
Південні околиці м.Житомир(М-35-70-А та М-35-70-В).
2.    Терміни проведення
12-13 жовтня  2019 року.
3.    Організатори: «Твоя Пригода»
4.    Програма змагань
В програмі перегонів передбачено три дистанції:
•  Велика пригода: команда - 2 людини
протяжність: близько 160км
контрольний час: 28 годин
дисципліни: велосипед, орієнтування-трекінг, каяк+САП,  технічні етапи
залік загальний
• Піша пригода: команда - 2 людини
протяжність: близько 160км
контрольний час: 28 годин
дисципліни: орієнтування-трекінг, каяк+САП,  технічні етапи
залік загальний
• Мала пригода: команда - 2 людини
протяжність: близько 80км
контрольний час: 9 годин
дисципліни: велосипед, САП
залік: загальний
5.    Розклад змагань:
Cубота 12.10.2019
10:00 – заїзд та реєстрація команд
13:00 – старт всіх дистанцій
22:00 – закриття дистанції «Мала пригода»
Неділя 13.10.2019
17:00 – закриття всіх дистанцій та пастапаті
18:00 – закриття змагань
Понеділок 14.10.2019 – загальнодержавний вихідний
6.    Участники
6.1. До участі в змаганнях допускаються особи не молодші 18 років. Стан здоров’я учасників має дозволяти їм переносити довготривалі фізичні навантаження. Також має бути сплаченим стартовий внесок.
6.2 Для подачі заявки на участь необхідно внести необхідні дані в форму реєстрації на сайті   BikePortal https://goo.gl/7CPptc
6.3  Поіменні заявки подаються у мандатну комісію до 12:00 годин 12.10.2019р. •    Розписки учасників перегонів встановленого зразка
•    Посвідчення особи
•    Для перевірки надається обов’язкове спорядження
Кожен учасник несе особисту відповідальність за стан свого здоров’я, адекватність своїх дій на протязі перегонів та якість свого страхового спорядження, що відображено в розписці, яку підписує кожен учасник.
6.4. Розмір стартового внеску:
до 20 вересня 2019:
500грн/учасник довга дистанція
300грн/учасник коротка дистанція
після 20 вересня 2019:
60грн/учасник довга дистанція
400грн/учасник коротка дистанція
7.    Умови проходження дистанції
7.1. Загальні умови.
Завданням команди є подолання дистанції у повному складі за мінімальний час. Учасники пересуваються по дистанції в режимі non-stop і використовують лише той спосіб пересування, який передбачено для кожного з етапів. Фіксація пересування команди по дистанції відбувається на контрольних пунктах (КП), де організаторами може бути передбачено подолання певних природних чи штучних перешкод. Команди самостійно визначають темп руху, місце та час свого відпочинку на дистанції.
7.2. Картографічний матеріал.
Для подолання дистанції учасники отримують декілька видів карт (спортивні, генштаб, супутник) та легенди КП, які несуть в собі інформацію про:
•    Місце знаходження КП
•    Місце розміщення відмітки
•    Необхідність виконання на КП спеціального завдання
•    Час роботи КП (якщо такий назначено суддями).
Отримання карт відбувається безпосередньо перед стартом кожного етапу.
7.3.Маршрут.
Всі команди класу стартують одночасно.
Траса перегонів складається з декількох етапів з різними способами пересування, які визначаються на місцевості встановленими організаторами контрольними пунктами (КП). КП  - це природний або штучний об’єкт, на якому розміщена суддівська мітка, або безпосередньо знаходяться судді.  Етапи будуть починатися і закінчуватися на КП з суддями. Вид пересування на етапі регламентовано організаторами і не може бути самостійно змінений.
На кожному етапі буде деяка кількість обовязкових КП(які потрібно взяти обовязково для заліку цього етапу) і бонусні, які команда відвідує за власним бажанням.
Команди рухаються в межах етапу від КП до КП, проходячи їх у довільному порядку. Вибір шляху між КП визначається кожною з команд самостійно. На кожен контрольний пункт команда має прийти у повному складі і з усім обов’язковим спорядженням.
7.4.Час старту кожного етапу, а також загальний час проходження деяких етапів буде лімітовано. «Відсидки» на дистанції не передбачені! Таблиця меж часових лімітів стартів всіх етапів та контрольний час буде додано разом зі схемою дистанції.
7.5. Контрольні пункти (КП)
КП розташовані в проглядних місцях і обладнані, як правило, біло-помаранчевою призмою зі світловідбиваючими смугами, або зроблені білою чи помаранчевою фарбою на елементах місцевості.
Елементи місцевості, які обрано для КП, є явними та однозначними об’єктами.
Для фіксації присутності кожного учасника на КП команди мають зробити селфі вкупі з міткою КП. Відповідальність за якість та зберігання фото  несе команда.
За пропуск обовязкового КП команда отримує штраф. Відстань між членами команди не може перевищувати 20м(на велосипеді - 50м). Штраф - дискваліфікація

Положення пригодницьких перегонів «Гора Пригод 2019»
1.    Місце проведенняПівденні околиці м.Житомир(М-35-70-А та М-35-70-В). 

 2.    Терміни проведення12-13 жовтня  2019 року.

3.    Організатори: «Твоя Пригода»

4.    Програма змагань. В програмі перегонів передбачено три дистанції:•  Велика пригода: команда - 2 людини протяжність: близько 160км контрольний час: 28 годин дисципліни: велосипед, орієнтування-трекінг, каяк+САП,  технічні етапи залік загальний• Піша пригода: команда - 2 людини протяжність: близько 160км контрольний час: 28 годин дисципліни: орієнтування-трекінг, каяк+САП,  технічні етапи залік загальний
• Мала пригода: команда - 2 людини протяжність: близько 80км контрольний час: 9 годин дисципліни: велосипед, САП залік: загальний.

5. Розклад змагань:

Cубота 12.10.2019
10:00 – заїзд та реєстрація команд
13:00 – старт Великої та Пішої пригод
Неділя 13.10.2019
8:00 – старт дистанції «Мала пригода»
17:00 – закриття всіх дистанцій та пастапаті
18:00 – закриття змагань
14.10.2019 – загальнодержавний вихідний. 

 

6.    Участники

6.1. До участі в змаганнях допускаються особи не молодші 18 років. Стан здоров’я учасників має дозволяти їм переносити довготривалі фізичні навантаження. Також має бути сплаченим стартовий внесок. 

6.2 Для подачі заявки на участь необхідно внести необхідні дані в форму реєстрації на сайті   BikePortal goo.gl/7CPptc

6.3  Поіменні заявки подаються у мандатну комісію до 12:00 годин 12.10.2019р. •    Розписки учасників перегонів встановленого зразка•    Посвідчення особи•    Для перевірки надається обов’язкове спорядженняКожен учасник несе особисту відповідальність за стан свого здоров’я, адекватність своїх дій на протязі перегонів та якість свого страхового спорядження, що відображено в розписці, яку підписує кожен учасник.

6.4. Розмір стартового внеску:до 30 вересня 2019:500грн/учасник довга дистанція( та дистанція "Піша пригода"), 300грн/учасник коротка дистанція.

після 30 вересня 2019: 600грн/учасник довга дистанція( та дистанція "Піша пригода"). 400грн/учасник коротка дистанція.

7.    Умови проходження дистанції   7.1. Загальні умови. Завданням команди є подолання дистанції у повному складі за мінімальний час. Учасники пересуваються по дистанції в режимі non-stop і використовують лише той спосіб пересування, який передбачено для кожного з етапів. Фіксація пересування команди по дистанції відбувається на контрольних пунктах (КП), де організаторами може бути передбачено подолання певних природних чи штучних перешкод. Команди самостійно визначають темп руху, місце та час свого відпочинку на дистанції.

7.2. Картографічний матеріал.Для подолання дистанції учасники отримують декілька видів карт (спортивні, генштаб, супутник) та легенди КП, які несуть в собі інформацію про:•    Місце знаходження КП•    Місце розміщення відмітки•    Необхідність виконання на КП спеціального завдання•    Час роботи КП (якщо такий назначено суддями).Отримання карт відбувається безпосередньо перед стартом кожного етапу.

7.3.Маршрут. Всі команди класу стартують одночасно.Траса перегонів складається з декількох етапів з різними способами пересування, які визначаються на місцевості встановленими організаторами контрольними пунктами (КП). КП  - це природний або штучний об’єкт, на якому розміщена суддівська мітка, або безпосередньо знаходяться судді.  Етапи будуть починатися і закінчуватися на КП з суддями. Вид пересування на етапі регламентовано організаторами і не може бути самостійно змінений.На кожному етапі буде деяка кількість обовязкових КП(які потрібно взяти обовязково для заліку цього етапу) і бонусні, які команда відвідує за власним бажанням.Команди рухаються в межах етапу від КП до КП, проходячи їх у довільному порядку. Вибір шляху між КП визначається кожною з команд самостійно. На кожен контрольний пункт команда має прийти у повному складі і з усім обов’язковим спорядженням.

7.4.Час старту кожного етапу, а також загальний час проходження деяких етапів буде лімітовано. «Відсидки» на дистанції не передбачені! Таблиця меж часових лімітів стартів всіх етапів та контрольний час буде додано разом зі схемою дистанції.

7.5. Контрольні пункти (КП)КП розташовані в проглядних місцях і обладнані, як правило, біло-помаранчевою призмою зі світловідбиваючими смугами, або зроблені білою чи помаранчевою фарбою на елементах місцевості.Елементи місцевості, які обрано для КП, є явними та однозначними об’єктами.Для фіксації присутності кожного учасника на КП команди мають зробити селфі вкупі з міткою КП. Відповідальність за якість та зберігання фото  несе команда. За пропуск обовязкового КП команда отримує штраф. Відстань між членами команди не може перевищувати 20м(на велосипеді - 50м). Штраф - дискваліфікація

 


Attachments:
Download this file (ГП 19.jpg)ГП 19.jpg[ ]34 Kb08/22/19 16:16
 

Інформація

Мультиперегони "Гора Пригод 2019"
12.10.2019
Житомир
Положение
Регистрация
Список зарегистрированных (8)
Попередній список зареєстрованих команд на 11.10
bikeportal.media:
Фото та відео
bikeportal.votes:
Голосування учасників
bikeportal.reviews:
Відгуки учасників
bikeportal.reports:
Звіти учасників

коротке посилання на положення гонки:
bikeportal.org.ua/7604
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Найближчі гонки

27.05.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 0.80694103240967