bikeportal.org.ua

GRAN FONDO BLACK SEA UKRAINE 2019

Протокол




                                                                             

 




Федерація велоспорту Одеській області




                              Управління  фізичної культури і спорту Одеської міської ради




Індивідуальна групова гонка




                                         GRAN FONDO BLACK SEA UKRAINE










м.Одеса





15.06.2019р.
Місце Номер Прізвище Ім'я Рік народження Команда Місто Країна Час













F1. Жінки 19-29 (57 км)








сер. шв. переможця: 34,6 км/год
1 113 Тарнавчик-Чугуєвець Наталя 1990 Kyiv Cycling Team Київ UKR 1:38,43
2 110 Красуля Віра 1992 Cadence90 Київ UKR 1:55,36

112 Нагорна Вікторія 1990 Kyiv Cycling Team Київ UKR DNF

114 Васильченко Мирослава 2000
Тирасполь MDA DNS

111
Галушко
Катерина
1995

Одеса
UKR
DNS




F2. Жінки 30-39 (57 км)








сер. шв. переможця: 36,6 км/год
1 121 Ящук Ольга 1988 Palmyra Cycling Team Одеса UKR 1:33,30
2 123 Дідур Юлія 1988 Palmyra Cycling Team Одеса UKR 1:40,19
3 120 Лєтікова Ірина 1987 MTBInAction Одеса UKR 1:41,54
4 122 Ткаченко Анна 1982 СК «ОЛІМП» Вознесенськ UKR 1:46,54













M1. Чоловіки 19-29 (104 км)








сер. шв. переможця: 36,9 км/год
1 19 Корецький Олексій 1991 Palmyra Cycling Team Одеса UKR 2:48,59
2 11 Старченко Руслан 1993 Chernihiv cycling club Чернігів UKR 2:51,41
3 9 Микаелян Руслан 1991 Kyiv Cycling Team Київ UKR 2:51,43
4 17 Пидлисний Сиргэй 2000 СДЮШОР №3 Тирасполь MDA 2:51,48
5 7 Кермас Сергій 1992 Arcadia Одеса UKR 2:52,23
6 8 Тодоров Дмитро 2000 Асоциація Велосипедистів Ізмаїла Ізмаїл UKR 3:07,30
7 136 Іванюк Олексій 1991 VSC Вінниця UKR 3:32,35

12 Шманов Володимир 2000 Arcadia Одеса UKR DNF

13 Черкес Сергій 1993
Одеса UKR DNF

14 Саулко Роман 1992 Perseveranza Кишинів MDA DNS

15 Дегтярьов Микита 1990 Perseveranza Кишинів MDA DNS

16 Истратенко Владислав 2000 СДЮСШ№3 Тирасполь MDA DNS

18 Ткаченко Александр 2000 СДЮШОР№3 Тирасполь MDA DNS

6 Коваленко Дмитро 1991 Velobazar-Cadence90 Київ UKR DNS













М2. Чоловіки 30-39 (104 км)








сер. шв. переможця: 35,5 км/год
1 30 Єгіазарян Георгій 1988 Kyiv Cycling Team Київ UKR 2:55,46
2 24 Нанакі Дмитро 1986 Palmyra Cycling Team Одеса UKR 2:55,46
3 32 Шабашов Дмитро 1987 Palmyra Cycling Team Одеса UKR 3:07,30
4 31 Хріненко Кирило 1989 Cycling Team Palmyra Одеса UKR 3:07,44
5 38 Вербицький Сергій 1982 Arcadia Одеса
3:07,44
6 23 CAMENSCIC ALEXEI 1988
KISHINEV MDA 3:19,02
7 35 Кононов Дмитро 1986 Kyiv Cycling Team Київ UKR 3:20,08
8 39 Тітов Максим 1987 Arcadia Одеса
3:31,00

25 Люшневський Юрiй 1986
Одеса UKR DNF

33 Харитонов Андрій 1985
Кишинів MDA DNF

34 Леонід Каліновський 1985 Vinnytsia cycling squad Київ UKR DNF

36 Litvinov Alexei 1986 UROBOROS Кишинів MDA DNF

37 Бохенко Станіслав 1986
Одеса UKR DNF

26 Постіка Олександр 1984 Трітон Одеса UKR DNS

22 Кравченко Олександр 1986 Digicom Cycling Team Миколаїв UKR DNS

27
Lobicov Evgheni 1983
Perseveranza
MDA
DNS
29 Волощук Євген 1984 Perseveranza Кишинів MDA DNS




M3. Чоловіки 40-49 (104 км)








сер. шв. переможця: 36,2 км/год
1 44 Фурса Сергій 1973 Arcadia Миколаїв UKR 2:52,10
2 43 Куксінов Сергій 1973 Біла Церква Узин UKR 2:52,21
3 52 Седінкін Тимофій 1977
Хмельницький UKR 2:55,49
4 42 Бірюков Олександр 1971 Біла Церква Біла Церква UKR 2:55,50
5 47 Голубенко Олександр 1977
Нетiшин UKR 2:56,01
6 45 Константинов Костянтин 1975 Palmyra Cycling Team Одеса UKR 2:56,10
7 49 Мадiн Дмитро 1979 Palmyra Cycling Team Одеса UKR 3:07,30
8 46 Рибаков Дмитро 1975 * Київ UKR 3:29,58

50 Мясоедов Петр 1979 Нет Одеса UKR DNF

51 Ленік Аркадій 1976 Palmyra Cycling Team Одеса UKR DNF

40 Птощук Вадим 1978 Федор Клуб Одеса UKR DNS

41 Дацько Сергiй 1975 Palmyra Cycling Team Одеса UKR DNS

48 Сидоренко Володимир 1971 Palmyra Cycling Team Одеса UKR DNS













M4. Чоловіки 50-59 (104 км)








сер. шв. переможця: 36 км/год
1 65 Хижняк Ігор 1969 Kyiv Cycling Team Київ UKR 2:53,33
2 61 Перелазний Володимир 1964 Arcadia одеса UKR 2:53,46
3 62 Романов Геннадій 1961 Біла Церква Біла Церква UKR 2:53,48
4 63 Парфененок Андрий 1969 Arcadia Одеса UKR 2:55,47
6 60 Фомичьов Iван 1968 Arcadia Одеса UKR 2:56,08
5 64 Торяник Євген 1960
Коростень UKR 3:22,07
7 66 Бендасюк Юрій 1968 VTO Одеса UKR 3:55,54
8 67 Мірошніченко Вячеслав 1968 Vinnytsia cycling squad Вінниця UKR DNF













M5. Чоловіки 60-69 (57 км)








сер. шв. переможця: 36,6 км/год
1 82 Суровець Сергiй 1958
Київ UKR 1:33,30
2 80 Вахромєєв Микола 1954 Arcadia Одеса UKR 1:52,36

81 Оганджанян Арсен 1954 Arcadia Одеса UKR DNS

83 Кліменко Володимир 1958 Трітон Одеса UKR DNS













M6. Чоловіки 70+ (57 км)








сер. шв. переможця: 36,6 км/год
1 100 Кириченко Геннадій 1949 Arcadia Одеса UKR 1:33,30









Гол.суддя НС ФВСУ



Краснов С.









Суддя на фініші



Цимбалова О.

 

 

 

                                                                             ЗАТВЕРДЖУЮ
                                                                             
Президент Федерації велоспорту Одеської області

                                                                              0.0. Погібко

                                                                              08 травня 2019 р.

 


РЕГЛАМЕНТ

 

про проведення індивідуальної групової гонки "GRAN FONDO BLACK SEA UKRAINE" серед аматорів (шосе).

 

  1. Цілі і завдання проведення змагань

Індивідуальна групова гонка "GRAN FONDO BLACK SEA UKRAINE" (далі – змагання)  проводяться з метою:

  • збереження та примноження спортивної слави України;

пропаганди здорового способу життя та спортивного довголіття серед населення України;

  • залучення осіб середнього та старшого віку, спортсменів різних вікових груп, аматорів спорту до активних занять масовим спортом та участі у змаганнях зі спорту;
  • активізації фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності серед аматорів фізичної культури і спорту та населення в регіонах України;
  • подальшого розвитку та популяризації велосипедного спорту серед широких верств населення;
  • розвитку аматорського велосипедного спорту в Україні як засобу фізичного виховання молоді та зміцнення фізичного здоров’я населення.

 

Змагання включені до календарю УАТ (Український аматорський тур) з відповідним нарахуванням рейтингових очок.

 

    2. Строки і місце проведення змагань

    15 червня 2019р., м. Одеса.

     

    3. Організація та керівництво проведенням змагань

    Керівництво проведенням змагань здійснюється  Федерацією велоспорту Одеської області при підтримці Управлінням фізичної культури і спорту одеської облдержадміністрації, Управлінням фізичної культури і спорту м. Одеси, та Федерацією велосипедного спорту України (далі – ФВСУ).

    Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення змагань покладається на Федерацію велоспорту Одеської області та на головну суддівську колегію.

     

    4. Учасники  змагань

    Змагання проводяться за віковими ознаками.


    Чоловіки/Жінки

    М/F 1: 19-29 років

    М/F 2: 30-39 років

    М/F 3: 40-49 років

    М/F 4: 50-59 років

    М/F 5: 60-69 років

    М/F 6: 70+ років

    Вікові групи визначаються за віком учасника на 31 грудня поточного року.

    Відповідальність за стан здоров’я учасників змагань несуть медичні установи, які надали дозвіл спортсменам для участі у змаганнях, організації, які відряджають спортсменів на змагання, або самі учасники.

    Кожен спортсмен несе особисту відповідальність за виконання правил змагань та правил дорожнього руху.

     

    5. Характер змагань

    Змагання для всіх вікових груп – особисті, проводяться згідно з діючими Правилами змагань з велосипедного спорту від 17.12.2010 в редакції від 16.11.2012, які погоджені Федерацією та затверджені Мінмолодьспортом, як одноденні. Змагання проводяться на шосейних велосипедах.

     

    6. Програма проведення змагань

     

    15 червня. Дореєстрація, перевірка документів та видача стартових пакетів з 10:00 до 10:45 на місті старту.

     

    Старт індивідуальної групової гонки - 11:00. м. Одеса, вул. Миколаївська дорога, 172, дитячий санаторій «Молода гвардія».

     

    Групи F1, F2, F3, F4, F5, F6 та M5, M6 – 57 км. (+5 км технічний старт)

    Групи М1, М2, М3, M4 –104 км. (+5 км технічний старт)

     

    Нагородження з 14:00 до 15:00 (місце старту, дитячий санаторій «Молода Гвардія»).

     

    7. Безпека та підготовка місць проведення змагань

    Підготовка місць проведення змагань здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів ”.

     

    8. Умови визначення першості та нагородження переможців і призерів.

    Спортсмени, які вибороли 1, 2, 3 місця у кожній віковій групі нагороджуються медалями, дипломами та призами від спонсорів.

     

    9. Строки та порядок подання заявок на участь у змаганнях

    Попередня реєстрація за посиланням bikeportal.org.ua/7364. Он - лайн реєстрація закінчується 14.06.19р. о 00:00. Телефон для довідок:  050 318-71-85.

     

    15 червня. Можлива дореєстрація, перевірка документів та видача стартових пакетів з 09:30 до 10:45 на місті старту.

     

    Іменні заявки та відповідні документи (поліс страхування (група ризику – спорт), подаються до суддівської колегії, в момент реєстрації.

     

    10. Фінансування.

     

    Змагання проводяться за рахунок Стартових внесків учасників, спонсорів, ФВСОО. Стартовий внесок складає: з 09 по 25 травня 150 грн., з 26 травня по 10 червня 200 грн., з 11 по 15 червня 300 грн. Гонщики, віком 65+ від стартових внесків звільняються. Оплата за посиланням:

     

    https://www.liqpay.ua/ru/checkout/380503187185.

     

    В коментарі до платежу вказати прізвище та ім'я.

    11. Інші умови

    При отриманні стартового пакету, учасник змагань повинен надати розписку про ознайомлення з положеннями змагань, усвідомлення ризиків та взяття відповідальності на себе за можливі негативні наслідки від участі у змаганні.

    Кожен зареєстрований учасник змагань особисто відповідає за технічний стан свого велосипеда, стан свого здоров'я, свої дії, а також адекватність поведінки під час змагань. У випадку отримання учасником змагань травми внаслідок нещасного випадку, своєї помилки при керуванні велосипедом або такої помилки іншим(и) учасником(и) змагань, технічної несправності велосипеда або через стан здоров'я, такий учасник несе персональну відповідальність за наслідки можливої травми і пошкодження свого велосипеда або екіпіровки тощо, при цьому матеріальне відшкодування за вищезазначені випадки не здійснюється (за виключенням страхових виплат при наявності страховки).

     

    Регламент є офіційним викликом на змагання

    12. Маршрути гонок.

    GPSies - Gran Fondo Black Sea Ukraine 104 км

     

    Информация

    GRAN FONDO BLACK SEA UKRAINE 2019
    15.06.2019
    Одесса
    Протокол
    Регистрация
    Список зарегистрированных (62)
    bikeportal.media:
    Фото и видео
    bikeportal.votes:
    Голосование участников
    bikeportal.reviews:
    Отзывы участников
    bikeportal.reports:
    Отчеты участников

    короткая ссылка на положение гонки:
    bikeportal.org.ua/7363
     

    Вход / регистрация

    Поддержи сайт bikeportal.org.ua финансово:



    Календарь

    Октябрь 2020
    Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    28 29 30 1 2 3 4
    5 6 7 8 9 10 11
    12 13 14 15 16 17 18
    19 20 21 22 23 24 25
    26 27 28 29 30 31 1

    Ближайшие гонки

    30.10.20-31.10.20, «Поліська осінь»
    Житомир
    31.10.20, Halloween-race
    Херсон
    31.10.20, Lazarland XC Race 2020
    Шостка, Сумська обл.
    31.10.20, HALLOWEEN Bike Sabbath
    Киев
    07.11.20, ХСО. Стежкою Індіанця
    Олешки
    07.11.20-08.11.20, Ternopil HELL race
    Тернополь
    21.11.20, "Трейл Кросс Тоннелька"
    Днепр
    15.05.21, XCM Соколині перегони 2021
    Вознесенськ

    Баннер  
      
    наверх
    time: 5.640976190567