bikeportal.org.ua

Деївська Веснянка 2019

Положение

"Деївська Веснянка 2019" в зв'язку з несприятливими погодними умовами попередньо переноситься на 23 червня

 

 

Велоперегони "Деївська Веснянка 2019" відносяться до велосипедних аматорських змагань крос-кантрі (XC). Мета і завдання змагань - пропаганда здорового способу життя та велосипедного спорту серед широких верств населення, розвиток велоспорту в Кременчуцькому регіоні, стимуляція спортсменів і аматорів до підвищення індивідуальних результатів. Змагання проходять за підтримки:

Управління в справах сім'ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради

Кременчуцький міський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх"

"Екобайк" КременчукТехзона

"Дрифт" Кременчук

ТОВ «Бодекс-Україна

Страховий партнер змагань - СК «Перша», СК"МегаПоліс". Загальне керівництво і організацію перегонів здійснює ГО "Велосипед". Фінансування здійснюється за допомогою Управління в справах сім'ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міськоїради, капіталовкладень організаторів і спонсорів. Офіційний сайт гонки: bikeportal.org.ua Обговорення на форумі bikeportal.org.ua Дане положення є офіційним запрошенням для участі в перегонах!

DR. FREI та SWISS ENERGY - лотерея серед участників на 42 вітамінів, 14 еластиних бинтів, 14 бальзамів (охолождуючих/зігріваючих)

Місце і час проведення

Велогонка "Деївська Веснянка 2019» проводиться 23 червня 2019 року у Деївському лісі Кременчуцького району (в продовженнi вул.Нерудна, м.Кременчук) Координати точки старту та трек траси буде викладено пізніше.

Дистанція змагань являє собою коло довжиною близько 4.3км з набором висоти близько 78 метрів (для категорії "Пекельні кантріли" набір висоти 91 метрів). Розклад перегонів

10:00-11:50 реєстрація учасників (реєстрація в категорії «Пекельні кантріли» -до 12:30)

11:00 показ траси

11:30 Відкриття перегонів Старти категорій:

12:00 "Зухвалі парубки"

12:05 «Панянки роверові»

12:10 «Вуйки 40+»

13:30 "Пекельні кантріли" нагородження:

15:00 неофіційна частина,прибирання траси: з 15:30

Інформаційа підтримка

Під час перегонів буде організований доступ до проміжних результатів. По закінченню перегонів можна отримати протоколи змагань. Фінальні протоколи буде оприлюднено в розділі перегонів на Байкпорталі.

Допуск до участі у перегонах. До участі у перегонах допускаються особи віком 16 років і старші. Учасникам молодше 18 років необхідно надати Дозвіл від батьків встановленого зразку і ксерокопію паспорта батьків. До старту допускаються учасники на велосипедах з колесами 26, 27,5, 27.5+,28 або 29 дюймів, які мають справні гальма на обидва колеса і пристосованих для участі в змаганнях по пересіченій місцевості. Організатори залишають за собою право не допустити учасника на велосипеді, технічний стан якого не відповідає загальноприйнятим нормам. Наявність шолома - обов'язково. Учасники, які не виконали ці умови, до участі не допускаються. Учасник, який знаходитимеся на трасі без захисного шолома буде дискваліфікований. Кожен велогонщик несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, за стан свого здоров'я та адекватність своїх дій впродовж всієї дистанції, що відбивається в розписці встановленого зразку, яку кожен учасник підписує перед стартом. Реєстрація учасників здійснюється на місці проведення пергонів в день старту. Попередня реєстрація здійснюється на сайті bikeportal.org.ua в розділі перегонів. Для отримання номера перед стартом учасник повинен заповнити анкету учасника змагань. Після фінішу номери залишаються учасникам.

Попередня реєстрація

Попередня реєстрація на гонку проводиться на сайті bikeportal.org.ua. Закінчення попередньої реєстрації 12:00 20.06.2019р. Увага! Стартовий внесок не збирається!

Приймаються добровільні пожертви на розвиток траси.

Категорії учасників

1.Зухвалі парубки ( Початківці ) – учасники, які не займали призових місць в будь-яких велоперегонах та займаються велоспортом на аматорському рівні.

2. Панянки Роверові(Жінки) – особи прекрасного полу, які вважають, що краще за все у світі-це ганяти на байку по лісу)))

3. Вуйки 40+ (Чоловіки 40+) - учасники-чоловіки, яким виповнилося 40 років, а вони досить ганяють лісом на роверах)))

4. Пекельні кантріли(Експерти) – спортсмени і просунені аматори, які мають досвід участі у перегонах ХС, займали у велоперегонах призові місця, займаються велоспортом професійно, та які себе такими уявляють)

Побудова стартової колони

За командою організаторів, учасники шикуються в колону по три згідно стартовим номерам в порядку зростання. Стартові номери присвоюються за результатами попередньої реєстрації та відповідно до показників ефективності на Байкпорталі. Учасники, які не пройшли попередню реєстрацію, отримують номери по мірі безпосередньої реєстрації перед стартом і шикуються в порядку зростання номера слідом за учасниками, які пройшли попередню реєстрацію. Всі претензії і зауваження до данного положення розглядаються в розділі перегонів на Байкпорталі до закінчення попередньої реєстрації 20.06.2019р. Організатори залишають за собою право дискваліфікувати учасника (-ів), який(і) буде заважати шикуванню учасників на стартовій галявині перед стартом. Процедура старту: Оголошення про старт робиться за 1 хвилину, 30 секунд і 15 секунд. Суддя на старт

Процедура старту: Оголошення про старт робиться за 1 хвилину, 30 секунд і 15 секунд. Суддя на старті дає старт в будь-який час між 15 і 0 секундою за допомогою свистка, гудка або стартового пістолета. У разі фальстарту, проводиться рестарт і перешикування гонщиків. Гонщик, який допустив фальстарт отримує попередження і стає в кінець стартової колони. Правилами змагань дозволено пересування по трасі тільки офіційно зареєстрованих гонщиків і організаторів змагань. Рух здійснюється строго у вказаному організаторами напрямку.(для організаторів та працівників технічних служб або швидкої допомоги дозволяється рух в зворотньому напрямку та по технічних стежках, якщо це не заважає змаганням та сприяє виконанню ними своїх завдань та обов'язків).

Порядок проходження дистанції:

Після старту гонщики проходять по дистанції визначену організаторами кількість кіл.

Орієнтовна кількість кіл для категорій : "Зухвалі парубки " – 2 кола «Панянки роверові» - 2 кола «Вуйки 40+» - 3 кола "Пекельні кантріли" – 4кола. Старт кола закривається після проходження фінішу лідера відповідної категорії - після того, як фінішував лідер, кругові гонщики не можуть піти на наступне коло, їм фіксується фініш. Місце гонщика в підсумковому протоколі визначається за кількістю пройдених повних кіл і часу, витраченому на їх проходження. Зійшовшим з перегонів вважається учасник, який завершив гонку до фінішу лідера.

Технічна зона (техзона) технічний пункт (техпункт) і технічна допомога.

Техзона організовується в районі стартового табору. Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. У техзоні учасники можуть отримувати технічну допомогу від кого завгодно. При поломці велосипеда на дистанції, гонщик має право самостійно або за допомогою членів його команди здійснити ремонт велосипеда і / або заміну частин велосипеда. При цьому гонщик і його помічники не повинні перешкоджати іншим гонщикам. Невиконання цієї умови може спричинити попередження і / або штраф. Якщо ремонт неможливий, коло необхідно закінчити пішки по трасі з велосипедом.

Номери учасників.

Гонщики, знаходячись на трасі, зобов'язані мати номер для велосипеда (на кермі) так щоб він був видний суддям на контрольних пунктах. При заміні велосипеда, гонщик зобов'язаний перенести номер на новий велосипед перш, ніж продовжити гонку. Організатори мають право вимагати пред'явити номер в будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер брудний і т.п.) гонщик, проїжджаючи повз контрольного пункту, повинен голосно повідомити свій номер суддям.

"Зрізання"

"Зрізання" маршруту шляхом виходу за межі траси суворо заборонено і штрафується додаванням до результату штрафного часу (10 хвилин і більше) або дискваліфікації, в залежності від тяжкості проступку.Вихід за межі траси дозволений у виняткових випадках–якщо виникає перешкода, яку неможливо об'їхати в межах траси (завал, руйнування покриття траси і т.п.) при цьому об'їзд не повинен скорочувати дистанцію і надавати ніяких переваг перед іншими гонщиками. Після маневру гонщик негайно повинен повернутися на трасу.

Лідирування (слідування «на колесі»)

Лідирування дозволено, але тільки в томувипадку, якщо гонщик слідує за іншим зареєстрованим гонщиком. Лідирування за транспортом або незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонено. Перевага руху Гонщики, що пересуваються верхи на велосипеді, мають перевагу над тими гонщиками, що штовхають або несуть свої велосипеди. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, повинні пересуватися по найменш проїжджої частині траси в той момент, коли їх випереджають. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, можуть обганяти їдучих велосипедистів, якщо вони не створюють перешкоди руху.

"Круговий"

Гонщики, яких випереджують на коло повинні поступатися дорогою лідерам. Обганяючі повинні голосно оповіщати про намір обгону, крикнувши «обходжу справа» або «обходжу зліва». Безпечне проведення обгону є обов'язком того, хто обганяє.

Позиційна боротьба

Коли два гонщики борються за місце на трасі, лідируючий не зобов'язаний поступатися позицією тому хто обганяє (за винятком "кругових"). Проте, заборонені різка зміна траєкторії руху при обгоні і будь-які торкання (тілом або частинами велосипеда) з метою перешкодити руху. Обганяючий, в свою чергу, повинен забезпечити безпеку свого маневру.

Неспортивна поведінка

Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи та інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для попередження, а при повторних порушеннях, і дискваліфікації. Міра покарання у кожному конкретному випадку визначається головним суддею перегонів.

Вода і харчування

Вода і харчування можуть надаватися гонщикам ким завгодно і в будь-якому місці траси. Проте, гонщики не повинні створювати перешкод іншим учасникам, приймаючи воду і харчування. Розкидання упаковок, обгорток і тари на трасі заборонено.

Обставини непереборної сили (форс-мажор)

У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних і т.д.) таких, що проведення змаган

 

Комментарии 

 
#1 Костя R 8 04.03.2019 00:27
Эх, жаль что в этом году так далеко сместили((( думал как и в прошлом году будет гонка в первой половине апреля.
 
 
#2 Prizrak 26.05.2019 07:43
Треба подовжити реєстрацію, та підпровити дату в подоженні(хочу зареєструватись)
 
 
#3 Maxim 27.05.2019 05:44
Кто оставил гамак на стартовой поляне?
 
 
#4 Viktoria 30.05.2019 16:56
Цитирую Maxim:
Кто оставил гамак на стартовой поляне?

малиновый? если да то мой....
 
 
#5 virus 21.06.2019 20:26
народ, це тільки в мене гугл не бачить ні вулицю ні ліс?! допоможіть координатами
 
 
#6 volmar1971x 24.06.2019 09:20
Результати є?
 
 
+1 #7 Корчак Борода Алексей 24.06.2019 19:35
Шановні панове райдери! Дякую Вам за участь у наших змаганнях! Всі ви в курсі ситуації з чеком. Наш майже всемогутній Леприкон (Віталій Кеніг) обіцяє до завтрашнього вечора побороти всі негаразди та викласти результати. Прошу вибачення за затримку.
 
 
#8 fast.like.a.fox 25.06.2019 19:03
Всем привет! Видел ребят с камерами, кто-то снимал полностью трассу?
 
 
#9 fast.like.a.fox 28.06.2019 10:53
Я так понимаю, что результатов все еще нет?:(
 

Інформація

Деївська Веснянка 2019
23.06.2019
Кременчук
Положение
Обговороння на форумі bikeportal
Регистрация
Список зарегистрированных (41)
Результаты (28)
bikeportal.media:
Фото та відео (3)
bikeportal.votes:
Голосування учасників
bikeportal.reviews:
Відгуки учасників (5)
bikeportal.reports:
Звіти учасників

коротке посилання на положення гонки:
bikeportal.org.ua/7201
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Найближчі гонки

26.05.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 0.91882801055908