bikeportal.org.ua

8й етап ЛКУ 2018 - GodniGonky Київ (фінал)

Положение

 

[x] eтап Відкритого Аматорського Кубка України 2018

[Мiсце проведення]
[Назва гонки]
[дата проведення]

 

[лого гонки]

 


1. Загальні положення

Змагання Відкритого Аматорського Кубка України 2018 (далі «Кубок» або  «ЛКУ») відносяться до велосипедних змагань категорії крос-кантрі.

Цілі і завдання гонки - пропаганда здорового способу життя та  велосипедного спорту серед широких верств населення, розвиток велоспорту  в Україні, стимуляція кожного учасника до підвищення власних спортивних  результатів і виявлення найсильніших спортсменів-любителів України.

 

2. Змагання проходять за підтримки:

 • [вказати спосорiв гонки, з посиланнями на сайт спонсора]
 • [Лого спонсорiв]


  Загальне керівництво і організацію гонки здійснює [назва организацii].

  Фінансування здійснюється за рахунок [капіталовкладень організаторів, спонсорів та стартових внесків].

  Технічне забезпечення хронометражу і суддівства забезпечує [назва организацii].

  Офіційний сайт організаторів: [вказати посилання, якщо такий є]
  Розділ гонки на сайті bikeportal.org.ua [вказати посилання на розділ гонки]
  Обговорення на форуме bikeportal.org.ua [вказати посилання  на форум], [вказати посилання  на альтернативні форуми].

  Дане положення є офіційним запрошенням для участі в гонці!

  3. Місце, терміни проведення та інформаційна підтримка

  Місце і час проведення

  Гонка проводиться у [вказати місто і місце проведення].
  GPS координати точки старту: [дати координати місця старту].


  СХЕМА ТРАСИ, ВИСОТНИЙ ПРОФІЛЬ [дати посилання на схему траси не пізніше ніж за 2 тижні до старту]

  СХЕМИ ПРОЇЗДУ ДО МІСЦЯ СТАРТА [дати посилання на схему проїзду]


  Распорядок гонки

   

  09:00-11:00 - реєстрація; 
  10:30-11:00 - відкриття гонки, передстартовий брифінг;
  Старти
  категорій:
  Якщо заїзд категорій "Чоловіки", "Жінки" та "Майстра" проходить по одній трасі:
  11:00 - "Початківці"
  13:00 - "Чоловіки"
  13:02 - "Жінки"
  13:04 - "Майстри 40+"
  13:06 - "Майстри 50+"
  16:00 - Нагородження

  Якщо заїзди категорій "Чоловіки", "Жінки" та "Майстри" проходять по різних трасах:
  11:00 - "Початківці"
  12:30 - "Жінки"
  12:32 - "Майстри 40+"
  12:34 - "Майстри 50+"
  14:30 - "Чоловіки"
  17:30 - Нагородження

  Інформаційна підтримка
  Під час гонки буде організована online-трансляція проміжних результатів змагань. Інформація буде доступна на сторінці Online-результатів.
  * Для  учасників змагань в зоні лінії старт-фініш буде встановлено  інформаційне світлодіодне табло з інформацією по колам, що лишаються, в  гонці для лідера. Для глядачів буде доступна система "шайтанама-протокол":  монітор з кнопками управління, що відображає поточний стан протоколів,  час проходження кіл та принтер для роздрукування протоколів.

  * якщо технічне забезпечення хронометражу і суддівства забезпечує Команда ВР.

  4. Допуск до участі у велогонці

  До участі у велогонці допускаються особи віком 18 років і старше. Особи,  які не досягли 18-ти річного віку, допускаються до участі з дозволу  батьків/опікунів або в разі присутності на гонці одного з батьків, або  при наявності розписки від батьків/опікунів і ксерокопії паспортів  батьків/опікунів.
  Скачати:  Скачать этот файл (Расписка от родителей.doc)Расписка от родителей.doc

  До старту допускаються учасники на велосипедах з колесами 26, 28 або  29 дюймів, які мають справні гальма на обидва колеса, і пристосованих  для участі в змаганнях по пересіченій місцевості. Електровелосипеди до  участі не допускаються. Організатори залишають за собою право не  допустити учасника на велосипеді, технічний стан якого, не відповідає  загальноприйнятим нормам. Наявність шолома - обов'язково. Учасники, які  не виконали ці умови, до участі не допускаються. Учасник, помічений на  трасі без захисного шолома, ДИСКВАЛІФІКОВУЄТЬСЯ.
  Кожен велогонщик  несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, за  стан свого здоров'я та адекватність своїх дій впродовж всієї дистанції,  що фіксується у розписці встановленого зразка, яка була ним підписана.
  Реєстрація  учасників здійснюється на місці проведення гонки в день старту. Для  отримання номера перед стартом учасник повинен заповнити анкету учасника  змагань. Після фінішу номери залишаються учасникам.

  Вік учасників змагань визначається станом на 31 грудня 2018 року, а не по фактичному віку в день проведення змагань.

  Спортсмени до участі в залікових категоріях кубка НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ. Спортсмени можуть брати участь в гонці, але в окремій категорії. Учасник вважається спортсменом, якщо:

  - він перебуває в професійній команді
  - велоспорт є основним джерелом його доходів
  - він є учнем спортивної школи або інтернату.

   

  5. Попередня реєстрація

  Попередня реєстрація на гонку та іменний номер виробляється на сайті bikeportal.org.uaЗакінчення попередньої реєстрації: [вказати дату і час закінчення].

  Попередня реєстрація [вказати посилання]

  Список зареєстровані користувачі [вказати посилання]


  6. Стартовий внесок

  - при попередній реєстрації - [не более 250 грн];
  без попередньої реєстрації - [до 400 грн].
   
   

  7. Категорії учасників

  1. Чоловіки
  В залік ЛКУ. Тривалість заїздів 1:30-1:45

  2. Жінки
  В залік ЛКУ. Тривалість 1:15-1:30

  3. Майстри 40+
  В залік ЛКУ. Чоловіки віком від 40 до 49 років. Тривалість 1:15-1:30

  4. Майстри 50+
  В залік ЛКУ. Чоловіки віком від 50 років і старше. Тривалість 1:15-1:30

  5. Початківці
  В залік ЛКУ. Чоловіки віком 18 років і старше. Тривалість гонки 0:45-1:00

  6. Спортсмени 
  Не беруть участі в заліку ЛКУ. Тривалість 1:30-1:45

  [Решта категорії на розсуд організаторів]

  Допуск  учасників в категорії Кубка здійснюється згідно з Правилами ЛКУ в редакції 2018 року. Гонщики, яким рекомендовано участь в категорії «Чоловіки» (список), можуть брати участь в гонці в категорії «Початківці», але поза заліком гонки і рейтингу ЛКУ.

  8. Командний залік
   

  Окрім індивідуального заліку, на етапі кубка буде командний залік cеред команд, зареєстрованих на сайті bikeportal: bikeportal.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1722

  В  залік команди йдуть результати членів команди, які виступають в  категоріях Чоловіки, Жінки та Майстри. Визначення команди-переможниці в  командному заліку на етапі Кубка проводиться за такими правилами:

  -  від кожної команди береться 4 кращих фініша членів команди - в категоріях "Чоловіки", "Початківці", "Жінки" та "Майстри";
  - підсумовуються фінішні позиції кращих 4-х членів команди;
  - командою-переможницею на етапі вважається команда з найменшою сумою 4-х фінішних позицій;
  -  в разі, якщо команда не була представлена в будь-якій категорії, то в  розрахунок береться остання фінішна позиція +1 в даній категорії;
  -   для категорії "Початківці" максимально можливе значення фінішної  позиції, що йде в суму командного рейтингу, не перевищуватиме значення  останньої фінішної позиції +1 в категорії "Чоловіки".


  9. Порядок проходження дистанції

  Після старту гонщики проходять певну кількість кіл дистанції, яка  визначається організаторами для кожної категорії, в кінці кожного кола  перетинаючи лінію старт-фініш. Для залікових категорій ЛКУ кількість кіл  буде визначено після проходження першого кола лідером гонки. Кількість  кіл для спортсменів таке ж саме, як і для Чоловіків в заліку ЛКУ.
  Старт  кола закривається після проходження фінішу лідером відповідної  категорії. Після того, як фінішував лідер, кругові гонщики не можуть  піти на наступне коло, їм фіксується фініш.
  Місце гонщика в  підсумковому протоколі визначається за кількістю пройдених повних кіл і  часу, витраченому на їх проходження. Схід з дистанції гонки  зараховується тоді, коли учасник завершив гонку до фінішу лідера.

  Порядок старту категорій ЛКУ

  Старт всіх категорій - загальний, з гандикапом мінімум 1 хвилина між категоріями.
  Для  категорії «Майстри 50+» вводиться додатковий гандикап на старті за  віком учасників: спочатку стартують учасники віком 60 років і старше,  потім через 1 хвилину учасники віком 50-59 років.

  Порядок старту:

  Якщо заїзд категорій "Чоловіки", "Жінки" та "Майстра" проходить по одній трасі:
  1) "Початківці"
  2) "Чоловіки"
  3) "Жінки"
  4) "Майстри 40+"
  5) "Майстри 50+"

  Якщо заїзди категорій "Чоловіки", "Жінки" та "Майстри" проходять по різних трасах:
  1) "Початківці"
  2) "Жінки"
  3) "Майстри 40+"
  4) "Майстри 50+"
  5) "Чоловіки"

  З другого етапу Кубка стартове шикування гонщиків здійснюється за місцем  в рейтингу на поточний момент. Спортсмени шикуються в кінці групи.

  Оголошення про старт кожної категорії здійснюється за 1 хвилину, 30  секунд і 15 секунд. Суддя на старті дає старт між 15 і 0 секундою за  допомогою свистка, гудка або стартового пістолета. У разі фальстарту,  проводиться рестарт і перешикування гонщиків.  Гонщик, який допустив  фальстарт, отримує попередження і стає в кінець колони гонщиків.

  Після старту заїздів правилами змагань дозволено пересування по трасі  тільки офіційно зареєстрованих в даному заїзді гонщиків і організаторів  змагань. Рух по трасі здійснюється строго в заданому організаторами  напрямку.

 • Технічна зона (техзона), технічний пункт (техпункт) і технічна допомога.
 • Техзона організовується в районі стартового табору. Допускається ремонт і  заміна велосипеда або окремих його частин. У техзоні учасники можуть  отримувати технічну допомогу від кого завгодно. При поломці велосипеда  на дистанції гонщик має право самостійно або за допомогою членів його  команди здійснити ремонт велосипеда і/або заміну частин велосипеда. При  цьому гонщик і його помічники не повинні заважати іншим гонщикам.  Невиконання цієї умови може спричинити попередження і/або штраф. Якщо  ремонт неможливий, круг необхідно закінчити пішки по трасі з  велосипедом. Крім цього на дистанції в місцях харчування можуть  організовуватися техпункти з мінімальним набором запчастин і  інструменту. Запчастини, інструмент та допомога на техпунктах можуть  надаватися як організаторами, так і членами команд гонщиків. 
 • Номери гонщиків
 • Гонщики, знаходячись на трасі, зобов'язані мати номер для велосипеда (на  кермі), так щоб він був видний суддям на контрольних пунктах. При  заміні велосипеда, гонщик зобов'язаний перенести номер на новий  велосипед перш, ніж продовжити гонку. Організатори мають право вимагати  пред'явити номер в будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер  брудний і т.п.), гонщик, проїжджаючи повз контрольний пункт, повинен  голосно повідомити свій номер суддям.
 • "Зрізання"
 • "Зрізання" маршруту шляхом виходу за межі траси - суворо заборонено і  штрафується додаванням до результату штрафного часу (10 хвилин і більше)  або дискваліфікацією, в залежності від тяжкості проступку. Вихід за  межі траси дозволений у виняткових випадках: якщо виникає перешкода, яку  неможливо об'їхати в межах траси (завал, руйнування покриття траси і  тп), при цьому об'їзд не повинен скорочувати дистанцію і не давати  ніяких переваг перед іншими гонщиками. Після маневру гонщик негайно  повинен повернутися на трасу. 
 • Лідирування (слідування «на колесі»)
 • Лідирування дозволено, але тільки в тому випадку, якщо гонщик слідує за  іншим зареєстрованим гонщиком. Лідирування за транспортом або  незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонено. 
 • Перевага руху
 • Гонщики, що пересуваються верхи на велосипеді, мають перевагу над  гонщиками, які спішились. Гонщики, що штовхають або несуть свої  велосипеди, повинні пересуватися по найменш проїжджій частині траси в  той момент, коли їх обганяють. Гонщики, що штовхають або несуть свої  велосипеди, можуть обганяти велосипедистів, що їдуть, якщо вони не  створюють перешкоди руху. 
 • «Кругові»
 • Гонщики, яких обганяють на коло, повинні поступатися дорогою лідерам.  Гонщики, які обганяють, повинні голосно оповіщати про намір обгону,  крикнувши «обходжу справа» або «обходжу зліва». Безпечне проведення  обгону є обов'язком того, хто обганяє. 
 • Позиційна боротьба
 • Коли два гонщика борються за місце на трасі, лідируючий не зобов'язаний  поступатися позицією тому, хто обганяє (за винятком «кругових»). Проте,  заборонені різка зміна траєкторії руху при обгоні і будь-які торкання  (тілом або частинами велосипеда) з метою перешкодити руху. Той, хто  обганяє, в свою чергу, повинен забезпечити безпеку свого маневру. 
 • Спортивна поведінка
 • Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи та інші елементи  неспортивної поведінки можуть стати приводом для попередження, а при  повторних порушеннях, і дискваліфікації. Міра покарання у кожному  конкретному випадку визначається головним суддею гонки. 
 • Вода і харчування
 • Вода і харчування можуть надаватися гонщикам ким завгодно і в будь-якому  місці траси. Проте, гонщики не повинні створювати перешкод іншим  учасникам, приймаючи воду і харчування. Розкидання упаковок, обгорток і  тари на трасі заборонено.

   

  10. Обставини непереборної сили (форс-мажор)

  У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних,  політичних і т.д.), таких, що проведення змагань може стати небезпечним,  гонка може бути перервана. У цьому випадку, фінальний протокол  оформляється за результатами на момент прийняття рішення про скасування.

   

  11. Нагородження

  Учасники, які посіли з 1 за 3 місце в кожній категорії,  нагороджуються медалями та цінними призами від спонсорів. Учасники, які  посіли з 1 за 10 місце в кожній категорії, нагороджуються пам'ятними  дипломами.

  Команда-переможниця етапу і команди, що зайняли 2-е і 3-е місце, нагороджуються почесною грамотою на церемонії нагородження.

     
   

  12. Нагородження лідерів кубка

  Після нагородження переможців гонки оголошуються і, в разі наявності  окремих призів, нагороджуються лідери кубка в кожній категорії.

  Команда-лідер кубка викликається на подіум на церемонії нагородження лідерів кубка і нагороджується почесною грамотою.

   

  Контакти організаторів:

  [вказати телефони та електронну пошту організаторів]

   


  до

  8 eтап Відкритого Аматорського Кубка України 2018

  Кирилівский Гай
  Фінал ЛКУ | GodniGonky
  23.09.2018

   

    


  1. Загальні положення

  Змагання Відкритого Аматорського Кубка України 2018 (далі «Кубок» або  «ЛКУ») відносяться до велосипедних змагань категорії крос-кантрі.

  Цілі і завдання гонки - пропаганда здорового способу життя та  велосипедного спорту серед широких верств населення, розвиток велоспорту  в Україні, стимуляція кожного учасника до підвищення власних спортивних  результатів і виявлення найсильніших спортсменів-любителів України.

  Змагання проводяться за Правилами проведення аматорського Кубка.

   

  2. Змагання проходять за підтримки:

   

  Загальне керівництво і організацію гонки здійснює GodniGonky.

  Фінансування здійснюється за рахунок капіталовкладень організаторів та стартових внесків.

  Технічне забезпечення хронометражу і суддівства забезпечує Маруняк Нікіта.

  Офіційний сайт організаторів: https://godnigonky.com/
  Розділ гонки на сайті bikeportal.org.ua

  Дане положення є офіційним запрошенням для участі в гонці!

  3. Місце, терміни проведення та інформаційна підтримка

  Місце і час проведення

  Гонка проводиться у парку Кирилівский Гай.
  GPS координати точки старту: lat=50.478865&lon=30.455947.


  Посилання на трек траси категорій Чоловіки, Жінки, Майстри 40+ та Майстри 50+

  Посилання на трек траси категорій Початківці, Дівчата


  Розпорядок перегонів

   

  09:00-10:30 - реєстрація; 
  10:30-10:45- відкриття гонки, передстартовий брифінг;

  Старти
  категорій:

  11:00 - "Чоловіки"
  11:02 - "Жінки"
  11:04 - "Майстри 40+"
  11:06 - "Майстри 50+"

  14:00 - "Початківці"
  14:02 - "Дівчата"

  17:30 - Лотерея
  18:00 - Нагородження


  4. Допуск до участі у велогонці

  До участі у велогонці допускаються особи віком 18 років і старше. Особи,  які не досягли 18-ти річного віку, допускаються до участі в разі присутності на гонці одного з батьків\опікунів.
  Скачати:  Скачать этот файл (Расписка от родителей.doc)Расписка от родителей.doc

  До старту допускаються учасники на велосипедах з колесами 26, 28 або  29 дюймів, які мають справні гальма на обидва колеса, і пристосованих  для участі в змаганнях по пересіченій місцевості. Електровелосипеди до  участі не допускаються. Організатори залишають за собою право не  допустити учасника на велосипеді, технічний стан якого, не відповідає  загальноприйнятим нормам. Наявність шолома - обов'язково. Учасники, які  не виконали ці умови, до участі не допускаються. Учасник, помічений на  трасі без захисного шолома, ДИСКВАЛІФІКОВУЄТЬСЯ.
  Кожен велогонщик  несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, за  стан свого здоров'я та адекватність своїх дій впродовж всієї дистанції,  що фіксується у розписці встановленого зразка, яка була ним підписана.
  Реєстрація  учасників здійснюється на місці проведення гонки в день старту. Для  отримання номера перед стартом учасник повинен заповнити анкету учасника  змагань. Після фінішу номери залишаються учасникам.

  Вік учасників змагань визначається станом на 31 грудня 2018 року, а не по фактичному віку в день проведення змагань.

  Спортсмени до участі в залікових категоріях кубка НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ. Спортсмени можуть брати участь в гонці, але в окремій категорії. Учасник вважається спортсменом, якщо:

  - він перебуває в професійній команді
  - велоспорт є основним джерелом його доходів
  - він є учнем спортивної школи або інтернату.

  Обов'язкова умова допуску - наявність діючої на день перегонів страховки. Учасники під час отримання стартового номеру повинни показати документи (чи фото документів на телефоні), а саме дві важливі позиції:
  - ПІБ людини, що застрахована (учасника перегонів)
  - термін дії страхового договору (має включати дату змагань - 23.09.2018)

  Учасники, які не мають вже готових договорів страхування, можуть придбати страховку на старті - термін дії 1 день (23.09.2018), покриття 50 000 грн, ВАРТІСТЬ - 35 грн.
  Для оформлення страхового договору потрібні паспорт та ІНН. 


  5. Попередня реєстрація

  Попередня реєстрація на гонку та іменний номер виробляється на сайті bikeportal.org.uaЗакінчення попередньої реєстрації: 20.09.2018 23:59

  Попередня реєстрація

  Список зареєстровані користувачі

  6. Стартовий внесок

  Стартовий внесок для всіх категорій

   

  Оплата до 26.08.2018 включно - 250 грн

  Оплата до 15.09.2018 включно  - 300 грн

  Оплата до 20.09.2018 включно  - 350 грн

  Оплата на місці - 400 грн

   

  Приват24

   

  5169 3600 0025 3389

   

  Журавская Яна

  Після здійснення оплати, будь ласка, напишіть нам на godnigonky@gmail.com:
  - дата та приблизний час оплати

  - ПІБ людини, яка реєструється, та в яку саме категорію

  - при наявності сертифікату на безкоштовну участь - вказати де, як чи від кого він був отриман*

  *Сертифікат на безкоштовну участь має бути відданий на старті при отриманні номеру.

   

  Стартові внески не повертаються.

   

   

  7. Категорії учасників

  1. Чоловіки
  В залік ЛКУ. Тривалість заїздів 1:30-1:45

  2. Жінки
  В залік ЛКУ. Тривалість 1:15-1:30

  3. Майстри 40+
  В залік ЛКУ. Чоловіки віком від 40 до 49 років. Тривалість 1:15-1:30

  4. Майстри 50+
  В залік ЛКУ. Чоловіки віком від 50 років і старше. Тривалість 1:15-1:30

  5. Початківці
  В залік ЛКУ. Чоловіки віком 18 років і старше. Тривалість гонки 0:45-1:00

  6. Спортсмени 
  Не беруть участі в заліку ЛКУ. Тривалість 1:30-1:45

  Допуск  учасників в категорії Кубка здійснюється згідно з Правилами ЛКУ в редакції 2018 року. Гонщики, яким рекомендовано участь в категорії «Чоловіки» (список), можуть брати участь в гонці в категорії «Початківці», але поза заліком гонки і рейтингу ЛКУ.


  8. Командний залік
   

  Окрім індивідуального заліку, на етапі кубка буде командний залік cеред команд, зареєстрованих на сайті bikeportal: bikeportal.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1722

  В  залік команди йдуть результати членів команди, які виступають в  категоріях Чоловіки, Жінки та Майстри. Визначення команди-переможниці в  командному заліку на етапі Кубка проводиться за такими правилами:

  -  від кожної команди береться 4 кращих фініша членів команди - в категоріях "Чоловіки", "Початківці", "Жінки" та "Майстри";
  - підсумовуються фінішні позиції кращих 4-х членів команди;
  - командою-переможницею на етапі вважається команда з найменшою сумою 4-х фінішних позицій;
  -  в разі, якщо команда не була представлена в будь-якій категорії, то в  розрахунок береться остання фінішна позиція +1 в даній категорії;
  -   для категорії "Початківці" максимально можливе значення фінішної  позиції, що йде в суму командного рейтингу, не перевищуватиме значення  останньої фінішної позиції +1 в категорії "Чоловіки".


  9. Порядок проходження дистанції

  Після старту гонщики проходять певну кількість кіл дистанції, яка визначається організаторами для кожної категорії, в кінці кожного кола перетинаючи лінію старт-фініш. Для залікових категорій ЛКУ кількість кіл буде визначено після проходження першого кола лідером гонки. Кількість кіл для спортсменів таке ж саме, як і для Чоловіків в заліку ЛКУ.
  Старт  кола закривається після проходження фінішу лідером відповідної категорії. Після того, як фінішував лідер, кругові гонщики не можуть  піти на наступне коло, їм фіксується фініш.
  Місце гонщика в  підсумковому протоколі визначається за кількістю пройдених повних кіл і  часу, витраченому на їх проходження. Схід з дистанції гонки  зараховується тоді, коли учасник завершив гонку до фінішу лідера.

  Порядок старту категорій ЛКУ

  Старт всіх категорій - загальний, з гандикапом у 2 хвилини між категоріями. Порядок старту:

  1) "Чоловіки"
  2) "Жінки"
  3) "Майстри 40+"
  4) "Початківці"
  5) "Майстри 50+"
  6) "Дівчата"

  З другого етапу Кубка стартове шикування гонщиків здійснюється за місцем  в рейтингу на поточний момент. Спортсмени шикуються в кінці групи.

  Оголошення про старт кожної категорії здійснюється за 1 хвилину, 30  секунд і 15 секунд. Суддя на старті дає старт між 15 і 0 секундою за  допомогою свистка, гудка або стартового пістолета. У разі фальстарту,  проводиться рестарт і перешикування гонщиків.  Гонщик, який допустив  фальстарт, отримує попередження і стає в кінець колони гонщиків.

  Після старту заїздів правилами змагань дозволено пересування по трасі  тільки офіційно зареєстрованих в даному заїзді гонщиків і організаторів  змагань. Рух по трасі здійснюється строго в заданому організаторами  напрямку.


   

   
  • Технічна зона (техзона), технічний пункт (техпункт) і технічна допомога.
  Техзона організовується в районі стартового табору. Допускається ремонт і  заміна велосипеда або окремих його частин. У техзоні учасники можуть  отримувати технічну допомогу від кого завгодно. При поломці велосипеда  на дистанції гонщик має право самостійно або за допомогою членів його  команди здійснити ремонт велосипеда і/або заміну частин велосипеда. При  цьому гонщик і його помічники не повинні заважати іншим гонщикам.  Невиконання цієї умови може спричинити попередження і/або штраф. Якщо  ремонт неможливий, круг необхідно закінчити пішки по трасі з  велосипедом. Крім цього на дистанції в місцях харчування можуть  організовуватися техпункти з мінімальним набором запчастин і  інструменту. Запчастини, інструмент та допомога на техпунктах можуть  надаватися як організаторами, так і членами команд гонщиків.                     
  • Номери гонщиків
  Гонщики, знаходячись на трасі, зобов'язані мати номер для велосипеда (на  кермі), так щоб він був видний суддям на контрольних пунктах. При  заміні велосипеда, гонщик зобов'язаний перенести номер на новий  велосипед перш, ніж продовжити гонку. Організатори мають право вимагати  пред'явити номер в будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер  брудний і т.п.), гонщик, проїжджаючи повз контрольний пункт, повинен  голосно повідомити свій номер суддям.
   
  • "Зрізання"
  "Зрізання" маршруту шляхом виходу за межі траси - суворо заборонено і  штрафується додаванням до результату штрафного часу (10 хвилин і більше)  або дискваліфікацією, в залежності від тяжкості проступку. Вихід за  межі траси дозволений у виняткових випадках: якщо виникає перешкода, яку  неможливо об'їхати в межах траси (завал, руйнування покриття траси і  тп), при цьому об'їзд не повинен скорочувати дистанцію і не давати  ніяких переваг перед іншими гонщиками. Після маневру гонщик негайно  повинен повернутися на трасу.                     
  • Лідирування (слідування «на колесі»)
  Лідирування дозволено, але тільки в тому випадку, якщо гонщик слідує за  іншим зареєстрованим гонщиком. Лідирування за транспортом або  незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонено.                     
  • Перевага руху
  Гонщики, що пересуваються верхи на велосипеді, мають перевагу над  гонщиками, які спішились. Гонщики, що штовхають або несуть свої  велосипеди, повинні пересуватися по найменш проїжджій частині траси в  той момент, коли їх обганяють. Гонщики, що штовхають або несуть свої  велосипеди, можуть обганяти велосипедистів, що їдуть, якщо вони не  створюють перешкоди руху.                     
  • «Кругові»
  Гонщики, яких обганяють на коло, повинні поступатися дорогою лідерам.  Гонщики, які обганяють, повинні голосно оповіщати про намір обгону,  крикнувши «обходжу справа» або «обходжу зліва». Безпечне проведення  обгону є обов'язком того, хто обганяє.                     
  • Позиційна боротьба
  Коли два гонщика борються за місце на трасі, лідируючий не зобов'язаний  поступатися позицією тому, хто обганяє (за винятком «кругових»). Проте,  заборонені різка зміна траєкторії руху при обгоні і будь-які торкання  (тілом або частинами велосипеда) з метою перешкодити руху. Той, хто  обганяє, в свою чергу, повинен забезпечити безпеку свого маневру.                     
  • Спортивна поведінка
  Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи та інші елементи  неспортивної поведінки можуть стати приводом для попередження, а при  повторних порушеннях, і дискваліфікації. Міра покарання у кожному  конкретному випадку визначається головним суддею гонки.                     
  • Вода і харчування

  Вода і харчування можуть надаватися гонщикам ким завгодно і в будь-якому  місці траси. Проте, гонщики не повинні створювати перешкод іншим  учасникам, приймаючи воду і харчування. Розкидання упаковок, обгорток і  тари на трасі заборонено.

   

  10. Обставини непереборної сили (форс-мажор)

  У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних,  політичних і т.д.), таких, що проведення змагань може стати небезпечним,  гонка може бути перервана. У цьому випадку, фінальний протокол  оформляється за результатами на момент прийняття рішення про скасування.

   

  11. Нагородження

  Учасники, які посіли з 1 за 3 місце в кожній категорії,  нагороджуються медалями. Учасники, які  посіли з 1 за 10 місце в кожній категорії, нагороджуються пам'ятними  дипломами.

  Команда-переможниця етапу і команди, що зайняли 2-е і 3-е місце, нагороджуються почесною грамотою на церемонії нагородження.

     
   

  12. Нагородження лідерів кубка

  Після нагородження переможців гонки оголошуються і, в разі наявності  окремих призів, нагороджуються лідери кубка в кожній категорії.

  Команда-лідер кубка викликається на подіум на церемонії нагородження лідерів кубка і нагороджується почесною грамотою.

   

  Контакти організаторів:

  [вказати телефони та електронну пошту організаторів]

   


  до

   

   

  Комментарии 

   
  +1 #1 Марафонец 25.08.2018 20:56
  Чому немає положення?Внески вже платимо,а що нас чекає-не вiдомо...
   
   
  #2 GodniGonky 29.08.2018 13:14
  Положение оформим к концу недели. Сейчас основная работа - доведение трассы до идеального на наш взгляд состояния.

  Треки трасс доступны по ссылкам выше, т.е прикинуть что вас ждет и начать прикатывать можно.
   
   
  #3 Zo0m3R 29.08.2018 13:49
  А как изменить регистрацию на Новичковый? А то смысла ехать мне трек ЛКУ нет.
   
   
  #4 GodniGonky 29.08.2018 14:16
  Удалить регистрацию, зарегистрироваться в Начинающие. Сделаете сейчас - поставим оплату сразу. Если потом - пишите на почту
   
   
  #5 Zo0m3R 29.08.2018 14:35
  Готово
   
   
  #6 GodniGonky 29.08.2018 15:13
  Готово
   
   
  +1 #7 vak 29.08.2018 16:42
  Цитирую GodniGonky:
  Удалить регистрацию, зарегистрироваться в Начинающие. Сделаете сейчас - поставим оплату сразу. Если потом - пишите на почту

  Зачем учить людей плохому... Зайти в редактирование своей регистрации и просто поменять категорию??
   
   
  -1 #8 Zo0m3R 29.08.2018 16:54
  Цитирую vak:
  Цитирую GodniGonky:
  Удалить регистрацию, зарегистрироваться в Начинающие. Сделаете сейчас - поставим оплату сразу. Если потом - пишите на почту

  Зачем учить людей плохому... Зайти в редактирование своей регистрации и просто поменять категорию??

  Ну попробуй сначала
   
   
  #9 vak 29.08.2018 19:36
  Цитирую Zo0m3R:
  Цитирую vak:
  Зачем учить людей плохому... Зайти в редактирование своей регистрации и просто поменять категорию??

  Ну попробуй сначала :)

  ну попробовал... могу вам сменить категорию...
  я тут код php писать

  поконкретнее можно?
  заходите в редактирование своей регистрации, нажав на значок "" в списке зареганных:
  bikeportal.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=6855&recid=49138
  и что там, нет выпадающего списка "Категория"?? но есть, например, кнопка "Отменить регистрацию"?
   
   
  #10 Zo0m3R 29.08.2018 23:37
  Цитирую vak:
  Цитирую Zo0m3R:
  Цитирую vak:
  Зачем учить людей плохому... Зайти в редактирование своей регистрации и просто поменять категорию??

  Ну попробуй сначала :)

  ну попробовал... могу вам сменить категорию...
  я тут код php писать

  поконкретнее можно?
  заходите в редактирование своей регистрации, нажав на значок "" в списке зареганных:
  bikeportal.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=6855&recid=49138
  и что там, нет выпадающего списка "Категория"?? но есть, например, кнопка "Отменить регистрацию"?


  Понял Вас. Да, сменить категорию было нельзя, сейчас можно. Странно. Прошу прощения
   
   
  +1 #11 Eugene 04.09.2018 14:36
  Никогда такого не было, и вот опять (с)
  Может мне кто-нибудь пояснить, откуда взялась рекомендация запускать 50+ по трассе "начинающие"?
  При наличии чикенлайнов умудренный опытом человек и по ЛКУ-шной трассе проедет безопасно. А убиться можно и на трассе начинающих.
  Если бы были в 50+ начинающие гонщики, так нет же их! От себе скажу - мне НЕИНТЕРЕСНО катать по начинающим. После того, как несколько лет катал по экспертной, перевод на любительскую даже несколько обиден. Просьба к организаторам - запускать 50+ по нормальной трассе, вместе с девушками и 40+ Если переводить на упрощёнку, то мотивированно, как в Виннице, например. Каменные секции там объективно опасны. Кирилловский Гай, если не включили дополнительно архисложные участки вроде необъезжаемых дропов, вполне проезжабелен.
   
   
  #12 TheDen 04.09.2018 18:39
  Среди организаторов соревнования последнее время появилась тенденция не пользоваться встроенной системой оплаты взносов через LiqPay, а просить перевести деньги на карту. Я понимаю, что как и в ситуации со справками, организаторам наплевать на трудности при регистрации, но обычно в положении сказано как идентифицировать платёж (написать в комментариях или отправить фото квитанции на почту). А учитывая, что в положении ничего про это не написано, и подобных комментариев я не наблюдаю, то у меня большая просьба разъяснить необходимые в этом случае действия...
   
   
  #13 GodniGonky 04.09.2018 21:58
  Цитирую TheDen:
  Среди организаторов соревнования последнее время появилась тенденция не пользоваться встроенной системой оплаты взносов через LiqPay, а просить перевести деньги на карту. Я понимаю, что как и в ситуации со справками, организаторам наплевать на трудности при регистрации, но обычно в положении сказано как идентифицировать платёж (написать в комментариях или отправить фото квитанции на почту). А учитывая, что в положении ничего про это не написано, и подобных комментариев я не наблюдаю, то у меня большая просьба разъяснить необходимые в этом случае действия...


  Организаторам не плевать на трудности при регистрации. При работе с ликпеем есть нюансы.

  Как идентифицировать платеж мы писали в статье про оплаты, а вот в положение добавить забыли. Сейчас впишем эту часть в положение и для Вашего удобства продублируем тут:

  После оплаты пожалуйста напишите нам на
  - когда проведена оплата
  - ФИО участника, который зарегистрировался

  - при наличии сертификата на бесплатное участие указать где и кем он получен

  Сертификат на бесплатное участие нужно предъявить на старте

  Взносы не возвращаются
   
   
  #14 GodniGonky 05.09.2018 10:46
  Цитирую Eugene:
  Никогда такого не было, и вот опять (с)
  Может мне кто-нибудь пояснить, откуда взялась рекомендация запускать 50+ по трассе "начинающие"?
  При наличии чикенлайнов умудренный опытом человек и по ЛКУ-шной трассе проедет безопасно. А убиться можно и на трассе начинающих.
  Если бы были в 50+ начинающие гонщики, так нет же их! От себе скажу - мне НЕИНТЕРЕСНО катать по начинающим. После того, как несколько лет катал по экспертной, перевод на любительскую даже несколько обиден. Просьба к организаторам - запускать 50+ по нормальной трассе, вместе с девушками и 40+ Если переводить на упрощёнку, то мотивированно, как в Виннице, например. Каменные секции там объективно опасны. Кирилловский Гай, если не включили дополнительно архисложные участки вроде необъезжаемых дропов, вполне проезжабелен.


  Категория 50+ переведена на более сложную трассу. В положение внесены изминения
   
   
  #15 irinablue 05.09.2018 12:31
  Цитирую GodniGonky:
  Категория 50+ переведена на более сложную трассу. В положение внесены изминения

  еще ссылку на трек обновите )
   
   
  +2 #16 ВС 05.09.2018 12:40
  Отлично. Первый раз организаторы услышали 50+. Дело даже не в чикенлайнах, а в том что получается дублирование — ведь категория Начинающих не ограничена по возрасту, я видел там в протоколах и 50 и больше. Т.е. если человек хочет более простую трассу то он просто регистрируется в этой категории. А так, конечно, никому особо дела нет, но ведь через года три, ну пять начнётся массовый исход 40+ в нашу категорию. Я посмотрю как им понравится трасса новичков. ))) Может поэтому пропали бывшие 40+?
   
   
  +1 #17 GodniGonky 05.09.2018 14:24
  Спасибо за комментарии. Категорию 50+ перенесли в положении выше, а ссылка не отцепилась. Исправлено.

  Мы ставим трассу на первое место по важности на мероприятии. Хорошую трассу можно испортить разметкой, таймингом, судейством, но плохую и не интересную ни разметка, ни судейство, ни тайминг, ни крутые призы не вытянут.

  Именно по этой причине простая трасса на нашем этапе представляет собой не обрезанную сложную трассу, а является отдельной трассой со своей логикой. К примеру на простой трассе есть участки, которых нет на сложной трассе.

  Интересные трассы - наша принципиальная позиция, мы идем на это зная, что работы по разметке у нас будет в два раза больше.
   
   
  #18 konst 05.09.2018 18:48
  Читаю комменты - тон сообщений участников неприятно удивляет.
  Простите, вырвалось.
   
   
  #19 Костя R 8 09.09.2018 12:10
  Добрый день. С чем связаны изменения в расписании гонки и которые идут в разрез правилам ЛКУ??
  из Типового положения:
  09:00-11:00 - реєстрація;
  10:30-11:00 - відкриття гонки, передстартовий брифінг;
  Старти категорій:
  Якщо заїзд категорій "Чоловіки", "Жінки" та "Майстра" проходить по одній трасі:
  11:00 - "Початківці"
  13:00 - "Чоловіки"
  13:02 - "Жінки"
  13:04 - "Майстри 40+"
  13:06 - "Майстри 50+"
  16:00 - Нагородження
  ..
  ..
  У вас же награждение в 18:00..Я понимаю что вы местные, также и много участников местных но есть и приезжие люди которым нужно как то уезжать, и есть правила которые прописаны и на которые ты полагаешься при покупке билетов или планирования логистики.
   
   
  #20 GodniGonky 09.09.2018 13:38
  Позволим себе процитировать наш комментарий выше:

  Цитирую GodniGonky:
  Именно по этой причине простая трасса на нашем этапе представляет собой не обрезанную сложную трассу, а является отдельной трассой со своей логикой. К примеру на простой трассе есть участки, которых нет на сложной трассе.


  Без смены порядка старта мы не смогли бы предоставить Начинающим и Девушкам интересную трассу. Это жертва, на которую нам, к сожалению, пришлось пойти. Мы были готовы к тому, что будут недовольства из-за смены распорядка.

  К ж\д вокзалу от трассы можно доехать менее, чем за 40 минут в крайне расслабленном темпе.
   
   
  #21 Костя R 8 09.09.2018 19:08
  Я писал в первую очередь не про смену порядка старта, а смену времени награждения.
  Есть правила ЛКУ. Один вопрос почему их не соблюдает именно Киев??
  Именно Киев открывает раньше регистрацию
  Именно Киев повышает заранее стартовые когда еще не окончен предыдущий этап.
  Именно Киев выкладывает положение позже чем открывает регистрацию.
  Именно Киев меняет время награждения.
  У меня например куплены билеты заранее на всю команду на 17:40 что бы уехать экспрессом, а из за того что вам вздумалось провести так как вам хочется я вынужден сдавать билеты и теперь искать хоть какой то способ что бы приехать на гонку, так как адекватных билетов уже нет в продаже.
  После такого отношения не остается желания быть снова организатором ЛКУ((((((
   
   
  #22 GodniGonky 09.09.2018 19:43
  Цитирую Костя R 8:
  Именно Киев открывает раньше регистрацию


  В личной переписке идейные вдохновители ЛКУ (Швед и ВАК) сошлись на том, что регистрацию можно открывать в любое время. Не получив добро от них мы регистрацию не открывали.

  Цитирую Костя R 8:
  Именно Киев повышает заранее стартовые когда еще не окончен предыдущий этап.


  Мы уже писали, что при организации мероприятия деньги нужны не *после завершения предыдущего этапа*, а за 4 недели, 3 недели, 2 недели и тд.

  Цитирую Костя R 8:
  Именно Киев выкладывает положение позже чем открывает регистрацию.
  Именно Киев меняет время награждения.


  С поздним положением наш косяк. Мы ориентировались на то, что из Киева в тот же Днепр поезд уходит поздно вечером.

  Большой перерыв перед награждением обусловлен тем, что команда Байкпортала не сможет посетить наш этап. Нам нужно будет не только наградить людей по итогам одного этапа, но и посчитать результаты всего кубка и наградить участников по их результатам.

  О том, что команда Байкпортала не сможет присутствовать на финале, мы узнали после того, как нам доверили проводить этап в Киеве :(
   
   
  #23 Костя R 8 10.09.2018 22:54
  Не может быть каких либо отговорок.
  Есть правила проведения ЛКУ 2018 и их должен соблюдать каждый этап ЛКУ.
  Какие либо форс мажоры и так далее не должны влиять на удобства остальных.
  Давайте каждый этап будет нарушать, и тогда у нас будет отличный ЛКУ((((((
  ( Правила проведения Открытого Любительского Кубка 2018 http://bikeportal.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=6401&Itemid=1482 )
  Надеюсь по итогам года будет собрание, и пусть в меня летит сколько угодно критики но я буду за то что бы Киеву во всяком случае при нынешних организаторах не дали право проводить ЛКУ.
   
   
  #24 Одноока Джо 10.09.2018 23:07
  Цитирую Костя R 8:
  Не может быть каких либо отговорок.
  Есть правила проведения ЛКУ 2018 и их должен соблюдать каждый этап ЛКУ.
  Какие либо форс мажоры и так далее не должны влиять на удобства остальных.
  Давайте каждый этап будет нарушать, и тогда у нас будет отличный ЛКУ((((((
  ( Правила проведения Открытого Любительского Кубка 2018 http://bikeportal.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=6401&Itemid=1482 )
  Надеюсь по итогам года будет собрание, и пусть в меня летит сколько угодно критики но я буду за то что бы Киеву во всяком случае при нынешних организаторах не дали право проводить ЛКУ.

  Так и не поняла: вы хотите удобный ЛКУ или отличный?
  Не переживайте, вашему удобству в 2019 ничего не угрожает. Команда ГГ не будет проводить ЛКУ в следующем году. Это вы можете узнать и без собрания по итогам.
   
   
  +1 #25 Марафонец 11.09.2018 07:09
  Прохання до оргiв-зробити пiдведення пiдсумкiв якомога оперативнiше.адже у бiльшостi потяги з 17.00 а пiзнiшi -не встигнемо на роботу!МИ розумiємо ВАС-зрозумiйте НАС!
   
   
  +1 #26 zachepa.bogdan 11.09.2018 14:35
  Цитирую GodniGonky:
  Позволим себе процитировать наш комментарий выше:

  Цитирую GodniGonky:
  Именно по этой причине простая трасса на нашем этапе представляет собой не обрезанную сложную трассу, а является отдельной трассой со своей логикой. К примеру на простой трассе есть участки, которых нет на сложной трассе.


  Без смены порядка старта мы не смогли бы предоставить Начинающим и Девушкам интересную трассу. Это жертва, на которую нам, к сожалению, пришлось пойти. Мы были готовы к тому, что будут недовольства из-за смены распорядка.

  К ж\д вокзалу от трассы можно доехать менее, чем за 40 минут в крайне расслабленном темпе.

  Аналогично, поезд в 17:30! Понедельник работа! Нужно выезжать с места старта не позднее 16:30, темп не поможет))
   
   
  +1 #27 GodniGonky 11.09.2018 14:56
  Шановні учасники,
  Нам дуже прикро чути про неспівпадання розкладу з розкладом всіх поїздів, але рішення було прийняте не для того, щоб більше часу провести на стартовій (хоч ми і полюбляємо гарну компанію гонщиків). Рішення було обумовлене необхідністю ретельно все порахувати, перевірити, підготовувати нагороди, заповнити диплом для переможців етапу та переможців всього Кубку.
  Якщо ви потрапляєте на подіум, але не встигаєте на нагородження, ми можемо відправити ваш диплом та медаль (та призи) на вашу адресу пізніше (всі розходи за наш рахунок).
  Ми робимо все можливе, щоб зробити перегони зручніше для учасників і виключити будь-які затримки у таймінгу проведення перегонів та нагородження.
   
   
  -1 #28 ВС 11.09.2018 17:54
  Уважаемые Годные Гонки, посмотрите Таблицы — там считать надо минут 5, не больше. Все тройки призеров по всем категориям известны. Победители 100%, 2-3 места может где и будет перестановка, но не более того. Реально, минут 5-10. Что-то можно выписать уже сейчас. Без претензий, поезд в 22, просто посмотрите сами.
   
   
  +1 #29 GodniGonky 11.09.2018 20:44
  Для того, что бы расписать один только план действий для награждения нужно не менее 10 минут. И это просто план.

  Вам нужно награждение, где


  Цитирую ВС:
  2-3 места может где и будет перестановка


  ?

  Нам - нет.
   
   
  #30 Марафонец 12.09.2018 06:06
  Дiйсно рейтинги на 90% вже вiдомо-рахувати довго не треба!Можливо з ось таких причин(приiхав в 9.00 на старт та в 19.00 назад,не встиг на потяг) учасникiв все менше та менше?...
   
   
  +4 #31 GodniGonky 12.09.2018 08:47
  Подготовиться к награждению - это не просто заполнить еще один столбец в таблице.

  Друзья, мы не делаем ничего вам на зло. Мы заложили такой промежуток как запас при возможных сдвигах основных стартов. Это общедоступный парк в городе со всеми вытекающими.

  Мы конечно же постараемся сделать награждение раньше, но опыт подсказывает, что лучше мы сразу укажем реальный тайминг, чем укажем временем награждения 16:30 и задержим награждение на час.
   
   
  #32 ВС 18.09.2018 12:49
  Придумайте что-то с погодой плиз.
   
   
  +8 #33 GodniGonky 18.09.2018 14:38
  Цитирую ВС:
  Придумайте что-то с погодой плиз.

  Уважаемый, ВС!
  В ответ на ваш запрос выкладываем подробную сводку-отчет по деятельности, направленной на стабилизацию погоды 23 сентября 2018 года.
  Начиная с начала августа, команда организаторов и трейлбилдеров регулярно (ориентировочно не менее 4 раз в неделю) проводила комплекс работ по улучшению погодных условий 23 сентября. Работы включали в себя:
  - ежедневный просмотр прогнозов погоды на всех доступных ресурсах
  - тщательный серчинг доступных в сети старославянских погодных предсказаний и дотошная сверка всех народных примет
  - в жертву Богу Погоды было принесено не менее 27 порций шаурмы, 30 литров кокаколы, 35 сникерсов и 3 арбуза
  - трасса несколько раз омывалась ритуальными дождями, слезами и потом трейлбилдеров
  - расчистка трассы граблями осуществлялась исключительно в направлении с юга на север, призывая потоки теплоты
  - последнюю неделю организаторы проводят в ежедневных танцах с бубнами во славу Южных теплых ветров и Сухой погоды
  - Богу солнца и загара было принесено в жертву не менее 4 кожных покровов от трейлбилдеров
  - последнюю неделю несколько раз в день 4 человека поднимают голову к небу и жалобно причитают, вымаливая у Погоды благоприятные условия на 23 сентября

  Учитывая весь перечисленный выше комплекс работ, мы очень надеемся на солнечную и сухую погоду.
  Мы продолжаем активную работу в данном направлении, будем признательны за любую помощь и содействие от заинтересованных лиц!
   
   
  #34 Марафонец 20.09.2018 06:26
  Шановнi ГГ! Чи буде розмiчено трасу гонки в суботу до 11.00-12.00? Чи є дешеве житло близько старту?ДЯКУЮ!
   
   
  #35 GodniGonky 20.09.2018 08:57
  Стрелками трассу уже разметили. Но эти стрелки уже отклеивают

  По жилью не подскажем
   
   
  +2 #36 maksus 20.09.2018 09:44
  Трасса размечена стрелками и видно, что каждый день на ней работают организаторы, и улучшают, чистят, прилизывают. Огромный объем работ проведен! Респект!
  В отношении проживания. Это район с большим предложением, куча квартир по-суточно в районе м. Дорогожичи (из любой квартиры это реально 5-7 минут до трассы)
  https://www.olx.ua/nedvizhimost/posutochno-pochasovo/posutochno-pochasovo-kvartiry/kiev/q-%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B6%D0%B8%D1%87%D0%B8/
  Цены - от 300 грн.
  Например: Наталья, 068 700 7628.
  p. s. сегодня еще раз проехал по light-у, пошел регистрироваться. платить буду на старте, по самому "высокому" тарифу, считаю, что даже эти 400 грн. - это очень дешево за такой ивент, который будет в воскресенье! Всем успехов и ждем на финале!
   

  Вхід / реєстрація

  Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:  Календар

  Квітень 2024
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 1 2 3 4 5

  Найближчі гонки

  18.05.24, Змагання з МТБ(ХСО)
  Сумская обл,село Мала-Рибиця.
  25.05.24, «Домбровське MTB крос-кантрі» 2024
  Калуш
  24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
  Сколе
  07.09.24, XCM Карпова осінь
  Рівне

  Банер  
    
  наверх
  time: 1.0465879440308