bikeportal.org.ua

XCO "Городище" 2018

XCO "Городище"

12 серпня 2018 року
Івано-Франківська область, м. Надвірна
BIKEPORTAL BIKEPORTAL
Положення
1. Загальні положення.

XCO Городище – це відкриті аматорські велозмагання категорії крос-кантрі.

Цілі і завдання гонки - пропаганда здорового способу життя та велосипедного спорту серед широких верств населення, розвиток велоспорту в Україні та популяризація велоспорту на Надвірнянщині, стимуляція кожного учасника до підвищення власних спортивних результатів.

Організатори – Надвірнянська міська рада та ГО Фонд Підтримки Підприємництва Надвірнянщини.

Фінансування здійснюється за рахунок проекту.

2. Місце й час проведення.

Велоперегони відбудуться 12 серпня 2018 року в місті Надвірна, Івано-Франківської області.

  3. Розклад змагань.

9:00-10:50 – Реєстрація;

9:30-10:40 – Показ траси;

10:40 – Відкриття гонки, передстартовий брифінг;

11:00 – Старт категорії Юніори

12:00 – Старт категорії Любителі

12:02 – Старт категорії Любителі 40+

12:04 – Старт категорії Жінки

14:00 – Старт категорії Досвідчені

16:00 – Нагородження

16:40 – After-party (пікнік)

  4. Допуск до участі в змаганнях.

До участі у велогонці допускаються особи віком 18 років і старше. Особи, які не досягли 18-ти річного віку, допускаються до участі з дозволу батьків/опікунів або в разі присутності на гонці одного з батьків, або при наявності розписки від батьків/опікунів і ксерокопії паспортів батьків/опікунів.

Розписка від батьків - В Додатку.

До старту допускаються учасники на велосипедах з колесами 26, 28, 29 або 27,5 дюймів, які мають справні гальма на обидва колеса,  пристосованих для участі в змаганнях по пересічній місцевості. Електровелосипеди до участі не допускаються. Організатори залишають за собою право не допустити учасника на велосипеді, технічний стан якого, не відповідає загальноприйнятим нормам. Наявність шолома - обов'язкова. Учасники, які не виконали ці умови, до участі не допускаються. Учасник, помічений на трасі без захисного шолома, ДИСКВАЛІФІКОВУЄТЬСЯ.
Кожен велогонщик несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, за стан свого здоров'я та адекватність своїх дій впродовж всієї дистанції, що фіксується у розписці встановленого зразка, яка була ним підписана.

Попередня реєстрація, з можливістю оплати стартового внеску, проводиться на сайті bikeportal.org.ua.
Реєстрація учасників здійснюється на місці проведення гонки в день старту. Для отримання номера учасника перед стартом потрібно заповнити “анкету учасника змагань”. Після фінішу номери залишаються учасникам.

Вік учасників змагань визначається станом на 31 грудня 2018 року, а не по фактичному віку в день проведення змагань.

У категорію "Любителі" допускаються учасники, які не брали призові місця на будь-яких змаганнях протягом 2017 року та 2018 (до 12 серпня). Інакше вони можуть брати участь тільки в категорії Досвідчені або в категорії Любителі (поза заліком).

Спортсмени можуть брати участь в гонці, але поза заліком. Учасник вважається спортсменом, якщо:

- він перебуває в професійній команді;
- велоспорт є основним джерелом його доходів;
- він є учнем спортивної школи або інтернату.

  5. Попередня реєстрація.

Попередня реєстрація на гонку та генерування іменного номеру здійснюється на сайті bikeportal.org.ua. Закінчення попередньої реєстрації: 10 серпня 2018р о 21:00 

Для того, щоб отримати іменний номер, потрібно зареєструватися до 6 серпня 2018 року до 21:00.

Попередня реєстрація(посилання)

Список зареєстрованих учасників(посилання).

6. Стартовий внесок.

-       При попередній реєстрації до 12.07.2018 становить 50 грн.

-       При реєстрації на старті – 100 грн.

-       Категорія Жінки - безкоштовно

  7. Категорії учасників.

  1) Чоловіки “Досвідчені”

Тривалість 1:30 – 1:45

  2) Чоловіки “Любителі”

Тривалість 1:00 – 1:25

3) Чоловіки “Любителі 40+”

Тривалість 1:00 – 1:25

4) Жінки

Тривалість 1:00 – 1:25

5) Чоловіки “Юніори” (до 16 років)

Тривалість 0:40 – 0:50

Якщо в будь-якій категорії буде менше 5-ти учасників, то дана категорія буде об’єднана з іншою за рішенням організаторів.

8. Порядок проходження дистанції.

Після старту учасники проходять певну кількість кіл дистанції, яка визначається організаторами для кожної категорії, в кінці кожного кола перетинаючи лінію старт-фініш.

Старт кола закривається після проходження фінішу лідером відповідної категорії. Після того, як фінішував лідер, кругові гонщики не можуть піти на наступне коло, їм фіксується фініш.

Місце гонщика в підсумковому протоколі визначається за кількістю пройдених повних кіл і часу, витраченому на їх проходження. Схід з дистанції гонки зараховується тоді, коли учасник завершив гонку до фінішу лідера.

Старт всіх категорій - загальний, з інтервалом мінімум 2 хвилини між категоріями.

Технічна зона (техзона), технічний пункт (техпункт) і технічна допомога.

Техзона організовується в районі стартового табору. Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. У техзоні учасники можуть отримувати технічну допомогу від кого завгодно. При поломці велосипеда на дистанції гонщик має право самостійно або за допомогою членів його команди здійснити ремонт велосипеда і/або заміну частин велосипеда. При цьому гонщик і його помічники не повинні заважати іншим гонщикам. Невиконання цієї умови може спричинити попередження і/або штраф. Якщо ремонт неможливий, круг необхідно закінчити пішки по трасі з велосипедом. Запчастини, інструмент та допомога на техпункті можуть надаватися як організаторами, так і членами команд гонщиків.

Номери гонщиків

Гонщики, знаходячись на трасі, зобов'язані мати номер для велосипеда (на кермі), так щоб його було видно суддям на контрольних пунктах. При заміні велосипеда, гонщик зобов'язаний перенести номер на новий велосипед перш, ніж продовжити гонку. Організатори мають право вимагати пред'явити номер в будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер брудний і т.п.), гонщик, проїжджаючи повз контрольний пункт, повинен голосно повідомити свій номер суддям.

"Зрізання"

"Зрізання" маршруту шляхом виходу за межі траси - суворо заборонено і штрафується додаванням до результату штрафного часу (10 хвилин і більше) або дискваліфікацією, в залежності від тяжкості проступку. Вихід за межі траси дозволений у виняткових випадках: якщо виникає перешкода, яку неможливо об'їхати в межах траси (завал, руйнування покриття траси і тп), при цьому об'їзд не повинен скорочувати дистанцію і не давати ніяких переваг перед іншими гонщиками. Після маневру гонщик негайно повинен повернутися на трасу.

Лідирування (слідування «на колесі»)

Лідирування дозволено, але тільки в тому випадку, якщо гонщик слідує за іншим зареєстрованим гонщиком. Лідирування за транспортом або незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонено.

Перевага руху

Гонщики, що пересуваються верхи на велосипеді, мають перевагу над гонщиками, які спішились. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, повинні пересуватися по найменш проїжджій частині траси в той момент, коли їх обганяють. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, можуть обганяти велосипедистів, що їдуть, якщо вони не створюють перешкоди руху.

«Кругові»

Гонщики, яких обганяють на коло, повинні поступатися дорогою лідерам. Гонщики, які обганяють, повинні голосно оповіщати про намір обгону, крикнувши «обходжу справа» або «обходжу зліва». Безпечне проведення обгону є обов'язком того, хто обганяє.

Позиційна боротьба

Коли два гонщика борються за місце на трасі, лідируючий не зобов'язаний поступатися позицією тому, хто обганяє (за винятком «кругових»). Проте, заборонені різка зміна траєкторії руху при обгоні і будь-які торкання (тілом або частинами велосипеда) з метою перешкодити руху. Той, хто обганяє, в свою чергу, повинен забезпечити безпеку свого маневру.

Спортивна поведінка

Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи та інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для попередження, а при повторних порушеннях - дискваліфікації. Міра покарання у кожному конкретному випадку визначається головним суддею гонки.

Вода і харчування

Вода і харчування можуть надаватися гонщикам ким завгодно і в будь-якому місці траси. Проте, гонщики не повинні створювати перешкод іншим учасникам, приймаючи воду і харчування. Розкидання упаковок, обгорток і тари на трасі заборонено.

9. Обставини непереборної сили (форс-мажор).

У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних і т.д.), таких, що проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути перервана. У цьому випадку, фінальний протокол оформляється за результатами на момент прийняття рішення про скасування.

10. Результати та нагородження.

-Повний протокол змагань буде заповнений та вивішений для ознайомлення після фінішу останнього учасника
-Учасники які зайняли 1-3 місця в категорії нагороджуються відзнаками та цінними призами.                            

-Учасники, які зайняли 4-10 місця нагороджуються медалями змагань.                                                                            

-Усі скарги щодо результатів приймаються до церемонії нагородження переможців в письмовому вигляді та подаються суддям змагань. Після закінчення церемонії нагородження, результати перегляду не підлягають.

Після змагань результати будуть опубліковані на порталі http://bikeportal.org.ua. 

11. Зворотній зв’язок.

У разі виникнення проблем чи запитань звертайтесь за електронною адресою: bc_nadvirna@meta.ua

Контакти організаторів:

Надвірнянська міська рада – (0-34-75) 2-23-05

ФПП Надвірнянщини – (0-34-75) 2-21-63

Громадські організатори:

  1. Зіник Василь – 0504330433
  2. Косило Володимир – 0669186888
  3. Пристай Юрій – 0507105765, yuriyprystay@i.ua

По питаннях щодо траси та добирання на старт звертайтесь до громадських організаторів.

Дане положення є офіційним запрошенням до участі в змаганнях.

 

Комментарии 

 
#1 West Yuray 01.05.2018 23:53
Треки категорій та кількість кіл буде оголошено трохи пізніше.
Буде 3 різних кола. 1 - досвідчені; 2 - любителі,любителі 40+, жінки; 3 - юніори
 

Информация

XCO "Городище" 2018
12.08.2018
Надвірна
XCO "Городище"
Обсуждение на форуме bikeportal
Регистрация
Список зарегистрированных

короткая ссылка на положение гонки:
bikeportal.org.ua/6197
 

Вход / регистрация

Поддержи сайт bikeportal.org.ua финансово:Календарь

Май 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Ближайшие гонки

25.05.18-26.05.18, Меморіал пам’яті заслуженого тренера з велосипедного спорту УРСР С.І.Кореви
Житомир
26.05.18-28.05.18, Марафон Поліська Січ 2018
Ровно
26.05.18, Чемпіонат України з MTB серед любителів та ветеранів 2018 "Pirogovo"
Киев
26.05.18-27.05.18, Турнир /В гостях у Призрака/
Сумская обл. Краснопольский р-н,село Малая Рыбица
26.05.18, Pirogovo Kids Race
Киев, Пирогово
26.05.18, Велодень Днепр
Днепр
27.05.18, "Чортківський перевал"
Чортків
28.05.18, ВЕСНЯНА СОТНЯ 2018
Днепр=>Кривой Рог

Баннер  
  
наверх
time: 5.70623207092