bikeportal.org.ua

XCO Summer Race 2017

Положение

177711. Загальні положення

Змагання відкритих аматорських змагань Summer Race відносяться до велосипедних змагань категорії крос-кантрі.

Цілі і завдання гонки - пропаганда здорового способу життя та велосипедного спорту серед широких верств населення, розвиток велоспорту в Україні, стимуляція кожного учасника до підвищення власних спортивних результатів і виявлення найсильніших спортсменів-любителів України.

 

2. Змагання проходять за підтримки: 

 Магазин Веломан Екстрим  сайт velomanx.com

 Магазину Sport- Device       sport-device.com

 Медичного центру              bazismed.com

 Спортивного харчування     shop.nutrixxion.com

 Страховий посередник №1 в Україні starlife1.com

    Logo_copy     Logo_copy_copy  _copy   sigma_logo Logo_SL1_copy

Загальне керівництво і організацію гонки здійснює Веломан Екстрим.

Фінансування здійснюється за рахунок капіталовкладень організаторів, спонсорів та стартових внесків.

Технічне забезпечення хронометражу і суддівства забезпечує Чернівецька обласна федерація велосипедного спорту.

Розділ гонки на сайті bikeportal.org.ua Обговорення на форумі bikeportal.org.ua

 

 Дане положення є офіційним запрошенням для участі в гонці!  


3. Місце, терміни проведення та інформаційна підтримка 

Місце і час проведення

Гонка проводиться 17 червня в м.Чернівці, лісовий масив Гарячий Урбан.

GPS координати точки старту:  

СХЕМА ТРАСИ, ВИСОТНИЙ ПРОФІЛЬ

_1 _1

_

СХЕМИ ПРОЇЗДУ ДО МІСЦЯ СТАРТУ

 

Розпорядок гонки:

 

09:00-11:00 - Реєстрація;

10:00 – Показ траси;

10:30   - Відкриття гонки, передстартовий бріфинг;

 

Старти категорій:

11.00 -  Чоловіки Любителі

11.01 -  Чоловіки Любителі 30+

11.02 -  Жінки  Любителі

13.00 -  Чоловіки Експерти ( спортсмени  )

13.01 -   Жінки   Експерти  ( спортсменки )

15.30 -  Нагородження

 

 

 

 

4. Допуск до участі у велогонці 

До участі у велогонці допускаються особи віком 18 років і старше. Особи, які не досягли 18-ти річного віку, допускаються до участі з дозволу батьків/опікунів або в разі присутності на гонці одного з батьків, або при наявності розписки від батьків/опікунів і ксерокопії паспортів батьків/опікунів.

Скачати: 

До старту допускаються учасники на велосипедах з колесами 26, 28, 29 або 27,5 дюймів, які мають справні гальма на обидва колеса, і пристосованих для участі в змаганнях по пересіченій місцевості. Електровелосипеди до участі не допускаються. Організатори залишають за собою право не допустити учасника на велосипеді, технічний стан якого, не відповідає загальноприйнятим нормам. Наявність шолома - обов'язкова. Учасники, які не виконали ці умови, до участі не допускаються. Учасник, помічений на трасі без захисного шолома, ДИСКВАЛІФІКОВУЄТЬСЯ.

Кожен велогонщик несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, за стан свого здоров'я та адекватність своїх дій впродовж всієї дистанції, що фіксується у розписці встановленого зразка, яка була ним підписана.

Реєстрація учасників здійснюється на місці проведення гонки в день старту. Для отримання номера перед стартом учасник повинен заповнити анкету учасника змагань. Після фінішу номери залишаються учасникам.

Вік учасників змагань визначається станом на 31 грудня 2017 року, а не по фактичному віку в день проведення змагань.

 

5. Попередня реєстрація 

Попередня реєстрація на гонку та генерування іменного номеру здійснюється на сайті  bikeportal.org.ua  Закінчення попередньої реєстрації: 15 червня 2017р.

 

 

 

6. Стартовий внесок 

- при попередній реєстрації до 1 червня - 100грн.

  - при попередній реєстрації з 2 червня по 15 червня - 130грн.

 - без попередньої реєстрації - 150грн.

 

 

7. Категорії учасників

1. Чоловіки Експерти ( спортсмени )

Тривалість 1:30-1:45

2. Жінки Експерти ( спортсменки)

Тривалість 1:15-1:30

3.  Чоловіки Любителі

Чоловіки віком від 18 до 29 років. Тривалість 1:15-1:30

4. Чоловіки Любителі 30+

Чоловіки віком від 30 років і старше. Тривалість 1:15-1:30

5. Жінки любителі

Тривалість 0:45-1:00

Якщо в жіночих категоріях буде менша 4-х учасниць,  то категорії.  Жінки любителі і Жінки Експерти будуть обєднані.


молодші до старту допускаються з дозволу батьків, або тренера.

 

8. Порядок проходження дистанції 

Після старту гонщики проходять певну кількість кіл дистанції, яка визначається організаторами для кожної категорії, в кінці кожного кола перетинаючи лінію старт-фініш. Для залікових категорій кількість кіл буде визначено після проходження першого кола лідером гонки.

Старт кола закривається після проходження фінішу лідером відповідної категорії. Після того, як фінішував лідер, кругові гонщики не можуть піти на наступне коло, їм фіксується фініш.

Місце гонщика в підсумковому протоколі визначається за кількістю пройдених повних кіл і часу, витраченому на їх проходження. Схід з дистанції гонки зараховується тоді, коли учасник завершив гонку до фінішу лідера.

Порядок старту категорій змагань:

Старт всіх категорій - загальний, з гандикапом мінімум 1 хвилина між категоріями.

 

Порядок старту:

 

Технічна зона (техзона), технічний пункт (техпункт) і технічна допомога.

Техзона організовується в районі стартового табору. Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. У техзоні учасники можуть отримувати технічну допомогу від кого завгодно. При поломці велосипеда на дистанції гонщик має право самостійно або за допомогою членів його команди здійснити ремонт велосипеда і/або заміну частин велосипеда. При цьому гонщик і його помічники не повинні заважати іншим гонщикам. Невиконання цієї умови може спричинити попередження і/або штраф. Якщо ремонт неможливий, круг необхідно закінчити пішки по трасі з велосипедом. Крім цього на дистанції в місцях харчування можуть організовуватися техпункти з мінімальним набором запчастин і інструменту. Запчастини, інструмент та допомога на техпунктах можуть надаватися як організаторами, так і членами команд гонщиків.

Номери гонщиків

Гонщики, знаходячись на трасі, зобов'язані мати номер для велосипеда (на кермі), так щоб він був видний суддям на контрольних пунктах. При заміні велосипеда, гонщик зобов'язаний перенести номер на новий велосипед перш, ніж продовжити гонку. Організатори мають право вимагати пред'явити номер в будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер брудний і т.п.), гонщик, проїжджаючи повз контрольний пункт, повинен голосно повідомити свій номер суддям.

"Зрізання"

"Зрізання" маршруту шляхом виходу за межі траси - суворо заборонено і штрафується додаванням до результату штрафного часу (10 хвилин і більше) або дискваліфікацією, в залежності від тяжкості проступку. Вихід за межі траси дозволений у виняткових випадках: якщо виникає перешкода, яку неможливо об'їхати в межах траси (завал, руйнування покриття траси і тп), при цьому об'їзд не повинен скорочувати дистанцію і не давати ніяких переваг перед іншими гонщиками. Після маневру гонщик негайно повинен повернутися на трасу.

Лідирування (слідування «на колесі»)

Лідирування дозволено, але тільки в тому випадку, якщо гонщик слідує за іншим зареєстрованим гонщиком. Лідирування за транспортом або незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонено.

Перевага руху

Гонщики, що пересуваються верхи на велосипеді, мають перевагу над гонщиками, які спішились. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, повинні пересуватися по найменш проїжджій частині траси в той момент, коли їх обганяють. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, можуть обганяти велосипедистів, що їдуть, якщо вони не створюють перешкоди руху.

«Кругові»

Гонщики, яких обганяють на коло, повинні поступатися дорогою лідерам. Гонщики, які обганяють, повинні голосно оповіщати про намір обгону, крикнувши «обходжу справа» або «обходжу зліва». Безпечне проведення обгону є обов'язком того, хто обганяє.

Позиційна боротьба

Коли два гонщика борються за місце на трасі, лідируючий не зобов'язаний поступатися позицією тому, хто обганяє (за винятком «кругових»). Проте, заборонені різка зміна траєкторії руху при обгоні і будь-які торкання (тілом або частинами велосипеда) з метою перешкодити руху. Той, хто обганяє, в свою чергу, повинен забезпечити безпеку свого маневру.

Спортивна поведінка

Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи та інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для попередження, а при повторних порушеннях, і дискваліфікації. Міра покарання у кожному конкретному випадку визначається головним суддею гонки.

Вода і харчування

Вода і харчування можуть надаватися гонщикам ким завгодно і в будь-якому місці траси. Проте, гонщики не повинні створювати перешкод іншим учасникам, приймаючи воду і харчування. Розкидання упаковок, обгорток і тари на трасі заборонено.

 

9. Обставини непереборної сили (форс-мажор) 

У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних і т.д.), таких, що проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути перервана. У цьому випадку, фінальний протокол оформляється за результатами на момент прийняття рішення про скасування.

 

10. Нагородження 

Учасники, які посіли з 1 по 3 місце в кожній категорії, нагороджуються медалями та цінними призами від спонсорів. Учасники, які посіли з 1 по 8 місце в кожній категорії, нагороджуються пам'ятними дипломами.

 

 

Контакти організаторів:

Гоменюк Сергій (О50)951-04-7О

Мельник Олександр (050)951-37-09


Attachments:
Download this file (Логотип_ВЕЛОМАН.jpg)Логотип_ВЕЛОМАН.jpg[ ]248 Kb05/04/17 09:58
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Найближчі гонки

19.06.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 0.80715894699097