bikeportal.org.ua

Javornik Race 2017

Javornik Race

 

Загальні положення

 


Напівмарафон «Javornik Race» відноситься до велосипедних змагань з крос-кантрі (ХСМ). Мета змагань – популяризація гірського велосипеда та велосипедного руху в Україні, пропаганда здорового способу життя, активного відпочинку. Презентація можливостей Великоберезнянського району для веловідпочинку, проведенню МТБ марафонів різної складності та його потенціалу в цілому.

Фінансування здійснюється за рахунок капіталовкладень організаторів, спонсорів.

 

Змагання проходять за підтримки:

 • Спортивного клубу «Руський спорт»
 • Великоберезнянської селищної ради
 • Великоберезнянської районної ради
 • Великоберезнянської РДА

 

Загальне керівництво і організацію гонки здійснює команда СК”Руський спорт».

Офіційний сайт гонки:

Дане положення є офіційним запрошенням для участі в гонці!

 

Місце, терміни проведення та інформаційна підтримка

Місце та термін проведення

Гонка буде проходити 20 травня 2017 року в районі ур.Термачув, смт.Великий Березний, Закарпатської області . 
Координати точки старту: (48°54'38.56"С   22°28'53.51"В).

Опис трасси:

Дистанція змагань являє собою коло довжиною 20,6км з набором висоти 789м.

https://drive.google.com/file/d/0B9dn4FTtWoFjY1hzS2p0QkxWYnc/view?usp=sharing


Розпорядок проведення змагань
9:00-10:45 - реєстрація: 
11:00 - старт
15:00 - нагородження

Допуск до участі у змаганнях.

До участі у змаганнях допускаються особи віком від 18 років і старше.


До старту допускаються учасники на велосипедах з колесами 26, 28 або 29 дюймів, які мають справні гальма на обидва колеса і пристосованих для участі в змаганнях по пересіченій місцевості. Організатори залишають за собою право не допустити учасника на велосипеді, технічний стан якого не відповідає загальноприйнятим нормам. Наявність шолома - обов'язково. Учасники, які не виконали ці умови, до участі не допускаються. Учасник, помічений на трасі без захисного шолома, дискваліфікують.

Кожен велогонщик несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, за стан свого здоров'я та адекватність своїх дій впродовж всієї дистанції, що відбивається в підписуємій їм розписці встановленого зразка.

Реєстрація учасників здійснюється на місці проведення гонки в день старту. Попередня реєстрація здійснюється на сайті організаторів. Для отримання номера учасник повинен заповнити анкету учасника змагань. Після фінішу номери залишаються учасникам.

 

Попередня реєстрація

Попередня реєстрація на  марафон «Javornik Race» проводиться на сайті bikeportal.org.ua. Закінчення попередньої реєстрації 19.05.2017 24:00.

 

Категорії учасників

1. Спорт Чоловіки – одне коло по 20,6км

1. Спорт Жінки – одне коло по 20,6км

Порядок проходження дистанції 

Місце гонщика в підсумковому протоколі визначається за часом витраченому на проходження дистанції. 
Правилами змагань дозволено пересування по трасі тільки офіційно зареєстрованих гонщиків і організаторів змагань. Рух здійснюється строго в визначеному організаторами напрямку.


 • Технічна зона (техзона), технічний пункт (медпункт) і технічна допомога.

Учасники змагань можуть організовувати свої техзони в районі стартового табору не перешкоджаючи іншим учасникам гонки. На дистанції допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. При поломці велосипеда на дистанції, учасники змагань має право самостійно, або із сторонньою допомогою, здійснити ремонт велосипеда і / або заміну велосипеда. При цьому гонщик і його помічники не повинні надавати перешкод іншимучасникам. Невиконання цієї умови може спричинити попередження і / або штраф. 
Якщо ремонт неможливий, учасник, який збирається продовжити гонку, повинен закінчити коло пішки по трасі з велосипедом. 
Крім цього на дистанції в місцях харчування можуть організовуватися техпункти з мінімальним набором запчастин і інструменту. Запчастини, інструмент та допомогу на техпунктах можуть надаватися як організаторами, так і членами команд гонщиків.

 • Номера учасників змагань

Учасники змагань, знаходячись на трасі, зобов'язані мати номер для велосипеда (на кермі), так щоб він був видний суддям на контрольних пунктах. При заміні велосипеда, гонщик зобов'язаний перенести номер на новий велосипед перш, ніж продовжити гонку. Організатори мають право вимагати пред'явити номер в будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер брудний і т.п.), гонщик, проїжджаючи повз контрольного пункту, повинен голосно повідомити свій номер суддям.

 • "Зрізка"

"Зрізка" маршруту, шляхом виходу за межі траси суворо заборонено і штрафується додаванням до результату штрафного часу (10 хвилин і більше) або дискваліфікації, в залежності від тяжкості проступку. Вихід за межі траси дозволений у виняткових випадках - якщо виникає перешкода, яку неможливо об'їхати в межах траси (завал, руйнування покриття траси і тп), при цьому об'їзд не повинен скорочувати дистанцію і не давати ніяких переваг перед іншими учасниками. Після маневру учасник негайно повинен повернутися на трасу.

 • Лідирування (слідування «на колесі»)

Лідирування дозволено, але тільки в тому випадку, якщо гонщик слідує за іншим зареєстрованим гонщиком. Лідирування за транспортом або незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонено.

 • Перевага руху

Учасники, що пересуваються верхи на велосипеді, мають перевагу над спішившимися учасниками. Ачасники, що штовхають або несуть свої велосипеди, повинні пересуватися по найменш проїжджаїмій частині траси в той момент, коли їх обганяють. Учасники, що штовхають або несуть свої велосипеди, можуть обганяти їдучих велосипедистів, якщо вони не створюють перешкоди руху.

 • «Кругові»

Учасники, обганяються на круг повинні поступатися дорогою лідерам. Обганяючі повинні голосно оповіщати про намір обгону, крикнувши «обходжу справа» або «обходжу зліва». Безпечне проведення обгону є обов'язком обганяючого.

 • Позиційна боротьба

Коли два гонщика борються за місце на трасі, лідируючий не зобов'язаний поступатися позицію обганяючому (за винятком «кругових»). Проте, заборонені різка зміна траєкторії руху при обгоні і будь-які торкання (тілом або частинами велосипеда), з метою перешкодити руху. Обганяючий, в свою чергу, повинен забезпечити безпеку свого маневру.

 • Спортивна поведінка

Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи та інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для попередження, а при повторних порушеннях, і дискваліфікації. Міра покарання у кожному конкретному випадку визначається головним суддею змагань.

 • Вода і харчування

Вода і харчування можуть надаватися учсникам змагань ким завгодно і в будь-якому місці траси. Проте, гонщики не повинні створювати перешкод іншим учасникам, приймаючи воду і харчування. Розкидання упаковок, обгорток і тари на трасі заборонено.

Обставини непереборної сили (форс-мажор)

У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних і т.д.), таких, що проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути перервана. У цьому випадку, фінальний протокол оформляється за результатами на момент прийняття рішення про скасування.

Нагородження

Всі учасники нагороджуються пам'ятними медалями та подарунками.
Учасники, які посіли з 1 по 3, нагороджуються медалями та подарунками.

Контакти організаторів:

Тарас +38050 023 3845

Віталій +38 050 911 8106

 

Attachments:
Download this file (Загальні-положення_Javornik-Race.doc)Загальні-положення_Javornik-Race.doc[ ]146 Kb04/29/17 18:36
 

Комментарии 

 
#1 ДяТел 29.04.2017 22:39
ТРЕК ТРАСИ, ВИСОТНИЙ ПРОФІЛЬ - веде на сторінку гонки "Підборжавський полтос"
 
 
#2 Ferents 05.05.2017 23:12
Офіційна сторінка організаторів марафону в FB

Цитата:
https://www.facebook.com/mtbvbbike/?fref=ts


сторінка змагань Javornik Race на FB

https://www.facebook.com/events/1426529377370005/

Скопіюю трошки інфи сюди:

Цитата:
Друзі, на сьогодні офіційно затвердили і вже навіть зібрали призовий фонд нашого напівмарафону "Javornik Race". Категорія "чоловіки" - 1500грн. за 1 місце, 1000грн. за 2 місце, 700грн. за третє місце. Категорія "жінки" аналогічний розподіл.


Цитата:
Для кожного учасника нашого напівмарафону "Javornik Race" ми підготували ось таку памятну майку


P.S Участь безкоштовна
В стартовому таборі буде літній душ, туалет і дрова (можна буде залишитись на другий день
фестивалю)
 
 
#3 aeda 18.05.2017 10:11
Есть места в машине с Ужгорода. Будем выезжать около 9.00
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Банер  
  
наверх
time: 1.2355179786682