bikeportal.org.ua

XC Bikeshop. Открытие сезона 2011

Положення

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення відкриття сезону XC Bikeshop 23 квітня 2011 року
м. Новомосковськ .

x_1660be44

1. Мета завдання
1.1. Змагання проводяться з метою:
- визначення найсильніших спортсменів;
- залучення молоді, осіб середнього та старшого віку до систематичних занять велоспортом;
- пропаганда здорового способу життя серед населення.

2. Місце і час проведення
2.1. Крос-кантрі проводяться у місті Новомосковську, Марьяновская гора.
Регистрація з 09-30 до 11-00
Просмотровий круг з 11-00 до 11-15
Святкове відкриття кросу 23.04.2011 р. о 11-20
Старт Юниоры о 11-30
Старт Элита, Девушки, Ветераны 40+ о 12-40
Старт Любители о 14-00
Нагородження о 16-00

3. Керівництво змаганнями
3.1. Загальне керівництво кросом, його підготовку та проведення здійснює оргкомітет. Головний суддя змагань Пасицельский О. Є. Головний хронометрист Хренов В. Судья на старте Пасицельска Н. Ю.

4. Дистанція та групи учасників
4.1. Змагання проводяться на дистанціях:
ЭЛИТА 8 кругов по 3 км
ЛЮБИТЕЛИ 6 кругов
ВЕТЕРАНЫ 35+ 6 кругов
ДЕВУШКИ 6 кругов
ЮНИОРЫ 4 круга
4.2. Оргкомітет може змiнити кiлькiсть кругiв. Стартове вишиковування по рейтингу.
4.3. Після стартової побудови суддья оповістить номери і прізвища учасників. Учасники не підтвердили своєї присутності на стартовій побудові - до старту не допускаються.

5. Учасники змагань
5.1. До участі в змаганнях допускаються всі бажаючі, що мают підготовку; належну екіпіровку (шолом), технічно справний велосипед с розмIрами колес 26", 28", 29" з працюючими ручними гальмами. Оргкомiтет залишає за собою право на недопуск учасника, велосипед якого не задовольняє технiчним вимогам. Учасник, на трасi без шолома – ДИСКВАЛІФІКУЄТЬСЯ.
5.2. Стартовий внесок 30грн, для дiвчат 20грн, для дiтей безкоштовно
5.3. Учасники змагань, яким немає 18 років, повинні мати з собою копію свідоцтва про народження, з письмовим дозволом батьків.
5.4. Кожен велогонщик несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, за стан свого здоров'я і адекватність своїх дій впродовж всієї дистанції, що відбивається в підписуваній їм розписці встановленого зразка. Реєстрація учасників здійснюється на місці проведення гонки в день старту. Попередня реєстрація здійснюється на сайті http://bikeportal.org.ua . Для здобуття номера учасник повинен заповнити анкету учасника змагань. Після фінішу номери залишаються учасникам.
5.5. Гонщики, знаходячись на трасі, зобов'язані мати номер для велосипеда (на кермі), так щоб він був видний суддям на контрольних пунктах. При заміні велосипеда, гонщик зобов'язаний перенести номер на новий велосипед перш, ніж продовжити гонку. Організатори мають право зажадати пред'явити номер у будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер брудний і тому подібне), гонщик, проїжджаючи мимо контрольного пункту, повинен голосно повідомити свій номер суддям.
5.6. Після реєстрації кожен учасник отримує комплект харчування. Впродовж всієї гонки буде організована роздача гарячого чаю.

6. Порядок проходження дистанції
6.1. Після старту гонщики проходят по дистанції певну організаторами кількість кругів. Старт круга закривається в разі проходження фінішу гонки лідером відповідної категорії. Місце гонщика в підсумковому протоколі визначається по кількості пройденних повних кругів і часу, витраченій на їх проходження.
6.2. Правилами змагань дозволено пересування по трасі лише офіційно зареєстрованих гонщиків і організаторів змагань. Рух здійснюється строго у визначеному організаторами напрямі.
6.3. "Зрізання" маршруту, шляхом виходу за межі траси строгий заборонено і штрафується додаванням до результату штрафного часу (10 хвилин і більше) або ДИСКВАЛІФІКАЦІЄЮ, залежно від тяжкостi провини. Вихід за межі траси дозволений у виняткових випадках - якщо виникає перешкода, яку неможливо об'їхати в межах траси (завал, руйнування покриття траси і тп), при цьому об'їзд не повинен скорочувати дистанцію і не давати жодних переваг перед іншими гонщиками. Після маневру гонщик негайно повинен повернутися на трасу.
6.4. Лідирування дозволене, але лише в тому випадку, якщо гонщик слідує за іншим зареєстрованим гонщиком. Лідирування за транспортом або незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонене.
6.5. Гонщики, що пересуваються верхи на велосипеді, мають перевагу над гонщиками, що спішилися. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, повинні пересуватися по найменш проєзжаємой частини траси в той момент, коли їх обганяють. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, можуть обганяти велосипедистів, що їдуть, якщо вони не створюють перешкоди руху.
6.6. Гонщики, що обганяються на круг повинні поступатися дорогою лідерам. Ті, що обганяють повинні голосно оповіщати про намір обгону, крикнувши «обходжу справа» або «обходжу зліва». Безпечне проведення обгону є обов'язком того, що обганяє.
6.7. Коли два гонщики борються за місце на трасі, той, що лідирує не зобов'язаний поступатися позицією що обганяє (за винятком «кругів»). Проте, заборонені різка зміна траєкторії руху що обганяється і будь-які торкання (тілом або частямі велосипеда), з метою перешкодити руху. Що обганяє, у свою чергу, повинен забезпечити безпеку свого маневру.
6.8. Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи і інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для запобігання, а при повторних порушеннях, і дискваліфікації. Міра покарання у кожному конкретному випадку визначається головним суддею гонки.
6.9. Вода і харчування можуть надаватися гонщикам ким завгодно і в будь-якому місці траси. Проте, гонщики не повинні створювати перешкод іншим учасникам, приймаючи воду і живлення. Розкидання упаковок, обгорток і тари на трасі заборонено.

7. Технічна зона (техзона), технічний пункт (техпункт) і технічна допомога.
7.1.Техзона організовується в районі стартового табору. Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. У техзоне учасники можуть отримувати технічну допомогу від кого завгодно. При поломці велосипеда на дистанції, гонщик має право самостійно або за допомогою членів його команди здійснити ремонт велосипеда і заміну частин велосипеда . При цьому гонщик і його помічники не повинні надавати перешкод іншим гонщикам. Не виконання цієї умови може спричинити запобігання і штраф. Якщо ремонт неможливий, круг необхідно закінчити пішки по трасі з велосипедом. Окрім цього на дистанції в місцях живлення можуть організовуватися техпункти з мінімальним набором запчастин і інструменту. Запчастини, інструмент і допомога на техпунктах можуть надаватися як організаторами, так і членами команд гонщиків.

8. Нагородження
8.1. Учасники, що посіли I, II, III місця в абсолютній першості на дистанціях, нагороджуються грамотами, медалями та цінними призами оргкомітету. Мiсця з IV по X нагороджуються грамотами.

9. Фінансування
9.1. Витрати на організацію і проведення змагань за рахунок Новомосковської федерації велоспорту. Президент Пасицельский О. Є.
9.2. Витрати на нагородження переможців за призові місця - за рахунок магазину ВЕЛО та магазину Bikeshop.
9.3. Витрати на оплату суддів, оплата медичного персоналу, виготовлення номерiв за рахунок внескiв.
9.4. Інформаційна підтримка – Інтернет магазин www.bikeshop.dp.ua, bikeportal.org.ua

10. Обставини непереборної сили (форс-мажор)

10.1. В разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних і так далі), таких, що проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути перервана. В цьому випадку, фінальний протокол оформляється по результатах на момент ухвалення рішення про відміну.

Как добраться

Дане положення є офіційним запрошенням на змагання. Оргкомітет.

x_f61d1059

x_8084af4e

 

Комментарии 

 
+1 #1 ATol 26.03.2011 14:01
Непонятно, почему организаторы игнорируют мнение ветеранов? Для кого эта категория, если ветеранам 4 круга мало, а ещё весь интерес в сравнении с любителями?Предлагаю провести опрос и таки прислушаться к мнению тех, для кого этот праздник вы проводите.
 
 
#2 Nuna 27.03.2011 11:09
девушкам тоже пару дополнительных кружов не помешало бы добавить
 
 
#3 Anna 27.03.2011 13:03
Количество кругов всегда обсуждаемо с организаторами, можно проехать и больше - мы всегда идем на встречу участникам и готовы к диалогу. На сегодняшний день профиль трассы для меня загадка, поэтому количество кругов не зафиксировано жестко.

з.ы. Это как раз ветераны игнорируют данную категорию, осенью не было даже минимального количества участников, что бы эта категория стартовала
 
 
#4 ATol 27.03.2011 23:01
Ответ принят, вопрос исчерпан.
 
 
#5 run 29.03.2011 18:18
Аня, я думаю надо в положении поменять количество кругов... ну 4*3км - это совсем уж мало. 6 - нормально. глядишь и региться начнут
 
 
#6 Anna 29.03.2011 20:18
Цитирую run:
Аня, я думаю надо в положении поменять количество кругов... ну 4*3км - это совсем уж мало. 6 - нормально. глядишь и региться начнут


обещали трассу новую придумать - будут сюрпризы)))) и увеличиваем количество - уговорили
 
 
#7 TheSpy 31.03.2011 15:49
А что с трассой, можно рассказать? Какие новшества?:
 
 
#8 DieZ 31.03.2011 20:37
Я думаю , что основная часть трассы останется такая же как и осенью , но изменения и дополнения будут по любому. Обещаю
 
 
+1 #9 Anna 05.04.2011 06:41
так же на гонке будет отрганизована походная кухня
участники смогут приобрести горячий плов
 
 
-1 #10 DimonVturbo 12.04.2011 22:49
все хорошо!вот только непонятно стартовые взносы нужно платить или нет?)
 
 
#11 vak 13.04.2011 06:27
Цитирую DimonVturbo:
все хорошо!вот только непонятно стартовые взносы нужно платить или нет?)

5.2. Стартовий внесок 30грн, для дiвчат 20грн, для дiтей безкоштовно
 
 
#12 DimonVturbo 13.04.2011 18:14
Цитирую vak:
Цитирую DimonVturbo:
все хорошо!вот только непонятно стартовые взносы нужно платить или нет?)

5.2. Стартовий внесок 30грн, для дiвчат 20грн, для дiтей безкоштовно

Валик каюсь)))пропустил-слепой!!
 
 
#13 - ROMAN - 13.04.2011 22:50
колеги подскажите как добраться к вам на гонку с днепропетровска?
мы с мелитополя прибываем в 6.45 в днепр а дальше ...
заранее спасибо
 
 
#14 DieZ 14.04.2011 09:07
Можно своим ходом http://www.gpsies.com/map.do?fileId=hwnmkluxtzuuvolv - с центра Днепропетровска.

Можно на этом поезде http://www.dp.uz.gov.ua/HOD1/dnepro-krasnograd.html выходить на ст. Новомосковск или пл.168км

Это с жд вокзала Новомосковска (8км) http://www.gpsies.com/map.do?fileId=muvqehlsqjnkwlgg
Это с пл.168км (4.5км) http://www.gpsies.com/map.do?fileId=znmjmskmpugtjfxu
 
 
#15 ```vlad``` 18.04.2011 02:37
Какое разрешение для родителей?Можно образец?
 
 
#16 RUSS 18.04.2011 08:11
В названии гонки фигурирует дата "XC Bikeshop 23 квітня 2011 року" а в теле самого положения дата "Святкове відкриття кросу 24.04.2011 р. о 11-20" так всетаки когда соревнования то???
 
 
#17 vak 18.04.2011 13:39
Цитирую RUSS:
так всетаки когда соревнования то???

опечетка в положении.
гонка будет 23 апреля, в субботу!!!
 
 
#18 ```vlad``` 18.04.2011 22:00
5.3. Учасники змагань, яким немає 18 років, повинні мати з собою копію свідоцтва про народження, з письмовим дозволом батьків.

Что должно быть написано в письмовом дозволе???
 
 
#19 Anna 19.04.2011 03:49
Цитирую ```vlad```:
Что должно быть написано в письмовом дозволе???


Должно быть примерно так
"Я, Иванов Александр Петрович разрешаю своему сыну Иванову Сергею Ивановичу, 2009 года рождения - учавствывать в соревнованиях XC Bikeshop 23 апреля 2011 года.
Дата, подпись"
 
 
#20 Anna 21.04.2011 06:27
Возраст категории ветеранов начинается с 35 лет.
 
 
#21 chao 22.04.2011 16:27
Цитирую Anna:
Цитирую ```vlad```:
Что должно быть написано в письмовом дозволе???


Должно быть примерно так
"Я, Иванов Александр Петрович разрешаю своему сыну Иванову Сергею Ивановичу, 2009 года рождения - учавствывать в соревнованиях XC Bikeshop 23 апреля 2011 года.
Дата, подпись"


а сын то похоже не совсем Александра Петровича...
 
 
#22 Vova 22.04.2011 22:24
Цитирую chao:
а сын то похоже не совсем Александра Петровича...

тцсс.. не пали его, по ходу Александр Петрович еще об этом не знает
 
 
#23 To}{@ 24.04.2011 16:49
Ждёмс фото
 
 
#24 Ichigeki 24.04.2011 18:05
Скажи фото будут?
 
 
+1 #25 рыжий 24.04.2011 22:41
 

Інформація

XC Bikeshop. Открытие сезона 2011
23.04.2011
Номосковск, Днепропетровская обл.
Положення
Схема проезда
Список зарегистрированных (72)
Результаты (76)
Фото и видео
bikeportal.media:
Фото та відео
bikeportal.votes:
Голосування учасників (2 / 9.8)
bikeportal.reviews:
Відгуки учасників
bikeportal.reports:
Звіти учасників

коротке посилання на положення гонки:
bikeportal.org.ua/545
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Найближчі гонки

19.06.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 0.76519989967346