bikeportal.org.ua

1й етап ЛКУ 2017 - Кривий Рiг

Положение

1 eтап Відкритого Аматорського Кубка України 2017

м. Кривий Ріг
ХС "Біла Гора"
23.04.2017

 

__2017_11. Загальні положення

Змагання Відкритого Аматорського Кубка України 2017 (далі «Кубок» або «ЛКУ») відносяться до велосипедних змагань категорії крос-кантрі.

Цілі і завдання гонки - пропаганда здорового способу життя та велосипедного спорту серед широких верств населення, розвиток велоспорту в Україні, стимуляція кожного учасника до підвищення власних спортивних результатів і виявлення найсильніших спортсменів-любителів України.

Змагання проводяться за Правилами проведення аматорського Кубка.

 

2. Змагання проходять за підтримки:

- Торгова марка CANNONDALE (cannondale.com.ua)
wordmark_process_GRN

- Ведучий виробник спортивного харчування NUTREND (nutrend.com.ua)

nutrend

Професійна обробка фотографій POSTPRODUCTION (postproduction.com.ua)

17522353_1252912364763176_462200323_o

- Велоцентр GIANT (giant-bicycles.com)

Giant_1

- Веломагазин КТМ (cadence.com.ua)


ktm-logo_copy

- Веломагазин Велозавр (velozavr.com.ua)

logo-main


- Веломагазин "Active Land" (active-land.com)

Active_land
- Велокафе "Snack & Bike"
S_amp_amp_B_LOGO_1

- Кав'ярня Золотий Дукат (gold-coffee.com.ua)

logo2

- Благодійна веломайстерня Ровер (vk.com/roverclub)

logo-black


- Культурно-громадський центр Shelter+ (shelter-plus.com)

Shelter_RGB

-  Питна вода Посейдон (poseidon.ua)

11340361868

- Cайт підтримки велосипедних змагань Bikeportal (bikeportal.org.ua)

_

Фінансування здійснюється за рахунок капіталовкладень організаторів, спонсорів та стартових внесків.

Технічне забезпечення хронометражу і суддівства забезпечує команда Bikeportal

Розділ гонки на сайті bikeportal.org.ua 

Обговорення на форуме bikeportal.org.ua

Дане положення є офіційним запрошенням для участі в гонці!


3. Місце, терміни проведення та інформаційна підтримка

Місце і час проведення

Гонка проводиться у м. Кривий Ріг, біля Жовтневого гранітного кар'єру (пос. Бажанове)

 
GPS координати точки старту: 47°59'16.1"N 33°27'39.0"E  


СХЕМА ТРАСИ, ВИСОТНИЙ ПРОФІЛЬ 

СХЕМИ ПРОЇЗДУ ДО МІСЦЯ СТАРТА 


Распорядок гонки:

09:00-11:00 - реєстрація;
10:30-11:00 - відкриття гонки, передстартовий брифінг;


Старти
категорій:

11:00 - "Початківці"
11:02 - "Дівчата"
13:00 - "Чоловіки" та "Спортсмени"
13:02 - "Жінки"
13:04 - "Майстри 40+"
13:06 - "Майстри 50+"

16:00 - Нагородження

Інформаційна підтримка
Під час гонки буде організована online-трансляція проміжних результатів змагань. Інформація буде доступна на сторінці Online-результатів.
Для учасників змагань в зоні лінії старт-фініш буде встановлено інформаційне світлодіодне табло з інформацією по колам, що лишаються, в гонці для лідера. Для глядачів буде доступна система "шайтанама-протокол": монітор з кнопками управління, що відображає поточний стан протоколів, час проходження кіл та принтер для роздрукування протоколів.


4. Допуск до участі у велогонці

Для отримання номера учасник повинен:

• пред'явити медичну довідку;

• заповнити анкету учасника змагань, в якій несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, стан свого здоров'я і власну адекватність.

Після фінішу номери залишаються учасникам.

До участі у велогонці допускаються особи віком 18 років і старше. Особи, які не досягли 18-ти річного віку, допускаються до участі з дозволу батьків/опікунів або в разі присутності на гонці одного з батьків, або при наявності розписки від батьків/опікунів і ксерокопії паспортів батьків/опікунів.
Скачати: Скачать этот файл (Расписка от родителей.doc)Расписка от родителей.doc

До старту допускаються учасники на велосипедах з колесами 26, 27.5, 28 або 29 дюймів, які мають справні гальма на обидва колеса, і пристосованих для участі в змаганнях по пересіченій місцевості. Електровелосипеди до участі не допускаються. Організатори залишають за собою право не допустити учасника на велосипеді, технічний стан якого, не відповідає загальноприйнятим нормам. Наявність шолома - обов'язково. Учасники, які не виконали ці умови, до участі не допускаються. Учасник, помічений на трасі без захисного шолома, ДИСКВАЛІФІКОВУЄТЬСЯ.
Кожен велогонщик несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, за стан свого здоров'я та адекватність своїх дій впродовж всієї дистанції, що фіксується у розписці встановленого зразка, яка була ним підписана. 
Реєстрація учасників здійснюється на місці проведення гонки в день старту. Для отримання номера перед стартом учасник повинен заповнити анкету учасника змагань. Після фінішу номери залишаються учасникам.

Вік учасників змагань визначається станом на 31 грудня 2017 року, а не по фактичному віку в день проведення змагань.

Спортсмени до участі в залікових категоріях кубка НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ. Спортсмени можуть брати участь в гонці, але в окремій категорії. Учасник вважається спортсменом, якщо:

- він перебуває в професійній команді
- велоспорт є основним джерелом його доходів
- він є учнем спортивної школи або інтернату.

 

5. Попередня реєстрація

Попередня реєстрація на гонку та іменний номер виробляється на сайті bikeportal.org.ua.

Закінчення попередньої реєстрації: 20.04.2017 в 12.00

Попередня реєстрація

Список зареєстрованих користувачів


6. Стартовий внесок

- при попередній реєстрації - *50-130 грн;
-
без попередньої реєстрації - *75-150 грн.

* Жіночі категорії мають знижку на реєстрацію..)

7. Категорії учасників

1. Чоловіки
В залік ЛКУ. Тривалість заїздів 1:30-1:45

2. Жінки
В залік ЛКУ. Тривалість 1:15-1:30

3. Майстри 40+
В залік ЛКУ. Чоловіки віком від 40 до 49 років. Тривалість 1:15-1:30

4. Майстри 50+
В залік ЛКУ. Чоловіки віком від 50 років і старше. Тривалість 1:15-1:30

5. Початківці
В залік ЛКУ. Чоловіки віком 18 років і старше. Тривалість гонки 0:45-1:00

6. Спортсмени
Не беруть участі в заліку ЛКУ. Тривалість 1:30-1:45

7. Дівчата
Не беруть участі в заліку ЛКУ. Тривалість 
0:45-1:00

Допуск  учасників в категорії Кубка здійснюється згідно з Правилами ЛКУ в редакції 2017 року. Гонщики, яким рекомендовано участь в категорії «Чоловіки» (список), можуть брати участь в гонці в категорії «Початківці», але поза заліком гонки і рейтингу ЛКУ.


8. Командний залік

Окрім індивідуального заліку, на етапі кубка буде командний залік cеред команд, зареєстрованих на сайті bikeportal: bikeportal.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1722

В залік команди йдуть результати членів команди, які виступають в категоріях Чоловіки, Жінки та Майстри. Визначення команди-переможниці в командному заліку на етапі Кубка проводиться за такими правилами:

-  від кожної команди береться 4 кращих фініша членів команди - в категоріях "Чоловіки", "Початківці", "Жінки" та "Майстри";
- підсумовуються фінішні позиції кращих 4-х членів команди;
- командою-переможницею на етапі вважається команда з найменшою сумою 4-х фінішних позицій;
- в разі, якщо команда не була представлена в будь-якій категорії, то в розрахунок береться остання фінішна позиція +1 в даній категорії;
-  для категорії "Початківці" максимально можливе значення фінішної позиції, що йде в суму командного рейтингу, не перевищуватиме значення останньої фінішної позиції +1 в категорії "Чоловіки".


9. Порядок проходження дистанції

Після старту гонщики проходять певну кількість кіл дистанції, яка визначається організаторами для кожної категорії, в кінці кожного кола перетинаючи лінію старт-фініш. Для залікових категорій ЛКУ кількість кіл буде визначено після проходження першого кола лідером гонки. Кількість кіл для спортсменів таке ж саме, як і для Чоловіків в заліку ЛКУ. 
Старт кола закривається після проходження фінішу лідером відповідної категорії. Після того, як фінішував лідер, кругові гонщики не можуть піти на наступне коло, їм фіксується фініш.
Місце гонщика в підсумковому протоколі визначається за кількістю пройдених повних кіл і часу, витраченому на їх проходження. Схід з дистанції гонки зараховується тоді, коли учасник завершив гонку до фінішу лідера.

Порядок старту категорій ЛКУ

Старт всіх категорій - загальний, з гандикапом мінімум 1 хвилина між категоріями.
Для категорії «Майстри 50+» вводиться додатковий гандикап на старті за віком учасників: спочатку стартують учасники віком 60 років і старше, потім через 1 хвилину учасники віком 50-59 років.

Порядок старту:

1) "Початківці"
2) "Дівчата"
3) "Чоловіки"
4) "Жінки"
5) "Майстри 40+"
6) "Майстри 50+"

 З другого етапу Кубка стартове шикування гонщиків здійснюється за місцем в рейтингу на поточний момент. Спортсмени шикуються в кінці групи.

Оголошення про старт кожної категорії здійснюється за 1 хвилину, 30 секунд і 15 секунд. Суддя на старті дає старт між 15 і 0 секундою за допомогою свистка, гудка або стартового пістолета. У разі фальстарту, проводиться рестарт і перешикування гонщиків.  Гонщик, який допустив фальстарт, отримує попередження і стає в кінець колони гонщиків.

Після старту заїздів правилами змагань дозволено пересування по трасі тільки офіційно зареєстрованих в даному заїзді гонщиків і організаторів змагань. Рух по трасі здійснюється строго в заданому організаторами напрямку.

  • Технічна зона (техзона), технічний пункт (техпункт) і технічна допомога.
Техзона організовується в районі стартового табору. Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. У техзоні учасники можуть отримувати технічну допомогу від кого завгодно. При поломці велосипеда на дистанції гонщик має право самостійно або за допомогою членів його команди здійснити ремонт велосипеда і/або заміну частин велосипеда. При цьому гонщик і його помічники не повинні заважати іншим гонщикам. Невиконання цієї умови може спричинити попередження і/або штраф. Якщо ремонт неможливий, круг необхідно закінчити пішки по трасі з велосипедом. Крім цього на дистанції в місцях харчування можуть організовуватися техпункти з мінімальним набором запчастин і інструменту. Запчастини, інструмент та допомога на техпунктах можуть надаватися як організаторами, так і членами команд гонщиків. 
  • Номери гонщиків
Гонщики, знаходячись на трасі, зобов'язані мати номер для велосипеда (на кермі), так щоб він був видний суддям на контрольних пунктах. При заміні велосипеда, гонщик зобов'язаний перенести номер на новий велосипед перш, ніж продовжити гонку. Організатори мають право вимагати пред'явити номер в будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер брудний і т.п.), гонщик, проїжджаючи повз контрольний пункт, повинен голосно повідомити свій номер суддям.
  • "Зрізання"
"Зрізання" маршруту шляхом виходу за межі траси - суворо заборонено і штрафується додаванням до результату штрафного часу (10 хвилин і більше) або дискваліфікацією, в залежності від тяжкості проступку. Вихід за межі траси дозволений у виняткових випадках: якщо виникає перешкода, яку неможливо об'їхати в межах траси (завал, руйнування покриття траси і тп), при цьому об'їзд не повинен скорочувати дистанцію і не давати ніяких переваг перед іншими гонщиками. Після маневру гонщик негайно повинен повернутися на трасу. 
  • Лідирування (слідування «на колесі»)
Лідирування дозволено, але тільки в тому випадку, якщо гонщик слідує за іншим зареєстрованим гонщиком. Лідирування за транспортом або незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонено. 
  • Перевага руху
Гонщики, що пересуваються верхи на велосипеді, мають перевагу над гонщиками, які спішились. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, повинні пересуватися по найменш проїжджій частині траси в той момент, коли їх обганяють. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, можуть обганяти велосипедистів, що їдуть, якщо вони не створюють перешкоди руху. 
  • «Кругові»
Гонщики, яких обганяють на коло, повинні поступатися дорогою лідерам. Гонщики, які обганяють, повинні голосно оповіщати про намір обгону, крикнувши «обходжу справа» або «обходжу зліва». Безпечне проведення обгону є обов'язком того, хто обганяє. 
  • Позиційна боротьба
Коли два гонщика борються за місце на трасі, лідируючий не зобов'язаний поступатися позицією тому, хто обганяє (за винятком «кругових»). Проте, заборонені різка зміна траєкторії руху при обгоні і будь-які торкання (тілом або частинами велосипеда) з метою перешкодити руху. Той, хто обганяє, в свою чергу, повинен забезпечити безпеку свого маневру. 
  • Спортивна поведінка
Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи та інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для попередження, а при повторних порушеннях, і дискваліфікації. Міра покарання у кожному конкретному випадку визначається головним суддею гонки. 
  • Вода і харчування

Вода і харчування можуть надаватися гонщикам ким завгодно і в будь-якому місці траси. Проте, гонщики не повинні створювати перешкод іншим учасникам, приймаючи воду і харчування. Розкидання упаковок, обгорток і тари на трасі заборонено.


10. Обставини непереборної сили (форс-мажор)

У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних і т.д.), таких, що проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути перервана. У цьому випадку, фінальний протокол оформляється за результатами на момент прийняття рішення про скасування.


11. Нагородження

Учасники, які посіли з 1 за 3 місце в кожній категорії, нагороджуються медалями та цінними призами від спонсорів. Учасники, які посіли з 1 за 10 місце в кожній категорії, нагороджуються пам'ятними дипломами.

Команда-переможниця етапу і команди, що зайняли 2-е і 3-е місце, нагороджуються почесною грамотою на церемонії нагородження.


12. Нагородження лідерів кубка

Після нагородження переможців гонки оголошуються і, в разі наявності окремих призів, нагороджуються лідери кубка в кожній категорії.

Команда-лідер кубка викликається на подіум на церемонії нагородження лідерів кубка і нагороджується почесною грамотою.

Контакти організаторів:

Скубенко Влад (~VL@D~)

моб. 097 993 77 30

47°59'16.1"N 33°27'39.0"E

 

Комментарии 

 
-1 #1 ~VL@D~ 28.03.2017 00:10
Добавил пункт по поводу предъявлений медицинских справок!!!
Справки должны быть обязательны в наличии у всех!
Очень надеюсь на понимание...)
 
 
#2 Saloman 04.04.2017 23:04
Цитирую ~VL@D~:
Добавил пункт по поводу предъявлений медицинских справок!!!
Справки должны быть обязательны в наличии у всех!
Очень надеюсь на понимание...)

Можно немного подробнее о справке для непрофессионалов??? Шо за справка и где её брать?
 
 
+1 #3 ~VL@D~ 04.04.2017 23:42
Справка дается не только профессионалам, а любому желающему у любого терапевта в больнице или в физ. диспансере.
Если есть сложности со справкой, то спросите совета по этому поводу у более опытных гонщиков. Они расскажут как еще можно ее сделать..)))))
 
 
#4 IsupovVV 05.04.2017 10:31
Цитирую ~VL@D~:
Очень надеюсь на понимание...)

Это сложно понять. Справка и расписка?
• ...несе персональну відповідальність за стан свого здоров'я...
Уже на забегах до 10 км включительно не требуют справок, чтобы привлечь участников (это также примерно 1 час физических нагрузок)
Это требование больше похоже на то, чтобы исключить "случайных" любителей из кубка, чтобы не мешали катать

Про колеса 27.5 не написали
 
 
+4 #5 ~VL@D~ 05.04.2017 10:59
Это требования уже было распространено на некоторых этапах ЛКУ в 2016 и прошлых годах и обязательно на горных Карпатских любительских марафонах. И вопросов по этому поводу не возникало вообще. Все с пониманием относились. Поэтому, не стоит нагнетать обстановку и думать, что кто-то специально это делает да бы отсеять кого-то. Это требование властей, которые предоставляют скорую помощь на безоплатной основе и перестраховка организаторов в случае каких-то ЧП на гонке. Не больше, не меньше.
 
 
+1 #6 -13- 05.04.2017 13:45
Цитирую ~VL@D~:
Справка дается не только профессионалам, а любому желающему у любого терапевта в больнице или в физ. диспансере.
Если есть сложности со справкой, то спросите совета по этому поводу у более опытных гонщиков. Они расскажут как еще можно ее сделать..)))))

блин и как быть если я на 3-й группе. и в принципе ходить сложно, но едется норм. и мне глядя в мед карту не один терапевт не даст добро.
 
 
#7 Saloman 05.04.2017 16:03
Цитирую ~VL@D~:
Справка дается не только профессионалам, а любому желающему у любого терапевта в больнице или в физ. диспансере.
Если есть сложности со справкой, то спросите совета по этому поводу у более опытных гонщиков. Они расскажут как еще можно ее сделать..)))))

Ты не правильно понял, я имею ввиду, что для неопытного гонца понятие "справка" не очень понятно... Я же не приду к терапевту и не скажу "Дайте мне справку, мне надо что бы на веле погонять". Как называется? Что в ней должно быть?
 
 
#8 Andrii Hrytsenko 05.04.2017 19:28
Обычный бланк справки, где терапевт напишет Вам, что по состоянию здоровья, Вы можете принимать участие в соревнованиях по велосипедному спорту!
 
 
#9 papagn 05.04.2017 20:15
Влад, в первой строке положения стоит 16ый год
 
 
+5 #10 enein 05.04.2017 22:48
Цитирую -13-:
мне глядя в мед карту не один терапевт не даст добро.

зачем куда-то глядеть, когда можно 10 гривень на стол - и ты уже допущен к любым соревнованиям
как маленькие, ей-богу
 
 
+3 #11 DiWolf 11.04.2017 00:36
Цитирую enein:
Цитирую -13-:
мне глядя в мед карту не один терапевт не даст добро.

зачем куда-то глядеть, когда можно 10 гривень на стол - и ты уже допущен к любым соревнованиям
как маленькие, ей-богу

Так это и происходит. Поддержим коррупцию в стране!
 
 
#12 Mihajlo 11.04.2017 16:07
Цитирую evan:
Обычный бланк справки, где терапевт напишет Вам, что по состоянию здоровья, Вы можете принимать участие в соревнованиях по велосипедному спорту!

Побывал у участкового терапефта. Написал он мне на обычном листке бумаги "Противопоказаний для участия в спортивных соревновыниях нет", ФИО, подпись, дата, его круглая печать. Всё.
Такая справка подойдёт?
 
 
+3 #13 ~VL@D~ 11.04.2017 22:01
Цитирую Mihajlo:
Цитирую evan:
Обычный бланк справки, где терапевт напишет Вам, что по состоянию здоровья, Вы можете принимать участие в соревнованиях по велосипедному спорту!

Побывал у участкового терапефта. Написал он мне на обычном листке бумаги "Противопоказаний для участия в спортивных соревновыниях нет", ФИО, подпись, дата, его круглая печать. Всё.
Такая справка подойдёт?

Да..Супер!)
 
 
+3 #14 timoxa6446 18.04.2017 12:42
А что по поводу погоды на эту неделю?
Будут какие то изменения в регламенте?
 
 
#15 -13- 18.04.2017 15:09
а что означают звёздочки где их расшифровки ?
 
 
+4 #16 Karaim 19.04.2017 09:05
Звёздочки означают что 1 этап ЛКУ в этом году является последним этапом Термокубка )))
 
 
#17 Dimon1988 20.04.2017 14:51
Скажите пожалуйста, по какому принципу расположена первая двадцатка участников среди любителей, мне одному кажется что получился полный винегрет?!
 
 
#18 vak 20.04.2017 15:38
Цитирую Dimon1988:
Скажите пожалуйста, по какому принципу расположена первая двадцатка участников среди любителей, мне одному кажется что получился полный винегрет?!

Привязка номера к рейтингу:
2016 ЛКУ Начинающие (175)
 
 
#19 DiWolf 20.04.2017 17:01
Цитирую Dimon1988:
Скажите пожалуйста, по какому принципу расположена первая двадцатка участников среди любителей, мне одному кажется что получился полный винегрет?!

Перекрестись %)
В соответствии рейтингу лку 16го года
 
 
+3 #20 TheDen 21.04.2017 14:05
Цитирую ~VL@D~:
Добавил пункт по поводу предъявлений медицинских справок!!!
Справки должны быть обязательны в наличии у всех!
Очень надеюсь на понимание...)

Какое уж тут понимание. Чтобы получить справку в Харькове, необходимо два раза по пол дня ходить в поликлинику, стоять в очередях, сдавать анализы, уговаривать терапевта, который уверяет тебя, что таких справок он не может дать... А учитывая тот факт, что я не прописан в Харькове, так ещё оформлять временную приписку, писать заявления, бегать за секретарём...
И так вероятно перед каждым этапом, где от тебя просят понимания...
 
 
#21 Mihajlo 21.04.2017 15:34
Цитирую TheDen:

Какое уж тут понимание. Чтобы получить справку в Харькове, необходимо два раза по пол дня ходить в поликлинику, стоять в очередях, сдавать анализы, уговаривать терапевта, который уверяет тебя, что таких справок он не может дать... А учитывая тот факт, что я не прописан в Харькове, так ещё оформлять временную приписку, писать заявления, бегать за секретарём...
И так вероятно перед каждым этапом, где от тебя просят понимания...

У нас в стране бабло побеждает зло )))
 
 
#22 Mihajlo 21.04.2017 15:35
,
 
 
#23 Konstruktor 22.04.2017 18:06
Цитирую vak:
Цитирую Dimon1988:
Скажите пожалуйста, по какому принципу расположена первая двадцатка участников среди любителей, мне одному кажется что получился полный винегрет?!

Привязка номера к рейтингу:
2016 ЛКУ Начинающие (175)


что-то пошло не так. У меня номер 12 из 19 хотя в 2015 и 2016 не было ни одного старта.
Скорее алгоритм берёт "Эффективность за предыдущий год"
 
 
#24 rdaysky 22.04.2017 18:29
Цитирую Konstruktor:
что-то пошло не так. У меня номер 12 из 19 хотя в 2015 и 2016 не было ни одного старта.

Так у №№13–19 тоже ни одного :−) Всё вроде четко, в т. ч. и в начинающих.
 
 
+1 #25 rdaysky 22.04.2017 19:42
Итак, «трасса превратится 100% в кашу и придется с вероятностью 90% вырезать самые вкусные участки и пускать по мегаоблегченному кругу»? Или есть шанс? :−)
 
 
+1 #26 Костя R 8 22.04.2017 20:52
Цитирую rdaysky:
Итак, «трасса превратится 100% в кашу и придется с вероятностью 90% вырезать самые вкусные участки и пускать по мегаоблегченному кругу»? Или есть шанс? :−)

На16:00 трасса полностью размечена и проезжабельна,ни разу не где не спешивался..мокро только на подъемах и не много на спусках и прямых.элитный круг едя в тестовом темпе проехался за 15минут. На сейчас дождя нет но тучи небо затягивают.по этому только завтра будем знать что нас ждет в гонке.
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Найближчі гонки

25.07.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
17.08.24, Cross Triathlon 2024 (Sprint)
Жовті Води
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 0.43137311935425