bikeportal.org.ua

ХСО: Відкритий чемпіонат м.Ужгорода „Лідер Карпат” 2017

Положение

афіша

1. Загальні положення

Змагання ХСО: Відкритий чемпіонат м.Ужгорода „Лідер Карпат” 2017 відносяться до велосипедних змагань категорії крос-кантрі.

Цілі і завдання гонки - пропаганда здорового способу життя та велосипедного спорту серед широких верств населення, розвиток велоспорту в Україні, стимуляція кожного учасника до підвищення власних спортивних результатів і виявлення найсильніших спортсменів-любителів України.

2. Змагання проходять за підтримки:

  • Генеральний спонсор - "Унгвайер" - виготовлення якісних запчастин для автомобілів світових марок, м. Ужгород

Загальне керівництво і організацію гонки здійснює велоклуб “Лідер”.

Фінансування здійснюється за рахунок капіталовкладень організаторів, спонсорських інвестувань та стартових внесків.

Технічне забезпечення хронометражу і суддівства забезпечує велоклуб “Лідер” і частково судді ФВУ.

Офіційна група в фейсбуку

Дане положення є офіційним запрошенням для участі в гонці!

3. Місце, терміни проведення та інформаційна підтримка

Гонка проводиться в місті Ужгород, лісовий масив Шахта, вул. Янтарна (

GPS координати точки старту: 48°38'21.7"N 22°18'28.3"E ( 48.639367, 22.307871 )

СХЕМА ТРАСИ, ВИСОТНИЙ ПРОФІЛЬ

https://www.strava.com/activities/911127852  

СХЕМА ПРОЇЗДУ ДО МІСЦЯ СТАРТУ  

 

 

Распорядок гонки

09:00-09:45 - реєстрація;

09:45-10:00 - відкриття гонки, передстартовий брифінг;

Старти категорій:

10:00  - "Початківці" чоловіки та жінки.

11:30 - "Експерти" чоловіки та жінки.

13:00 - Нагородження


4. Допуск до участі у велогонці

До участі у велогонці допускаються особи віком 18 років і старше. Особи, які не досягли 18-ти річного віку, допускаються до участі з дозволу батьків/опікунів або в разі присутності на гонці одного з батьків, або при наявності розписки від батьків/опікунів і ксерокопії паспортів батьків/опікунів.

До старту допускаються учасники на велосипедах з колесами 26, 28 або 29 дюймів, які мають справні гальма на обидва колеса, і пристосованих для участі в змаганнях по пересіченій місцевості. Електровелосипеди до участі не допускаються. Організатори залишають за собою право не допустити учасника на велосипеді, технічний стан якого, не відповідає загальноприйнятим нормам. Наявність шолома - обов'язково. Учасники, які не виконали ці умови, до участі не допускаються. Учасник, помічений на трасі без захисного шолома, ДИСКВАЛІФІКОВУЄТЬСЯ.

Кожен велогонщик несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, за стан свого здоров'я та адекватність своїх дій впродовж всієї дистанції.

Реєстрація учасників здійснюється на місці проведення гонки в день старту. Для отримання номера перед стартом учасник повинен заповнити анкету учасника змагань. Після фінішу номери залишаються учасникам.

Спортсмени до участі в залікових категоріях кубка НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ.

5. Попередня реєстрація

Попередня реєстрація на гонку відбувається на сайті bikeportal.org.ua. Закінчення попередньої реєстрації: 31.03.2017.

Попередня реєстрація


6. Стартовий внесок

Єдиний для всіх і складає 100грн. Зібрані грощі йдуть на органнізацію змагань.

7. Категорії учасників

1. Чоловіки Початківці Тривалість заїздів 1:10-1:15

2. Жінки Початківці Тривалість заїздів 0:55-1:05

3. Чоловіки Експерти Тривалість заїздів 1:10-1:15

4. Жінки Експерти Тривалість заїздів 0:55-1:05

8. Порядок проходження дистанції

Після старту гонщики проходять певну кількість кіл дистанції, яка визначається організаторами для кожної категорії, в кінці кожного кола перетинаючи лінію старт-фініш. Старт кола закривається після проходження фінішу лідером відповідної категорії. Після того, як фінішував лідер, кругові гонщики не можуть піти на наступне коло, їм фіксується фініш. Місце гонщика в підсумковому протоколі визначається за кількістю пройдених повних кіл і часу, витраченому на їх проходження. Схід з дистанції гонки зараховується тоді, коли учасник завершив гонку до фінішу лідера.

  • Номери гонщиків

Гонщики, знаходячись на трасі, зобов'язані мати номер для велосипеда (на кермі), так щоб він був видний суддям на контрольних пунктах. При заміні велосипеда, гонщик зобов'язаний перенести номер на новий велосипед перш, ніж продовжити гонку. Організатори мають право вимагати пред'явити номер в будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер брудний і т.п.), гонщик, проїжджаючи повз контрольний пункт, повинен голосно повідомити свій номер суддям.

  • "Зрізання"

"Зрізання" маршруту шляхом виходу за межі траси - суворо заборонено і штрафується додаванням до результату штрафного часу (10 хвилин і більше) або дискваліфікацією, в залежності від тяжкості проступку. Вихід за межі траси дозволений у виняткових випадках: якщо виникає перешкода, яку неможливо об'їхати в межах траси (завал, руйнування покриття траси і тп), при цьому об'їзд не повинен скорочувати дистанцію і не давати ніяких переваг перед іншими гонщиками. Після маневру гонщик негайно повинен повернутися на трасу.

  • Лідирування (слідування «на колесі»)

Лідирування дозволено, але тільки в тому випадку, якщо гонщик слідує за іншим зареєстрованим гонщиком. Лідирування за транспортом або незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонено.

  • Перевага руху

Гонщики, що пересуваються верхи на велосипеді, мають перевагу над гонщиками, які спішились. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, повинні пересуватися по найменш проїжджій частині траси в той момент, коли їх обганяють. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, можуть обганяти велосипедистів, що їдуть, якщо вони не створюють перешкоди руху.

  • «Кругові»

Гонщики, яких обганяють на коло, повинні поступатися дорогою лідерам. Гонщики, які обганяють, повинні голосно оповіщати про намір обгону, крикнувши «обходжу справа» або «обходжу зліва». Безпечне проведення обгону є обов'язком того, хто обганяє.

  • Позиційна боротьба

Коли два гонщика борються за місце на трасі, лідируючий не зобов'язаний поступатися позицією тому, хто обганяє (за винятком «кругових»). Проте, заборонені різка зміна траєкторії руху при обгоні і будь-які торкання (тілом або частинами велосипеда) з метою перешкодити руху. Той, хто обганяє, в свою чергу, повинен забезпечити безпеку свого маневру.

  • Спортивна поведінка

Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи та інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для попередження, а при повторних порушеннях, і дискваліфікації. Міра покарання у кожному конкретному випадку визначається головним суддею гонки.

  • Вода і харчування

Вода і харчування можуть надаватися гонщикам ким завгодно і в будь-якому місці траси. Проте, гонщики не повинні створювати перешкод іншим учасникам, приймаючи воду і харчування. Розкидання упаковок, обгорток і тари на трасі заборонено.

10. Обставини непереборної сили (форс-мажор)

У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних і т.д.), таких, що проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути перервана. У цьому випадку, фінальний протокол оформляється за результатами на момент прийняття рішення про скасування.

11. Нагородження

Учасники, які посіли з 1 за 3 місце в кожній категорії, нагороджуються медалями та призами від спонсорів.

 

Контакти організаторів: Конвісарова Христина 093-26-45-242 ФБ

 

Інформація

ХСО: Відкритий чемпіонат м.Ужгорода „Лідер Карпат” 2017
02.04.2017
Закарпатье
Положение
Обговороння на форумі bikeportal
Регистрация
Список зарегистрированных (28)
Група в Фейсбук
Фото та відео з траси
Проживання
Результаты (19)
bikeportal.media:
Фото та відео (2)
bikeportal.votes:
Голосування учасників (6 / 9.1)
bikeportal.reviews:
Відгуки учасників (1)
bikeportal.reports:
Звіти учасників

коротке посилання на положення гонки:
bikeportal.org.ua/5326
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Найближчі гонки

27.05.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 4.682384967804