bikeportal.org.ua

XC "Перемоги" 2017

Положение

Гонка "Перемоги" приурочена до Дня визволення міста Миколаєва від фашистських загарбників 28 березня 1944 року.

 

1. Загальні положення.

Мета і завдання гонки - пропаганда здорового способу життя і велосипедного спорту серед широких верств населення, популяризація та розвиток аматорського велоспорту в Миколаєві і Україні, як видовищного виду спорту, пропаганда екологічно чистого виду транспорту та виявлення найсильніших гонщиків.


Змагання проходять за підтримкою

- Молодіжна організація «Альтер-Спорт»

- Управління у справах сім'ї молоді та спорту миколаївської ОДА

- Веломагазин "VeloChampion" velochampion.com.ua

- Веломагазин "ВелоКиїв" velokyiv.com

- Магазин "ВелоЛюкс" і сайт любителів велоспорту  м. Миколаева www.velochampion.com

- tm Аміна www.amina-ua.com

 

 

2. Місце та час проведення.

Гонка відбудеться 26 березня 2017 у парку "Перемога", м. Миколаїв

Трек еліта: https://www.strava.com/activities/898464289

 

РОЗКЛАД проведення змагань:

9:00  -  початок реєстрації

9.00-10.30 – оглядові заїзди

11:00 -  старт категорії Чоловіки-Експерти, Чоловіки 40+

13.00 – старт категорії Чоловік-Любителі, Дівчата, Хлопці

15:30 -  нагородження переможців.

 

3. Допуск до участі у змаганнях.

До участі у змаганнях допускаються особи віком від 18 років зі справним велосипедом, справними гальмами на кожному колесі та велосипедним шоломом, який обов'язково має бути застібнутий. Обмежень щодо типу велосипеда немає.

Учасники молодші 18 років до перегонів допускаються після надання письмового дозволу від батьків на участь в змаганні та реєструються у категорію Любителі 18+

Організатори не мають технічної можливості перевірити справність велосипеда кожного учасника велоперегонів, за стан та справність велосипеда кожен учасник несе особисту відповідальність.

Організатори залишають за собою право не допустити до участі у змаганнях або дискваліфікувати учасників на велосипедах, технічний стан яких, на думку організаторів, не відповідає нормам, а також за порушення положень проведення велоперегонів чи невиконання вимог судді.

 

Всім учасники велоперегонів бажанно мати: медичну довідку про стан здоров'я (оригінал), та спортивну страховку від нещасного випадку, діючу на дату перегонів.

 

4. Стартовий внесок і порядок реєстрації.

Стартовий внесок 70 грн при попереднії Реєстрації і 100 грн при реєстрації у день старту

Стартовий внесок 20 грн для дівчат і хлопців

 


5. Категорії учасників.

Чоловіки-експерти  – чоловіки від 18 років, приблизний час заїзду 80-90 хв.

Чоловіки-любителі – чоловіки віком 16-39 років, приблизний час заїзду 60 хв.

Чоловіки 40+ – чоловіки віком від 40 років, приблизний час заїзду 60 хв.

Дівчата  – приблизний час заїзду 45 хв.

Хлопці  – чоловіки віком 12-18 років, приблизний час заїзду 40 хв.

*Орівтовний час заїзду - час лідера категорії

**Організатори залишають за собою прова переводити учасников у інші категорії без повідомленяя

 

6. Порядок проходження дистанції

Дистанція являє собою коло ~ 2,5 км.

Старт по категоріям

Правилами змагань дозволено пересування по трасі тільки офіційно зареєстрованих гонщиків і організаторів змагань.

Рух можливий і здійснюється чітко в одному напрямку.

 

Технічна зона (техзона), технічний пункт (техпункт) і технічна допомога.

Техзона організовується в районі стартового табору. Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. У техзоне учасники можуть отримувати технічну допомогу від кого завгодно. При поломці велосипеда на дистанції, гонщик має право самостійно або за допомогою учасників його команди здійснити ремонт велосипеда і / або заміну частин велосипеда. При цьому гонщик і його помічники не повинні надавати перешкод іншим гонщикам. Невиконання цієї умови може спричинити попередження і / або штраф.

На стартовій галявині буде розміщений веломеханік з усім потрібним інструментом для екстреного ремонту, який допоможе з ремонтом будь-якої складності.

Номери гонщиків.

Гонщики, знаходячись на трасі, зобов'язані мати номер для велосипеда, що кріпиться на кермо так, щоб він був добре видний суддям на контрольних пунктах. При заміні велосипеда, гонщик зобов'язаний перенести номер на новий велосипед перш, ніж продовжити гонку. Організатори мають право вимагати пред'явити номер в будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер брудний і т.п.), гонщик, проїжджаючи повз контрольного пункту, повинен голосно повідомити свій номер суддям.

«Зрізка».

«Зрізка» маршруту, шляхом виходу за межі траси, суворо заборонено і штрафується дискваліфікації.

Вихід за межі траси може бути дозволений у виняткових випадках - якщо виникає перешкода, яку неможливо об'їхати в межах траси (завал, руйнування покриття траси і тп), при цьому об'їзд не повинен скорочувати дистанцію і не давати ніяких переваг перед іншими гонщиками. Після маневру гонщик негайно повинен повернутися на трасу.

Контроль за фіксацією «зрізок» покладається на маршалів, які будуть стояти в найдальших частинах траси.

Лідирування (слідування «на колесі»).

Лідирування всередині команди дозволено. Лідирування між командами дозволено, але тільки в тому випадку, якщо гонщики слідують за іншими зареєстрованими гонщиками. Лідирування за транспортом або незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонено.

Перевага руху.

Гонщики, що пересуваються верхи на велосипеді, мають перевагу над гонщиками, що йдуть пішки. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, повинні пересуватися по найменш комфортній для проїзду частини траси в той момент, коли їх обганяють. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, можуть обганяти їдуть велосипедистів, якщо вони не створюють перешкоди руху.

«Кругові» і обгони.

У випадки обгону, гонщики, що обганяють повинні голосно оповіщати про намір обгону, крикнувши «обходжу справа» або «обходжу ліворуч». Безпечне проведення обгону є обов'язком того, хто обганяє.

Позиційна боротьба.

Коли гонщики двох команд (і більше) змагаються за місце на трасі, лідируючий не зобов'язаний поступатися позицією тому, хто обганяє (за винятком «кругових»). Проте, заборонені різка зміна траєкторії руху при обгоні , та будь-які торкання (тілом або частинами велосипеда) з метою перешкодити руху. Той, що обганяє, в свою чергу, повинен забезпечити безпеку свого маневру.

Спортивна поведінка.

Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи, та інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для попередження, а при повторних порушеннях, і дискваліфікації. Міра покарання у кожному конкретному випадку визначається головним суддею гонки.

Вода і харчування.

До старту буде можливість набрати воду і спортивний напій від спонсорів, які будуть знаходиться в центрі змагань. Протягом всієї гонки на стартовій галявині буде розташовуваний пункт харчування в якиоми під час гонки можна буде набрати воду, спортивний напій і запастися їжею. Розлив води у фляги учасників на пунктах харчування здійснюватимуть судді, їжу учасники беруть самостійно.

Вода і харчування можуть надаватися гонщикам ким завгодно і в будь-якому місці траси. Проте, гонщики не повинні створювати перешкод іншим учасникам, приймаючи воду і харчування.

Розкидання упаковок, обгорток і пакетів на трасі суворо заборонено!!!

 

7. Обставини непереборної сили (форс-мажор).

У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних тощо), таких, через які проведення змагань може стати небезпечним - коло траси та їх кількість може бути змінено або перегони можуть бути припинені. У цьому випадку, фінальний протокол формується за результатами на момент прийняття рішення про їх припинення.

Також, трек траси може бути змінений, зважаючи на погодні умови та стан ґрунту. Зміна маршруту може відбутись у будь-який час, про що організатори мають повідомити з обґрунтуванням причин.

 

8. Особливості публічного заходу.

Велоперегони є публічним заходом. Беручи участь у ньому гонщики, вболівальники та інші особи , присутні на заході , автоматично дають згоду на зйомку на фото-, кіно-, теле-, відеоплівку, а так само - цифрові носії.

Фізична особа , яка погодилася на зйомки його на фото- , кіно- , теле- чи відеоплівку, цифрові носії, може вимагати припинення їх публічного показу в тій частині, яка стосується її особистого життя. Витрати , пов'язані з демонтажем виставки чи запису , відшкодовуються цією фізичною особою.

 

9. Нагородження.

Учасники, які посіли з 1 по 3 місце в кожній категорії нагороджуються дипломами, медалями та цінними призами від спонсорів.

 

Дане положення є офіційним запрошенням для участі в гонці!

 

 

 

Комментарии 

 
#1 Mzena 30.01.2017 20:16
А куда делать стартовый взнос
 
 
#2 Felix Trial 06.03.2017 11:09
Видимо, еще рано
 
 
#3 Bossy 12.03.2017 11:19
Цитирую Mzena:
А куда делать стартовый взнос

Стартовий внесок робиться безпосередньо у день старту, але по попередній реєстрації він є меншим.
 
 
#4 Bossy 12.03.2017 11:20
Цитирую Felix Trial:
Видимо, еще рано

відповіла
 
 
#5 jazzz 21.03.2017 19:46
демоничный набор высоты! аж 23 метра
 
 
#6 Tigrishe 24.03.2017 00:11
Как тут отписаться от гонки? Я не приеду
 
 
#7 jazzz 25.03.2017 18:29
Одесский десант сычканул ехать в дождь Так шо не ждите
 

Информация

XC "Перемоги" 2017
26.03.2017
Николаев
Положение
Регистрация
Список зарегистрированных (69)
Результаты (53)
bikeportal.media:
Фото и видео (3)
bikeportal.votes:
Голосование участников (14 / 9.5)
bikeportal.reviews:
Отзывы участников (6)
bikeportal.reports:
Отчеты участников

короткая ссылка на положение гонки:
bikeportal.org.ua/5230
 

Вход / регистрация

Поддержи сайт bikeportal.org.ua финансово:Календарь

Декабрь 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Баннер  
  
наверх
time: 0.36733984947205