bikeportal.org.ua

4й етап ЛКУ 2016 - Львiв

Положение

[x] етап Відкритого Аматорського Кубка України 2016

[Місце проведення]
[Назва гонки]
[дата проведення]

 

[лого гонки]

  logos_lku_2016_2_300


1. Загальні положення

Змагання Відкритого Аматорського Кубка України 2016 (далі «Кубок» або «ЛКУ») відносяться до велосипедних змагань категорії крос-кантрі.

Цілі і завдання гонки - пропаганда здорового способу життя та велосипедного спорту серед широких верств населення, розвиток велоспорту в Україні, стимуляція кожного учасника до підвищення власних спортивних результатів і виявлення найсильніших спортсменів-любителів України.

2. Змагання проходять за підтримки:

 • [вказати спонсорів гонки, з посиланнями на сайт спонсора]
 • Торгова марка http://cannondale.com.ua/">CANNONDALE (компанія http://veloplaneta.com.ua/">Велопланета)
 • [Логотипи спонсорів]

  cannondale1-300


  Загальне керівництво і організацію гонки здійснює [найменування організації].

  Фінансування здійснюється за рахунок [капіталовкладень організаторів, спонсорів та стартових внесків].

  Технічне забезпечення хронометражу і суддівства забезпечує [найменування організації].

  Офіційний сайт організаторів: [вказати посилання, якщо такий є]
  Розділ гонки на сайті bikeportal.org.ua [вказати посилання на розділ гонки]
  Обговорення на форумі bikeportal.org.ua [вказати посилання на форум], [вказати посилання на альтернативні форуми].

  Дане положення є офіційним запрошенням для участі в гонці!

  3. Місце, терміни проведення та інформаційна підтримка

  Місце і час проведення

  Гонка проводиться [вказати місто та місце проведення].
  GPS координати точки старту: [дати координати місця старту].


  СХЕМА ТРАС
  СЫ, ВИСОТНИЙ ПРОФІЛЬ [дати посилання на схему траси не пізніше, ніж за 2 тижні до старту]

  СХЕМИ ПРОЇЗДУ ДО МІСЦЯ СТАРТА [дати посилання на схему проїзду]


  Розпорядок гонки

   

  09:00-11:00 - регистрация; 
  10:30-11:00 - відкриття гонки, передстартовий брифінг;
  Старти категорій:

  Якщо заїзди категорій "Чоловіки", "Жінки" та "Майстри" проходять на одній трасі:
  11:00 - "Початківці"
  13:00 - "Чоловіки"
  13:02 - "Жінки"
  13:04 - "Майстри 40+"
  13:06 - "Майстри 50+"
  16:00 - Нагородження

  Якщо заїзди категорій "Чоловіки", "Жінки" та "Майстри" проходять на різних трасах:
  11:00 - "Початківці"
  12:30 - "Жінки"
  12:32 - "Майстри 40+"
  12:34 - "Майстри 50+"
  14:30 - "Чоловіки"
  17:30 - Нагородження

   

  Інформаційна підтримка
  Під час гонки буде організована online-трансляція проміжних результатів змагань. Інформація буде доступна на сторінці Online-результатів [посилання буде додано адміністрацією сайту bikeportal.org.ua].
  Для учасників змагань в зоні лінії старт-фініш буде встановлено інформаційне світлодіодне табло з інформацією по колам, що лишаються, в гонці для лідера. Для глядачів буде доступна система "шайтанама-протокол": монітор з кнопками управління, що відображає поточний стан протоколів, час проходження кіл та принтер для роздрукування протоколів.

  4. Допуск до участі у велогонці

  До участі у велогонці допускаються особи віком 18 років і старше. Особи, які не досягли 18-ти річного віку, допускаються до участі з дозволу батьків/опікунів або в разі присутності на гонці одного з батьків, або при наявності розписки від батьків/опікунів і ксерокопії паспортів батьків/опікунів.
  Скачати:  Завантажити цей файл (Розписка від батьків.doc)Розписка від батьків.doc
  До старту допускаються учасники на велосипедах з колесами 26, 28 або 29 дюймів, які мають справні гальма на обидва колеса, і пристосованих для участі в змаганнях по пересіченій місцевості. Організатори залишають за собою право не допустити учасника на велосипеді, технічний стан якого, не відповідає загальноприйнятим нормам. Наявність шолома - обов'язково. Учасники, які не виконали ці умови, до участі не допускаються. Учасник, помічений на трасі без захисного шолома, ДИСКВАЛІФІКОВУЄТЬСЯ.
  Кожен велогонщик несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, за стан свого здоров'я та адекватність своїх дій впродовж всієї дистанції, що фіксується у розписці встановленого зразка, яка була ним підписана.
  Реєстрація учасників здійснюється на місці проведення гонки в день старту. Для отримання номера перед стартом учасник повинен заповнити анкету учасника змагань. Після фінішу номери залишаються учасникам.

  Вік учасників змагань визначається станом на 31 грудня 2016 року, а не по фактичному віку в день проведення змагань.

  Спортсмени до участі в залікових категоріях кубка НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ. Спортсмени можуть брати участь в гонці, але в окремій категорії. Учасник вважається спортсменом, якщо:
  - він перебуває в професійній команді
  - велоспорт є основним джерелом його доходів
  - він є учнем спортивної школи або інтернату.

  5. Попередня реєстрація

  Попередня реєстрація на гонку та іменний номер виробляється на сайті bikeportal.org.ua. Закінчення попередньої реєстрації: [вказати дату і час закінчення].

  попередня реєстрація [вказати посилання]

  Список зареєстрованих [вказати посилання]

  6. Стартовий внесок

  - при попередній реєстрації на сайті - [не більше 100 грн];
  -
  без попередньої реєстрації на сайті - [до 200 грн].
   
   

  7. Категорії учасників

  1. Чоловіки
  В залік ЛКУ. Тривалість заїздів 1:30-1:45

  2. Жінки
  В залік ЛКУ. Тривалість 1:15-1:30

  3. Майстри 40+
  В залік ЛКУ. Чоловіки віком від 40 до 49 років. Тривалість 1:15-1:30

  4. Майстри 50+
  В залік ЛКУ. Чоловіки віком від 50 років і старше. Тривалість 1:15-1:30

  5. Початківці
  В залік ЛКУ. Чоловіки віком 18 років і старше. Тривалість гонки 0:45-1:00

  6. Спортсмени 
  Не беруть участі в заліку ЛКУ. Тривалість 1:30-1:45

  [Решта категорій на розсуд організаторів]

  Допуск  учасників в категорії Кубка здійснюється згідно з Правилами ЛКУ в редакції 2016 року. Гонщики, яким рекомендовано участь в категорії «Чоловіки» (список), можуть брати участь в гонці в категорії «Початківці», але поза заліком гонки і рейтингу ЛКУ.

   

  8. Командний залік.
   

  Окрім індивідуального заліку, на етапі кубка буде командний залік cеред команд, зареєстрованих на сайті bikeportal: bikeportal.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1722

  В залік команди йдуть результати членів команди, які виступають в категоріях Чоловіки, Жінки та Майстри. Визначення команди-переможниці в командному заліку на етапі Кубка проводиться за такими правилами:

  -  від кожної команди береться 4 кращих фініша членів команди - в категоріях "Чоловіки", "Початківці", "Жінки" та "Майстри";
  - підсумовуються фінішні позиції кращих 4-х членів команди;
  - командою-переможницею на етапі вважається команда з найменшою сумою 4-х фінішних позицій;
  - в разі, якщо команда не була представлена в будь-якій категорії, то в розрахунок береться остання фінішна позиція +1 в даній категорії;
  -  для категорії "Початківці" максимально можливе значення фінішної позиції, що йде в суму командного рейтингу, не перевищуватиме значення останньої фінішної позиції +1 в категорії "Чоловіки".


  9. Порядок проходження дистанції

  Після старту гонщики проходять певну кількість кіл дистанції, яка визначається організаторами для кожної категорії, в кінці кожного кола перетинаючи лінію старт-фініш. Для залікових категорій ЛКУ кількість кіл буде визначено після проходження першого кола лідером гонки. Кількість кіл для спортсменів таке ж саме, як і для Чоловіків в заліку ЛКУ.
  Старт кола закривається після проходження фінішу лідером відповідної категорії. Після того, як фінішував лідер, кругові гонщики не можуть піти на наступне коло, їм фіксується фініш.
  Місце гонщика в підсумковому протоколі визначається за кількістю пройдених повних кіл і часу, витраченому на їх проходження. Схід з дистанції гонки зараховується тоді, коли учасник завершив гонку до фінішу лідера.

  Порядок старту категорій ЛКУ

  Старт всіх категорій - загальний, з гандикапом мінімум 1 хвилина між категоріями.
  Для категорії «Майстри 50+» вводиться додатковий гандикап на старті за віком учасників: спочатку стартують учасники віком 60 років і старше, потім через 1 хвилину учасники віком 50-59 років.

  Порядок старту:
  1) Чоловіки+Спортсмени
  2) Жінки+Спортсменки
  3) Майстри віком 40-49 років (категорія Майстри 40+)
  4) Майстри віком 60 років і старше (категорія Майстри 50+)
  5) Майстри віком 50-59 років (категорія Майстри 50+)

  З другого етапу Кубка стартове шикування гонщиків здійснюється за місцем в рейтингу на поточний момент. Спортсмени шикуються в кінці групи.

  Оголошення про старт кожної категорії здійснюється за 1 хвилину, 30 секунд і 15 секунд. Суддя на старті дає старт між 15 і 0 секундою за допомогою свистка, гудка або стартового пістолета. У разі фальстарту, проводиться рестарт і перешикування гонщиків.  Гонщик, який допустив фальстарт, отримує попередження і стає в кінець колони гонщиків.

  Після старту заїздів правилами змагань дозволено пересування по трасі тільки офіційно зареєстрованих в даному заїзді гонщиків і організаторів змагань. Рух по трасі здійснюється строго в заданому організаторами напрямку.

 • Технічна зона (техзона), технічний пункт (техпункт) і технічна допомога.
 • Техзона організовується в районі стартового табору. Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. У техзоні учасники можуть отримувати технічну допомогу від кого завгодно. При поломці велосипеда на дистанції гонщик має право самостійно або за допомогою членів його команди здійснити ремонт велосипеда і/або заміну частин велосипеда. При цьому гонщик і його помічники не повинні заважати іншим гонщикам. Невиконання цієї умови може спричинити попередження і/або штраф. Якщо ремонт неможливий, круг необхідно закінчити пішки по трасі з велосипедом. Крім цього на дистанції в місцях харчування можуть організовуватися техпункти з мінімальним набором запчастин і інструменту. Запчастини, інструмент та допомога на техпунктах можуть надаватися як організаторами, так і членами команд гонщиків.
 • Номери гонщиків
 • Гонщики, знаходячись на трасі, зобов'язані мати номер для велосипеда (на кермі), так щоб він був видний суддям на контрольних пунктах. При заміні велосипеда, гонщик зобов'язаний перенести номер на новий велосипед перш, ніж продовжити гонку. Організатори мають право вимагати пред'явити номер в будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер брудний і т.п.), гонщик, проїжджаючи повз контрольний пункт, повинен голосно повідомити свій номер суддям.
 • "Зрізання"
 • "Зрізання" маршруту шляхом виходу за межі траси - суворо заборонено і штрафується додаванням до результату штрафного часу (10 хвилин і більше) або дискваліфікацією, в залежності від тяжкості проступку. Вихід за межі траси дозволений у виняткових випадках: якщо виникає перешкода, яку неможливо об'їхати в межах траси (завал, руйнування покриття траси і тп), при цьому об'їзд не повинен скорочувати дистанцію і не давати ніяких переваг перед іншими гонщиками. Після маневру гонщик негайно повинен повернутися на трасу.
 • Лідирування (слідування «на колесі»)
 • Лідирування дозволено, але тільки в тому випадку, якщо гонщик слідує за іншим зареєстрованим гонщиком. Лідирування за транспортом або незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонено.
 • Перевага руху
 • Гонщики, що пересуваються верхи на велосипеді, мають перевагу над гонщиками, які спішились. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, повинні пересуватися по найменш проїжджій частині траси в той момент, коли їх обганяють. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, можуть обганяти велосипедистів, що їдуть, якщо вони не створюють перешкоди руху.
 • «Кругові»
 • Гонщики, яких обганяють на коло, повинні поступатися дорогою лідерам. Гонщики, які обганяють, повинні голосно оповіщати про намір обгону, крикнувши «обходжу справа» або «обходжу зліва». Безпечне проведення обгону є обов'язком того, хто обганяє.
 • Позиційна боротьба
 • Коли два гонщика борються за місце на трасі, лідируючий не зобов'язаний поступатися позицією тому, хто обганяє (за винятком «кругових»). Проте, заборонені різка зміна траєкторії руху при обгоні і будь-які торкання (тілом або частинами велосипеда) з метою перешкодити руху. Той, хто обганяє, в свою чергу, повинен забезпечити безпеку свого маневру.
 • Спортивна поведінка
 • Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи та інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для попередження, а при повторних порушеннях, і дискваліфікації. Міра покарання у кожному конкретному випадку визначається головним суддею гонки.
 • Вода і харчування
 • Вода і харчування можуть надаватися гонщикам ким завгодно і в будь-якому місці траси. Проте, гонщики не повинні створювати перешкод іншим учасникам, приймаючи воду і харчування. Розкидання упаковок, обгорток і тари на трасі заборонено.

  10. Обставини непереборної сили (форс-мажор)

  У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних і т.д.), таких, що проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути перервана. У цьому випадку, фінальний протокол оформляється за результатами на момент прийняття рішення про скасування.

  11. Нагородження

  Учасники, які посіли з 1 за 3 місце в кожній категорії, нагороджуються медалями та цінними призами від спонсорів. Учасники, які посіли з 1 за 10 місце в кожній категорії, нагороджуються пам'ятними дипломами.

  Команда-переможниця етапу і команди, що зайняли 2-е і 3-е місце, нагороджуються почесною грамотою на церемонії нагородження.


  12. Нагородження лідерів кубка:

  Після нагородження переможців гонки оголошуються і, в разі наявності окремих призів, нагороджуються лідери кубка в кожній категорії.

  Команда-лідер кубка викликається на подіум на церемонії нагородження лідерів кубка і нагороджується почесною грамотою.

   

  Контакти організаторів:

  [вказати телефони та електронну пошту організаторів]

   


  до

  4 етап Відкритого Аматорського Кубка України 2016

  Львів
  Львів
  17 липня 2016 року

   

  logo

    logos_lku_2016_2_300
  1. Загальні положення

  Змагання Відкритого Аматорського Кубка України 2016 (далі «Кубок» або «ЛКУ») відносяться до велосипедних змагань категорії крос-кантрі.

  Цілі і завдання гонки - пропаганда здорового способу життя та велосипедного спорту серед широких верств населення, розвиток велоспорту в Україні, стимуляція кожного учасника до підвищення власних спортивних результатів і виявлення найсильніших спортсменів-любителів України.

  Змагання проводяться за Правилами проведення аматорського Кубка.

  2. Змагання проходять за підтримки:
  cannondale1-300


  13616131_1160251213996203_63652718_o


  veliki

   

  12996_800x600_ContentFileImages_425_kumpel_logo


  Загальне керівництво і організацію гонки здійснює громадська організація Спортивно-туристичний клуб «ТРЕК».

  Фінансування здійснюється за рахунок капіталовкладень організаторів, спонсорів та стартових внесків.

  Технічне забезпечення хронометражу і суддівства забезпечує Bikeportal.

  Розділ гонки на сайті bikeportal.org.ua
  Обговорення на форумі bikeportal.org.ua

  Дане положення є офіційним запрошенням для участі в гонці!

  3. Місце, терміни проведення та інформаційна підтримка

  Місце і час проведення

  Гонка проводиться у місті Львів, Брюховецьке лісницство.
  GPS координати точки старту: 49.867178, 23.985348.


  СХЕМА ТРАС
  СЫ, ВИСОТНИЙ ПРОФІЛЬ Незабаром!

  СХЕМИ ПРОЇЗДУ ДО МІСЦЯ СТАРТА


  Розпорядок гонки

   

  09:00-11:00 - реєстрація; 
  10:30-11:00 - відкриття гонки, передстартовий брифінг;
  Старти категорій:


  11:00 - "Майстри 50+"

  11:02 - "Почітківці"
  13:00 - "Чоловіки"
  13:02 - "Майстри 40+"
  13:04 - "Жінки"
  16:15 - Нагородження

   

  Інформаційна підтримка
  Під час гонки буде організована online-трансляція проміжних результатів змагань. Інформація буде доступна на сторінці Online-результатів.
  Для учасників змагань в зоні лінії старт-фініш буде встановлено інформаційне світлодіодне табло з інформацією по колам, що лишаються, в гонці для лідера. Для глядачів буде доступна система "шайтанама-протокол": монітор з кнопками управління, що відображає поточний стан протоколів, час проходження кіл та принтер для роздрукування протоколів.

  4. Допуск до участі у велогонці

  Для отримання номера учасник повинен:

  • пред'явити медичну довідку;

  • заповнити анкету учасника змагань, в якій несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, стан свого здоров'я і власну адекватність.

  Після фінішу номери залишаються учасникам.

  До участі у велогонці допускаються особи віком 18 років і старше. Особи, які не досягли 18-ти річного віку, допускаються до участі з дозволу батьків/опікунів або в разі присутності на гонці одного з батьків, або при наявності розписки від батьків/опікунів і ксерокопії паспортів батьків/опікунів.
  Скачати:  Завантажити цей файл (Розписка від батьків.doc)Розписка від батьків.doc
  До старту допускаються учасники на велосипедах з колесами 26, 28 або 29 дюймів, які мають справні гальма на обидва колеса, і пристосованих для участі в змаганнях по пересіченій місцевості. Електровелосипеди до участі не допускаються. Організатори залишають за собою право не допустити учасника на велосипеді, технічний стан якого, не відповідає загальноприйнятим нормам. Наявність шолома - обов'язково. Учасники, які не виконали ці умови, до участі не допускаються. Учасник, помічений на трасі без захисного шолома, ДИСКВАЛІФІКОВУЄТЬСЯ.
  Кожен велогонщик несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, за стан свого здоров'я та адекватність своїх дій впродовж всієї дистанції, що фіксується у розписці встановленого зразка, яка була ним підписана.
  Реєстрація учасників здійснюється на місці проведення гонки в день старту. Для отримання номера перед стартом учасник повинен заповнити анкету учасника змагань. Після фінішу номери залишаються учасникам.

  Вік учасників змагань визначається станом на 31 грудня 2016 року, а не по фактичному віку в день проведення змагань.  Спортсмени до участі в залікових категоріях кубка НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ. Спортсмени можуть брати участь в гонці, але в окремій категорії. Учасник вважається спортсменом, якщо:
  - він перебуває в професійній команді
  - велоспорт є основним джерелом його доходів
  - він є учнем спортивної школи або інтернату.

  5. Попередня реєстрація

  Попередня реєстрація на гонку та іменний номер виробляється на сайті bikeportal.org.ua. Закінчення попередньої реєстрації: 13 липня в 23:59.

  попередня реєстрація

  Список зареєстрованих

  6. Стартовий внесок

  - при попередній реєстрації на сайті до 3 липня - 100 грн;

  - при попередній реєстрації на сайті до 8 липня - 130 грн;

  - при попередній реєстрації на сайті до 13 липня - 150 грн;

  - без попередньої реєстрації на сайті - 170 грн.
   
   

  7. Категорії учасників

  1. Чоловіки
  В залік ЛКУ. Тривалість заїздів 1:30-1:45

  2. Жінки
  В залік ЛКУ. Тривалість 1:15-1:30

  3. Майстри 40+
  В залік ЛКУ. Чоловіки віком від 40 до 49 років. Тривалість 1:15-1:30

  4. Майстри 50+
  В залік ЛКУ. Чоловіки віком від 50 років і старше. Тривалість 1:15-1:30

  5. Початківці
  В залік ЛКУ. Чоловіки віком 18 років і старше. Тривалість гонки 0:45-1:00

  6. Спортсмени 
  Не беруть участі в заліку ЛКУ. Тривалість 1:30-1:45

  7. Дівчата

  Не беруть участі в заліку ЛКУ. Тривалість 0:45-1:00.

  Допуск  учасників в категорії Кубка здійснюється згідно з Правилами ЛКУ в редакції 2016 року. Гонщики, яким рекомендовано участь в категорії «Чоловіки» (список), можуть брати участь в гонці в категорії «Початківці», але поза заліком гонки і рейтингу ЛКУ.

   

  8. Командний залік.
   

  Окрім індивідуального заліку, на етапі кубка буде командний залік cеред команд, зареєстрованих на сайті bikeportal: bikeportal.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1722

  В залік команди йдуть результати членів команди, які виступають в категоріях Чоловіки, Жінки та Майстри. Визначення команди-переможниці в командному заліку на етапі Кубка проводиться за такими правилами:

  -  від кожної команди береться 4 кращих фініша членів команди - в категоріях "Чоловіки", "Початківці", "Жінки" та "Майстри";
  - підсумовуються фінішні позиції кращих 4-х членів команди;
  - командою-переможницею на етапі вважається команда з найменшою сумою 4-х фінішних позицій;
  - в разі, якщо команда не була представлена в будь-якій категорії, то в розрахунок береться остання фінішна позиція +1 в даній категорії;
  -  для категорії "Початківці" максимально можливе значення фінішної позиції, що йде в суму командного рейтингу, не перевищуватиме значення останньої фінішної позиції +1 в категорії "Чоловіки".


  9. Порядок проходження дистанції

  Після старту гонщики проходять певну кількість кіл дистанції, яка визначається організаторами для кожної категорії, в кінці кожного кола перетинаючи лінію старт-фініш. Для залікових категорій ЛКУ кількість кіл буде визначено після проходження першого кола лідером гонки. Кількість кіл для спортсменів таке ж саме, як і для Чоловіків в заліку ЛКУ.
  Старт кола закривається після проходження фінішу лідером відповідної категорії. Після того, як фінішував лідер, кругові гонщики не можуть піти на наступне коло, їм фіксується фініш.
  Місце гонщика в підсумковому протоколі визначається за кількістю пройдених повних кіл і часу, витраченому на їх проходження. Схід з дистанції гонки зараховується тоді, коли учасник завершив гонку до фінішу лідера.

  Порядок старту категорій ЛКУ

  Старт всіх категорій - загальний, з гандикапом мінімум 1 хвилина між категоріями.
  Для категорії «Майстри 50+» вводиться додатковий гандикап на старті за віком учасників: спочатку стартують учасники віком 60 років і старше, потім через 1 хвилину учасники віком 50-59 років.

  Порядок старту:
  1) Чоловіки+Спортсмени
  2) Жінки+Спортсменки
  3) Майстри віком 40-49 років (категорія Майстри 40+)
  4) Майстри віком 60 років і старше (категорія Майстри 50+)
  5) Майстри віком 50-59 років (категорія Майстри 50+)

  З другого етапу Кубка стартове шикування гонщиків здійснюється за місцем в рейтингу на поточний момент. Спортсмени шикуються в кінці групи.  Оголошення про старт кожної категорії здійснюється за 1 хвилину, 30 секунд і 15 секунд. Суддя на старті дає старт між 15 і 0 секундою за допомогою свистка, гудка або стартового пістолета. У разі фальстарту, проводиться рестарт і перешикування гонщиків.  Гонщик, який допустив фальстарт, отримує попередження і стає в кінець колони гонщиків.

  Після старту заїздів правилами змагань дозволено пересування по трасі тільки офіційно зареєстрованих в даному заїзді гонщиків і організаторів змагань. Рух по трасі здійснюється строго в заданому організаторами напрямку.

   
  • Технічна зона (техзона), технічний пункт (техпункт) і технічна допомога.
  Техзона організовується в районі стартового табору. Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. У техзоні учасники можуть отримувати технічну допомогу від кого завгодно. При поломці велосипеда на дистанції гонщик має право самостійно або за допомогою членів його команди здійснити ремонт велосипеда і/або заміну частин велосипеда. При цьому гонщик і його помічники не повинні заважати іншим гонщикам. Невиконання цієї умови може спричинити попередження і/або штраф. Якщо ремонт неможливий, круг необхідно закінчити пішки по трасі з велосипедом. Крім цього на дистанції в місцях харчування можуть організовуватися техпункти з мінімальним набором запчастин і інструменту. Запчастини, інструмент та допомога на техпунктах можуть надаватися як організаторами, так і членами команд гонщиків.

   
  • Номери гонщиків
  Гонщики, знаходячись на трасі, зобов'язані мати номер для велосипеда (на кермі), так щоб він був видний суддям на контрольних пунктах. При заміні велосипеда, гонщик зобов'язаний перенести номер на новий велосипед перш, ніж продовжити гонку. Організатори мають право вимагати пред'явити номер в будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер брудний і т.п.), гонщик, проїжджаючи повз контрольний пункт, повинен голосно повідомити свій номер суддям.

   


  • "Зрізання"
  "Зрізання" маршруту шляхом виходу за межі траси - суворо заборонено і штрафується додаванням до результату штрафного часу (10 хвилин і більше) або дискваліфікацією, в залежності від тяжкості проступку. Вихід за межі траси дозволений у виняткових випадках: якщо виникає перешкода, яку неможливо об'їхати в межах траси (завал, руйнування покриття траси і тп), при цьому об'їзд не повинен скорочувати дистанцію і не давати ніяких переваг перед іншими гонщиками. Після маневру гонщик негайно повинен повернутися на трасу.

   
  • Лідирування (слідування «на колесі»)
  Лідирування дозволено, але тільки в тому випадку, якщо гонщик слідує за іншим зареєстрованим гонщиком. Лідирування за транспортом або незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонено.

   
  • Перевага руху
  Гонщики, що пересуваються верхи на велосипеді, мають перевагу над гонщиками, які спішились. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, повинні пересуватися по найменш проїжджій частині траси в той момент, коли їх обганяють. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, можуть обганяти велосипедистів, що їдуть, якщо вони не створюють перешкоди руху.

   
  • «Кругові»
  Гонщики, яких обганяють на коло, повинні поступатися дорогою лідерам. Гонщики, які обганяють, повинні голосно оповіщати про намір обгону, крикнувши «обходжу справа» або «обходжу зліва». Безпечне проведення обгону є обов'язком того, хто обганяє.

   
  • Позиційна боротьба
  Коли два гонщика борються за місце на трасі, лідируючий не зобов'язаний поступатися позицією тому, хто обганяє (за винятком «кругових»). Проте, заборонені різка зміна траєкторії руху при обгоні і будь-які торкання (тілом або частинами велосипеда) з метою перешкодити руху. Той, хто обганяє, в свою чергу, повинен забезпечити безпеку свого маневру.
   
  • Спортивна поведінка
  Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи та інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для попередження, а при повторних порушеннях, і дискваліфікації. Міра покарання у кожному конкретному випадку визначається головним суддею гонки.

   
  • Вода і харчування
  Вода і харчування можуть надаватися гонщикам ким завгодно і в будь-якому місці траси. Проте, гонщики не повинні створювати перешкод іншим учасникам, приймаючи воду і харчування. Розкидання упаковок, обгорток і тари на трасі заборонено.

  10. Обставини непереборної сили (форс-мажор)

  У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних і т.д.), таких, що проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути перервана. У цьому випадку, фінальний протокол оформляється за результатами на момент прийняття рішення про скасування.

  11. Нагородження

  Учасники, які посіли з 1 за 3 місце в кожній категорії, нагороджуються медалями та цінними призами від спонсорів. Учасники, які посіли з 1 за 10 місце в кожній категорії, нагороджуються пам'ятними дипломами.

  Команда-переможниця етапу і команди, що зайняли 2-е і 3-е місце, нагороджуються почесною грамотою на церемонії нагородження.


  12. Нагородження лідерів кубка:

  Після нагородження переможців гонки оголошуються і, в разі наявності окремих призів, нагороджуються лідери кубка в кожній категорії.

  Команда-лідер кубка викликається на подіум на церемонії нагородження лідерів кубка і нагороджується почесною грамотою.

   

  Контакти організаторів:

  Андрій Шапошніков - 063 217 58 37, ndrosen@gmail.com

  Сергій Пясецький - 067 646 15 66, serik2007.92@gmail.com

  Назар Проців - 067 334 29 22

   


  до
   

  Комментарии 

   
  #1 DiWolf 03.07.2016 22:39
  Запуск мастеров перед любителями? Вы уверены?
   
   
  +1 #2 rosen 04.07.2016 14:53
  Цитирую DiWolf:
  Запуск мастеров перед любителями? Вы уверены?


  Раз написали - значит уверены)))
  Ветеранов будет от силы 3-5 человек, и когда их к концу круга догонят лидеры аматоров, группа уже более мение растянется и вряд ли кто-то кому-то помешает. С другой стороны, мастера в ЛКУ довольно бодрые и если запускать из после аматоров, то уже до половины круга они точно упруться в хвосты...
   
   
  #3 vitalij 05.07.2016 13:12
  Цікавить питання проживання? Адреса, ціна, телефон. Бажано неподалік від міста старту. Дякую!
   
   
  #4 Serik 08.07.2016 17:18
  Доброго дня!
  Проживати можна неподалік від центра, в центрі, біля вулиць Варшавська і Винниця. Житло рекомендую шукати в інтернеті на тематичних сайтах.
   
   
  #5 Serik 12.07.2016 13:22
  Не забуваємо про медичні довідки! Вони є обов'язковими! Без неї учасник до участі не допускається!
   
   
  #6 TheDen 12.07.2016 16:53
  Цитирую Serik:
  Не забуваємо про медичні довідки! Вони є обов'язковими! Без неї учасник до участі не допускається!

  А можно узнать зачем нужны справки?
  А то три дня в рабочее время ходить в поликлинику, выстаивать очереди, сдавать анализы, выслушивать, что такие справки мы не даём, а вам в особенности и что езжайте ка вы из Харькова в Кривой Рог и там делайте эти справки, оплачивать всё эти анализы...
  Собственно чем гонка будет отличаться от предыдущих, в которых можно было участвовать без справки?
   
   
  #7 Rails 12.07.2016 17:10
  А що повинно бути в довідці? Може підійде медична довідка щодо придатності до керування транспортним засобом?
   
   
  +1 #8 irinablue 12.07.2016 17:38
  Цитирую TheDen:
  Собственно чем гонка будет отличаться от предыдущих, в которых можно было участвовать без справки?


  на ЛКУ в Сумах и Драгобрате нужна была справка

  обычно выдают в физдиспансере, но по идею не столь важно место, должно быть написано, что вы не имеете противопоказаний для занятия велоспортом / для участия в велосипедных соревнованиях
   
   
  #9 Shilik 12.07.2016 19:21
  Распечатайте на цветном принтере
   
   
  #10 TheDen 12.07.2016 19:29
  Цитирую irinablue:
  на ЛКУ в Сумах и Драгобрате нужна была справка

  На Драгобрате и в Виннице был и справки у меня не было. Суммы в этом году пропустил, но в прошлом и позапрошлом участвовал без справки.
  В ближайшей больнице мне после вписки и кучи вопросов и бланков написали план на три дня. Как раз впритык могу успеть. Заниматься этим в рабочее время не сильно удобно.
  Если бы не были куплены билеты и не оплачен взнос, то я бы ещё три раза подумал нужен ли мне такой геморой.
   
   
  #11 TheDen 12.07.2016 19:30
  Цитирую Shilik:
  Распечатайте на цветном принтере

  Пришлите скан
   
   
  +1 #12 amers 12.07.2016 21:48
  справки нужны что бы прикрыть организаторам тылы

  между

  участнег погиб на гонке и у оргов есть хоть какая-то справка (подлинность которой они проверить не могут)

  и

  участнег погиб и у оргов нет бумажек

  в плане последствий для организаторов же ОРГОМНЕЙШАЯ РАЗНИЦА
   
   
  #13 VSH 12.07.2016 22:21
  Цитирую TheDen:
  А то три дня в рабочее время ходить в поликлинику,


  Зайди к терапевту по месту жительства, скажи что здоров и нужна такая то справочка.
  Без проблем пишут: "руки ноги есть, дошел сюда без проблем, будь здоров!".
   
   
  #14 TheDen 12.07.2016 22:48
  Цитирую VSH:
  Зайди к терапевту по месту жительства, скажи что здоров и нужна такая то справочка.
  Без проблем пишут: "руки ноги есть, дошел сюда без проблем, будь здоров!".

  У меня прописка в Кривом Роге, а живу в Харькове. И в любой больнице крутят носом, когда я к ним прихожу. По месту работы сказали, что у них недавно был какой-то случай с участниками марафона и так просто они справки не дают. Анализов расписали на три дня, включая их расшифровку и получение результатов.
  Цитирую amers:
  справки нужны что бы прикрыть организаторам тылы

  При регистрации я пишу расписку об том, что сам несу ответственность за своё здоровье или что-то в этом духе - этого вполне достаточно для большинства организаторов.
   
   
  +2 #15 рыжий 13.07.2016 00:26
  Цитирую TheDen:
  При регистрации я пишу расписку об том, что сам несу ответственность за своё здоровье или что-то в этом духе - этого вполне достаточно для большинства организаторов.

  чего и сколько достаточно решают конкретные организаторы. если говорят, что нужна и расписка и справка, значит нужна и расписка и справка. в противном случае, вам будут рады в качестве зрителя.
   
   
  #16 amers 13.07.2016 06:28
  для органов, которые потом начинают расследования всякие - твоя расписка вааще ниачём

  еще раз - организаторы не могут подлинность справки проверить
   
   
  #17 zachepa.bogdan 13.07.2016 10:18
  А схема трассы и рельеф будет в день старта виложен?!)))
   
   
  +2 #18 Lanz 13.07.2016 11:36
  Цитирую zachepa.bogdan:
  А схема трассы и рельеф будет в день старта виложен?!)))

  GPS треки вже тиждень як викладені.
   

  Вхід / реєстрація

  Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:  Календар

  липень 2024
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31 1 2 3 4

  Найближчі гонки

  25.07.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
  Запорізька обл.
  17.08.24, Cross Triathlon 2024 (Sprint)
  Жовті Води
  24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
  Сколе
  07.09.24, XCM Карпова осінь
  Рівне

  наверх
  time: 1.7067589759827