bikeportal.org.ua

"Нескучний ВелоFEST" 2016

Положение

 

ПЕРЕНОС СРОКОВ ПРОВЕДЕНИЯ ФЕСТИВАЛЯ                 НА 30-31 ИЮЛЯ

_copy _copy

Положення

велосипедних змагань "Нескучний ВелоFEST" місто Тростянець.

 

1. Загальні положення

Змагання "Нескучний ВелоFEST" відносяться до велосипедних змагань в категорії крос-кантрі  і  мають на меті:

  • популяризацію велосипедного руху та здорового способу життя;
  • приємне та цікаве проведення часу;
  • вивчення попиту та зацікавленості до даного виду спорту;
  • популяризація м. Тростянець, як спортивного та туристичного міста.

2. Органiзатори змагань:

Тростянецька міська рада, Федерація велосипедного спорту Сумської області, клуб «МТБ Терра», Громадська органiзацiя "Спорт Тростянеччини".

Інформаційні партнери: ГО «Голос Громади», газета «Круглий двір», сайт  підтримки велосипедних змагань www.bikeportal.org.ua, канал SN та UA:Суми. 

 

Джерела фінансування: кошти органiзаторiв, кошти учасників, кошти спонсорів, кошти благодійників.

 

Головний суддя змагань СНК Гонтовенко Є.В.

 

Обговорення та додаткова інформація на bikeportal.org.ua та www.facebook.com/neskuchniyvelofest.

Дане положення є офіційним запрошенням для участі у змаганнях .

3.Час та місце проведення:

30-31 липня 2016 року, м. Тростянець, Сумська область, Дендропарк “Нескучне”.

Точка старту:

Вічева площа біля Круглого двору.

 

Розклад змагань: 

30 липня 2016 р.

8:00-11:00 - реєстрація учасників змагань;

10:00 – урочисте відкриття фестивалю(Круглий Двір);

10:45 - предстартовый брифінг (Дендропарк Нескучне);
11:00 - парні перегони «Пара своїх» з роздільним стартом;
13:00 - індивідуальна гонка с роздільним стартом;

17:00 – нагородження;

18:00 - 22:00 - розважальна програма.

31 липня 2016 р.

08:00-10:30 - реєстрація учасників змагань (Дендропарк Нескучне); 
10:30 -  предстартовый брифінг;
11:00 - старт 3-х та 6-ти годинних марафонів
17:45 – нагородження

18:00- закриття фестивалю

Інформаційна підтримка

Під час змагань буде проходити оnline- трансляція проміжних результатів змагань.

Розміщення учасників: наметове містечко на території дендропарку «Нескучне» (намети, спальне приладдя та інше похідне спорядження учасники забезпечують самостійно).  Місця  для встановлення наметів визначають організатори. За порядок, пожежну  безпеку, нічне чергування відповідають учасники.

 

Харчування: учасники організовують самостійно. На арені змагань будуть працювати заклади громадського харчування.

 

4. Допуск до участі у велогонці 

Для отримання номера учасник повинен:

• пред'явити медичну довідку, що не забороняє приймати участь у змаганнях;

• заповнити анкету учасника змагань та написати розписку(Додаток 1), в якій несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, стан свого здоров'я і власну адекватність;

• заповнити бланк дозволу батьків (опікунів) на участь у змаганнях учасників (Додаток 2) у разі участі дітей до 18 років.

- сплатити стартовий внесок

До участі в у велогонці допускаються особи віком 18 років і старші, а також діти до 18-ти років у супроводі батьків. До старту допускаються учасники на велосипедах з колесами 26, 28 або 29 дюймів, які мають справні гальма на обидва колеса і пристосовані для участі в змаганнях по пересіченій місцевості. Організатори залишають за собою право не допустити учасника на велосипеді, технічний стан якого не відповідає загальноприйнятим нормам. Наявність шолома - обов'язкова. Учасники, які не виконали ці умови, до участі не допускаються. Учасника, поміченого на трасі без захисного шолома, дискваліфікують.

Кожен велогонщик несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, за стан свого здоров'я та адекватність своїх дій впродовж всієї дистанції, що відображається у підписаній ним розписці встановленого зразка. Реєстрація учасників проводиться безпосередньо на місці проведення гонки в день старту. Для отримання номеру перед стартом учаснику потрібно заповнити анкету учасника змагання. Після фінішу номери залишаються в учасників. Вік учасників змагань визначається станом на 31 грудня 2016 року, а не по фактичному віку на день проведення змагань.

Організатори не несуть відповідальності перед учасниками за шкоду здоров’ю чи майну, які можуть наступити перед, під час і після велоперегонів. Учасники несуть цивільну і правову відповідальність за всі шкоди, заподіяні третім особам. Учасник не може у будь-якому випадку висувати ніяких юридичних претензій до організаторів. Учасник своїм підписом стверджує, що ознайомлений з правилами велоперегонів.

 

5. Попередня реєстрація

Попередня реєстрація буде проводиться на сайті bikeportal.org.ua. Закінчення попередньої реєстрації: 20.07.2016 о 00-00 год.  Також можна буде зареєструватись безпосередньо на місці, перед змаганнями, але кількість додаткових номерів обмежена, тому реєстрація без попередньої заявки не гарантується.

 

6. Розмір стартового внеску:

  • Стартовий внесок сплачується при беспосередній реєстрації 
  • При попередній  реєстрації  на сайті bikeportal.org.ua ( до 20 липня ): 100 грн за один старт, 150 грн за два або три старти:
  • без попередньої реєстрації в день змагань: 150 грн за один старт, та 200 за два або три.
  • Діти до 16 років – участь є безкоштовною.

Розмiр стартового внеску можна зараховати самостійно  на ГО "Спорт Тростянеччини"

Код 39804908

Р/р 26001055017058

МФО 337546

ПАТ СФ КБ ПриватБанк

 

23 липня. Гонки з роздільним стартом

Парна гонка з роздільним стартом «Пара Своїх»

Категорії учасників:

1. «7-9» - один учасник - дитина у віці від 7 до 9 років, другий учасник - його батько, мати, дідусь чи бабуся.

2. «10-13» - один учасник - дитина у віці від 10 до 13 років, другий участник - його батько, мати, дідусь чи бабуся.

3. «14-16» - один учасник - дитина у віці від 14 до 16 років, другий участник - його батько, мати, дідусь чи бабуся.

Індивідуальна гонка з роздільним стартом.

Категорії учасників.

1 Чоловіки 18+;

2. Жінки 18+;

3. Ветерани 40-49 років;

4. Ветерани 50 +.

 

Порядок проходження дистанції

Після закінчення реєстрації учасників за допомогою жеребкування складається стартовий протокол, в якому кожному учаснику присвоюється його стартова хвилина. Учасники шикуються на старті відповідно до своєї черги в стартовому списку і стартують через 1 хвилину, один за одним. Переможець визначається за найменшим часом, витраченим на проходження дистанції. У парній категорії результат зараховується за учасником, який фінішував другим, при цьому розрив між учасниками не повинен перевищувати 30 секунд, інакше пара підлягає дискваліфікації.

 

24 липня Марафон

Категорії учасників:

Марафон 3 години.

1.Соло чоловіки.

2. Соло Ветеранів (чоловіки від 40 років).

3. Соло Жінки.

 

Марафон 6 годин.

Категорії соло:

1.Соло чоловіки.

2. Соло Ветеранів (чоловіки від 40 років).

3. Соло Жінки.

Парні  естафетні категорії:

1.Пара ЧЧ (команда з двох чоловіків).

2. Пара Мікс - команда  чоловік і жінка.

Порядок проходження дистанції

Після старту гонщики проходять по колам дистанції протягом 3-х і 6 ти годин, в кінці кожного кола перетинаючи лінію старт-фініш. Гонщики категорії "Пара" на лінії старт-фініш можуть здавати естафету своєму напарнику. У разі поломки велосипеда у гонщика категорії "Пара" замість нього вийти на коло може напарник, сповістивши про це суддів. Гонщик з поламаним велосипедом може повернутися на місце старту по найкоротшому шляху, але при цьому  не перешкоджаючи проходженню дистанції іншим учасникам !

Фініш закривається через 3 і 6 годин після старту першої категорії.

Що це означає: це означає що на марафон відводиться рівно 3 і 6 годин часу від старту першої категорії. У залік йдуть кількість повних кіл, які гонщик категорії "Соло", або гонщики категорії "Пара" пройдуть за час, відведений на марафон. Якщо гонщик закінчує коло за межами 3-х або 6-ти годинного ліміту відповідно до своєї категорії, то в залік це коло не йде! Таким чином, перед виїздом на останнє коло, гонщики повинні аналізувати, скільки часу залишилось з 3-х і 6-ти годинного ліміту і свого часу проходження кола, щоб прийняти вірне рішення - виїжджати на останнє коло чи ні.

Мінімальна дистанція, яку повинні проїхати учасники для того, щоб потрапити в залік, буде оголошена безпосередньо на старті.

Порядок зміни учасників в категоріях "ПАРА" - довільний.

Місце гонщика або команди в підсумковому протоколі визначається за кількістю пройдених повних кіл і часу, витраченому на їх проходження.

Правилами змагань дозволено пересування по трасі тільки офіційно зареєстрованих гонщиків і організаторів змагань. Рух здійснюється виключно в визначеному організаторами напрямку.

 

Порядок старту:

11:00 - Пара ЧЧ
11:02 - Пара Мікс.
11:04 - Соло Чоловіки.
11:06 – Соло Жінки.
11:08 - Соло Ветеранів.


• Технічна зона (техзона), технічний пункт (техпункт) і технічна допомога.

Учасники гонки можуть організовувати свої техзони в районі стартового табору, не перешкоджаючи іншим учасникам гонки. На дистанції допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. При поломці велосипеда на дистанції, гонщик має право самостійно, або із сторонньою допомогою, здійснити ремонт велосипеда і / або заміну велосипеда. При цьому гонщик і його помічники не повинні допускати перешкод іншим гонщикам. Невиконання цієї умови може спричинити попередження і / або штраф.

Якщо ремонт неможливий, учасник, який збирається продовжити гонку, повинен закінчити коло пішки по трасі з велосипедом. Для учасників парних категорій, в разі поломки велосипеда, замість нього вийти на круг може напарник, сповістивши про це суддів. Гонщик парної категорії зі зламаним велосипедом може повернутися на місце старту по найкоротшому шляху, але ні в якому разі не перешкоджаючи проходженню дистанції іншим учасникам !!!

Крім цього на дистанції в місцях харчування можуть організовуватися техпункти з мінімальним набором запчастин та інструментів. Запчастини, інструмент та допомога на техпунктах можуть надаватися, як організаторами, так і членами команд гонщиків.

 

Номери гонщиків

Гонщики, які знаходяться на трасі, зобов'язані мати номер для велосипеда (на кермі), так, щоб він був помітним суддям на контрольних пунктах. При заміні велосипеда, гонщик зобов'язаний перенести номер на новий велосипед перш, ніж продовжити гонку. Організатори мають право вимагати пред'явити номер в будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер брудний і т.п.), гонщик, проїжджаючи повз контрольний пункт, повинен голосно повідомити свій номер суддям.

 

"Зрізання"

"Зрізання" маршруту, шляхом виходу за межі траси суворо заборонено і штрафується додаванням до результату штрафного часу (10 хвилин і більше) або дискваліфікацією, в залежності від тяжкості проступку. Вихід за межі траси дозволений у виняткових випадках - якщо виникає перешкода, яку неможливо об'їхати в межах траси (завал, руйнування покриття траси і т.п.), при цьому об'їзд не повинен скорочувати дистанцію і не надавати ніяких переваг перед іншими гонщиками. Після маневру гонщик негайно повинен повернутися на трасу.

 

Лідирування (слідування «на колесі»)

Лідирування дозволено, але тільки в тому випадку, якщо гонщик слідує за іншим зареєстрованим гонщиком. Лідирування за транспортом або незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонено.

 

Перевага руху

Гонщики, що пересуваються верхи на велосипеді, мають перевагу над гонщиками, які несуть або штовхають велосипед. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, не повинні заважати учасникам змагань, які їх обганяють. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, можуть обганяти  велосипедистів які їдуть, якщо вони не створюють перешкоди руху.

 

«Кругові»

Гонщики, яких переганяють на колі, повинні поступатися дорогою лідерам. Переганяючий повинен голосно сповіщати про намір обгону, крикнувши «обходжу справа» або «обходжу зліва». Безпечне проведення обгону є обов'язком людини, яка обганяє.

 

Позиційна боротьба

Коли два гонщика змагаються за місце на трасі, лідируючий не зобов'язаний поступатися позицією супернику (за винятком «кругових»). Проте, заборонені різка зміна траєкторії руху при обгоні і будь-які торкання (тілом або частинами велосипеда), з метою перешкодити руху. Переганяючий, в свою чергу, повинен забезпечити безпеку свого маневру.

 

Спортивна поведінка

Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи та інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для попередження, а при повторних порушеннях, і дискваліфікації. Міра покарання у кожному конкретному випадку визначається головним суддею змагань.

 

Вода і харчування

Вода і харчування можуть надаватися гонщикам ким завгодно і в будь-якому місці траси. Проте, гонщики не повинні створювати перешкод іншим учасникам, приймаючи воду і харчування, а також допускати розкидання упаковок, обгорток і тари на трасі.

 

Обставини непереборної сили (форс-мажор)

У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних і т.д.), за яких проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути перервана. У цьому випадку, фінальний протокол оформляється за результатами на момент прийняття рішення про скасування.

 

Нагородження

Учасники, які посіли з 1 по 3 місце в кожній категорії, нагороджуються грамотами та медалями. Учасники, які посіли з 4-5 місця в кожній категорії, нагороджуються пам'ятними дипломами.

 

Контакти організаторів:

Юрій Швидкий тел: 0992480181

e-mail traverse@online.ua

 

 

Комментарии 

 
#1 TheSpy 06.07.2016 18:01
Интересно. давайте положение

Уже посмотрел, поезда туда из Харькова ездят вполне удобно
 
 
#2 SJ 06.07.2016 19:55
Маты???
 
 
#3 рыжий 06.07.2016 22:46
Цитирую SJ:
Маты???

тюашо?
 
 
#4 Shved 07.07.2016 11:37
Маты наказываются дисквалификацией
 
 
#5 scorp1on 11.07.2016 22:57
интересует вопрос по проживанию
 
 
#6 Shved 11.07.2016 23:15
Палаточный лагерь будет оборудован душевыми и туалетами. Если нужны контакты гостиниц, сделаем. Ннада?
 
 
#7 scorp1on 17.07.2016 08:47
Цитирую Shved:
Палаточный лагерь будет оборудован душевыми и туалетами. Если нужны контакты гостиниц, сделаем. Ннада?

думаю палатками обойдемся
 
 
#8 Shved 18.07.2016 00:16
GPS-Трек марафонского круга. http://www.gpsies.com/map.do?fileId=ufvsjnerbnanhafx
 
 
#9 Shved 18.07.2016 00:21
Для семейного фомата http://www.gpsies.com/map.do?fileId=wkajpaewuagwnqqa
 
 
#10 Shved 18.07.2016 13:05
Анонс мероприятия на другом ресурсе https://funtime.kiev.ua/events/festivals/neskuchniy-velofest
 
 
#11 Shved 20.07.2016 21:24
Воздущыіе шары, рок-команды,мотофристайл, файоершоу и незамысловатые гоночные трассы должны поднять количество участников до заоблачных высот. Да, еще 3/4 стартовых взносов идет в призовой фонд. Поживем-увидим.

https://www.facebook.com/neskuchniyvelofest/photos/gm.1634569163501588/1096411810394957/?type=3&theater

 
 
#12 STASык 29.07.2016 17:56
на воскрессный блок приедем с Синюковым...жаль поздно вылезли с трассы "мостиков"...
 

Інформація

"Нескучний ВелоFEST" 2016
30.07.2016
г.Тростянец, Сумская обл.
Положение
Регистрация
Список зарегистрированных (34)
Online-трансляцiя
Результаты разделки день1 (55)
Результаты марафона день2 (17)
bikeportal.media:
Фото та відео (2)
bikeportal.votes:
Голосування учасників (8 / 9.6)
bikeportal.reviews:
Відгуки учасників (5)
bikeportal.reports:
Звіти учасників (3)

коротке посилання на положення гонки:
bikeportal.org.ua/4596
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Найближчі гонки

19.06.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 0.39123296737671