Дуатлон в Сабарові 2023
Вінниця
13.08.2023
Протоколы полностью
Скрыть дополнительные столбцы в протоколе!
Трасса: 1. Чоловіки (30вело/10біг), 2. Чоловіки 35+ (30вело/10біг), 3. Мікст: ПараЧЖ (30 км вело та 10 км біг), 3. Мікст: параЧЧ (30вело/10біг)
Трасса: 6. Початківці(20вело/5біг), 7. Жінки(20вело/5біг), 7. Мікст: Пара ЖЖ (20 км вело та 5 км біг)
Трасса: 8. Юнаки(ДЮСШ) вело 4 кола по 2.8 км
+
Вінниця
13.08.2023
Протоколы полностью
Скрыть дополнительные столбцы в протоколе!
Трасса: 1. Чоловіки (30вело/10біг), 2. Чоловіки 35+ (30вело/10біг), 3. Мікст: ПараЧЖ (30 км вело та 10 км біг), 3. Мікст: параЧЧ (30вело/10біг)
Место | Место в категории | Имя | Ник | Команда | Категория | Кругов | Среднее | Лучшее |
1 | 1 | Омелянчук Дмитро | Омелянчук Дмитро | VinRC | 3. Мікст: ПараЧЖ (30 км вело та 10 км біг) | 10 | 04:14,3 | 00:19,2 |
2 | 2 | Пєвнєв Ігор | Pegasus squad | 3. Мікст: параЧЧ (30вело/10біг) | 10 | 04:43,1 | 00:23,5 | |
3 | 1 | Ванжула Сергій | svanzhula | VinTEAM | 3. Мікст: параЧЧ (30вело/10біг) | 10 | 07:55,7 | 02:37,7 |
4 | 2 | Шатов Олександр | 3. Мікст: параЧЧ (30вело/10біг) | 9 | 09:11,1 | 03:00,1 | ||
5 | 1 | Калуцький Богдан | btr | VinTEAM | 3. Мікст: параЧЧ (30вело/10біг) | 10 | 09:17,2 | 01:20,7 |
6 | 1 | Ванжула Петро | V.p.V. | VinTEAM | 3. Мікст: ПараЧЖ (30 км вело та 10 км біг) | 11 | 09:18,1 | 04:04,4 |
7 | 1 | Соколовський Сергій | Messer18 | VinRC | 1. Чоловіки (30вело/10біг) | 10 | 13:00,8 | 03:24,3 |
8 | 1 | Йолтуховський Олег | viking1987 | Vin RC | 2. Чоловіки 35+ (30вело/10біг) | 10 | 13:06,2 | 03:11,3 |
9 | 2 | Матищук Сергій | Лапьєр | JC | 2. Чоловіки 35+ (30вело/10біг) | 10 | 14:12,5 | 03:24,2 |
10 | 2 | Сологуб Богдан | Богдан757 | 1. Чоловіки (30вело/10біг) | 10 | 14:32,6 | 02:41,1 | |
11 | 3 | Тягло Павло | Stalker | 2. Чоловіки 35+ (30вело/10біг) | 10 | 14:32,9 | 03:17,3 | |
12 | 4 | Шиліжинський Володимир | Shilik | ONRIDE | 2. Чоловіки 35+ (30вело/10біг) | 10 | 16:15,2 | 03:23,4 |
13 | 3 | Проценко Артем | 1. Чоловіки (30вело/10біг) | 10 | 16:18,0 | 03:24,2 | ||
14 | 4 | Stetsiuk Andrii | ЗРІЗЙ | 1. Чоловіки (30вело/10біг) | 10 | 16:49,4 | 15:08,7 | |
15 | 5 | Лятамбур Сергій | 1. Чоловіки (30вело/10біг) | 10 | 17:15,7 | 03:30,1 | ||
16 | 6 | Грузевич Костянтин | kostyaka01 | 1. Чоловіки (30вело/10біг) | 10 | 18:39,3 | 03:49,8 | |
17 | 7 | Раззано Денис | 1. Чоловіки (30вело/10біг) | 10 | 19:59,2 | 03:42,1 | ||
18 | 8 | Христич Дмитро | 1. Чоловіки (30вело/10біг) | 10 | 21:50,2 | 03:42,7 |
Трасса: 6. Початківці(20вело/5біг), 7. Жінки(20вело/5біг), 7. Мікст: Пара ЖЖ (20 км вело та 5 км біг)
Место | Место в категории | Имя | Ник | Команда | Категория | Кругов | Среднее | Лучшее |
1 | 1 | Волошина Анастасія | AnaVV | BIKE L.A.B. | 7. Мікст: Пара ЖЖ (20 км вело та 5 км біг) | 6 | 08:28,7 | 02:15,9 |
2 | 10 | Нікітін Діма | Діма | - | 6. Початківці(20вело/5біг) | 2 | 12:27,7 | 03:55,4 |
3 | 1 | Ладанюк Наталія | SuzanH | KNESS_team | 7. Мікст: Пара ЖЖ (20 км вело та 5 км біг) | 6 | 12:48,8 | 06:12,2 |
4 | 1 | Скубак Андрій | Лісостеп | Lisostep | 6. Початківці(20вело/5біг) | 6 | 14:45,0 | 14:01,1 |
5 | 2 | Protskov Vladyslav | Lisostep CC | 6. Початківці(20вело/5біг) | 6 | 16:09,6 | 14:13,9 | |
6 | 3 | Сідак Степан | Sss | Немає | 6. Початківці(20вело/5біг) | 6 | 16:14,4 | 14:56,3 |
7 | 1 | Новоженіна Марина | m1shka | 7. Жінки(20вело/5біг) | 6 | 16:51,9 | 15:47,5 | |
8 | 4 | Филатович Владимир | fvo | 6. Початківці(20вело/5біг) | 6 | 19:48,1 | 17:08,1 | |
9 | 5 | Спасяк Дмитро | 6. Початківці(20вело/5біг) | 6 | 20:15,2 | 11:38,7 | ||
10 | 6 | Житіньов Станіслав | STASык | Велосалон-Олимпия | 6. Початківці(20вело/5біг) | 6 | 20:31,7 | 19:03,4 |
11 | 2 | Мазуренко Ольга | 7. Мікст: Пара ЖЖ (20 км вело та 5 км біг) | 6 | 20:34,4 | 17:55,2 | ||
12 | 7 | Базалєєв Станіслав | Mr Gru | VinRC | 6. Початківці(20вело/5біг) | 6 | 25:33,1 | 20:56,1 |
13 | 11 | Добровольський Богдан | 6. Початківці(20вело/5біг) | 2 | 25:38,1 | 21:20,8 | ||
14 | 8 | Єлсуков Ігор | igorishhh | 6. Початківці(20вело/5біг) | 5 | 28:55,7 | 24:17,3 | |
15 | 12 | Миханько Олександр | 6. Початківці(20вело/5біг) | 2 | 33:01,7 | 17:09,7 | ||
16 | 9 | Pil Arur | arturpilavetz | 6. Початківці(20вело/5біг) | 5 | 37:52,4 | 24:06,9 |
Трасса: 8. Юнаки(ДЮСШ) вело 4 кола по 2.8 км
Место | Место в категории | Имя | Категория | Кругов | Среднее | Лучшее |
1 | 3 | Птишник Роман | 8. Юнаки(ДЮСШ) вело 4 кола по 2.8 км | 5 | 07:50,2 | 03:06,1 |
2 | 1 | Яворський Андрій | 8. Юнаки(ДЮСШ) вело 4 кола по 2.8 км | 5 | 08:22,1 | 08:06,1 |
3 | 2 | Дегтяр Олександр | 8. Юнаки(ДЮСШ) вело 4 кола по 2.8 км | 5 | 08:57,1 | 08:29,1 |
4 | 3 | Касимкін Артем | 8. Юнаки(ДЮСШ) вело 4 кола по 2.8 км | 4 | 10:02,1 | 09:05,6 |
5 | 4 | Погорілий Святослав | 8. Юнаки(ДЮСШ) вело 4 кола по 2.8 км | 4 | 10:47,2 | 09:20,8 |
6 | 5 | Бабурець Тимофій | 8. Юнаки(ДЮСШ) вело 4 кола по 2.8 км | 4 | 10:52,9 | 09:55,3 |
7 | 6 | Краснов Діма | 8. Юнаки(ДЮСШ) вело 4 кола по 2.8 км | 3 | 14:23,6 | 10:12,2 |