bikeportal.org.ua

PROBig 2015

Положення

12 серія аматорських гонок з крос-кантрі PROBA’2015

м. Львів

PROBig

30.05.2015

PROBig_2

 

Серії аматорських змагань PROBA відносяться до велосипедних, бігових та мультиспортивних змагань категорії крос-кантрі. (XC)

Мета та завдання гонки – пропаганда здорового способу життя, активного відпочинку та розвиток крос-кантрі.

Загальне керівництво, суддівство, хронометраж, підготовку маршрутів  та організацію гонки забезпечує ініціативна група PROBA.

Сторінка у фейсбуці

Фінансування здійснюється за рахунок капіталовкладень організаторів та стартових внесків.

 

Інформаційний спонсор bikeportal.org.ua

bikeportal250

Розділ гонки та обговорення на форумі bikeportal.org.ua

 

 

                                                                                           Загальні положення

1. Формат змагань.

Кросовий біг.

2. Місце проведення.

м. Львів, Шевченківський р-н, лісопарк між мікрорайонами Ка’янка та Голоско.

Координати місця старту N 49 52.056’ Е 23 59.007’

Схема маршруту  http://www.gpsies.com/map.do?fileId=mcwwhzdgvltesxqa

Схема доїзду на авто http://www.gpsies.com/map.do?fileId=pwgjlosyknxmqgbv

(вул. Брюховецька 47,через переїзд, прямо по ґрунтовці через село Кам*янка (нікуди не повертаючи 1 км вверх до лісу). Біля електро-трансформатора направо по ґрунтовій дорозі між лісом та дачами.)

Схема доїзду на велосипеді або пішки - від залізничного вокзалу http://www.gpsies.com/map.do?fileId=pumndxmwmflgtsmo

(вул. Винниця, 60 «Шиномонтаж Автомийка»,  вул. Винниця 66 «б», правий тунель, попри сміття наліво та вверх по головній ґрунтовій дорозі 800м.)

3. Строки проведення.

30 травня 2015р. 16:00

4. Дистанція.

Дистанція становить 8км. (2 кола по 4 км.) Маршрут проходить по велосипедній трасі крос-кантрі для експертів. (ФОТО) Траса із складним рельєфом насичена важкими тех.елементами з каміння, дерев та глини. Набір висоти на колі понад 200м. Маршрут промаркований стрічкою на деревах та стружкою на землі.

5. Категорія та допуск.

Категорія OPEN, у якій можуть брати участь чоловіки та жінки різного віку та професійного рівня. Учасники, яким не виповнилося 18 років, зобов’язані представити дозвіл підписаний батьками чи особами, що їх замінюють про згоду на участь у велосипедних змаганнях. Розписка є у додатку цього положення, її потрібно роздрукувати та повністю заповнити батькам, після чого учасник має її передати організаторам при реєстрації.

Учасник згоден з тим, що організатор і всі особи, які з ним співпрацюють не несуть відповідальності перед учасниками за шкоди здоров’ю і майну, які можуть наступити під час і після змагання. Учасники стартують на власну відповідальність!

Кожен учасник несе персональну відповідальність за  стан свого здоров’я та адекватність своїх дій на протязі усієї дистанції та під час усієї імпрези загалом, що підтверджується підписом у розписці встановленого зразка. Учасник, який відмовився повністю заповнити розписку, не отримує дозвіл на участь у гонці навіть при наявності стартового номеру та може бути дискваліфікований. Відповідальність за правдиву інформацію при заповнені розписки лежить на учасниках.

Учасник зобов’язаний під час гонки дотримуватись законодавства України.

Усім учасникам рекомендовано перед гонкою пройти медичне обстеження та переконатись про задовільний фізичний стан!

Учасник погоджується сплатити благодійний стартовий внесок до закінчення часу реєстрації та зафіксувати, виданий йому номер, правильним чином.  

6. Попередня реєстрація.

Попередня реєстрація здійснюється на сайті www.bikeportal.org.ua до 28 травня!

Попередня реєстрація за посиланням з 9 травня

Список зареєстрованих

7. Стартовий внесок.

При онлайн оплаті – 40грн. При оплаті готівкою у день гонки – 50грн.

Учасник вважається попередньо зареєстрований, який зареєструвався на сайті та здійснив онлайн оплату!

Інші способи онлайн оплати обов'язково потрібно узгодити через електронну скриньку pasport22@list.ru

8. Порядок проходження дистанції

Місце гонщика у протоколі визначається по кількості пройдених кіл та часу, який витрачено на їх проходження. Якщо гонщик закінчив гонку до фінішу лідера, у протоколі фіксується, що він зійшов. Учасник, який зійшов з дистанції зобов’язаний попередити про це суддів.

Старт кола закривається після проходження фінішу лідером певної категорії. Після того, як фінішував лідер, кругові гонщики не можуть піти на наступне коло, їм фіксується фініш.

Вода та харчування можуть надаватися гонщикам ким завгодно і у будь-якому місці траси. Проте, гонщики не повинні створювати перешкод іншим учасникам, приймаючи воду або харчування. Розкидання упаковок, обгорток і тари на трасі заборонено!

Використання лайливих виразів, зневага і інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для попередження, а при повторних порушеннях, і дискваліфікації. Міра покарання у кожному конкретному випадку визначається головним суддею гонки.

Коли два гонщики борються за місце на трасі, той, що лідирує не зобов'язаний поступатися позицією що обганяє (за винятком "кругових"). Проте, заборонені різка зміна траєкторії руху що обганяється і будь-які торкання , з метою завадити руху. що обганяє, у свою чергу, повинен забезпечити безпеку свого маневру.

Гонщики, яких випереджують на коло повинні поступатися дорогою лідерам. Ті, що випереджують повинні голосно оповіщати про намір обгону, крикнувши "обходжу справа" або "обходжу ліворуч". Безпечне проведення обгону є обов'язком того, що обганяє.

Зрізання маршруту, шляхом виходу за межі встановленої траси строго заборонено. Передбачено штраф або дискваліфікація.

Гонщики, які знаходяться на маршруті, забов’язані мати номер на собі, таким чином щоб він був побачений суддями на контрольних пунктах! Якщо номер погано видно, гонщик, який пересікає лінію старт/фініш, має голосно назвати свій номер або почистити його чи краще причепити.

9. Обставини непереборної сили (форс-мажор)

У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних і так далі), таких, що проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути перервана. В цьому випадку, фінальний протокол оформляється за результатами на момент ухвалення рішення про відміну.

10. Нагородження

Учасники, що зайняли з 1 по 3 місце нагороджуються медалями. Учасники, що зайняли з 1 по 5 місце  нагороджуються пам'ятними дипломами.

Це положення є офіційним запрошенням для участі в гонці!

 

 

Attachments:
Download this file (PROBig Розписка від батьків 2015.doc)Розписка від батьків[ ]29 Kb05/09/15 20:00
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Найближчі гонки

26.05.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 0.76566600799561