bikeportal.org.ua

Велоперегони "ПДН - Пан" 2014 :)

Загальні положення

30 серпня 2014 року (субота) в Парку Дружби Народів(ПДН) відбудуться аматорські велоперегони з маунтенбайку «ПДН-Пан - 2014»!

«ПДН – Пан» - перегони по широких ланах в агресивному стилі з застосуванням елементів бойового гопаку!

Щиро запрошуємо всіх взяти участь та підтримати учасників велоперегонів!!! Траса технічно нескладна, недовга, і підходить для велосипедистів будь-якого рівня тренованості і спритності!

 

На нас чекають: спілкування з однодумцями, спортивний азарт і цікава боротьба, мальовничі поля, усміхнені обличчя найкрасивіших у світі українських дівчат, традиційні забави, конкурси та лотерея!

Всіх напоїмо чистою, смачною водою та трохи підгодуємо!

Приходьте, зробимо свято разом!

Дресс-код схвалюється: яскравий український стиль, барвистий етно, народні мотиви й елементи!

 

1. Загальні положення.

Велоперегони «ПДН-Пан - 2014» є аматорськими велоперегонами з маунтенбайку.

Завдання велоперегонів - пропаганда здорового способу життя і велосипедного спорту серед широких верств населення, популяризація та розвиток аматорського велоспорту в Україні, як видовищного виду спорту, пропаганда екологічно чистого виду транспорту та виявлення найсильніших гонщиків.

Організатори мають за мету залучення дітей та батьків до регулярних занять фізичною культурою і спортом, активного відпочинку, здорового способу життя, залучення уваги громадськості до безпеки дітей та дорослих під час велопрогулянок в літній сезон, формування традицій активного сімейного відпочинку.

Організатори — оргкомітет велоперегонів.

Головний суддя — (буде повідомлено пізніше)

Голова оргкомітету велоперегонів — Шаповалова Марина

 

2. Місце і строки проведення.

Велоперегони будуть проводитися 30 серпня 2014 року в Парку Дружби Народів. (Стартова галявина знаходиться в 500 метрах на північ від Московського мосту)

Старт перегонів о 11-00.

Траса - коло довжиною 6,85 км

Трек траси: http://www.strava.com/activities/170825152?fb_action_ids=676523159091495&fb_action_types=fitness.bikes&fb_source=other_multiline&action_object_map=%5B632018166893991%5D&action_type_map=%5B%22fitness.bikes%22%5D&action_ref_map=%5B%5D

http://connect.garmin.com/activity/549323604

Базовий табір гонки (точка старту): Latitude: 50°29'54.91"N Longtitude:  30°32'35.11"E

Розклад:

Реєстрація розпочнеться о 9:00;

Закінчення реєстрації — 10:30;

Передстартовий брифінг – 10:45;

Старт всіх категорій — 11:00.

Порядок старту учасників описано у відповідному розділі даного Положення.

Старт категорії «Діти» - 12:30 (орієнтовно),  після фінішу основних категорій.

Оголошення результатів та нагородження — орієнтовно 14:00.

 

3. Категорії учасників.

- Чоловіки;

- Чоловіки «майстри» (30+);

- Чоловіки «експерти» (40+);

- Чоловіки «супер-експерти» (50+);

- Жінки;

- Жінки «майстрині» (30+);

 

- Діти (від 5 до 16 років);

 

Залік в усіх категоріях особистий.

 

4. Допуск до участі в змаганнях.

Учасники молодші 18 років до перегонів допускаються після надання письмового дозволу від батьків на участь в змаганні. Наявність шолома - обов"язкова. До участі у змаганнях допускаються особи віком від 18 років зі справним велосипедом, справними гальмами на кожному колесі та велосипедним шоломом, який обов’язко має бути застібнутий. Обмежень щодо типу велосипеда немає.

Організатори не мають технічної можливості перевірити справність велосипеда кожного учасника велоперегонів, за стан та справність велосипеда кожен учасник несе особисту відповідальність.

Організатори залишають за собою право не допустити до участі у змаганнях або дискваліфікувати учасників на велосипедах, технічний стан яких, на думку організаторів, не відповідає нормам, а також за порушення положень проведення велоперегонів чи невиконання вимог судді.

Всі учасники велоперегонів повинні мати: медичну довідку про стан здоров’я (оригінал), та спортивну страховку від нещасного випадку, діючу на дату перегонів.

При отриманні номеру, учасник велоперегонів повинен віддати розписку про ознайомлення з положеннями змагань «ПДН-Пан - 2014», усвідомлення ризиків та взяття відповідальності на себе за всі можливі наслідки від участі у змаганні, а також пред’явити суддям медичну довідку про стан здоров’я.

Організатори велоперегонів не мають технічної можливості перевірити і оцінити достовірність документу медичного закладу, а також перевірити наявність і вірність спортивної страховки на перегонах.

 

5. Особиста відповідальність.

Кожен зареєстрований учасник перегонів особисто відповідає за технічний стан свого велосипеду, стан свого здоров'я, свої дії, а також адекватність поведінки під час велоперегонів. У випадку отримання учасником перегонів травми внаслідок нещасного випадку, своєї помилки при керуванні велосипедом або такої помилки іншим(и) учасником(и) перегонів, технічної несправності велосипеда або через стан здоров'я, такий учасник несе персональну відповідальність за наслідки можливої травми і пошкодження свого велосипеда або екіпіровки, тощо, при цьому матеріальне відшкодування не здійснюється (за виключенням страхових виплат при наявності страховки), а також учасники та/або їх родичі (не пред’являють претензій).

 

6. Порядок реєстрації.

Попередня реєстрація учасників ведеться  на сайтi bikeportal.com.ua:

Список зареєстрованих:

Попередня реєстрація на bikeportal.com.ua закінчується о 18-00 26 серпня (вівторок).

Попередній стартовий протокол буде розміщений на bikeportal.com.ua 28 серпня (четвер).

Також можна зареєструватися в день перегонів на місці старту: початок о 9-30, закінчення реєстрації - о 10-45.

 

Добровільний стартовий внесок складає: 80 грн. при попередній реєстрації на сайті, 120 грн. - при реєстрації в день перегонів на стартовій галявині. Стартовий внесок для категорії "Діти" складає 50 грн. Ліміт категорії «Діти» складає 50 осіб.

При отриманні номеру, учасник велоперегонів повинен віддати розписку про усвідомлення ризиків та взяття відповідальності на себе за можливі негативні наслідки від участі у змаганні.

За свій стартовий внесок учасники отримують:

• Участь в наймасовіших аматорський велоперегонах м. Києва;

• Стартовий номер учасника змагань;

• Питну воду, чай, печиво, тощо;

• Чергування/обслуговування кваліфікованої карети швидкої медичної допомоги;

• Участь у конкурсах, лотереї і можливість виграти призи;

• Переможці і призери отримують медалі, грамоти, подарунки;

• Незабутню атмосферу спілкування та змагання!

7. Попередній перегляд траси.

Траса буде розмічена сигнальною стрічкою в день перегонів до 10:00. Всі бажаючі мають змогу подивитися трасу перед стартом.

Попередній перегляд траси відбудеться за наявності бажаючих. Про час проведення попереднього перегляду буде повідомлено у відповідній темі форуму bikeportal.org.ua .

 

8. Порядок старту.

Старт здійснюється по 4 учасники (четвірки) з інтервалом до однієї хвилини. Місце учасника на старті визначається жеребкуванням.

Початок старту четвірок сформованих з учасників категорій "Чоловіки", "Чоловіки <майстри> 30+", "Чоловіки <експерти> 40+", «Чоловіки <супер-експерти> 50+, "Жінки", "Жінки <майстрині> 30+" стартують о 11-00.

Після фінішу четвірок відбувається старт категорії "Діти", орієнтовно о 12-30.

 

9. Порядок проходження дистанції.

Дистанція змагань для всіх категорій, окрім категорії "Діти", має довжину 6,9 км. Для категорії "Діти" траса являє собою коло довжиною до 500 метрів вздовж "стартової алеї".

Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. У випадку заміни велосипеда спортсмен зобов'язаний прикріпити свій стартовий номер на новий велосипед.

Під час проходження дистанції забороняється:

- «зрізання» траси. У випадку виходу за розмітку траси, учасник повинен повернутись на трасу у тій самій точці, де він її перетнув;

- неспортивна боротьба;

- пересування на велосипеді у незастібнутому на голові шоломі;

- пересування по трасі з неохайно закріпленим номером;

- заважати обгону зі сторони інших учасників.

У випадку поломки велосипеда або окремих його частин, дозволяється:

- ремонт велосипеда власними силами учасника та/або за допомогою вболівальників, інших учасників;

- заміна велосипеда. у цьому випадку учасник зобов'язаний прикріпити свій стартовий номер на новий велосипед;

- закінчити змагання пішки з велосипедом "на поводі".

У випадку сходу з дистанції, учасник зобов’язаний закінчити коло і повідомити суддів про своє рішення.

Виконання цих правил контролюється додатковими суддями на контрольних пунктах траси. Невиконання правил карається дискваліфікацією.

 

10. Оголошення результатів і нагородження.

Оголошення результатів відбудеться о 14-00 30 серпня 2014 року у базовому таборі перегонів.

Учасники, що зайняли 1-3 місце в кожній категорії нагороджуються пам'ятними медалями, дипломами, сувенірами від організаторів та спонсорів.

Усі скарги щодо результатів приймаються в день проведення перегонів в письмовій формі.

 

11. Форс-мажор.

У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних тощо), таких, через які проведення змагань може стати небезпечним - коло траси та їх кількість може бути змінено або перегони можуть бути припинені. У цьому випадку, фінальний протокол формується за результатами на момент прийняття рішення про їх припинення.

 

12. Особливості публічного заходу.

Велоперегони є публічним заходом. Беручи участь у ньому гонщики, вболівальники та інші особи , присутні на заході , автоматично дають згоду на зйомку на фото-, кіно-, теле-, відеоплівку , а так само - цифрові носії.

Фізична особа , яка погодилася на зйомки його на фото- , кіно- , теле- чи відеоплівку , цифрові носії , може вимагати припинення їх публічного показу в тій частині, яка стосується її особистого життя. Витрати , пов'язані з демонтажем виставки чи запису , відшкодовуються цією фізичною особою.

 

Учасники велоперегонів повинні ознайомитися з положеннями проведення велоперегонів, та зобов’язуються їх дотримуватися.

 

 

Комментарии 

 
+1 #1 malinka 29.07.2014 15:31
!!!Внимательно читаем положения по поводу справкой и страховок. И то и другое, согласно положениям, у участников должно быть.
Проверить наличие страховки, как и исправность велосипеда, у организаторов нет технической возможности, так же, как и проверить правдивость и адекватность справки.
Это все - на совести и под ответственностью участников.
Заполняя расписку и получая номер, участник подтверждает, что ознакомлен с положениями и обязан их придерживаться.
Спасибо за понимание.
 
 
-3 #2 Toutacoup 04.08.2014 12:29
(Шото справкосрач не спешит разворачиваться. Ну же, псоны!)
 
 
#3 ART 08.08.2014 21:12
Трек точно такой как в 2012?
 
 
-3 #4 MURM 11.08.2014 13:21
НЛО прилетело и опубликовало тут тупак о страховках и справках
 
 
+2 #5 malinka 11.08.2014 13:58
Цитирую MURM:
Никакого справкосрача, я просто из за этого условия не смогу участвовать


мы переживём ваше неучастие, хоть и будем сильно страдать

По факту - на эту гонку максимально простые условия участия и минимальный взнос. Кто хочет - участвует. Кто не хочет - не участвует.
Но пинять на УСЛОВИЯ и СПРАВКУ - это п___ц как достало уже, избавьте от этого.
 
 
#6 malinka 11.08.2014 14:00
Цитирую ART:
Трек точно такой как в 2012?


Трек такой же.
 
 
#7 slimp 11.08.2014 18:07
Марин, будет возможность заказать у Вас страховку, как на Пуще Весенней?
 
 
#8 Wazowski 14.08.2014 10:25
+1 к страховке
 
 
+2 #9 malinka 14.08.2014 10:28
Цитирую slimp:
Марин, будет возможность заказать у Вас страховку, как на Пуще Весенней?


Неа, решила больше страховками не заниматься. Поскольку у меня было много проблем и забот после и перед Пущей. Я сама ездила - оплатила страховки, получала, договаривалась. Потом гонщики не все забрали свои страховки, не отдали деньги, и некоторые не отдали 2й экземпляр договора
Можете сами оформить в любой страховой.
Ну и читайте положения, если что
 
 
+1 #10 amers 14.08.2014 14:19
Марина, а ты записывай тех, кто пишет тупак о страховках и справках и увеличивай им взнос процентов на 50

тогда люди начнут думать и делать, а не марать клавиатуры и чужие мозги
 
 
#11 malinka 14.08.2014 14:24
Цитирую amers:
Марина, а ты записывай тех, кто пишет тупак о страховках и справках и увеличивай им взнос процентов на 50

тогда люди начнут думать и делать, а не марать клавиатуры и чужие мозги

Тех, кто прошлый раз не вернул деньги, и на мои вопросы: как быть, что делать? не ответили совсем - не допущу на гонку, я же писала
Но заморачиваться со страховками больше не буду.
Может в будущем приглашу какого-то менеджера на старт для оформления страховок, но явно это будет больше "для отвода глаз", чем для нормальной компенсации в случае чего
 
 
-2 #12 Toutacoup 15.08.2014 18:34
Цитирую MURM:
Никакого справкосрача, я просто из за этого условия не смогу участвовать

BBBBBBIIIIIINNNGGGGOOOOOOO!!!1111111

(Простите. Продолжим.)
 
 
#13 RadioHeads 18.08.2014 12:24
Товарисчи гонщики 50%+ замеряйте пожалуйста время на трассе, дабы товарисчам гонщинам 30%+ было на что равняться на тренировках.
 
 
+4 #14 malinka 18.08.2014 14:54
Друзья, в нашей с вами стране идет война! И это касается лично каждого из нас! На пороге осень, скоро станет холодно, нашим ребятам в зоне АТО необходимо будет менять летнюю форму на зимнюю. Им нужны теплые вещи, теплые спальники.
Кроме того, нужны дальномеры и приборы ночного видения, средств для закупки которых нет. Мы – команда организаторов гонки ПДН – Пан - решили экономить – сократить расходы на гонку и привлекать больше спонсоров. Все средства, которые останутся, мы потратим на закупки для солдат 5й роты батальона Днепр! (Это рота, где служит Колянчик). Также на гонке будет ящик для добровольных денежных взносов, записок и рисунков.
Мы призываем вас присоединиться к нашим усилиям и поддержать участием соревнования и помочь нашим ребятам защищать нас с вами от оккупантов!
Надеемся на понимание и поддержку!
 
 
-2 #15 monah 19.08.2014 13:13
А мед справку можно заменить распиской (что я такой-то и такой сам несу ответственность за свое здоровье), чтоб не бегать по поликлиникам???
 
 
#16 malinka 19.08.2014 13:14
Цитирую monah:
А мед справку можно заменить распиской (что я такой-то и такой сам несу ответственность за свое здоровье), чтоб не бегать по поликлиникам???


Нет, читайте положения
 
 
#17 рыжий 19.08.2014 14:50
марина, не вредничай. заменяешь справку распиской - получаешь на одного зрителя больше. и человек удовлетворён и массовость не страдает
 
 
#18 Reggie 19.08.2014 15:23
Правильно ли я понимаю что круг будет 1 (6,85 км)?
 
 
#19 ART 19.08.2014 15:47
Цитирую RadioHeads:
Товарисчи гонщики 50%+ замеряйте пожалуйста время на трассе, дабы товарисчам гонщинам 30%+ было на что равняться на тренировках.


Смотрите тут: bikeportal.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=94&raceid=320
 
 
#20 malinka 20.08.2014 16:22
Цитирую Reggie:
Правильно ли я понимаю что круг будет 1 (6,85 км)?

Да, всё правильно понимаете!
 
 
+1 #21 malinka 20.08.2014 16:24
Цитирую рыжий:
марина, не вредничай. заменяешь справку распиской - получаешь на одного зрителя больше. и человек удовлетворён и массовость не страдает :)


Расписка итак предусмотрена. Всё описано в положениях.
Пусть страдает массовость, я исключений делать не буду. На ПДН (если кто не читал) - супер-простые условия: страховку не проверяют, как и правдивость справки. Все на отвественности участников.
 
 
#22 Nyva 21.08.2014 23:29
Цитирую monah:
А мед справку можно заменить распиской, чтоб не бегать по поликлиникам???

у мене отримання довідки зайняло рівно 40 хв
10 хвилин з яких я чекала початку прийому лікаря, який по результатам кардіограми, пише довідку

вдалого отримання довідки
 
 
-2 #23 monah 22.08.2014 12:19
Цитирую Nyva:
Цитирую monah:
А мед справку можно заменить распиской, чтоб не бегать по поликлиникам???

у мене отримання довідки зайняло рівно 40 хв
10 хвилин з яких я чекала початку прийому лікаря, який по результатам кардіограми, пише довідку

вдалого отримання довідки ;-)


Написано чудово, але за умови проживання хоча б в районі "власної" (за місцем прописки) поліклінніки, а коли до неї їхати 1,5 години (в кращому випадку) і ще в черзі стояти 40 хв, і це все в робочий час. А за справку за кошти просять 120 грн... Питання в іншому: навіщо справка, на яку все одно не дивляться, якщо є розписка, та страхування???
 
 
+2 #24 рыжий 22.08.2014 12:29
если сказано, что нужна справка, значит она нужна. положение не обсуждается. не нравится - в сад.
(если я так не скажу, то никто не скажет )
 
 
+4 #25 malinka 22.08.2014 13:59
В чем вопрос: не нравится - не едите.
Вообще вот лично я - проверяю свое здоровье каждый пол года. Это например.
А как организатор - есть законы, нормы, правила и тп. И я обязана их соблюдать, если решила делать гонку. Я не понимаю ЧТО ЗДЕСЬ НЕЯСНО?
Я должна, хочу и буду делать гонки правильно, как со стороны законодательства, так и со стороны своей совести.
А к вопросу о тратах - нормальный адвокат стоил 100уе в час, и я четко во время встреч с ним (послегонки Боярка 24 - 2013) усвоила ЧТО И КАК ДОЛЖНО БЫТЬ. Это был тот случай, когда хорошо усваивается с первого раза
Я итак все максимально упростила. Поверьте мне - МАКСИМАЛЬНО. Так, что бы облегчить жизнь всем
 
 
+2 #26 Nyva 22.08.2014 14:33
Цитирую monah:
Написано чудово, але за умови проживання хоча б в районі "власної" (за місцем прописки) поліклінніки, а коли до неї їхати 1,5 години (в кращому випадку) і ще в черзі стояти 40 хв, і це все в робочий час. А за справку за кошти просять 120 грн... Питання в іншому: навіщо справка, на яку все одно не дивляться, якщо є розписка, та страхування???

я заплатила лише за кардіограму 50 гривень, щоб не чекати талончика незрозуміло на яку дату. відразу її зробила, через 10 хвилин до лікаря на прийом... флюорографія у мене була зроблена ще два місяці тому.... Лікар після деяких питань виписала довідку:)
 
 
#27 DiWolf 23.08.2014 22:20
А можно как то до дня гонки подъехать, что бы кто то показал маршрут гонки?
 
 
#28 Алешка 26.08.2014 10:40
Будет ли показ трассы?
 
 
#29 malinka 26.08.2014 11:18
Цитирую Алешка:
Будет ли показ трассы?


Официального - нет, желающих нет, а трек есть - это делает возможным самостоятельные просмотры. Могу показать вечером в среду, или в другие дни. Показ перед стартом будет.
 
 
#30 Алешка 26.08.2014 11:56
Хорошо, спасибо за ответ.
Присоединюсь на просмотр к знающим трассу.
 
 
#31 Toutacoup 26.08.2014 12:07
На самом деле, очень мало справкосрача. Я думал намного больше будет. И очень мало срача, просто очень мало. Я думал намного больше это все будет. Сколько раз сюда ходил — было намного больше, но на этот раз как-то не удалось. Во-первых, народу мало, срач не очень...
 
 
#32 RadioHeads 26.08.2014 12:08
Цитирую Алешка:
Будет ли показ трассы?

я еду сегодня туда, в районе 4-6 часов
 
 
+1 #33 malinka 26.08.2014 12:09
Цитирую Toutacoup:
На самом деле, очень мало справкосрача. Я думал намного больше будет. И очень мало срача, просто очень мало. Я думал намного больше это все будет. Сколько раз сюда ходил — было намного больше, но на этот раз как-то не удалось. Во-первых, народу мало, срач не очень...


Костя, вы нормально его поддерживаете и инициируете :))) срач в смысле
 
 
#34 Алешка 26.08.2014 12:48
Цитирую RadioHeads:
Цитирую Алешка:
Будет ли показ трассы?

я еду сегодня туда, в районе 4-6 часов

Постараюсь подъехать, но не обещаю.
Планирую завтра на 8-9 часов утра.
 
 
#35 Toutacoup 26.08.2014 14:05
Цитирую malinka:
Костя, вы нормально его поддерживаете и инициируете :))) срач в смысле


Ну кто-то же должен хранить традиции. Как говаривал классик, не можешь победить — возглавь.
 
 
-1 #36 Heitaver 26.08.2014 16:22
сколько кругов ехать надо? а то в положении не увидел
 
 
#37 malinka 26.08.2014 16:26
Цитирую Heitaver:
сколько кругов ехать надо? а то в положении не увидел

уже отвечала на этот вопрос: круг ОДИН, длиною в 7 км
 
 
#38 Heitaver 26.08.2014 16:31
Цитирую malinka:
Цитирую Heitaver:
сколько кругов ехать надо? а то в положении не увидел

уже отвечала на этот вопрос: круг ОДИН, длиною в 7 км

ясно, спасибо за ответ
нет желания ехать через всю страну ради 7 км гонки... сорри
 
 
#39 malinka 26.08.2014 16:34
Цитирую Heitaver:
Цитирую malinka:
Цитирую Heitaver:
сколько кругов ехать надо? а то в положении не увидел

уже отвечала на этот вопрос: круг ОДИН, длиною в 7 км

ясно, спасибо за ответ
нет желания ехать через всю страну ради 7 км гонки... сорри


Спасибо за обратную связь!
 
 
#40 DiWolf 27.08.2014 07:47
После 19 завтра, послезавтра кто то будет на трассе?
 
 
-6 #41 santaclump 27.08.2014 11:35
malinka, извините, не успел зарегистрироваться, можно это сделать на месте, чтоб старт в начале гонки поставили, а то надо к 2 на крестины успеть?)
 
 
+5 #42 nkt_m 29.08.2014 07:30
Участники марафона в Рахове, которые не забрали свои справки, смогут получить их у меня во время регистрации. Я буду в 10:00.
 
 
#43 UnLim 29.08.2014 13:03
Цитирую nkt_m:
Участники марафона в Рахове, которые не забрали свои справки, смогут получить их у меня во время регистрации. Я буду в 10:00.

Никита, отличная новость! Не забудь и мою
 
 
#44 ВИНОГРАДОВ 29.08.2014 17:33
сегодня кто-то будет на трассе ?
и когда будет делаться разметка (сегодня/затрва) ?
 
 
#45 cnhtkf 29.08.2014 17:39
Цитирую ВИНО-ГРАДОВ:
сегодня кто-то будет на трассе ?
и когда будет делаться разметка (сегодня/затрва) ?

с 18.00 размечать будут, ищи по трассе, я уже не успеваю(((
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Найближчі гонки

19.06.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 0.46236610412598