bikeportal.org.ua

Вульки 2014

Положение

ПОЛОЖЕННЯ ВЕЛОСИПЕДНИХ ЛЮБИТЕЛЬСЬКИХ ЗМАГАНЬ

ВУЛЬКИ 2014 

 

1. Мета проведення змагань:

Вульки 2014 це змагання з крос-кантрі, які проводяться з метою:

 • · популяризації велоспорту
 • · підвищення рівня змагань
 • · сприяння росту фізичної майстерності та вміння керування велосипедом в умовах складного рельєфу
 • · пропаганди активного відпочину тощо

Змагання вiдбудуться 24 травня 2014 року у мiстi Львiв.

2. Формат змагань:

2.1 Вульки 2014  проводяться за олімпійською системою згідно правил UCI.  На проходження дистанції спортсмену надається від 45 хв до 1 год 45 хв (залежно від категорії).  Перемогу (та наступні місця у протоколі змагань) отримує той учасник, який за відведений час подолає найбільшу кількість кіл.  Серед учасників, які проїхали однакову кількість кіл вище місце посідає той, котрий завершив останнє коло раніше за інших.  Старт закривається після закінчення відведеного для відповідної категорії часу.  Учасник, який вийшов на коло до закінчення відведеного часу зобов'язаний завершити його, в протилежному разі це коло йому не зараховується і в залік іде кількість кіл, які учасник завершив повністю. 
2.2 завершенням кола вважається проходження учасником усієї дистанції траси і перетин фінішної лінії кола.
2.3 виходом на коло вважається перетин стартової лінії кола
2.4 Учасник, який не бажає виходити на наступне коло зобов’язаний після перетину фінішної лінії кола зійти з дистанції і не перетинати стартову лінію кола.

3. Траса змагань

3.1 Траса перегонів становить собою кільце довжиною 5,8 км в лісовому масиві поблизу перетину вулиць Пирогівка і Вулецька
3.2 Траса розмічена умовними позначками на деревах 
3.На поворотах та перехрестях намальована стрілка білого кольору, яка вказує напрямок руху (наліво, направо чи прямо). Містки, місця перетину водних перешкод та небезпечні ділянки додатково позначені відповідними відмітками на деревах.
3.4 в місцях можливих скорочень дистанції розташовуються контрольні пункти.

4. Оргкомітет

4.1 Організаційний комітет перегонів ГО СТК “Трек” (www.mtbmarathon.com.ua) та судді.
4.2 Учасники змагань зобов'язані виконувати розпорядження суддів, персональний склад яких доводиться до відома учасників перед гонкою.
4.3 відмова від виконання вимог судді, прояв зневаги до них, карається нарахуванням штрафного часу чи зняттям зі змагань.  Рішення про застосування санкцій приймається після закінчення перегонів колегією суддів.
4.4 В склад колегії суддів входить головний суддя змагань та судді на контрольних пунктах.

5. Допуск до участі у змаганнях

5.1 До участі у змаганнях допускаються учасники яким до моменту проведення перегонів виповнилося 18 р. 
5.2 До участі у змаганнях допускаються учасники, які мають справний велосипед, придатний для пересування крос-кантрійною трасою, захисний шолом, зовнішній вигляд яких відповідає характеру спортивного заходу (відсутність навушників, шоломів фулфейсів, наявність спортивного одягу)
5.3 учасник зобов'язаний закріпити на велосипеді виданий йому номер.  Номер повинен бути зафіксований так, щоб його можна було прочитати.  Якщо номер забруднився, учасник зобов'язаний привести його у придатний для ідентифікації вигляд.
5.4 учасник зобов’язаний сплатити реєстраційний збір, до моменту закінчення реєстрації
5.5 учасники яким не виповнилося 18 років, зобов’язані представити дозвіл підписаний батьками чи особами, що їх замінюють про згоду на участь.  Бланк розписки викладений у додатку №1 до цього положення. Крім цього, такий учасник повинен надати нотаріально завірений або особистий дозвіл батьків на участь у змаганнях.

6. реєстрація

6.1 попередня реєстрація на змагання здійснюється за адресою www.bikeportal.org.ua

6.2 учасники які попередньо зареєструвалися отримують перевагу при визначенні порядку старту.
6.3 передстартова реєстрація починається о 10:00 закінчується о 11:00 в день старту
6.4 на передстартовій реєстрації учасник зобов’язаний дати розписку (бланк якої викладений у додатку №2), пред’явити документ, що посвідчує особу, сплатити реєстраційний збір (за винятком випадків, коли такий був сплачений раніше) та обрати відповідну категорію учасників.
6.5 Вартість номеру при попередній реєстрації на bikeportal становить (до 22 травня 21:00):

 • завзяті - 80 грн.
 • леді - 50 грн.
 • любителі - 50 грн.

Хто реєструється на стартовій галявині в день перегонів:

 • завзяті - 100 грн.
 • леді - 80 грн.
 • любителі - 80 грн.

Стартові внески не повертаються.


7. категорії учасників

7.1 на змаганнях передбачені 3 категорії учасників:

 • завзяті
 • леді
 • любителі

7.2 тривалість змагань для категорії ”завзяті” становить 105 хв.  Учасники у яких відсутній досвід участі у велоперегонах в категорію „завзяті” допускатися не будуть.
7.3 тривалість змагань для категорії ”леді” становить 45 хв.  
7.4 тривалість змагань для категорії ”любителі” становить 60 хв.  Учасники, які займали місця з 1 по 6 на, будь яких, некомандних (індивідуальних) крос-кантрійних перегонах  в категорії еліта-завзяті-дуби-ітд. протягом останніх 2х років  в цю категорію допускатися не будуть.

8. передстартове шикування та старт

8.1 шикування учасників перед стартом відбувається по 7-10 учасників в ряд з урахуванням наявності попередньої реєстрації.
8.2 усі учасники які попередньо не зареєструвалися стають на старт після учасників, які таку реєстрацію здійснили
8.3 рейтинг учасників буде опублікований на сайті змагань
8.4 старт змагань відбудеться близько 11:00 за командою головного судді.
8.5 категорія „леді” стартує першою, за ними о 12:30, стартують „любителі”, „завзяті”  стартують о 14:00.

9. порядок проходження дистанції

9.1 учасник зобов’язаний проходити дистанцію згідно розмітки
9.2 лідирування дозволяється лише за зареєстрованим учасником з тієї ж категорії.  
9.3 учасник який скоротив дистанцію або здійснював лідирування всупереч правилам карається нарахуванням штрафного часу чи зняттям зі змагань за рішенням суддівської колегії.
9.4 учасник, який зійшов з дистанції зобов’язаний повідомити про це суддів на контрольному пункті чи головного суддю.  Оскільки організатори зацікавлені в безпеці учасників, ігнорування цього правила, може призвести до заборони подальшої участі такого учасника в змаганнях, які проводить Оргкомітет
9.5 перебування на трасі незареєстрованих учасників забороняється.  Ігнорування цього правила загрожує тимчасовою чи пожиттєвою дискваліфікацією на змаганнях які проводить Оргкомітет.

10. ремонт та підтримка на дистанції

10.1 учасникам та їх групам підтримки дозволяється здійснювати усунення незначних технічних несправностей поза межами технічної зони.
10.2 до незначних технічних несправностей належить: заміна камери, підкачка колеса, заміна тросу перекидки чи гальмівного тросу ,налаштування перекидок, підтягування болтових з'єднань тощо.
10.3 ремонт суттєвих технічних несправностей здійснюється лише в межах технічної зони, яка знаходиться в місці старту.
10.4 учасникам не забороняється отримувати допомогу при усуненні незначних технічних поломок від будь кого.  
10.5 здійснення ремонту на дистанції учасниками та членами їх групи підтримки, відбувається поза межами траси.
10.6 учасникам та членам їх групи підтримки забороняється залишати на трасі сторонні предмети та сміття.
10.7 члени групи підтримки можуть надавати учасникам харчування та воду (чи інші напої) на дистанції, якщо це не створює перешкод іншим учасникам.
10.8 учасники несуть відповідальність за поведінку членів їх групи підтримки і повинні під час реєстрації вказати осіб, які будуть здійснювати підтримку.
10.9 якщо учасник, не вказав осіб, які будуть здійснювати підтримку, але йому очевидно надається підтримка, він несе відповідальність за дії цих осіб.
10.10 порушення правил ремонту та підтримки призводить до зняття з дистанції, анулювання результату чи нарахування штрафного часу за рішенням колегії суддів.

11. підбиття підсумків та нагородження

11.1 повний протокол змагань буде заповнений та вивішений для ознайомлення після фінішу останнього учасника
11.2 учасники які зайняли перші 3 місця в категорії нагороджуються грамотами та медалями.


Правила техніки безпеки і поведінки на трасі

1.Учасник стан здоров’я якого виключає можливість інтенсивних навантажень не може брати участь у змаганнях.  Також не може брати участь у змаганнях учасник велосипед якого несправний або не відповідає існуючим вимогам.
2. Учасник зобов’язаний обирати безпечну швидкість руху, обгону та дистанцію.  Траса насичена складними та швидкісними елементами, тому учасник повинен обрати такий спосіб їх подолання, який не завдасть шкоди його життю, здоров’ю чи майну, а також життю здоров’ю чи майну інших учасників.
3. Учасник у якого виникли проблеми зі здоровям чи технікою повинен зійти з дистанції.
4. Учасник не повинен створювати умисних перешкод для інших учасників, а також провокувати інших учасників на проведення маневрів, що загрожують життю здоров’ю та майну.
5. Учасники зобов’язані дотримуватися норм чинного законодавства та спортивної етики.


 

Додаток №1

Дозвіл на участь у змаганнях батьків чи осіб, що їх замінюють

Я___________________________________________________________________________________________________________(ПІБ одного з батьків чи особи, що їх замінює, а також номер і серія паспорта), даю згоду на участь у змаганнях Вульки 2010 _____________________________________________ (ПІБ учасника), які відбудуться 24 травня 2014 р.

Ознайомлений(на) з правилами проведення змагань та правилами техніки безпеки. Усвідомлюю потенційно можливі шкідливі наслідки для життя чи здоров’я, у зв’язку з участю у змаганнях, для мого сина (дочки/особи, що перебуває під опікою) та його (її) майна. А також несу відповідальність за всю шкоду заподіяну ним/нею свому чи інших осіб життю, здоров’ю та майну, а також немайнову шкоду. Я підтверджую що мій син (дочка/особа, що перебуває під опікою) за станом здоров’я може брати участь у змаганнях та пройшов відповідне медичне обстеження, яким підтверджується така можливість. Я відмовляюся в майбутньому від всіх претензій правового характеру до організаторів змагань та інших учасників за будь-яку фізичну, майнову та немайнову шкоду заподіяну моєму сину (дочці/особі, що перебуває під опікою).

 

___ травня 2014 р.  ____________(підпис)


 

Додаток №2

Розписка про ознайомлення з правилами змагань та відмову від претензій

Я_____________________________________________________________________________________________________________( ПІБ одного з учасників, а також номер і серія паспорта) ознайомлений з правилами проведення змагань Вульки 2010, які відбудуться 24 травня 2014 р.та з правилами техніки безпеки і поведінки на трасі. Усвідомлюю потенційно можливі

шкідливі наслідки для мого життя, здоров’я чи майна у зв’язку з участю у змаганнях, а також несу відповідальність за всю шкоду заподіяну мною своєму чи інших осіб життю, здоров’ю та майну, а також немайнову шкоду. Я підтверджую, що за станом здоров’я я можу брати участь у змаганнях та пройшов відповідне медичне обстеження, яким підтверджується

така можливість. Я відмовляюся в майбутньому від всіх претензій правового характеру до організаторів змагань та інших учасників за будь-яку заподіяну мені фізичну, майнову та немайнову шкоду.

 

___ травня 2014 р.  ____________(підпис)

 

Комментарии 

 
+1 #1 катя 31.12.2013 12:14
як добраця вид зализничного вокзала
 
 
#2 Chabik 31.12.2013 14:22
Цитирую катя:
як добраця вид зализничного вокзала


http://babikes.com/vulky/location/
 
 
#3 BlaineMono 25.03.2014 15:54
Коли будуть покази трас?)
 
 
#4 Chabik 01.04.2014 01:41
Цитирую BlaineMono:
Коли будуть покази трас?)

будь-коли))) траса вже повністю проїжджабельна
https://www.facebook.com/pages/%D0%92%D1%83%D0%BB%D1%8C%D0%BA%D0%B8/192261447647524
пишіть сюди
 
 
#5 Zippo 08.05.2014 12:36
Щось ніде не знайов інфи про рахунок на який потрібно закинути стартовий внесок?
 
 
#6 Chabik 19.05.2014 10:20
Цитирую Zippo:
Щось ніде не знайов інфи про рахунок на який потрібно закинути стартовий внесок?


Оплата здійснюється безпосередньо перед стартом.
 
 
#7 Chabik 19.05.2014 10:23
Наголошую всім на пункті 6.4 цих положень. Важливо щоб учасники пред'явили під час реєстрації документ, який засвідчує їхній вік. У випадку якщо учасник молодший ніж 18 років необхідно привезти заповнений батьками додаток №1 та нотаріально завірений дозвіл на участь у змаганнях від батьків.

Дякую за розуміння!
 
 
#8 Dragon 20.05.2014 08:42
де можна побачити профіль ( альтиметрію) траси?
 
 
#9 vlad franc 20.05.2014 22:29
Chabik 19.05.2014 10:23
( нотаріально завірений дозвіл на участь у змаганнях від батьків.)- Наторіально ?? нотаріус бере за цю послугу 80-100 грн . Навіщо це якщо двоє з батьків напишуть шо дозволяють
 
 
#10 Chabik 20.05.2014 22:56
Цитирую vlad franc:
Chabik 19.05.2014 10:23
( нотаріально завірений дозвіл на участь у змаганнях від батьків.)- Наторіально ?? нотаріус бере за цю послугу 80-100 грн . Навіщо це якщо двоє з батьків напишуть шо дозволяють


А батьки будуть на змаганнях?
 
 
#11 vlad franc 21.05.2014 08:47
Ні але записка від них двох буде )
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Найближчі гонки

21.07.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
17.08.24, Cross Triathlon 2024 (Sprint)
Жовті Води
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 0.41343998908997