bikeportal.org.ua

XC «Е-літній ЯР» 2013

Положение

1. Загальні положення

Аматорські велоперегони «Е-літній ЯР» м.Житомир відносяться до велосипедних змагань категорії крос-кантрі.

Мета і завдання велоперегонів - пропаганда здорового способу життя та велосипедного спорту серед широких верств населення, розвиток велоспорту в Україні, стимуляція кожного учасника до підвищення власних спортивних результатів і виявлення найсильніших спортсменів-аматорів України.

Загальне керівництво, організацію гонки, технічне забезпечення хронометражу і суддівства здійснює колектив Житомирського велоклубу

при підтримці команди сайту bikeportal.org.ua

 

2. Змагання проходять за підтримки:

Outdoor магазину «Гора» м.Житомир

Інтернет-магазину «Sky-bike»

 

 Українське представництво «TREK»

 

Велогонка «Е-літній ЯР» має некомерційний характер. Змагання організовано на ентузіазмі  окремих людей, метою яких є розвиток спорту і культурного відпочинку у м.Житомир.

Фінансування змагань здійснюється за рахунок спонсорів  і стартових внесків, що йдуть на організацію  та у призовий фонд.

Дане положення є офіційним запрошенням для участі в гонці!

 

3. Місце, терміни проведення та інформаційна підтримка

Місце і час проведення:

м.Житомир, вул.Клосовського  , Яр

Початок реєстрації 10.30 год.

Ознайомлення з трасою: 11.00 год.

Початок змагань: 12.00 год.

(Увага! Організатор залишає за собою право коректувати час початку реєстрації. Про всі зміни буде оголошено в негайному порядку)

 

Схема траси, висотний профіль

http://www.gpsies.com/map.do?fileId=dhvtgywaoajfrkmg

Схема проїзду до місця старт

http://www.gpsies.com/map.do?fileId=lmofcepznfmgjkns
Координати стартової поляни
50°16'31.73"Пн
28°37'29.66"С 

Розпорядок гонки

(Можливі зміни, слідкуйте за темою)

 10:30 - 11:00 - реєстрація;

11:00 – 11:45 - відкриття гонки, передстартовий брифінг, оглядові кола всіх категорій

12:00 – старт категорій «жінки аматори» ( 3 круги) + «жінки еліта» ( 5 кругів)

13:10  старт категорії «чоловіки аматори» ( 5 кругів)

14:30 старт категорій «чоловіки еліта» (8 кругів) + «чоловіки майстри 40+»( 6 кругів)

16:30 - церемонія нагородження та закриття гонки

 

Інформаційна підтримка

Результати змагань будуть оголошені на сайті bikeportal.org.ua

 

4. Допуск до участі у велогонці

До змагань допускаються особи які досягли 18 річного віку (інакше необхідна наявність розписки від батьків). Вік учасників змагань визначається станом на 31 грудня 2013 року, а не за фактичним віком на день проведення змагань. Обов'язково наявність шолому, справного велосипеда. Допускаються учасники у тверезому стані, здоровому глузді, а так само не мають медичних протипоказань. Кожен велогонщик несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, за стан свого здоров'я та адекватність своїх дій протягом всієї дистанції, що відбивається в підписується ним розписці встановленого зразка. Для участі бажана попередня реєстрація на сайті bikeportal.org.ua Судді мають право без пояснення причини не допустити учасника до змагань та / або перевести його в іншу категорію. Забороняється участь у заході з одягненими музичними навушниками та іншими пристосуваннями, що обмежують органи слуху і зору.

5. Попередня реєстрація

 Попередня реєстрація на гонку відбувається на сайті bikeportal.org.ua. Закінчення попередньої реєстрації: [27.07.2013 - 23:00].


6. Стартовий внесок

при попередній реєстрації на сайті (bikeportal.org.ua) - 50 грн

Увага: стартові внески не повертаються!

 

7. Категорії учасників

- жінки аматори – 3 круги (30 хв)

- жінки еліта – 5 кругів (50-60 хв)

- чоловіки аматори – 5 кругів (50-60 хв)

- чоловіки еліта – 8 кругів ( 60 – 70 хв)

- чоловіки майстри 40+ - 6 кругів (60 хв)

 За недостатньої кількості учасників у певних категоріях можливе їх об`єднання

 

 

8. Порядок проходження дистанції

 Після старту гонщики проходять певний для кожної категорії організаторами кількість кіл дистанції, в кінці кожного кола перетинаючи лінію страт-фініш.

Старт кола закривається після проходження фінішу лідером відповідної категорії. Після того, як фінішував лідер, кругові гонщики не можуть піти на наступне коло, їм фіксується фініш.Місце гонщика в підсумковому протоколі визначається за кількістю пройдених повних кіл і часу, витраченому на їх проходження. Що зійшов в гонці вважається учасник, який завершив гонку до фінішу лідера.

 

Порядок старту категорій

Старт усіх категорій – загальний, спільний для декількох категорій:

категорії «жінки аматори» ( 3 круги) + «жінки еліта» ( 5 кругів),

категорії «чоловіки аматори» ( 5 кругів),

категорії «чоловіки еліта» (8 кругів) + «чоловіки майстри 40+»( 6 кругів).

При спільному старті категорій  шикуання гонщиків здійснюється за принципом «швидша категорія» у перший ряд.

 

Оголошення про старт кожної категорії робиться за 1 хвилину, 30 секунд і 15 секунд. Суддя на старті дає старт між 15 і 0 секундою за допомогою свистка, гудка або стартового пістолета. У разі фальстарту, проводиться рестарт і перепостроеніе гонщиків. Гонщик, допустивший фальстарт отримує попередження і стає в кінець колони стартуючих.

Після старту заїздів правилами змагань дозволено пересування по трасі тільки офіційно зареєстрованих у даному заїзді гонщиків і організаторів змагань. Рух по трасі здійснюється виключно в певному напрямку, вказаному організаторами. Учасники, що заважають проведенню гонки (або члени їх команд) шляхом перебування на трасі поза своїм заїздом, проявляють неповагу до інших учасників або організаторів гонки, вживають алкоголь або наркотичні речовини, використовують лайливі вирази, хамство, рукоприкладство, загрози та інші елементи неспортивної поведінки будуть нести покарання (штраф / дискваліфікація або недопуск до гонки). Міра покарання у кожному конкретному випадку визначається організаторами та суддями заходу.

Технічна зона (техзона), технічний пункт (техпункт) і технічна допомога.

Техзона організується в районі стартового табору. Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. У техзоні учасники можуть отримувати технічну допомогу від кого завгодно. При поломці велосипеда на дистанції, гонщик має право самостійно або за допомогою членів його команди здійснити ремонт велосипеда  або заміну частин велосипеда. При цьому гонщик і його помічники не повинні створювати перешкод іншим гонщикам. Невиконання цієї умови може спричинити попередження та / або штраф. Якщо ремонт неможливий, коло необхідно закінчити пішки по трасі з велосипедом.

Запчастини, інструмент та допомогу на техпунктах можуть надаватися як організаторами, так і членами команд гонщиків.

Номери гонщиків

Гонщики, знаходячись на трасі, зобов'язані мати номер для велосипеда (на кермі), так щоб його було видно суддям на контрольних пунктах. При заміні велосипеда, гонщик зобов'язаний перенести номер на новий велосипед перш, ніж продовжити гонку. Організатори мають право зажадати пред'явити номер у будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер брудний і т.п.), гонщик, проїзджаючи повз контрольний пункт, повинен голосно повідомити свій номер суддям.

Зрізання

"Зрізання" маршруту, шляхом виходу за межі траси заборонено і загрожує ДИСКВАЛІФІКАЦІЄЮ. Вихід за межі траси дозволений у виняткових випадках - якщо виникає перешкода, яку неможливо об'їхати в межах траси (завал, руйнування покриття траси і тп), при цьому об'їзд не повинен скорочувати дистанцію і не давати жодних переваг перед іншими гонщиками. Після маневру об’їзду гонщик негайно повинен повернутися на трасу.

Лідирування (слідування «на колесі»)

Лідирування дозволено, але тільки в тому випадку, якщо гонщик слідує за іншим зареєстрованим гонщиком. Лідирування за транспортом або незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонено.

Перевага руху

Гонщики, що пересуваються верхи на велосипеді, мають перевагу над пішими гонщиками. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, повинні пересуватися по найменш проїжджаю частині траси в той момент, коли їх обганяють. Проте вони, можуть обганяти повільних велосипедистів, що їдуть, якщо вони не створюють перешкоди руху.

Кругові

Гонщики, яких обганяють на круг повинні поступатися дорогою лідерам. Випереджаючий повинен голосно сповістити про намір обгону, крикнувши «обходжу справа» або «обходжу зліва». Безпечне проведення обгону є обов'язком обганяючого.

Позиційна боротьба

Коли два гонщики борються за місце на трасі, лідируючий не зобов'язаний поступатися позицією наздоганяючому (за винятком «кругових»). Тим не менш, заборонені різка зміна траєкторії руху і будь-які контакти (тілом або частинами велосипеда), з метою перешкодити руху. Обганяючий, у свою чергу, повинен забезпечити безпеку свого маневру.

Спортивна поведінка

Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи і інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для попередження, а при повторних порушеннях, і дискваліфікації. Міра покарання у кожному конкретному випадку визначається організаторами перегонів.

Вода і харчування

Вода і харчування можуть надаватися гонщикам ким завгодно і в будь-якому місці траси. Проте, гонщики не повинні створювати перешкод іншим учасникам, приймаючи воду і харчування. Розкидання упаковок, обгорток і тари на трасі заборонено.

 

9. Обставини непереборної сили (форс-мажор)

У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних і т.д.), таких, що проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути перервана. У цьому випадку, фінальний протокол оформляється за результатами на момент прийняття рішення про скасування.

 

10. Нагородження

Учасники, що зайняли з 1 по 5 місце в кожній категорії, нагороджуються пам'ятними дипломами.Учасники, що зайняли з 1 по 3 місце в кожній категорії, нагороджуються медалями,цінними призами за кошти призового фонду, подарунковими сертифікатами від магазину «Гора»

 

Комментарии 

 
#1 jazzec 08.07.2013 15:14
телефони організаторів:
jazzec Віктор
0676881408, 0934070833

dirtdisc Радіон
0673364636

якщо комусь потрібно заночувати до...після...звертайтесь...
 
 
#2 VSH 09.07.2013 21:05
Походу на цей рік теж не попадемо до вас, з уз повне уг, і машиною ніхто не хоче везти. Пічально
 
 
#3 krecc 09.07.2013 21:59
Цитирую vscMTB:
Походу на цей рік теж не попадемо до вас, з уз повне уг, і машиною ніхто не хоче везти. Пічально :cry:

Ой погано, в цьому році повинна бути феєрія! Тому постарайтесь!
 
 
#4 Shilik 11.07.2013 15:06
Как совместить кручи и эту гонку не понятно.
Еще и ехать в разные стороны. Но постараемся
 
 
+1 #5 jazzec 11.07.2013 15:16
Цитирую Shilik:
Как совместить кручи и эту гонку не понятно.
Еще и ехать в разные стороны. Но постараемся

завжди будуть такі "накладки"...приходиться вибирати...
свою гонку тут "зарегили" давно...коли ще "Кручі Канів" в списку не було...ну то таке...
всіх чекаємо, всім раді!
 
 
#6 Shilik 11.07.2013 16:21
Про трассу подробности можно получить? Знаю только трассу Осеннего Яра
 
 
#7 jazzec 11.07.2013 16:35
Shilik, локация трассы там же, где и был "Осенний Яр"...но изменений много...
убран затычный подъём, теперь он будет идти по "цивильной" широкой дорожке...
срезан поворот направо в конце самого длинного спуска...раширен сам спуск...сделаны контруклоны...изменен кусок в лесу, где был разворот на 160гр. и вниз налево между двух горок со ступенькой...добавлены новые технические элементы...будет удлинена и расширена линия старт-финиш... и... копаем ещё
на днях освежу трэк...добавлю фото...
 
 
+2 #8 Vovan_m 16.07.2013 17:10
Може організатори подумають про об'єднаний старт жінок та чоловіків- аматорів. Так в Рівненської збірної буде більше шансів повернутися додому.
 
 
+2 #9 Shilik 16.07.2013 17:33
Тогда лучше объединить старт с элитой. У Элиты больше опыта культурных обгонов.
Это хорошая идея, т.к. сократит время проведения гонки. в прошлый раз уж очень долго выезжали с Житомира.
 
 
+1 #10 jazzec 16.07.2013 21:43
заплановано...і в положенні є про спільний старт декількох категорій:

"...Порядок старту категорій
категорії «жінки аматори» ( 3 круги) + «жінки еліта» ( 5 кругів),
категорії «чоловіки аматори» ( 5 кругів),
категорії «чоловіки еліта» (8 кругів) + «чоловіки майстри 40+»( 6 кругів)..."
тобто всього буде три старти/заїзди..."
 
 
+3 #11 jazzec 18.07.2013 12:48
добавил трэк новой трассы в положение
www.gpsies.com/map.do?fileId=dhvtgywaoajfrkmg
схему проезда
www.gpsies.com/map.do?fileId=lmofcepznfmgjkns
 
 
+2 #12 jazzec 22.07.2013 09:20
огляд траси...
youtu.be/D1Bu58OC9Gs
 
 
+2 #13 jazzec 23.07.2013 14:09
для учасників з Рівного, які на власному авто, зручнішим буде під'їзд до траси www.gpsies.com/map.do?fileId=cdpbxrlkmoyxlqaj

на старт-фініші буде вдосталь питної води, плануються печєньки, фрукти, плов...
 
 
#14 Yurr 23.07.2013 20:59
Може хтось їхатиме машиною з Києва - з радістю складу компанію і докладусь до витрат.
 
 
#15 Yurr 24.07.2013 14:56
Народ, а як до вас доїхати взагалі можна? Жодного поїзда чи електрички не бачу. 0_0
 
 
#16 jazzec 24.07.2013 16:06
Цитирую Yurr:
Народ, а як до вас доїхати взагалі можна? Жодного поїзда чи електрички не бачу. 0_0
на жаль не має...лише маршруткою або авто...взагалі залізниче з'днання Житомира з іншими містами нікудишнє...
 
 
#17 Yurr 24.07.2013 16:09
Цитирую jazzec:
Цитирую Yurr:
Народ, а як до вас доїхати взагалі можна? Жодного поїзда чи електрички не бачу. 0_0
на жаль не має...лише маршруткою або авто...взагалі залізниче з'днання Житомира з іншими містами нікудишнє...

Ггг, будем штурмувати автобус.


ЛЮДИ ВІЗЬМІТЬ МЕНЕ В ЖИТОМИР!
 
 
#18 Shilik 24.07.2013 16:13
В прошлом году спокойно ездили машрутками, может еще найдется место в машине.
 
 
#19 jazzec 24.07.2013 16:38
Lemon`ку не забудьте, вона була без транспорта
 
 
#20 Yurr 24.07.2013 16:46
Цитирую Shilik:
В прошлом году спокойно ездили машрутками, может еще найдется место в машине.

Якщо місця не знайдеться ні в кого, то поїду маршруткою звісно, але в гарній компанії приємніше їхати ніж в маршрутці, де на тебе з велом як на ворога народу дивляться
 
 
+1 #21 jazzec 24.07.2013 23:26
дивлюся, вінницькі все-таки віднайшли можливість завітати на гонку до Житомира!
 
 
#22 saniaMTB 24.07.2013 23:28
Цитирую jazzec:
дивлюся, вінницькі все-таки віднайшли можливість завітати на гонку до Житомира!

Та щось засиділись без кантрє
 
 
+1 #23 jazzec 25.07.2013 00:00
Цитирую saniaMTB:
Та щось засиділись без кантрє :lol:
трохи кантрі залабаємо, трохи року вріжемо
 
 
#24 amers 25.07.2013 00:02
есть у кого место в транспорте из киева?
 
 
#25 Scaramouch 26.07.2013 12:40
Цитирую amers:
есть у кого место в транспорте из киева?


У меня одно освободилось.
Бензин делим на троих.
 
 
#26 Ballroom Dancer 26.07.2013 18:53
У кого есть свободное место в транспорте из Киева?
 
 
#27 amers 27.07.2013 11:20
Сашку пристроил. Осталось для себя найти место. Народ, ХЕЛП!
 
 
-1 #28 VSH 28.07.2013 11:22
Онлайн буде?
 
 
+2 #29 Yurr 28.07.2013 19:42
Дякую оргам за чудову трасу і офігенний обід! До зустрічі!
 
 
+3 #30 Khlopov 28.07.2013 20:35
Спасибо! за гонку! Все было супер, хочу еще...
 
 
+5 #31 Scaramouch 28.07.2013 20:52
Суперська траса. Класна розмітка і підготовка траси.
Ведучий - на 5 балів!
Плов і пиріг - смачнющі!
Ще трошки допрацювати таймінг, і буде взагалі неперевершено!
 
 
+1 #32 saniaMTB 28.07.2013 21:52
Приєднаюсь до подяк,все ДУЖЕ сподобалось,ДЯКУЮ
За кухню взагалі МЕГАреспектіще
 
 
+4 #33 amers 28.07.2013 21:56
Ведущему - однозначно зачёт!
 
 
+2 #34 Yan4ik 28.07.2013 22:01
Броварские участники также благодарят Вас за гостеприимность и отличную трассу, на 3 км такого настроить))) Молодцы! Ведущему, девушкам оргам (пищеблок), спонсорам и всем задействованным лицам в создании данном гонки - СПАСИБО! Всё было на уровне!
 
 
+4 #35 Ksander2011 28.07.2013 22:48
www.youtube.com/watch?v=JsLksNPCnyE
Вот то что успел сделать за 5ть мин перед сном. Димас - спасибо за фотку. ( в конце видео)
 
 
+5 #36 shamil22 28.07.2013 23:16
Спасибо за гонку. Отличная трасса, отменная организация, зачетный ведущий, очень вкусная еда. Все так душевно. За шутки про "летописец" отдельный респект))) Очень хочется приехать к Вам снова. Надеюсь в следующий раз получится покатать в зачете в своей категории, и деление будет не по эффективности.
 
 
+5 #37 rosen 29.07.2013 06:43
Все было суперски! Следил за процессом подготовки лагеря с раннего утра и был поражен скурпулезностью и вниманию к деталям. Ведущий сразил наповал! Трасса оказалась весьма интересной, а борьба на ней насыщенной. Еда пришлась очень кстати! Спасибо за отличную гонку и приятную атмосферу!!!
 
 
#38 Yurr 29.07.2013 09:57
del
 
 
+2 #39 UnLim 29.07.2013 11:15
Спасибо организаторам за отлично проведенную гонку. Все было на уровне.
Ведущий повеселил
 
 
+3 #40 Vitaha 29.07.2013 11:26
Ребята как же у вас круто, спасибо!
 
 
+3 #41 YUGO 29.07.2013 19:02
спасибо организаторам, трасса хорошая, еда вкусная, жду больше фото для отчета
 
 
+2 #42 pavellhd 30.07.2013 13:20
фотоотчет XC 28/07/2013
доступен по адресу
https://www.dropbox.com/sh/wras6hz2e8tf05l/qd0tAeFZTR
 
 
#43 Киря 01.08.2013 12:29
Шкода на гуглі не можна залишати коментарі. Це я про звіт Яни http://yan4ikbro.blogspot.com/2013/07/blog-post.html
 
 
#44 Yurr 01.08.2013 12:32
Цитирую Сварус:
Шкода на гуглі не можна залишати коментарі. Це я про звіт Яни http://yan4ikbro.blogspot.com/2013/07/blog-post.html

Можна, вона просто коменти закрила.
UPD: Перезавантажив, зявилось поле для коментів.
 
 
#45 Yan4ik 01.08.2013 15:58
Цитирую Сварус:
Шкода на гуглі не можна залишати коментарі. Це я про звіт Яни http://yan4ikbro.blogspot.com/2013/07/blog-post.html


Открыла доступ всем, а было тольо для зарегистрированых Учусь
 

Інформація

XC «Е-літній ЯР» 2013
28.07.2013
Житомир
Положение
Регистрация
Список зарегистрированных (52)
Результаты (51)
bikeportal.media:
Фото та відео (11)
bikeportal.votes:
Голосування учасників (6 / 8.6)
bikeportal.reviews:
Відгуки учасників
bikeportal.reports:
Звіти учасників (8)

коротке посилання на положення гонки:
bikeportal.org.ua/2152
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Найближчі гонки

26.05.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 2.4762578010559