bikeportal.org.ua

ITT «Без носков» / Гонка в гору «Андріївський узвіз» 2013

Положення

 

20 квітня 2013
Гонка з роздільним стартом на дистанції 12 км «Без носков» / Гонка в гору - 700 м «Андріївський узвіз».
 

Положення про змагання.


 Розширена програма змагань є частиною циклу шосейних велоперегонів, які проводяться для популяризації шосейного велосипедного спорту серед велосипедистів-аматорів, популяризації здорового способу життя, залучення нових учасників та об'єднання велосипедного суспільства. Два види програми дають можливість виявити серед велосипедистів-аматорів найсильніших в двох різних дисциплінах, чим, власне, збалансувати їх можливості та відзначити медалями, пам’ятними дипломами і медалями.


Траса.

Треки розміщено на сторінці "Треки".

Дистанція розділки - 12 кілометрів. Дистанція гонки в гору - 700 метрів.


Категорії учасників.

Учасник сам вибирає, в якій з гонок брати участь, в гонці з роздільним стартом чи в гонці в гору. Учасник може брати участь в обох гонках.

Гонка з роздільним стартом.

1. Чоловіки шосе (спорт) - поза конкурсом, без врахування вікової категорії, без сплати стартового внеску. Інвентар і екіпіровка – без обмежень. Нагороджуються пам’ятними дипломами.
2. Чоловіки шосе (аматори). Інвентар - групові велосипеди. Нагороджуються цінними призами і беруть участь в розіграші лотереї.
3. Чоловіки шосе (аматори), вікова категорія (40 + ). Інвентар - групові велосипеди. Нагороджуються цінними призами і беруть участь в розіграші лотереї.
4. Чоловіки МТБ (аматори). Інвентар – МТБ велосипед , без врахування розміру гуми. Нагороджуються цінними призами і беруть участь в розіграші лотереї.
5. Чоловіки МТБ, вікова категорія (40 +) (аматори). Інвентар – МТБ велосипед, без врахування розміру гуми. Нагороджуються цінними призами і беруть участь в розіграші лотереї.
6. Жінки - єдина, загальна категорія. За умови участі на шосейному велосипеді дозволяється використовувати лише груповий велосипед. Нагороджуються цінними призами і беруть участь в розіграші лотереї.


Гонка в гору.
1. Чоловіки шосе (аматори). Інвентар - групові велосипеди. За перше місце нагороджуються цінним призом, за друге та третє медалями, дипломами, призами і беруть участь в розіграші лотереї.
2. Чоловіки шосе (аматори), вікова категорія (40 + ). Інвентар - групові велосипеди. За перше місце нагороджуються цінним призом, за друге та третє медалями, дипломами, призами і беруть участь в розіграші лотереї.
3. Чоловіки МТБ (аматори). Інвентар – МТБ велосипед , без врахування розміру гуми. За перше місце нагороджуються цінним призом, за друге та третє медалями, дипломами, призами і беруть участь в розіграші лотереї.
4. Чоловіки МТБ, вікова категорія (40 +) (аматори). Інвентар – МТБ велосипед , без врахування розміру гуми. За перше місце нагороджуються цінним призом, за друге та третє медалями, дипломами, призами і беруть участь в розіграші лотереї.
5. Жінки - єдина, загальна категорія. За умови участі на шосейному велосипеді дозволяється використовувати лише груповий велосипед. За перше місце нагороджуються цінним призом, за друге та третє медалями, дипломами, призами і беруть участь в розіграші лотереї.

Програма змагань.

 
Старт гонки з роздільним стартом буде відкрито об 11 годині. Місце старту, та схему проїзду, дивіться на малюнку.


Перші старти розділки о 12 годині. Прохання скористатися можливістю отримати свій стартовий номер заздалегідь і приїхати на старт за 10-15 хвилин.
Порядок старту категорій , старт через 1 хвилину.
• МТБ – чоловіки
• МТБ – чоловіки 40+
• Жінки – загальна
• Шосе- чоловіки
• Шосе – чоловіки 40+
• Шосе – чоловіки аматори
• Шосе – спорт


На фінішній галявині буде влаштований невеликий фуршет для підкріпитись, в 14.00 всі вже будуть вільні.


Зустріч на старті гонки в гору о 19:00, перехрестя вулиць Покровська та Андріївського узвозу.
Старт першої групи в 19:30
Стартовий список груп буде складено та оголошено заздалегідь, згідно результатів розділки-прологу, без врахування вікової категорії, сильніші їдуть з сильнішими.
Випускатимуться групи по 10 осіб. Шосе окремо, МТБ окремо, жінки окремо.
Після гонки невеличкий фуршет (чай з термосів та солодощі), а також лотерея з нагородженням переможців .
20:30 Неофіційна частина.


Стартові внески та номери.

Стартовий внесок становить 100 гривень.

Стартовий номер можна отримати після сплати стартового внеску - заздалегідь.
Увага! Якщо ви хочете щоб на номері, на пам'ять, були нанесені Ваші персональні дані (нікнейм, або інше) повідомте заздалегідь вказавши вашу категорію, ім’я та прізвище за адресою електронної пошти:
vadim_noskoff@ukr.net


Суддівство та хронометрія.

забезпечуватиметься командою під головуванням Інни Супрун (судя.нац.кат). Хронометрія розділки і гонки в гору буде здійснюватись синхронним запуском часу, і відеореєстрацією.


Лотерея.

Після завершення «Гонки в гору», ми проводимо лотерею від нашого спонсора для всіх учасників змагань, призом якої стане велосипед, або коштовні шосейні колеса. В лотереї беруть участь автоматично всі учасники змагань.


Увага! Слідкуйте за реєстрацією і за деталями, інформація буде оновлюватись.

З будь-яких питань стосовно змагань можна звертатися за адресою електронної пошти:  vadim_noskoff@ukr.net

 

Комментарии 

 
+2 #1 VicTorp 04.03.2013 15:54
Никогда групповая гонка (даже в гору) ГИТ-ом не обзывалась.
Это - тупо индивидуальная короткая гонка на время.
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B8%D1%82
 
 
#2 SJ 04.03.2013 16:53
Витя, не будь таким педантом Для всеобщей эпатажности нашим "новым велосипедным русским" ничто не помешает назвать гитом все, что им захочется, хоть осеннюю Пущу. Зато они слово какое знают - "гит", это тебе не в мтбшной грязи валяться!
 
 
#3 Yurr 05.03.2013 13:15
Стартовий внесок 100 грн - це за дві гонки?
 
 
-3 #4 Vadim Bus 05.03.2013 21:01
Цитирую Yurr:
Стартовий внесок 100 грн - це за дві гонки?

Так стартовий внесок за дві.

Дєдушкі, Вам відкрити категорію 50+ , чи чіста потролити?
Зараз виправлю "гіт" на стрімітільнайє васхажденіє.
 
 
#5 aloha 06.03.2013 16:24
Цитирую Vadim Bus:
Так стартовий внесок за дві.

А если участвовать только в ITT, то взнос все равно 100грн или 50?
 
 
#6 Vadim Bus 06.03.2013 22:37
Цитирую aloha:
Цитирую Vadim Bus:
Так стартовий внесок за дві.

А если участвовать только в ITT, то взнос все равно 100грн или 50?


ДВа види 100 один 60,
Всім призерам видавник журналу "Вело Трафик" Дарує його березневий номер , це теж можна відобразити в положенні http://www.velotraffik.com/jurnal.php
 
 
+3 #7 VicTorp 07.03.2013 01:18
Цитирую Vadim Bus:
Цитирую Yurr:
Стартовий внесок 100 грн - це за дві гонки?

Так стартовий внесок за дві.

Дєдушкі, Вам відкрити категорію 50+ , чи чіста потролити?
Зараз виправлю "гіт" на стрімітільнайє васхажденіє.

Хамить не надо только, особенно, когда в Тулу со своим самоваром-то. Надо разбираться хотя бы на уровне терминов в том виде спорта, которым занимаешься.
Есть названия, типа, гонка в гору или апхил, на худой конец.
 
 
+2 #8 Хома 08.03.2013 00:11
Цитата:
Учасник може зареєструватись тільки на розділку або тільки на гонку в гору (будьте уважні).


Если участник физически имеет право на участие только в одной гонке, так почему стартовый взнос 100грн. за две?! Возможно, конечно, я что-то не так понял!?
 
 
-5 #9 Vadim Bus 08.03.2013 02:11
Хома - один старт 60 грн. два 100 грн. стартувати можете в двох програмах,

Петрович, від Вас, - 50 центових фляг на призи не дочекаєшся, зате свої консультації, як Ви встигли переконатись тут "дуже актуальні" , Ви пхаєте там де вони не лізуть, займайтесь своєю справою, Я Вам не хамив , я Вам кажу- Давай дасвидания!
 
 
#10 SJ 08.03.2013 13:04
Ну, побольше суржик-хамства и призывов покупать "велосипеды из европы", не давая обогащаться украинским велобарыгам, и они за это засыпят ценными призами на гонки. Доказано вадикбусом!
 
 
-1 #11 Vadim Bus 08.03.2013 13:35
Цитирую SJ:
Ну, побольше суржик-хамства и призывов покупать "велосипеды из европы", не давая обогащаться украинским велобарыгам, и они за это засыпят ценными призами на гонки. Доказано вадикбусом! :)


Вам не здається що Ви якось трішки в ОФФ топі, Вам свербить Пуща? створіть тему і вперед? Вам свербить ринок велосипедів з Європи , тоді Вам на пілітон разом з Віктором Анатолійовичем. Що Ви загубили ТУТ ?
 
 
+8 #12 рыжий 08.03.2013 14:16
а у вас тут уютно. пожалуй, посижу, почитаю
 
 
+2 #13 Yurr 08.03.2013 14:20
Не хотів лізти в чужий діалог, але оскільки він публічний...

Vadim Bus я знаю як одного з дуже небагатьох, хто робить щось для аматорського велоспорту. Розділка "Київська Осінь" минулого року була організована чудово, після неї я надихнувся купити шоссер.

А хто такий SJ - мені невідомо. Тому оці наїзди в темі на орга виглядають не дуже.
 
 
+1 #14 рыжий 08.03.2013 15:23
йу-ху! началось!!!
Действительно. SJ, ты кто такой и ваще?
 
 
#15 nkt_m 08.03.2013 17:33
Не понятно почему регистрация разрешена только в одну категорию и почему нет ни слова о спонсорах. Я бы на их месте уже отказался от спонсирования лотереи.
 
 
#16 Vadim Bus 08.03.2013 20:18
Цитирую nkt_m:
Не понятно почему регистрация разрешена только в одну категорию и почему нет ни слова о спонсорах. Я бы на их месте уже отказался от спонсирования лотереи. :lol:


Ти помиляєшся , тут про "пущу" і про крадені велосипеди з Європи. Про лотерею і про спонсорів буде на днЯх.
Давайте якось спокійніше народ, бо всі такі гонорові шо капєц. Дивуюся як це ще не "набігло", може нарешті кожен став думати своєю головою. (смайлік радісно показує ОК)
Якщо Ви не маєте ніякого відношення до шоссейного аматорського руху, будь ласка утримайтесь від коментарів, це буде значним внеском в його розвиток . ДЯКУЮ .
 
 
#17 Vadim Bus 10.03.2013 23:50
Є новина.
Ми додатково нагородимо переможців Гонки в гору в категоріях - жінки, аматори МТБ, аматори шосе , абонементами на місячне відвідування фітнес центру СRYSTALL FITNESS.
Це мережа фітнес центрів, реалізувати цей абонемент можна буде в любий час.
Через 1 місяц в Києві в різних районах буде відкрито 4 зала.
 
 
#18 tonyclifton 14.03.2013 12:39
Объясните слоупоку про носки:) В самом деле нужно будет без носков ехать, или это шутки такие шоссейные?
 
 
#19 Yurr 14.03.2013 12:51
Цитирую tonyclifton:
Объясните слоупоку про носки:) В самом деле нужно будет без носков ехать, или это шутки такие шоссейные?


Ты чего, вся же фишка в носках, точнее в их отсутствии!
Или ты троллишь?
 
 
#20 tonyclifton 14.03.2013 12:58
Да нет, я совершенно серьезно спрашиваю. И, кстати, тоже подозреваю, что ты троллишь.
 
 
#21 Yurr 14.03.2013 16:14
Цитирую tonyclifton:
Да нет, я совершенно серьезно спрашиваю. И, кстати, тоже подозреваю, что ты троллишь. :lol:

 
 
+1 #22 Vadim Bus 14.03.2013 17:57
"Белые носки" - 2010
и.т.д.
А взагалі то така триатлонська фішечека. Коли я бачив натягнуті під горло чорні шкарпетки у Армстронга я не міг повірити що це не стьоб в найвищому, найелегантнішому розумінні цього поняття.
Я собі на літо підібрав старий картуз, аля шансон. буду в ньому катать і окуляри старі з металевою як дротик оправою, такі модні були в кінці 70-хх. Я думаю що все повино бути якось весело, якось придурошно.
 
 
#23 Sir 14.03.2013 18:04
На форуме Велокиев в теме "21.04.2013 "Без носков" розд+гіт в гору (обговор)" дата разделки 21.04.2013, а в теме "VK -Road races 2013 calendar (обговорення)" нашел ссылку на этот ресурс, где дата старта - 24.03.2013, на форуме Пелотон (раздел "Соревнования") ссылок на старт этой гонки в 2013 году вообще не нашел... Может как-то поправить (организаторам гонки проинформировать/отписаться в этих форумах/темах)? Или эта гонка в дополнительной рекламе (участниках) не нуждается?
 
 
#24 Vadim Bus 14.03.2013 18:16
Цитирую Sir:
На форуме Велокиев в теме "21.04.2013 "Без носков" розд+гіт в гору (обговор)" дата разделки 21.04.2013, а в теме "VK -Road races 2013 calendar (обговорення)" нашел ссылку на этот ресурс, где дата старта - 24.03.2013, на форуме Пелотон (раздел "Соревнования") ссылок на старт этой гонки в 2013 году вообще не нашел... Может как-то поправить (организаторам гонки проинформировать/отписаться в этих форумах/темах)? Или эта гонка в дополнительной рекламе (участниках) не нуждается?


У мене немає акаунта на Пелотоні, я б попросив когось з Вас розмістити там , якщо Адміністрація буде не проти. Якось так сталося . Що всі проблемні питання не в зовсім гламурний манір між шоссерами прийнято вирішувати на Пелотоні , тому що ні на ВК ні на БП цей срач нікому не потрібен. тому люба свіжа тема як білкова речовина в ферментному середовищі.
 
 
#25 Sir 14.03.2013 18:50
Цитирую Vadim Bus:
У мене немає акаунта на Пелотоні, я б попросив когось з Вас розмістити там...
Дал ссылки на Положение и Регистрацию на БП.
На ВФ тоже.
А на ВК (в вышеназванных темах) может может кто-то отпишется о назначенной дате проведения гонки...
 
 
#26 Yurr 14.03.2013 19:04
Хтось планує в сб-нд дивитись трасу розділки?
 
 
#27 Vadim Bus 15.03.2013 14:31
то Еврібаді.
якщо Вам не важко повішайте цю Веб-віталочку де можна, на форумах де ви буваєте, або в соц мережах, чим більше ми зберемо учасників тим яскравіше ногородимо переможців.


Друкований варіант соьгодня заберу і буду розвозити на вихідних
 
 
#28 SadomtsevOleg 15.03.2013 23:16
Добрый вечер. я конечно извеняюсь может что то не понимаю или не увидел но Аматоры и Елита будут ехать вместе в одной категории - Аматоры?
 
 
#29 Vadim Bus 16.03.2013 23:35
Цитирую SadomtsevOleg:
Добрый вечер. я конечно извеняюсь может что то не понимаю или не увидел но Аматоры и Елита будут ехать вместе в одной категории - Аматоры?


На жаль, поки що в одній. При такій кількості учасників немає можливості розмазати ще на одну категорію, у нас вийде кількість учасників =кількість призерів +12 осіб
 
 
-6 #30 SadomtsevOleg 17.03.2013 22:14
Цитирую Vadim Bus:
Цитирую SadomtsevOleg:
Добрый вечер. я конечно извеняюсь может что то не понимаю или не увидел но Аматоры и Елита будут ехать вместе в одной категории - Аматоры?


На жаль, поки що в одній. При такій кількості учасників немає можливості розмазати ще на одну категорію, у нас вийде кількість учасників =кількість призерів +12 осіб


Получается у аматоров нету шансов на призовые места раз элита может ехать в этой же категории...?
 
 
+10 #31 8RydeR 17.03.2013 22:40
Цитирую SadomtsevOleg:
Получается у аматоров нету шансов на призовые места раз элита может ехать в этой же категории...?

Я не організатор і не представляю організаторів, але хочу висловитися.

Любительські гонки - це в першу чергу гонки для задоволення, а не гонки задля заробітку, як у професійних спортсменів. Тому не варто надмірно акцентувати увагу на здобутті медалей і призів. Ганяйтеся заради задоволення.

Еліта - це такі ж офісні співробітники і грузчікі, як і любителі. Тому немає сенсу забирати у них призові місця і віддавати їх любителям.
 
 
+3 #32 vile.gnus 18.03.2013 14:49
Цитирую SadomtsevOleg:
Получается у аматоров нету шансов на призовые места раз элита может ехать в этой же категории...?

Ой, беда-беда-огорчение!!!
Нет тут никакой элиты, все, кто зарегистрировались в общую категорию - обычные махровые офисные любители, соответственно более сильные получат медальки, более слабые - нет.
Хотите медали - тренируйтесь, полтора часа в день есть у каждого и этого достаточно, чтобы на этом мероприятии заезжать в медали
 
 
#33 Sir 18.03.2013 18:36
Прогноз на Синоптике на 23-24.03.2013 - снег, -8°С.
Гонка состоится при любой погоде, отмены/переноса даты старта не планируется?
 
 
#34 Yurr 18.03.2013 18:38
Цитирую Sir:
Прогноз на Синоптике на 23-24.03.2013 - снег, -8°С.
Гонка состоится при любой погоде, отмены/переноса даты старта не планируется?


Ушел искать шоссейную шиповку.
 
 
#35 Vadim Bus 18.03.2013 20:58
Народ, є пропозиція врятувати спортивне свято переносом на тиждень, все що ми робимо повинно приносити радість та задоволення а не муку. Все складається на користь перенести на 1 тиждень. Скажіть свою думку.

ЗАвтра забираю з друку номери на розділку розмір 17,5Х17.5, виглядають десь так. На гонку в гору роблю окремо комплект , друкую на банерну дебелу тканину

Перших чотири номери залишив на всяк випадок, може ображений Бонен заб'є на "весняні" класики та приїде в наші зимові модерни.

Наносити на номери нікнейми мені здалося доречним, вже хоча б для того, щоб можна було спів-ставити віртуальний і реальний образи, дуже часто спілкуєшся в інеті з людиною. потім в реалі і не усвідомлюєш що це одна і та сама людина)))
 
 
#36 Юрич 18.03.2013 22:53
я за перенос однозначно
 
 
#37 Sir 19.03.2013 00:23
Цитирую Vadim Bus:
...Все складається на користь перенести на 1 тиждень. Скажіть свою думку...
+1 за перенос
 
 
#38 Yurr 19.03.2013 00:32
+1 за перенос
 
 
#39 Khlopov 19.03.2013 00:42
Цитирую Vadim Bus:
...Все складається на користь перенести на 1 тиждень. Скажіть свою думку...


Погода? Пзд. где весна...?
 
 
#40 sheelez 19.03.2013 01:21
А я бы подождал с решением до среды. Погода еще сто раз может поменяться, тем более, что прогнозы на 24 везде разные. От -10 до +5. Также не исключаю, что перенос на 31 тоже может закончиться переносом. Слишком уж рядом эти даты. Если и двигать - то дальше. Как смотрите на 14 апреля? Думаю многим придется кстати такая проба ноги перед ЛКУ. Правда 14 проходит еще и сношейная гонко в Днепре. Сильно ли она критична для зарегеных и потенциальных шоссеров?
 
 
#41 Yurr 19.03.2013 02:39
Цитирую sheelez:
А я бы подождал с решением до среды. Погода еще сто раз может поменяться, тем более, что прогнозы на 24 везде разные. От -10 до +5. Также не исключаю, что перенос на 31 тоже может закончиться переносом. Слишком уж рядом эти даты. Если и двигать - то дальше. Как смотрите на 14 апреля? Думаю многим придется кстати такая проба ноги перед ЛКУ. Правда 14 проходит еще и сношейная гонко в Днепре. Сильно ли она критична для зарегеных и потенциальных шоссеров?

Я планирую на гонку в Днепре. И вообще, перенос на месяц - это как-то слишком. Погонять же хочется!
 
 
#42 ohvat 19.03.2013 13:40
Очень хочется 24, но если будет холодно - перенос.
 
 
#43 Vadim Bus 19.03.2013 18:43
Цитирую ohvat:
Очень хочется 24, но если будет холодно - перенос.

Давайте завтра в 19.00 зберемось онлайн і приймемо рішення . Варіант - перенесення на 31 березня. далі всі дати зайняті.
 
 
#44 Katz 20.03.2013 00:21
Цитирую Vadim Bus:
Цитирую ohvat:
Очень хочется 24, но если будет холодно - перенос.

Давайте завтра в 19.00 зберемось онлайн і приймемо рішення . Варіант - перенесення на 31 березня. далі всі дати зайняті.


я за перенесення на 31.березня
 
 
#45 Vadim Bus 20.03.2013 00:56
Цитирую Katz:
Цитирую Vadim Bus:
Цитирую ohvat:
Очень хочется 24, но если будет холодно - перенос.

Давайте завтра в 19.00 зберемось онлайн і приймемо рішення . Варіант - перенесення на 31 березня. далі всі дати зайняті.


я за перенесення на 31.березня ;-)

Я теж , відверто кажучи,
тут є голосувалка
http://www.velokiev.com/forum/viewtopic.php?f=51&t=126330
 
 
#46 SJ 20.03.2013 13:00
Какие-то нежные получаются у нас представители " шосейного аматорського велоруху"... Чуть дождик со снежком, и уже всё, перенесення. Вот, помню, я в молодости...
 
 
#47 SadomtsevOleg 20.03.2013 20:15
Так когда будут соревнования ... ?
 
 
#48 Vadim Bus 20.03.2013 21:12
SJ - Що знову трапилось? Що порушило Ваш спокій? Невже на БП не вистачило місця для Ваших спогадів в індивідуальному блозі?
Так проголосували люди. пропонують 20 квітня
 
 
#49 Yurr 20.03.2013 21:14
20 квітня тоді без мене. Я в Одесу на бревет їду.
 
 
#50 8RydeR 20.03.2013 21:19
Цитирую Yurr:
20 квітня тоді без мене. Я в Одесу на бревет їду.

щасливого бревету!
 
 
+1 #51 =Nowl= 20.03.2013 21:42
грустно это все... уже настроилась в марте проехать, как у Жванецкого: "Дадим по голове и отыграем свое, гори оно огнем!" , на апрель другие планы... Пока не отрегиваюсь на всяк случай.
 
 
#52 amers 20.03.2013 22:22
переносить гонку - аццтойное дело

хотя, шоссе оно такое, чуть непогода, и всё, по домам
 
 
#53 Yurr 20.03.2013 22:34
Цитирую 8RydeR:
Цитирую Yurr:
20 квітня тоді без мене. Я в Одесу на бревет їду.

щасливого бревету!

not sure if irony, але все-одно дякую.
 
 
#54 SJ 20.03.2013 22:50
Не, ну, амерс, не всегда шоссе было таким. Были раньше хардкорные шоссеры. Вот, например: http://bikeraceinfo.com/oralhistory/magni.html
 
 
-5 #55 Vadim Bus 20.03.2013 23:50
амерс и SJ , я так розумію що лазити по БП і срати це елемент мтб шного хардкору? Дуже прошу здриснути в любому напрямку. Дякую
 
 
#56 AlexVS 20.03.2013 23:56
Цитирую amers:
переносить гонку - аццтойное дело

хотя, шоссе оно такое, чуть непогода, и всё, по домам :-)

Да не было шоссе таким и последняя Милан-Сан Ремо тому подтверждение!)
http://www.cyclingnews.com/news/photos/snow-forces-milan-san-remo-route-reduction
 
 
+1 #57 Wazowski 21.03.2013 10:40
Холодно - не холодно....То все ерунда. Для шоссеров сейчас в Киеве само покрытие достаточно опасное. Падать в лесу, и на междугородней дороге с автомобилями - две большие разницы.
 
 
-5 #58 SJ 21.03.2013 13:30
А нахіба проводить велогонку на "междугородней дороге с автомобилями"? По идее, все, кто в ней участвует, уже мысленно приготовились к самому неприятному. Ну или им думать нечем, поэтому они всегда готовы...
 
 
#59 amers 21.03.2013 14:37
потому, что это спорт! тут меряются силами в одинаковых условиях!

нам, офп-шникам, до такого далеко. камешек на трассе в бок откатится - и всё, считай совсем в других условиях едеж. А если в грязючке колея образуется - то вообще пиши пропало ...

мерятся в одинаковых условиях возможности нет

так и живём
 
 
-2 #60 AlexVS 21.03.2013 14:48
да, точно!!!
а если еще обращать внимание на порывы ветра - тогда все в разных условиях...
и как тут сильнейшего определить?
 
 
+2 #61 Sir 21.03.2013 16:09
Цитирую SJ:
А нахіба проводить велогонку на "междугородней дороге с автомобилями"? По идее, все, кто в ней участвует, уже мысленно приготовились к самому неприятному. Ну или им думать нечем, поэтому они всегда готовы...

Господин тролль, не не надо расписываться за всех. Отвечай только за себя и свои слова.
 
 
+4 #62 Khlopov 21.03.2013 17:08
Цитирую Sir:
Цитирую SJ:
А нахіба проводить велогонку на "междугородней дороге с автомобилями"? По идее, все, кто в ней участвует, уже мысленно приготовились к самому неприятному. Ну или им думать нечем, поэтому они всегда готовы...

Господин тролль, не не надо расписываться за всех. Отвечай только за себя и свои слова.


Дожились... Без разбору людям ярлыки раздают. Не красиво так сходу людей обзывать, тут вроде вело-сайт, а не "баш". Если вы не согласный с мнением людей так и напишите, а то так на личности переходите. Как мин. не красиво, как макс подумаем, что вас не правильно воспитывали)))
П.С. Я за проведение гонки в любую погоду, будет что вспомнить...
 
 
#63 Pitlord 21.03.2013 17:50
в этих числах Сумы, а че удобно, часть конкурентов уедет.
 
 
#64 Yurr 21.03.2013 18:00
Сподіваюсь, всі орги гонок почитають це бурлєніє і зроблять правильні висновки щодо планування майбутніх заходів.
Давайте не сваритись, нас і так небагато.
 
 
#65 Vadim Bus 21.03.2013 18:16
Народ не ведіться на провокації. Не треба підтримувати срач МТБ\шоссе давайте краще проводити такі змагання щоб МТБ шникам було цікаво стартувати у нас.
SJ в чому Ваша проблема?. Ви старий дядько а поводите себе {censored} типу Саши грей амерса .. Дуже прошу не заважати. Ми робимо одну корисну справу.
Погода налагоджується, 31 березня було б ой як непогано.
Yurr - там буквально декілька так званих МТБ шників які не змогли адекватно пережити "пущанську трагедію", і тепер їх мережева "мстя" буде страшною)))
Ще раз прошу не підтримувати цей срач а думати своєю головою.
 
 
#66 Yurr 21.03.2013 18:19
Цитирую Vadim Bus:

Погода налагоджується, 31 березня було б ой як непогано.

Завтра-післязавтра розверзнуться хлябі небесні, але 31-го має бути сухо, і було б справді чудово.
Чекаємо новин.
 
 
#67 tonyclifton 21.03.2013 18:20
Плюсую проведение гонки при любых. Как минимум ее вечерней части.
 
 
+1 #68 AndrewS82 21.03.2013 21:11
Уважаемые организаторы. Будет ли гонка (меня интересует "гит") 24 марта?
П.С. Я за гонку ("гит") при любых условиях 24 марта. Правда я не знаю что сейчас с погодой в Киеве
 
 
#69 Vadim Bus 22.03.2013 00:31
Цитирую AndrewS82:
Уважаемые организаторы. Будет ли гонка (меня интересует "гит") 24 марта?
П.С. Я за гонку ("гит") при любых условиях 24 марта. Правда я не знаю что сейчас с погодой в Киеве :)


У нас не вийде задіяти все до купи в дві різні дати. Вибачайте.
ТОбто якщо перенос то всього.
Завтра на вечір у нас обіцяють рясні опади у вигляді снігу, на суботу також :(((((
Люди проголосували більшістю за перенос на 20 квітня.. Давайте попросимо Вову зробити зміну в календарі
 
 
#70 Vad1m 22.03.2013 01:17
7.04 кодаки, 20.04 сумы.
Большинство проголосовавших за 20,наверное, шоссейники и им все равно на мтбшные мероприятия.
Эта гонка ,как бы, больше для шоссейников, так им комфортней будет 20.04 нежели 31.03.
Я за 24.03 или 31.03. А 20.04 как получится. Хотя... можно 20 на итт, а 21 в Сумы
 
 
#71 8RydeR 22.03.2013 01:23
Цитирую Vadim Bus:
Давайте попросимо Вову зробити зміну в календарі

Дайте афішу з новою датою.
 
 
+1 #72 Shilik 22.03.2013 01:26
Час назад приехал домой, отличная погода, зря вы так, может наладится!
 
 
#73 IGOR_2011 22.03.2013 12:28
вже прийшла зима...
будь ласка відкрийте реєстрацію на нову дату
 
 
#74 8RydeR 22.03.2013 16:18
Цитирую IGOR_2011:
вже прийшла зима...
будь ласка відкрийте реєстрацію на нову дату

а чим не влаштовує та реєстрація, яка є зараз?
 
 
#75 tonyclifton 22.03.2013 16:24
Гонка через месяц, а регистрация зачем-то закрыта.

А еще бы хотел, например, разрегистрироваться с этими вашими переносами на дату Сум. Но почему-то не могу.
 
 
#76 8RydeR 22.03.2013 16:31
Цитирую tonyclifton:
Гонка через месяц, а регистрация зачем-то закрыта.

А еще бы хотел, например, разрегистрироваться с этими вашими переносами на дату Сум. Но почему-то не могу.

виправив. Спробуйте зараз. Якщо виникнуть проблеми - повідомте в ЛС.
 
 
#77 amers 22.03.2013 16:37
 
 
 
 
#79 Vadim Bus 23.03.2013 02:23
Цитирую Shilik:
Час назад приехал домой, отличная погода, зря вы так, может наладится!

В принціпі можна стартувати 24 березня, але місце фініша фури загородили...)
 
 
+2 #80 SJ 23.03.2013 10:26
Ну і навіщо це блюзнірство? Дуже прошу не перетворювати сер'йозну тему про сер"йозний спортивний захід на казна-що!
 
 
#81 AlexVS 23.03.2013 19:14
А деякі не злякались погоди і прийшли на АндріЇвський, правда їздили вони не вверх а в низ і не на велосипедах а на бордах!))
http://external.ak.fbcdn.net/safe_image.php?d=AQD8WYVev81TPra0&url=http%3A%2F%2Fvthumb.ak.fbcdn.net%2Fhvthumb-ak-prn1%2Fs403x403%2F632328_10151504365769281_10151504365239281_36402_893_b.jpg&jq=100
 
 
#82 mountin 24.03.2013 02:11
Эхххх... прокатились!
www.youtube.com/watch?v=1fYOLQ0ax_U&feature=youtu.be
 
 
#83 Mr.Skrip 29.03.2013 20:51
Поддерживаю разделение на аматоров и спортсменов.
 
 
#84 Vadim Bus 08.04.2013 13:25
В дозвільні документи ми заявили кількість учасників від 60 (я про Андріївський узвіз) захід буде проведено від громадського товариства "Просвіта".
Є велике прохання підтримати і взяти участь, якщо не в якості учасників то в якості групи підтримки без якої ми не зможемо забезпечити безпеку руху.
Всі хто ще не вирішив стартувати, збирайтеся думками та реєструйтеся. Всі хто точно знає що стартувати не буде видаліть свою реєстрацію.
Нагороджувати будуть народні депутати України, це крім того що будуть призи від вело-спонсора.
Від якості проведеннія заходу і його висвітлення в медіа залежить доля дозволу на проведення нічного сіті марафону.
 
 
+1 #85 Yurr 08.04.2013 13:59
Нічний сіті марафон? Охохо, круть, тримаю пальці!
(А фіксери свій нічний критеріум по горького-жилянській в кінці квітня без дозволів проводять і не паряться).
Народні депутати - це звісно смердюча тема, але краще так, ніж ніяк, мабуть.
 
 
#86 Vadim Bus 10.04.2013 16:00
Цитирую Yurr:
Нічний сіті марафон? Охохо, круть, тримаю пальці!
(А фіксери свій нічний критеріум по горького-жилянській в кінці квітня без дозволів проводять і не паряться).
Народні депутати - це звісно смердюча тема, але краще так, ніж ніяк, мабуть.

Зробити велоспорт масовою розвагою без допомоги влади, не можливо.
Те що проводять фіксери це очароватільний пах...зм - вони в своєму форматі, їм все пох - вони маргінали.
Мене цікавлять змагання в яких можуть брати участь аматори з любим досвідом, які можуть розраховувати на безпечне проведення заходу.

Проводити будь що в центрі міста це страшенній гемор. І люба людина яка допоможе в організації заслуговує на вдячність і на повагу, якнайменше.
 
 
#87 Yanulya 18.04.2013 08:27
Добавьте меня пожалуйста в список участниц
 
 
#88 WANTED 18.04.2013 22:59
Можно ли будет зарегистрироваться на ГИТ прямо на месте, а то как-то прозевал дату?...
 
 
#89 Vadim Bus 19.04.2013 10:41

Всі хто не встиг зареєструватись плз, пишіть на пошту я до вечора обновлю старт лист
 
 
#90 Киря 19.04.2013 11:20
Знов на "шосейних велоперегонах" мтб-шників більше за шосерів. Пічалько.
 
 
#91 =Nowl= 19.04.2013 11:27
Цитирую Сварус:
Знов на "шосейних велоперегонах" мтб-шників більше за шосерів. Пічалько.
Пичалько там покрытие :), народ на мтб едет и правильно делает.
Ожидала поаккуратнее новую брусчатку, а она почти как на Шелковичной по корявости :), дык на Шелковичной латки асфальта есть.
Хотя я наверное таки на шоссере поеду, мне лишние пару-тройку кг не надо.
 
 
#92 Vadim Bus 19.04.2013 13:59
Та нормальне там покриття. Рівномірне , а зовсім на верху, там де ще стара бруківка, трішки гірше. Але в запалі боротьбі народ буде по ній летіти на фініш під 30 км. год буде все ОК..
НА шосері особливий смак )))
Траса бомба. Фіксуємо рекорди для майбутніх поколінь. Я друкую інформаційний баннер на якому будуть автографи всіх учасників і їх час 110 см Х 130 см, для послідовників.

Нагадую ВСІ ХТО ХОЧЕ ЗМАГАТИСЬ незареєстровані ПРИЇДЬТЕ РАНІШЕ І НЕХАЙ ВАС ВНЕСУТЬ В ПРОТОКОЛ зробимо стільки заїздів скільки буде необхідно.
 
 
#93 Vadim Bus 19.04.2013 16:05
 
 
#94 Vadim Bus 20.04.2013 01:39
 
 
#95 Vadim Bus 20.04.2013 01:40
стартові листи

http://www.velokiev.com/forum/viewtopic.php?f=51&t=125577&p=1623649#p1623649
 
 
+1 #96 catharsis_ 20.04.2013 22:59
А що з результатами?
 
 
#97 Vadim Bus 21.04.2013 00:38
Цитирую catharsis_:
А що з результатами?

Ми тільки повернулися з Андріївського. Зараз Інна або сама обробить . або передасть Юрі Гнусу на обробку.
 
 
#98 Kalyan 21.04.2013 13:13
Обещаный депутат был, а лотерейки нет. Как так?:)
 
 
#99 Vadim Bus 22.04.2013 00:20
Цитирую Kalyan:
Обещаный депутат был, а лотерейки нет. Как так?:)

Про лотерею десь пояснював.
Лотерею обіцяли провести АФСН . Вони обіцяли дати гроші на приз для лотереї а також на призи живі гроші, я тільки "ЗА" тому що я не вимірюю крутість змагань в депутатах, або в майстрах спорту, я їх вимірюю вартістю призового фонду
АФСН це спонсор якого знайшов Юра Коновал, після того як АФСН відмовились фінансувати наш захід, ми попрощалися з ними і з Юрою, назавжди. тому що такі речі є НЕ СУМІСНИМИ З ОРГАНІЗАТОРСЬКОЮ ЛОГІКОЮ
 
 
#100 Vadim Bus 22.04.2013 00:20
[.....
 
 
#101 Kalyan 22.04.2013 16:09
Понятно. Вопрос снят:)

Желаю удачи в дальнейших стартах. Если нужна помощь, всегда за:)
 
 
+2 #102 Merckx 22.04.2013 16:27
Где узнать результаты?
 
 
+1 #103 8RydeR 23.04.2013 00:53
результати я опублікував.

Якщо когось щось не влаштовує - звертайтеся до мене:
в ЛС
в скайп eight.ryder
на пошту
 

Інформація

ITT «Без носков» / Гонка в гору «Андріївський узвіз» 2013
20.04.2013
Киев
Положення
Регистрация на ITT
Список зарегистрированных на ITT (61)
Треки
Регистрация на ГIТ
Список зарегистрированных на ГIТ (31)
Результаты (87)
bikeportal.media:
Фото та відео (7)
bikeportal.votes:
Голосування учасників (2 / 10.0)
bikeportal.reviews:
Відгуки учасників
bikeportal.reports:
Звіти учасників (2)

коротке посилання на положення гонки:
bikeportal.org.ua/1751
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Найближчі гонки

27.05.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 1.1067109107971