Місто Дніпро та Дніпровська область
Спонсори змагань:
Інтернет-магазин TeleMart
http://telemart.ua/
А також за підтримки:
1. Велокоманди «Quick» TeleMart Cycling Team
https://www.facebook.com/QuickCyclingTeam/
2. Он-лайн реєстрація на сайті: bikeportal.org.ua.
1. Загальна частина
Основні завдання марафону:
1) Пропаганда здорового способу життя, активного відпочинку та пропаганда екологічно чистого виду транспорту.
2) Популяризація та розвиток марафонів в Дніпрі та Україні.
3) Формування морально-психологічної стійкості, технічної автономності, розвиток витривалості.
2. Місце та час проведення
Старт марафону відбудеться 8 червня 2019 року, у місті Дніпро, біля південного мосту на правому березі. Фініш марафону – того ж дня на вулиці Криворізька 107 біля АЗС схід-газ.
3. Програма заходу
3.1. 07:00-07:50 – реєстрація учасників на старті.
3.2. Ідентифікація особи Учасника (потрібно мати при собі паспорт, права або документ, який його заміняє, допускаються ксерокопії).
3.3. Видача мапи та легенди марафону, різної інформації для учасників.
3.4. Підпис партнерської угоди (яка містить: волевиявлення приймати участь у марафоні, персональні дані, відмову від претензій до організаторів в разі заподіяння шкоди життю, здоров’ю або майну Учасника).
3.5. Перевірку транспортного засобу Учасника.
3.6. Завантаження особистих речей учасників у авто.
3.7. 8:00 – старт марафону.
3.8. Проходження К.П.1 заправка AMIC на 102км.
3.9 Фініш марафону 14:00-21:30
4. Попередня реєстрація учасників та благодійні внески
4.1. Попередня реєстрація учасників проводиться на сайті http://bikeportal.org.ua/ у період з 30.04.2019 по 07.06.2019 включно.
4.3. Зареєстрованим вважається учасник, який сплатив благодійний внесок он-лайн, всі хто не сплатив благодійний внесок будуть видалені зі списків зареєстрованих учасників.
4.4. Любий учасник команди байкпорталу приймає участь у змаганні безкоштовно, але потрібно додатково повідомити що ви є учасником цієї команди, щоб вас не було потім видалено зі списків як не сплативших благодійний внесок.
4.5. Благодійні внески поверненню не підлягають.
4.6. Сума благодійного внеску складає в періуд реєстрації :
З 30 квітня по 21 травня 200 гривень
З 22 травня по 31 травня 300 гривень
3 1 червня по 7 червня 500 гривень
Реєстрація у день змагань 1000 гривень
4.7. Прийом благодійних внесків буде здійснюватися на карту приват банку:
5168-7573-7607-2502, одержувач: Маліков Костянтин Олександрович.
Важливо! Після сплати благодійного внеску необхідно надіслати лист на поштову скриньку
«kostyanathlon@gmail.com» або sms-повідомлення на номер 095-325-96-14, де вказати:
1. Прізвище та ім’я учасника.
2. День та час сплати.
3. Суму.
5. Категорії учасників
5.1. Чоловіки Шоссе.
5.2. Чоловіки MTB. Допускаються велосипеди з прямим кермом довжиною від 600мм та покришками завширшки від 2 дюймів або 54 мм.
5.3. Жінки MTB. Допускаються велосипеди з прямим кермом довжиною від 600мм та покришками завширшки від 2 дюймів або 54 мм.
5.4. Ветерани 40+ Шоссе
5.5. Ветерани 40+ MTB. Допускаються велосипеди з прямим кермом довжиною від 600мм та покришками завширшки від 2 дюймів або 54 мм.
6. Трек марафону
6.1. Дистанцією марафону є одне коло, довжиною 200.6 км. Мапа марафону та висотний профіль доступні за посиланням
6.2. Дистанція марафону буде розмічена стрілочками білого коліру, куди вказує стрілочка туди і треба повертати, якщо це поворот, а стрілочки немає то треба рухатися вперед.
На кожному повороті, де треба повертати, стрілочки будуть дублюватися від 2 до 4 штук, тому будьте уважні при наближенні до поворотів.
7. Порядок проходження дистанції
7.1. Головне завдання учасника – подолати дистанцію в автономному режимі, за встановлений ліміт часу – 13 годин 30 хвилин, тобто з 8:00 до 21:30.
7.2. 08:00 – технічний старт, їдемо колонною по двоє через місто, зупиняючись на світлофорах, з дотриманням усіх правил дорожнього руху (швидкість буде обмежена до 25км/год). При виїзді з міста та після останнього світлофора на 25 кілометрі марафону буде даний фактичний старт, після цього дозволено їхати з будь-якою швидкістю.
7.2. Проходження контрольного пункту (КП) номер 1.
7.3. З 15:00 до 21:30 – фініш учасників.
7.4. Учасники повинні прибути обов’язково на контрольний пункт та отримати відмітку у картку марафону (час проходження та підпис контролюючого або чек).
7.5. Учасники повинні чітко слідувати маршруту. Якщо Учасник залишає маршрут, то для продовження руху він повинен повернутися на маршрут в тій самій точці де його покинув. Таким чином, заборонені будь-які зрізки або відхилення від маршруту.
7.6. Учасник, який прийняв рішення зійти з дистанції або серйозно не вкладається у норматив часу, повинен негайно повідомити організатору про своє сходження або про перевищення ліміту часу проходження марафону.
8. Технічна підтримка та план евакуації
8.1. На старті буде присутній технічний автомобіль, в якому кожен бажаючий зможе залишити власні речі та забрати їх на фініші.
8.2. Якщо так сталося, що учасник не розрахував власні сили, то по маршруту марафону є декілька можливостей повернення у місто Дніпро. Перша можливість повернутися – у місті Кам’янське (82км.від старту), у якому з центрального вокзалу кожну годину відходить електричка до міста Дніпро. Друга можливість – село Єлізарово нова назва Святовасилівка (124км.від старту), в якому електричка відходить о 17:09 та прибуває в місто Дніпро о 19:01. Тому намагайтеся оцінити свої сили та прийняти вірне рішення.
9. Допуск до участі у змаганнях
9.1. Марафон відкритий для участі тілки велосепедистів-любителів.
Велосипедисти-професіонали до змагання не допускаються.
Професіональним велосипедистом вважається :
1) учасник який має ліцензію категорії єліт
2) учасник який навчається у спорт школі або інтернаті
3) учасник який виступає за національну збірну або знаходиться в запасі
4) учасник який отримує дохід від діяльності яка пов’язана з велоспортом.
9.2. Участь у змаганнях можуть прийняти виключно особи з досвідом пересування на велосипеді по шоссе, а також з належною підготовкою.
9.3. Участь у змаганнях можуть прийняти особи віком від 18 років, зі справним велосипедом, справними гальмами на кожному колесі та велосипедним шоломом.
9.4. Наявність шолома обов’язкова.
9.5. Забороняється використання аерорулів та аеронакладок на кермі.
9.6. Кожен учасник повинен мати справний та заряджений телефон з коштами на рахунку.
10. Особлива відповідальність
10.1. Під час марафону поїздка кожного Учасника вважається особистою.
10.2. Учасник повинен дотримуватися всіх правил дорожнього руху.
10.3. Кожен зареєстрований учасник особисто відповідає за технічний стан свого велосипеда, стан свого здоров'я, свої дії, а також адекватність поведінки під час подорожі.
10.4. Організатор не несе відповідальності за будь-які нещасні випадки, які можуть відбутися протягом проходження дистанції учасником.
10.5. У випадку травми учасника, інший учасник перегонів, що виявився поруч, зобов’язаний надати постраждалому першу допомогу, посприяти евакуації, якщо вона потрібна.
11. Нагородження
11.1. Кожен учасник який вклався у ліміт часу та виконав умови марафону отримає:
1) Диплом від організаторів марафону.
Також на фініші на всіх бажаючих будуть чекати безалкогольні напої, печиво, цукерки.
11.2. Учасники, які зайняли перше, друге та третє місце у кожній категорії отримають медалі та подарунки.
11.3 Учасники, які зайняли четверте та п'яте місце отримають медалі.
11.4. На власний розсуд організатори матимуть право додатково нагородити будь-якого учасника марафону.
11.5. Нагородження буде проводитися о 18:00-18:30
11.6. Якщо за будь-яких обставин учасник не зможе залишитися до нагородження, то організатори нагородять його раніше, або відправлять нагороду поштою.
Комментарии
А что мешает оплатить в первые 22 дня по минимальной цене??? именно из за того что предыдущие два года половина участников регистрировалась в последние пять дней, по этому и введена система повышения оплаты. Так как я уже не знаю как объяснить участникам что за ранее приходится для организации потратить десятку тысяч гривен, а они не всегда имеются в наличии.
Плюшки на финише ровно такие же как и в предыдущие два года.
Распугаю так распугаю, значит марафон отменю, стартовые раздам обратно. При этом не буду тратить куча времени на организацию)))) Повышение стартового обусловлено горьким опытом двух прошлых лет, когда стартовый был всего 60 и 100 гривен в разные годы и не повышался в период всей регистрации. В итоге 50% участников забила на организатора и регистрировалась в последнюю неделю регистрации. п.с. Сильное повышение в последнюю неделю это как бы намек участникам эй ребятки у организатора есть работа, семейная жизнь, и куча работы по организации, так что зарегистрируйтесь за ранее по минимальному стартовому взносу, и вам будет хорошо и я успею заранее все сделать а не буду в последние дни бегать как жареный петух.