У зв'язку з відсутністю зареєстрованих учасників змагання відміняються!
Пишіть якщо буде цікаво проїхати по треку самостійно...
23 квітня 2017 року в околицях м Буча, Київської обл. відбудуться аматорські дружні велоперегони зі Спортивного Туризму!
Положення про змагання.
1. Загальна частина.
Cпортивний туризм в околицях міста Буча являє собою дружню подорож-тренування на гірських велосипедах за визначеним маршрутом в GPS навігаторі участників.
Завдання велоперегонів зі Спортивного Туризму - пропаганда здорового способу життя і велосипедного спорту, розвиток відпочинку на Київщині, ознайомлення з цим краєм ближче, пропаганда екологічно чистого виду транспорту.
2. Місце та строки проведення.
2.1. Старт СТ “Ьуча-2017” о 12:00 23.04.2017 з центру позашкільної роботи м. Буча, вул. Антонія Михайловського 54.
Початок видачі стартових номерів розпочинається о 10:00 та закінчується о 11:45
Місце фінішу зпівпадає з місцем старту.
2.2. ТРЕК руху***
- доступний по запиту -
*** GPS Трек є орієнтовним напрямком руху. Пересуваючись по місцевості, участники велоперегонів зі Спортивного Туризму “Буча - 2017”, в першу чергу повинні дбати про власну безпеку, безпеку інших, та нести повну відповідальність за своє здоров’я та життя. Якщо напрямок руху по GPS Треку є таким, що може спричинити загрозу здоров’ю та життю участника змаганнь або оточуючих, участник забов’язаний вжити усіх заходів, включно пересування пішки з велосипедом та повної зупинки, заради того, щоб безпечно подолати цю ділянку руху.
Маршрут прокладено по місцинам, де в будь який час по напрямку руху учасників може з’явитись автомобіль, людина, звірі, та інші перешкоди. Саме тому учасник в місцях, де є обмежена видимість, повинен пересуватися зі швідкістю, яка дозволить загальмувати до перешкоди (автомобіль, людина та ін)
2.3. Оголошення результатів та нагородження 23.04.2017 о 18-00 на місці старту / фінішу.
Команди, що зайняли 1,2,3 місця будуть нагороджені медалями та грамотами.
3. Склад команди та категорії учасників.
Змагання зі спортивного туризму “Буча-2017” є командними перегонами. Обов’язковою умовою участі є формування команди яка складається з двох осіб.
Велоперегони будуть проводитися у наступних заліках (категоріях):
“Чоловіча пара” - два чоловіки від 18 років включно;
“Змішана пара”*** - чоловік та жінка від 18 років включно;
***категорія є дійсною за умови участі мінімально трьох або більше команд, в іншому випадку залік є спільним з категорією “Чоловіча пара”
4. Добровільний внесок.
На фінішу змагань на учасників чекає закрита коробка, в яку кожен бажаючий може покласти добровільний стартовий внесок у розмірі 100 грн. (*це орієнтовна рекомендована сума коштів, внесок ДОБРОВІЛЬНИЙ, та може бути зменшений або збільшений за вашим бажанням).
Ми гарантуємо, що 100% коштів з коробки будуть витрачені на ДС (Добрі Справи).
5. Допуск до участі у змаганнях.
Участь у змаганнях можуть прийняти особи віком від 18 років зі справним велосипедом, справними гальмами на кожному колесі та велосипедним шоломом. За стан та справність велосипеда кожен учасник несе особисту відповідальність.
Обов’язковим для участі у змаганнях є наявність щонайменше одного GPS навігатора(окремий пристрій) або двох GPS навігаторів (якщо використовується смартфон) на кожну команду, з завантаженим GPS треком, та навички їм користуватись. За стан та справність GPS навігатора, його час безперервної роботи від елементів живлення, а також навички користування, кожна команда несе особисту відповідальність.
6. Особиста та командна відповідальність.
6.1. Кожен зареєстрований учасник команди особисто відповідає за технічний стан свого велосипеда, стан свого здоров'я, свої дії, а також адекватність поведінки під час подорожі. У випадку отримання учасником травми внаслідок нещасного випадку, своєї помилки при керуванні велосипедом або такої помилки іншим(и) учасником(и) перегонів, технічної несправності велосипеда або через стан здоров'я, такий учасник несе персональну відповідальність за наслідки можливої травми і пошкодження свого велосипеда або екіпіровки тощо.
6.2. У випадку травми участника, другий зареєстрований участник команди відповідальний за надання йому першої допомоги, за сприяння та контроль эвакуації якщо вона є потрібною, та за повний супровід другого участника включно до останнього дня перегонів та/або видужання травмованого учасника.
6.3. Команда повинна мати з собою аптечку з засобами первинної медичної допомоги. Рекомендований склад аптечки буде доступний для ознайомлення в окремому розділі сайту bikeportal.org.ua.
7. Порядок проходження дистанції
Головним документом, якій підтверджує порядок проходження командою дистанції, є GPS Трек з навігатора, який використовувався під час руху.
Залік часу команди на фінішу визначається по останньому участнику команди.
Команди, які фінішують після 19-00, вважаються такими, що не приймають участі у загальному заліку(DNF)
Під час проходження дистанції забороняється:
-
засмічення навколишнього середовища;
-
віддалення членів однієї команди між собою на відстань більше ніж 300м;
-
неспортивна боротьба;
-
пересування на велосипеді у не застібнутому на голові шоломі;
-
заважати обгону зі сторони інших учасників;
-
припиняти участь у велоперегонах без повідомлення про це рішення іншим участникам та командам;
* На маршруті заплановані КП, про що буде повідомлено додатково.
8. Форс-мажор.
У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних тощо), таких, через які проведення змагань може стати небезпечним - траса змагань може бути змінена або перегони можуть бути припинені. У цьому випадку, фінальний протокол формується за результатами на момент прийняття рішення про їх припинення.
Комментарии
Вибач, одразу виправив... Однак вже все одно не актуально