bikeportal.org.ua


Добро пожаловать, посетитель!
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.    Забыли пароль?

Конкретно о змаганнях які я провожу 1.05.22р..
(1 чел.) (1) Гость
ВнизСтраница: 1
Сообщения темы: Конкретно о змаганнях які я провожу 1.05.22р..
#32997
Конкретно о змаганнях які я провожу 1.05.22р.. 03/02/2022 08:59 Репутация: 21
Ці змагання я провожу для :для самого себе-1
для учасників сумського регіону-дорослих та дітей -2.
для приїзжих - дорослих та дітей-як любителів так і спортсменів.- 3Мета: пропоганда велеспорту,його користі для здоров'я та ведення здорового способу життя.


Траса -ма безліч кол любої складності для любих погодних умов. Протіжністю від 500метрів -дітячої до 4.3 км складної .
На трасі є різного типу перешкоди як природні так і побудовані. Всі перешкоди мають об'їзди.Траса нема перетину доріг.на неї не ма доріжок по якім ходять люди . траса побудована уся на ціліні-на склоні вздовж річкі Прикіл.Тож коли ти стартуєш то кудись потрапити чі заблукати неможливо-тікі інші кола будуть перекриті стрічкою.

размітка--траса де потребує розміткі -розмічена стрічкою,а де є потреба і додатково указниками (різкій спуск чі опасний поворит)

Судівство----просте - судя с секундомером та протоколом.(з міркуван витрат проти збільшення внесків)

Організація саміх змагань :1- реєстрація ,отримання номеру.заповненя розпискі та сплата внесків на стартовій галявені біля столику реєстрації.

2-післі брифінгу просмотрові коля для кожної категорії ,старти почінаються з дітей--то для приїзжих є час для доїзду та реєстрації і подивитись трасу.

3-Нагородження- все залежить від кількості заявившихся та прибувших на гонку--медалькі та грамоти (це будуть по любому) як що будуть спонсори та велика кількість учасників призи та ....-це фінансова сторона.


4. Питна джерельна вода на стартовій галявені буде ,як що будуть глядачі чі групи підтримкі -місця попити на трасі самі вкажете.

5. щось перекусити після гонкі -все від кількості учасників на галявині (коштів з внесків)все є можливість і час організувати)


6. Внескі --ну там я описав яка сума та хто сплачує та коли змінюється .але знову все може змінитись на бріфінгу(в меньшу суму,або піде на призовий фонд,або на харчі післі змагань ....)все залежить від кількості.

7. Витрати на підготовку та проведення змагань - так як я описав више :при простих медальках та грамотах з простим судівством--при наявності усіх котегорій----самі мінімальні витрати --2650грн(без пожувати)

А з комп'ютором ,гарними номерами ,медальками під гонку.та такіміж грамотами,з аркою,музикою та з стартовим пакетом і щось перекусити -чай,банан.печєво-----я не можу підрахувати .бо за таке ніхто не візметься ,а внескі будуть під 350-500грн. ------МЕНІ це не потрібно.


ТО ЗМАГАННЯ ПРОВОДИТИМУТЬСЯ ПО МІНІМАЛЬНИМ ВИТРАТАМ ТА по кількость прибувшим на гонку .

ХТО хоче мати змаганнчя то їх матиме тікі по мінімальному комфорту.
Prizrak
Prizrak
Модератор
Постов: 615
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Сумы Возраст :64
Последнее редактирование: 03.02.2022 22:53 Редактировал Prizrak.
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
ВверхСтраница: 1
Модераторы: vak, рыжий, run, Prizrak
Банер  
  
наверх
time: 0.34418296813965