bikeportal.org.ua

XC Bikeshop. Открытие сезона. 2012

Положение XC Bikeshop. Открытие сезона. 2012

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення відкриття
сезону XC Bikeshop 14 квітня 2012 року
м. Новомосковськ .

x_1660be44

1. Мета завдання
1.1. Змагання проводяться з метою:
- визначення найсильніших спортсменів;
- залучення молоді, осіб середнього та старшого віку до систематичних занять велоспортом;
- пропаганда здорового способу життя серед населення.

2. Місце і час проведення
2.1. Крос-кантрі проводяться у місті Новомосковську, Марьяновская гора.
Регистрація з 09-30 до 10-30
Просмотровий круг з 10-50 до 11-00
Святкове відкриття кросу 14.04.2012 р. о 11-10
Старт Юниоры о 11-30
Старт Девушки, Ветераны 35+ о 12-30
Старт Элита 13-40
Старт Любители о 15-10
Нагородження о 16-30

3. Керівництво змаганнями
3.1. Загальне керівництво кросом, його підготовку та проведення здійснює оргкомітет. Головний суддя змагань Пасицельский О. Є. Головний хронометрист Хренов В. Судья на старте Пасицельска Н. Ю.

4. Дистанція та групи учасників
4.1. Змагання проводяться на дистанціях:
ЭЛИТА 7 кругов по 3,5 км время 1:20-1:30
ЛЮБИТЕЛИ 5 кругов время 1:00-1:10
ВЕТЕРАНЫ 35+ 5 кругов время 1:00-1:10
ДЕВУШКИ 5 кругов время 1:00-1:10
ЮНИОРЫ 4 круга время 1:00
4.2. Оргкомітет може змiнити кiлькiсть кругiв. Стартове вишиковування по рейтингу.
4.3. Після стартової побудови суддья оповістить номери і прізвища учасників. Учасники не підтвердили своєї присутності на стартовій побудові - до старту не допускаються.

5. Учасники змагань
5.1. До участі в змаганнях допускаються всі бажаючі, що мают підготовку; належну екіпіровку (шолом), технічно справний велосипед с розмIрами колес 26", 28", 29" з працюючими ручними гальмами. Оргкомiтет залишає за собою право на недопуск учасника, велосипед якого не задовольняє технiчним вимогам. Учасник, на трасi без шолома – ДИСКВАЛІФІКУЄТЬСЯ.
5.2. Стартовий внесок 30грн, для дiвчат 20грн, для дiтей безкоштовно
5.3. Учасники змагань, яким немає 18 років, повинні мати з собою копію свідоцтва про народження, з письмовим дозволом батьків.
5.4. Кожен велогонщик несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, за стан свого здоров'я і адекватність своїх дій впродовж всієї дистанції, що відбивається в підписуваній їм розписці встановленого зразка. Реєстрація учасників здійснюється на місці проведення гонки в день старту. Попередня реєстрація здійснюється на сайті http://bikeportal.org.ua . Для здобуття номера учасник повинен заповнити анкету учасника змагань. Після фінішу номери залишаються учасникам.
5.5. Гонщики, знаходячись на трасі, зобов'язані мати номер для велосипеда (на кермі), так щоб він був видний суддям на контрольних пунктах. При заміні велосипеда, гонщик зобов'язаний перенести номер на новий велосипед перш, ніж продовжити гонку. Організатори мають право зажадати пред'явити номер у будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер брудний і тому подібне), гонщик, проїжджаючи мимо контрольного пункту, повинен голосно повідомити свій номер суддям.
5.6. Після реєстрації кожен учасник отримує комплект харчування. Впродовж всієї гонки буде організована роздача гарячого чаю. Так само буде організовано продаж їжі.

6. Порядок проходження дистанції
6.1. Після старту гонщики проходят по дистанції певну організаторами кількість кругів. Старт круга закривається в разі проходження фінішу гонки лідером відповідної категорії. Місце гонщика в підсумковому протоколі визначається по кількості пройденних повних кругів і часу, витраченій на їх проходження.
6.2. Правилами змагань дозволено пересування по трасі лише офіційно зареєстрованих гонщиків і організаторів змагань. Рух здійснюється строго у визначеному організаторами напрямі.
6.3. "Зрізання" маршруту, шляхом виходу за межі траси строгий заборонено і штрафується додаванням до результату штрафного часу (10 хвилин і більше) або ДИСКВАЛІФІКАЦІЄЮ, залежно від тяжкостi провини. Вихід за межі траси дозволений у виняткових випадках - якщо виникає перешкода, яку неможливо об'їхати в межах траси (завал, руйнування покриття траси і тп), при цьому об'їзд не повинен скорочувати дистанцію і не давати жодних переваг перед іншими гонщиками. Після маневру гонщик негайно повинен повернутися на трасу.
6.4. Лідирування дозволене, але лише в тому випадку, якщо гонщик слідує за іншим зареєстрованим гонщиком. Лідирування за транспортом або незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонене.
6.5. Гонщики, що пересуваються верхи на велосипеді, мають перевагу над гонщиками, що спішилися. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, повинні пересуватися по найменш проєзжаємой частини траси в той момент, коли їх обганяють. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, можуть обганяти велосипедистів, що їдуть, якщо вони не створюють перешкоди руху.
6.6. Гонщики, що обганяються на круг повинні поступатися дорогою лідерам. Ті, що обганяють повинні голосно оповіщати про намір обгону, крикнувши «обходжу справа» або «обходжу зліва». Безпечне проведення обгону є обов'язком того, що обганяє.
6.7. Коли два гонщики борються за місце на трасі, той, що лідирує не зобов'язаний поступатися позицією що обганяє (за винятком «кругів»). Проте, заборонені різка зміна траєкторії руху що обганяється і будь-які торкання (тілом або частямі велосипеда), з метою перешкодити руху. Що обганяє, у свою чергу, повинен забезпечити безпеку свого маневру.
6.8. Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи і інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для запобігання, а при повторних порушеннях, і дискваліфікації. Міра покарання у кожному конкретному випадку визначається головним суддею гонки.
6.9. Вода і харчування можуть надаватися гонщикам ким завгодно і в будь-якому місці траси. Проте, гонщики не повинні створювати перешкод іншим учасникам, приймаючи воду і живлення. Розкидання упаковок, обгорток і тари на трасі заборонено.

7. Технічна зона (техзона), технічний пункт (техпункт) і технічна допомога.
7.1.Техзона організовується в районі стартового табору. Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. У техзоне учасники можуть отримувати технічну допомогу від кого завгодно. При поломці велосипеда на дистанції, гонщик має право самостійно або за допомогою членів його команди здійснити ремонт велосипеда і заміну частин велосипеда . При цьому гонщик і його помічники не повинні надавати перешкод іншим гонщикам. Не виконання цієї умови може спричинити запобігання і штраф. Якщо ремонт неможливий, круг необхідно закінчити пішки по трасі з велосипедом. Окрім цього на дистанції в місцях живлення можуть організовуватися техпункти з мінімальним набором запчастин і інструменту. Запчастини, інструмент і допомога на техпунктах можуть надаватися як організаторами, так і членами команд гонщиків.

8. Нагородження
8.1. Учасники, що посіли I, II, III місця в абсолютній першості на дистанціях, нагороджуються грамотами, медалями та цінними призами оргкомітету. Мiсця з IV по X нагороджуються грамотами.

9. Фінансування
9.1. Витрати на організацію і проведення змагань за рахунок Новомосковської федерації велоспорту. Президент Пасицельский О. Є.
9.2. Витрати на нагородження переможців за призові місця - за рахунок магазину ВЕЛО та магазину Bikeshop.
9.3. Витрати на оплату суддів, оплата медичного персоналу, виготовлення номерiв за рахунок внескiв.
9.4. Інформаційна підтримка – Інтернет магазин www.bikeshop.dp.ua, bikeportal.org.ua

10. Обставини непереборної сили (форс-мажор)

10.1. В разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних і так далі), таких, що проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути перервана. В цьому випадку, фінальний протокол оформляється по результатах на момент ухвалення рішення про відміну.

Как добраться

Дане положення є офіційним запрошенням на змагання. Оргкомітет.

x_f61d1059

x_8084af4e


 

Комментарии 

 
#1 TheSpy 03.10.2011 21:50
Помню, в прошлом году ехали на электричке - она из Днепра уходит в 7 с копейками - кто-нибудь на ней едет? Напишите, хочу скооперироваться.
 
 
#2 reborn 03.10.2011 22:02
Цитирую TheSpy:
Помню, в прошлом году ехали на электричке - она из Днепра уходит в 7 с копейками - кто-нибудь на ней едет? Напишите, хочу скооперироваться.


я буду ехать.
 
 
#3 Arowlander 04.10.2011 00:48
а в в районе 12.00 зарегистрироваться можно будет?
(Хочется попробовать своим ходом добраться: ~ 75 км с места ночёвки добирать придётся)
Или может у вас в городке какие-нибуть готели есть из недорогих?
(тогда можно было бы прямо к вам 145 км доехать, я из Полтавы)

Кипяточком на месте разжиться можно будет?
 
 
#4 DieZ 04.10.2011 07:53
Есть турбазы относительно не дорогие 50-100грн. Когда думаешь приезжать , могу встретить провести на турбазу ?
К нам добраться из Полтавы можно электроном, с пересадкой в Краснограде, ну или автобус.
 
 
#5 Arowlander 04.10.2011 14:32
Цитирую DieZ:
Есть турбазы относительно не дорогие 50-100грн. Когда думаешь приезжать , могу встретить провести на турбазу ?
К нам добраться из Полтавы можно электроном, с пересадкой в Краснограде, ну или автобус.

Спасибо за готовность помочь. Если таки ехать с планируемой ночёвкой у вас в городе, то в Пт выезжать буду.

А можно поподробнее про электрички? очень даже альтернативный вариант.
Из Краснограда во сколько идёт к вам, и от вас обратно? 1 раз в день или чаще?
http://www.alltrains.ru/stat.php?code=2204482
http://www.alltrains.ru/stat.php?code=2204590
Я так понимаю, по ссылкам - это в принципе и есть все варианты?
 
 
#6 DieZ 04.10.2011 15:07
http://www.dp.uz.gov.ua/HOD1/dnepro-krasnograd.html вот расписание.
 
 
#7 DieZ 04.10.2011 15:10
И есть ещё вариант на поезде до Днепропетровска , а от туда электроном или своим ходом до Новомосковска
 
 
#8 Arowlander 04.10.2011 15:55
За расписание спасибо, счас будем смотреть.
Цитирую DieZ:
И есть ещё вариант на поезде до Днепропетровска , а от туда электроном или своим ходом до Новомосковска

Поездом, это через Харьков, я так понимаю?
 
 
#9 DieZ 04.10.2011 16:07
Был вот этот поезд http://uz.gov.ua/index.php?m=info.info_posagiriv.rozklad_ruhu&f=ScheduleOra.Train&T1=33446&lng=uk, но уже вроде как отменили.
 
 
#10 Arowlander 04.10.2011 18:17
Цитирую DieZ:
Был вот этот поезд http://uz.gov.ua/index.php?m=info.info_posagiriv.rozklad_ruhu&f=ScheduleOra.Train&T1=33446&lng=uk, но уже вроде как отменили.

Как печально, что отменили...
Такой классный поезд в плане добирания к вам, - вечером сел, закинул вел на 3 полку и спать, а утром уже у вас.
 
 
#11 Anna 05.10.2011 12:38
Цитирую Arowlander:
а в в районе 12.00 зарегистрироваться можно будет?
Кипяточком на месте разжиться можно будет?


Главное, что бы предварительно зарегистрировались и до старта своей категории успели получить номер. Чай обязательно будет в общем пользавании.

ТАК ЖЕ БУДЕТ ПЛОВ СО СВИНИНОЙ. ГОТОВИТЬ БУДЕТ ВАЛЕНТИНА.
 
 
#12 Arowlander 05.10.2011 12:51
Anna, понял, спасибо.
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Найближчі гонки

24.07.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
17.08.24, Cross Triathlon 2024 (Sprint)
Жовті Води
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 0.81957197189331