bikeportal.org.ua

Шаную воїнів, біжу за Героїв України 2021

Положення

 

ПОЛОЖЕННЯ

з проведення всеукраїнського патріотичного забігу з легкої атлетики в пам'ять про загиблих воїнів

«ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ»

 

 

 

  1. Мета забігу

Всеукраїнський патріотичний забіг в пам'ять про загиблих воїнів «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ» закладає традицію щорічного вшанування пам’яті полеглих воїнів та проводиться з метою формування національно-патріотичної свідомості громадян України. Забіг є  засобом пробігти за тих, хто загинув захищаючи нас від війни, подякувати та підтримати близьких наших героїв, об’єднання ветеранів та діючих  військовослужбовців, службовців сектору безпеки та оборони України, волонтерів, молодь та свідомих громадян навколо цінностей української державності, незалежності, вшанування пам’яті героїв.


 2. Завдання Забігу

 • Вшанування пам'яті героїв, які віддали життя та здоров'я за суверенітет та незалежність України. Вдячність та підтримка сімей загиблих.
 • Створення позитивного іміджу ветерана, формування та розвиток громадянського суспільства, основ самоорганізації серед ветеранів.
 • Популяризація серед ветеранів здорового способу життя. Фізична та психологічна реабілітація ветеранів війни та діючих військовослужбовців. Пропаганда спортивної реабілітації серед ветеранів війни та діючих військовослужбовців.
 • Патріотичне виховання української молоді. Заохочення до вивчення історії боротьби за незалежність та територіальну цілісність України. Формування шанобливого ставлення до героїв що поклали своє життя за Україну
 • Зміцнення зв'язків між ветеранами різних поколінь, навичок успішної взаємодії ветеранів з різних регіонів України. Зміцнення суспільних стосунків та обміну досвідом роботи між спортивними та громадськими організаціями.
 • Забезпечення умов для розширення та закріплення традиції Забігу по всієї території України.

3. Порядок проведення реєстрації та отримання імені загиблого героя

3.1. До забігу допускаються учасники від 14 років за умови належної і своєчасної реєстрації. Під час реєстрації учасник забігу вказує прізвище та ім’я загиблого, за якого він здійснюватиме забіг. Учасник може вказати у графі команда: "Прошу надати ім'я Героя України" . Йому автоматично буде присвоєно ім'я та прізвище загиблого Героя України.

3.2. Реєстрація учасника може бути анульована, якщо під час реєстрації ним були надані неточні та/або помилкові дані.


4. Кодекс честі учасника Забігу

Учасник забігу поділяє цінності героїчної боротьби Українського народу за самовизначення і творення власної держави, ідеалів свободи, соборності та державності, мужності та героїзму учасників Помаранчевої Революції  2004 та Революції Гідності 2013 - 2014 років, учасників антитерористичної операції, операції Об'єднаних сил в Донецькій та Луганській областях.


5. Терміни і місце проведення Забігу


Забіг відбудеться 29 серпня 2021 року.

Старт та фініш: центральний вхід спортивного комплексу "Ізотоп".

Старт о 10:00


6. Організатори та керівництво проведення Забігу

6.1. Організатором Забігу є Мінветеранів, яке здійснює загальне керівництво.

6.2. Співорганізаторами Забігу є Департамент культури, туризму, молоді та спорту Вараської міської ради та ГО СК "Амбер Трі Спортс"

6.3. Загальну організацію та координацію діяльності регіональних організаційних комітетів Забігу здійснює Організаційний комітет всеукраїнського патріотичного забігу в пам'ять про загиблих воїнів «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ» (далі – Оргкомітет) до складу якого  входять офіційні представники: Міністерства у справах ветеранів України, ГО «Славетні епохи України» та представники інститутів громадянського суспільства.

6.4. Оргкомітет затверджує регламент проведення Забігу, а також вносить доповнення та зміни в Положення.

6.5. Оргкомітет відповідає за:

 • розробку регламенту проведення забігу;
 • інформаційне забезпечення організації та проведення забігу;
 • підготовку документів і матеріалів для роботи дирекції та суддівської колегії Забігу;
 • придбання призів для вручення учасникам забігу;
 • забезпечення спортивного арбітражу Забігу;
 • оренду спортивних споруд, приміщень та технічного інвентарю для проведення Забігу;
 • організацію заходів безпеки та медичного забезпечення Забігу.

7. Безпека та підготовка місць проведення Забігу

7.1. У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів» підготовка спортивних споруд покладається на їхніх власників.

7.2. Контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпечення безпеки під час проведення змагань здійснює робоча комісія під керівництвом головного судді змагань.8. Медичне забезпечення Забігу

8.1. Медичне забезпечення Забігу здійснюється у відповідності до «Положення про медичне забезпечення спортивно-масових заходів», що затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 27.10.2008
№ 614.

8.2. Лікар Забігу входить до складу суддівської колегії на правах заступника головного судді. Всі його рішення в межах компетентності обов’язкові для учасників, суддів, організаторів Забігу.


9. Реєстрація результатів

Забіг є символічним, результати учасників не фіксуються. Кожен учасник, який завершив обрану дистанцію отримає пам'ятну медаль фінішера. 

 

 

Комментарии 

 
#1 Олександр85 17.08.2021 17:14
/
 

Інформація

Шаную воїнів, біжу за Героїв України 2021
29.08.2021
м.Вараш
Положення
Регистрация
Список зарегистрированных (140)
bikeportal.media:
Фото та відео
bikeportal.votes:
Голосування учасників
bikeportal.reviews:
Відгуки учасників
bikeportal.reports:
Звіти учасників

коротке посилання на положення гонки:
bikeportal.org.ua/8350
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Найближчі гонки

25.07.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
17.08.24, Cross Triathlon 2024 (Sprint)
Жовті Води
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 0.61748194694519