bikeportal.org.ua

XCM Карпова осінь 2021

Положення

2021_New_1 2021_New_1

Офіційне положення

1. Загальні положення

Велоперегони «XCM Карпова осінь» є 3х годинними велоперегонами участь в яких можуть взяти всі бажаючі. Мета й завдання велоперегонів: пропаганда здорового способу життя й велосипедного спорту, розвиток велоспорту в Україні, виявлення найсильніших велосипедистів у даній дисципліні, залучення нових учасників до змагань.

2. Змагання проходять за підтримки

 

Генеральний партнер: 

Спонсори:

Партнери: 

Організатори:

3. Місце й строки проведення:

Велоперегони будуть проводитися 18 вересня 2021 року в районі с. Колоденка (50.592964, 26.324975).
 

4. Категорії учасників і нагород:

 • чоловіки Open (відкрита категорія)*
 • чоловіки 40+
 • жінки Open (відкрита категорія)*
 • жінки 35+

 • * відкрита категорія, незалежно від віку, спортивних досягнень та ін., окрім діючих професійних спортсменів і учнів ДЮСШ.

  Категорія визначається учасником при реєстрації. Організатори мають право змінити категорію учасника.

  Оргкомітет змагань залишає за собою право об'єднувати, розділяти чи реєструвати додаткові категорії перед стартом.

  5. Допуск до участі в змаганнях

  До участі у змаганнях допускаються особи віком від 18 років зі справним велосипедом, справними гальмами та велосипедним шоломом, який обов’язково має бути застібнутий. Велосипед має бути МТБ(гірський велосипед), обмежень по розмірам коліс немає.

  Організатори залишають за собою право не допустити до участі у змаганнях або дискваліфікувати учасників на велосипедах, технічний стан яких, на думку організаторів, не відповідає нормам, а також за порушення положень проведення велоперегонів чи невиконання вимог судді.
  При отриманні стартового номеру, учасник велоперегонів повинен віддати розписку про ознайомлення з положеннями змагань «XCM Карпова осінь», усвідомлення ризиків та особисту відповідальність за всі можливі наслідки від участі у змаганні.

  Згідно з юридичними зобов’язаннями цих положень — організатори змагань не несуть жодної відповідальності за стан здоров’я та фізичну підготовку учасників, за справжність медичної довідки, а також за інші непередбачувані обставини і наслідки.

  За вимогою організаторів велоперегонів головний лікар змагань та/або бригада швидкої допомоги можуть перевірити стан здоров’я будь-якого учасника до старту, під час перегонів та після фінішу і в разі необхідності не допустити/зняти учасника з змагань.

  6. Порядок реєстрації

  Реєстрація відбувається на сайті БайкПортал. А також в день перегонів на місці старту. При отриманні номера, учасник велоперегонів повинен підписати розписку про відповідальність. Закінчення попередньої реєстрації: 16 вересня в 23:59.

  7. Благодійні стартові внески*

  Вартість стартового внеску для категорій ЧОЛОВІКИ OPEN, ЧОЛОВІКИ 40+, ЖІНКИ OPEN, ЖІНКИ 35+

  становить:

  З 1 липня по 31 липня 250 грн

  З 1 серпня по 12 вересня включно 350 грн

  На місці старту 450 грн


  Оплата за участь у марафоні здійснюється:

  * на карту Приватбанку 4149 6090 0809 0054 Віюк О. 
  * на карту Монобанку 5375414114700999 Віюк О.

  В коментарях до платежу вкажіть ПІБ учасника, категорію та мету платежу: ПІБ, категорія, Карпова. Або сповістіть організаторів в любий зручний для Вас спосіб.

  *Стартові внески не повертаються! Але можуть бути зараховані як оплата за іншого учасника, узгодивши з організаторами змагань.

  8. Порядок проходження дистанції

  Довжина одного кола велоперегонів – приблизно 5  км. Кращий час кола в 2020 році 19хв 28сек - Ванжула Петро. Проходження траси фіксується на фініші. Зрізання траси загрожує учасникові дискваліфікацією. Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин між заїздами. У випадку заміни велосипеда спортсмен зобов'язаний прикріпити свій стартовий номер на новий велосипед.

  Стартові ворота будуть закриті через 2 години 40 хвилин після старту.

  9. Оголошення результатів і нагородження.

  Оголошення результатів відбудеться після завершення велоперегонів, в межах стартової галявини. Учасники, які посіли з 1 по 3 місце в кожній категорії, нагороджуються медалями та цінними призами від спонсорів.

На нагороджені забороняється:

 • Виходити на подіум з оголеним торсом, взутті яке не покриває пальці ніг (тапки, шльопанці тощо).
 • Розгортати рекламні банери, плакати прапори без попереднього узгодження з організаторами змагань.
 • Не з'являтись на нагородження. В разі виникнення обставин через які гонщик не може взяти участь в нагородженні, потрібно повідомити організаторів до початку нагородження. Відсутність учасника на нагородженні, без попередження організаторів, скасовує його результат і до нагородження запрошується учасник який фінішував наступним.

10. Розклад:

  10:00 - початок реєстрації на трасі

  10:30 - Закінчення реєстрації

  11:00 - Старт всіх категорій

  15:00 - Нагородження

  11. Обставини непереборної сили (форс-мажор)

  У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних і т.д.), таких, що проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути перервана. У цьому випадку, фінальний протокол оформляється за результатами на момент прийняття рішення про скасування.

  Контакти організаторів:

  Ольга Віюк (О93) 765-18-65

  Стрихарчук Дмитро (050) 561-96-60 (вайбер, телеграм)

  gradient.rv@gmail.com

 • Технічна зона (техзона), технічний пункт (техпункт) і технічна допомога.
Техзона організовується в районі стартового табору. Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. У техзоні учасники можуть отримувати технічну допомогу від кого завгодно. При поломці велосипеда на дистанції гонщик має право самостійно або за допомогою членів його команди здійснити ремонт велосипеда і/або заміну частин велосипеда. При цьому гонщик і його помічники не повинні заважати іншим гонщикам. Невиконання цієї умови може спричинити попередження і/або штраф. Якщо ремонт неможливий, круг необхідно закінчити пішки по трасі з велосипедом. Крім цього на дистанції в місцях харчування можуть організовуватися техпункти з мінімальним набором запчастин і інструменту. Запчастини, інструмент та допомога на техпунктах можуть надаватися як організаторами, так і членами команд гонщиків.

 • Номери гонщиків
Гонщики, знаходячись на трасі, зобов'язані мати номер для велосипеда (на кермі), так щоб він був видний суддям на контрольних пунктах. При заміні велосипеда, гонщик зобов'язаний перенести номер на новий велосипед перш, ніж продовжити гонку. Організатори мають право вимагати пред'явити номер в будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер брудний і т.п.), гонщик, проїжджаючи повз контрольний пункт, повинен голосно повідомити свій номер суддям.

 • "Зрізання"
"Зрізання" маршруту шляхом виходу за межі траси - суворо заборонено і штрафується додаванням до результату штрафного часу (10 хвилин і більше) або дискваліфікацією, в залежності від тяжкості проступку. Вихід за межі траси дозволений у виняткових випадках: якщо виникає перешкода, яку неможливо об'їхати в межах траси (завал, руйнування покриття траси і тп), при цьому об'їзд не повинен скорочувати дистанцію і не давати ніяких переваг перед іншими гонщиками. Після маневру гонщик негайно повинен повернутися на трасу.

 • Лідирування (слідування «на колесі»)
Лідирування дозволено, але тільки в тому випадку, якщо гонщик слідує за іншим зареєстрованим гонщиком. Лідирування за транспортом або незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонено.

 • Перевага руху
Гонщики, що пересуваються верхи на велосипеді, мають перевагу над гонщиками, які спішились. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, повинні пересуватися по найменш проїжджій частині траси в той момент, коли їх обганяють. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, можуть обганяти велосипедистів, що їдуть, якщо вони не створюють перешкоди руху.

 • «Кругові»
Гонщики, яких обганяють на коло, повинні поступатися дорогою лідерам. Гонщики, які обганяють, повинні голосно оповіщати про намір обгону, крикнувши «обходжу справа» або «обходжу зліва». Безпечне проведення обгону є обов'язком того, хто обганяє.

 • Позиційна боротьба
Коли два гонщика борються за місце на трасі, лідируючий не зобов'язаний поступатися позицією тому, хто обганяє (за винятком «кругових»). Проте, заборонені різка зміна траєкторії руху при обгоні і будь-які торкання (тілом або частинами велосипеда) з метою перешкодити руху. Той, хто обганяє, в свою чергу, повинен забезпечити безпеку свого маневру.

 • Спортивна поведінка
Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи та інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для попередження, а при повторних порушеннях, і дискваліфікації. Міра покарання у кожному конкретному випадку визначається головним суддею гонки.

 • Вода і харчування
Вода і харчування можуть надаватися гонщикам ким завгодно і в будь-якому місці траси. Проте, гонщики не повинні створювати перешкод іншим учасникам, приймаючи воду і харчування. Розкидання упаковок, обгорток і тари на трасі заборонено.
5168755423321773
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

Вересень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Банер  
  
наверх
time: 0.81366395950317