bikeportal.org.ua

Трейли "Біла балка" 2021

Положение

_2 _2

Запрошуємо до участі

Представляємо вам класичну гонку крос-кантрі (XCO) по підготовленому кільцевому маршруту. Траса будується ентузіастами трейлбілдерами в мальовничий місцевості на схилах Дніпровських круч, а саме Білої балки та урочища Крючки.

Телефон організатора 0938393355 (Петро) краще попередньо писати в телеграм.

На тебе очікує:
— побудована з «нуля» повністю нова траса (на трасі продовжується будівництво), розташована в дубовому лісі.
— дистанція 4,2 км та 150 м набору за коло
— проста траса для новачків без складних технічних елементів, але вимоглива до фізичної підготовки для проходження на високій швидкості, круті апхіли, стрімкі спуски та повороти, траса побудована так аби не втрачати інерцію спусків
— можлива участь на будь-якому типі велосипеду
— окремий залік для гравійників та СХ
— стоси фоток після гонки від справжніх профі
— ідеально підходить в якості підготовки та перевірки готовності себе перед участю у ЛКУ
— зручна логістика, стартова галявина розташована в 200 м від асфальтованої дороги, та зупинки 77 маршрутки, яка ходить з площі Островського, також поряд розташована платформа 175 км, тому до місця старту зручно добиратися електричкою з вокзалу Дніпра, Кам’янского, Кривого рогу, Вільногірська та з інших міст області
— гарні місця для глядачів та команд підтримки, стартова галявина розташована в найвищій точці траси з якої гарно видно доволі велику її частину, також є гарні оглядові майданчики з яких гарно спостерігати за учасниками змагань
— траса побудована таким чином, щоб учасникам змагань було гарно видно інших учасників змагань в різних частинах траси, що стимулює конкуренції та спортивний азарт
— дуже смачна кухня від магазину «Dnipro.Bike»

 

Змагання проводяться з метою:
— визначення найсильніших спортсменів;
— залучення молоді, осіб середнього та старшого віку до систематичних занять велоспортом;
— пропаганда здорового способу життя серед населення.
— надання спортсменам, мандрівникам та шанувальникам велоспорту можливості вдосконалити спортивну майстерність

-екологічну просвіту через залучення до видів активного відпочинку, що не завдають шкоди довкіллю.

 

Загальне керівництво і організація гонки здійснюється за підтримкою команди Maryanoff team та магазину Dnipro.Bike

Місце проведення

Велоперегони Трейли «Біла балка» відбуватимуться 1 травня 2021 року у Білій балці міста Дніпро (район Сухачівської балки)
Координати точки старту: 48°27'02.6"N 34°50'27.6"E

Старт знаходиться в одному километрі від залізничної станції 175 км

Програма дня 

 • · Реєстрація: з 9:30 до старту категорії 
 • · Перегляд кіл: до 11:30 
 • · Старт (Початківці + Gravel/CX, Дівчата): 11:30 - 11:35 
 • · Старт (Експерти, Майстри 40+ + Майстри 50+): 13:00 - 13:05 
 • Нагородження (орієнтовно): 15:00

Дистанції трас 

Траса для всіх учасників буде однакова. Довжина кола 4,2 км з набором 150 м.

МАПА ТУТ

GPX ТРЕК ТУТ

Категорії учасників 

 • ·«Початківці» - любителі велоспорту на маунтінбайках, які не займали 1 місце (1 раз та більше) та не займавші протягом останнього року призові місця (2 рази та більше) у інших велозмаганнях з XCO
  Час заїздів 0:55-1:05 (орієнтовно 4 кола) 
 • ·«Gravel/CX» - категорія для учасників на гравійних або кросових велосипедах (обов'язкові умови: руль типу "баран", вилка - жорстка або з ходом до 30 мм, ширина покришок до 45 мм)
  Час заїздів 1:00-1:15 (орієнтовно 4 кола) 
 • ·«Дівчата» - дівчата-аматори та профі на будь-яких дозволених типах велосипедів
  Час заїздів 0:50-1:00 (орієнтовно 3 кола) 
 • ·«Експерти» - "продвинуті" немахрові аматори та спортсмени на маунтінбайках будь-якого віку
  Час заїздів 1:20-1:30 (орієнтовно 6 кіл) 
 • ·«Майстри 40+» - категорія для учасників у віці 40 років та старше
  Час заїздів 1:10-1:30 (орієнтовно 5 кіл) 
 • ·«Майстри 50+» - категорія для учасників у віці 50 років та старше
  час заїздів 1:00-1:15 (орієнтовно 4 кола)

У категорії «Дівчата» буде виділена експертна категорія при наявності в попередній реєстрації 7 та більше учасниць.
Категорія «Майстри 50+» буде об'єднана з категорією «Майстри 40+», та «Gravel/CX» з «Початківцями» при ненаборі в відповідних категоріях 3 та більше учасників. Додатково даним категоріям буде додано +1 хв. гандикапу на старті.

Категорія «Електовелосіпеди» буде відкрита при досягненні кворуму в 3 людини.

Реєстрація

ЗА ПОСИЛАННЯМ

Стартовий внесок: 

 • ·200 грн - Експерти, Майстри 40+, Майстри 50+, Початківці, Gravel/CX                 
 • ·150 грн – Дівчата

Попередня реєстрація відкрита включно до 29.10 12:00.

Безпосередньо на місці проведення в день старту стартовий внесок складатиме 250 грн для всіх учасників, окрім Дівчат (для них - 150 грн).

СПИСОК ЗАРЕЄСТРОВАНИХ

Участь

До участі у велогонці допускаються особи віком 18 років і старше, на велосипедах з колесами 26, 28, 29 або 27,5 дюймів, які мають справні гальма на обидва колеса, пристосованих для участі в змаганнях по пересічній місцевості. Електровелосипеди до участі в заліку не допускаються. Організатори залишають за собою право не допустити учасника на велосипеді, технічний стан якого, не відповідає загальноприйнятим нормам. Наявність шолома – обов'язкова. Учасники, які не виконали ці умови, до участі не допускаються. Учасник, помічений на трасі без захисного шолома або в разі незащепленого шолома, ДИСКВАЛІФІКОВУЄТЬСЯ.

Кожен велогонщик несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, за стан свого здоров'я та адекватність своїх дій впродовж всієї дистанції, що фіксується у розписці встановленого зразка, яка була ним підписана. 

Нагородження

Учасники, що посіли 1, 2, 3 місця в абсолютній першості на дистанціях, нагороджуються грамотами та медалями. Мiсця з 4 по 10 нагороджуються грамотами.

Проходження дистанції

1.1 Після старту гонщики проходят по дистанції певну організаторами кількість кругів. Старт круга закривається в разі проходження фінішу гонки лідером відповідної категорії. Місце гонщика в підсумковому протоколі визначається по кількості пройденних повних кругів і часу, витраченій на їх проходження.
1.2. Правилами змагань дозволено пересування по трасі лише офіційно зареєстрованих гонщиків і організаторів змагань. Рух здійснюється строго у визначеному організаторами напрямі.
1.3. "Зрізання" маршруту, шляхом виходу за межі траси суворо заборонено і штрафується додаванням до результату штрафного часу (10 хвилин і більше) або ДИСКВАЛІФІКАЦІЄЮ, в залежності від тяжкостi провини. Вихід за межі траси дозволений у виняткових випадках - якщо виникає перешкода, яку неможливо об'їхати в межах траси (завал, руйнування покриття траси і тп), при цьому об'їзд не повинен скорочувати дистанцію і не давати жодних переваг перед іншими гонщиками. Після маневру гонщик негайно повинен повернутися на трасу.
1.4. Лідирування дозволене, але лише в тому випадку, якщо гонщик слідує за іншим зареєстрованим гонщиком. Лідирування за транспортом або незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонене.
1.5. Гонщики, що пересуваються верхи на велосипеді, мають перевагу над гонщиками, що спішилися. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, повинні пересуватися так, щоб не заважати іншим учасникам змагань в той момент, коли їх обганяють. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, можуть обганяти велосипедистів, що їдуть, якщо вони не створюють перешкоди руху.
1.6. Гонщики, яких обганяють на коло повинні поступатися дорогою лідерам. Ті, що обганяють повинні голосно оповіщати про намір обгону, крикнувши «обходжу справа» або «обходжу зліва». Безпечне проведення обгону є обов'язком того, що обганяє.
1.7. Коли два гонщики борються за місце на трасі, той, що лідирує не зобов'язаний поступатися позицією що обганяє (за винятком «кругів»). Проте, заборонені різка зміна траєкторії руху що обганяється і будь-які торкання (тілом або частинами велосипеда), з метою перешкодити руху. Що обганяє, у свою чергу, повинен забезпечити безпеку свого маневру.
1.8. Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи і інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для запобігання, а при повторних порушеннях, і дискваліфікації. Міра покарання у кожному конкретному випадку визначається головним суддею гонки.
1.9. Вода і харчування можуть надаватися гонщикам ким завгодно і в будь-якому місці траси. Проте, гонщики не повинні створювати перешкод іншим учасникам, приймаючи воду і живлення. Розкидання упаковок, обгорток і тари на трасі заборонено.
2.1.Техзона організовується в районі стартового табору. Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. У техзоні учасники можуть отримувати технічну допомогу від кого завгодно. При поломці велосипеда на дистанції, гонщик має право самостійно або за допомогою членів його команди здійснити ремонт велосипеда і заміну частин велосипеда . При цьому гонщик і його помічники не повинні надавати перешкод іншим гонщикам. Не виконання цієї умови може спричинити запобігання і штраф. Якщо ремонт неможливий, круг необхідно закінчити пішки по трасі з велосипедом. Окрім цього на дистанції в місцях живлення можуть організовуватися техпункти з мінімальним набором запчастин і інструменту. Запчастини, інструмент і допомога на техпунктах можуть надаватися як організаторами, так і членами команд гонщиків. 

Обставини непереборної сили (форс-мажор)

В разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних і так далі), таких, що проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути перервана. В цьому випадку, фінальний протокол оформляється по результатах на момент ухвалення рішення про відміну.

Дане положення є офіційним запрошенням на змагання. Оргкомітет.

 

Від авторів проекту: в подальшому траса буде добудовуватися наповнюватися технічними елементами і таке інше, тому ми потребуємо вашої участі, відгуків, конструктивної критики, порад та пропозицій по вдосконаленню траси. Також планується проведення марафону та лайт-ендуро змагань в цьому році.

 

 

Attachments:
Download this file (Трейли _Біла балка_ ХСО 2021 1.05.2021.gpx)Трек Траси [ ]32 Kb04/01/21 00:40
 

Комментарии 

 
#1 Nikit@ 01.04.2021 23:37
Хлопцы, что-то регистрация не фурычит, не могу выбрать категорию.
 
 
#2 Petr_FZS 02.04.2021 23:41
Исправил теперь всё работает.
 
 
#3 dm.ukr 19.04.2021 10:23
Чому не можна вибрати категорію Gravel/CX? ЇЇ немає, але є електровелосипеди)
 
 
#4 Petr_FZS 20.04.2021 19:36
Цитирую dm.ukr:
Чому не можна вибрати категорію Gravel/CX? ЇЇ немає, але є електровелосипеди)


не знаю сейчас попробую разобраться ) думаю чего не регаются на СХ. Спасибо за вопрос
 
 
+1 #5 Petr_FZS 20.04.2021 21:16
Цитирую dm.ukr:
Чому не можна вибрати категорію Gravel/CX? ЇЇ немає, але є електровелосипеди)


Я исправил там была ошибка с моей стороны с возрастом )))
Но трасса мне кажется, что будет не просто на гравеле, во первых апхилы крутые 8-12-16% с торчками до 20-24% ну пару мест, и так как трасса новая, то трясти будет нехило, это не трасса катаная годами )
для апхилов желательно не меньше 32-40 трансмиссия )
 
 
+2 #6 kolianchik 29.04.2021 09:37
В положении написано регистрация до 12:00 сегодня, а в регистрации - до 00:00... Не могу зарегистрироваться в категорию гревел
 
 
+1 #7 WheelKeep_Blooper 29.04.2021 10:59
Цитирую kolianchik:
В положении написано регистрация до 12:00 сегодня, а в регистрации - до 00:00... Не могу зарегистрироваться в категорию гревел

+1, тоже прочел это и планировал с утра 29 зарегаться
 
 
#8 Saloman 30.04.2021 16:27
Цитирую kolianchik:
В положении написано регистрация до 12:00 сегодня, а в регистрации - до 00:00... Не могу зарегистрироваться в категорию гревел

Приезжайте, зарегаетесь на месте. Цена не изменится.
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Найближчі гонки

24.07.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
17.08.24, Cross Triathlon 2024 (Sprint)
Жовті Води
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 0.42351388931274