bikeportal.org.ua

3й етап ЛКУ 2021 - Дніпро

Положение

ІII eтап Любительського Кубку України 2021

м.Днiпро

«Тунельнi трейли»

11 липня 2021logos_lku_2021

 

1.Загальні положення

Змагання Відкритого Любительського Кубку України 2021 (далі «Кубок» або «ЛКУ») відносяться до велосипедних змагань категорії крос-кантрі.

Цілі і завдання гонки - пропаганда здорового способу життя та велосипедного спорту серед широких верств населення, розвиток велоспорту в Україні, стимуляція кожного учасника до підвищення власних спортивних результатів і виявлення найсильніших спортсменів-любителів України.

Змагання проводяться за Правилами проведення любительського Кубку.

 

2.Змагання проходять за підтримки:

Ген. спонсор змагань PRO BICYCLE GROUP

99083085_1338401636549698_8112084201458630656_n

 

 

  Nutrend for bike people

        nutrend_for_bikepeople_logo_copy_copy

 

  RedBull

  red_bull

 

3. Місце, терміни проведення та інформаційна підтримка

Місце і час проведення

Гонка проводиться у м. Днiпро, Тунельна балка
GPS координати точки старту:

48.41356630151248, 35.03325840630183

 

Трек Початкiвцi

 

Трек Эксперти

 

 

Розпорядок гонки

09:00-11:00 - реєстрація;
10:30-11:00 - відкриття гонки, передстартовий брифінг;

Старти категорій:

11:00 - "eBike"

11:02 - "Початківці"

11:04 - "Гравел"

11:06 - "Дівчата"

13:00 - "Чоловіки і Спортсмени"

13:03 - "Майстри 40+"

13:07 - "Жінки"

13:05 - "Майстри 50+"

16:30 - Нагородження


Інформаційна підтримка
Під час гонки буде організована online-трансляція проміжних результатів змагань. Інформація буде доступна на сторінці Online-результатів.
* Для учасників змагань в зоні лінії старт-фініш буде встановлено інформаційне світлодіодне табло з інформацією по колам, що лишаються, в гонці для лідера. Для глядачів буде доступна система "шайтанама-протокол": монітор з кнопками управління, що відображає поточний стан протоколів, час проходження кіл та принтер для роздрукування протоколів.

* якщо технічне забезпечення хронометражу і суддівства забезпечує Команда ВР.

4. Допуск до участі у велогонці

До участі у велогонці допускаються особи віком 18 років і старше. Особи, які не досягли 18-ти річного віку, допускаються до участі з дозволу батьків/опікунів або в разі присутності на гонці одного з батьків, або при наявності розписки від батьків/опікунів і ксерокопії паспортів батьків/опікунів.
Скачати: Скачать этот файл (Расписка от родителей.doc)Расписка от родителей.doc

До старту допускаються учасники на велосипедах з колесами 26, 28 або 29 дюймів, які мають справні гальма на обидва колеса, і пристосованих для участі в змаганнях по пересічній місцевості (тобто орієнтовані саме на дисципліну кросс-кантрі олімпійський, велосипеди с дроп-баром вважаються організаторами небезпечними на даній трасі та не допускаються). Електровелосипеди до участі не допускаються. Організатори залишають за собою право не допустити учасника на велосипеді, технічний стан якого, не відповідає загальноприйнятим нормам. Наявність шолома - обов'язково. Учасники, які не виконали ці умови, до участі не допускаються. Учасник, помічений на трасі без захисного шолома, ДИСКВАЛІФІКОВУЄТЬСЯ.
Кожен велогонщик несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, за стан свого здоров'я та адекватність своїх дій впродовж всієї дистанції, що фіксується у розписці встановленого зразка, яка була ним підписана.
Реєстрація учасників здійснюється на місці проведення гонки в день старту. Для отримання номера перед стартом учасник повинен заповнити анкету учасника змагань. Після фінішу номери залишаються учасникам.

Вік учасників змагань визначається станом на 31 грудня 2021 року, а не по фактичному віку в день проведення змагань.

Спортсмени, "гравелiсти" та "eBike-ри" до участі в залікових категоріях кубка НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ. Спортсмени, "гравелiсти" та "eBike-ри" можуть брати участь в гонці, але в окремій категорії.

Учасник вважається спортсменом, якщо:

- він перебуває в професійній команді
- велоспорт є основним джерелом його доходів
- він є учнем спортивної школи або інтернату.

 

Учасник вважається гравелiстом, якщо (усе разом):

- покришка має товщину меньшу за 1.9"
- регiдна вилка
- кермо "баран"

 

Учасник вважається eBike-р, якщо:

- має електромотор в будь-якому вигляді"

5. Попередня реєстрація

Попередня реєстрація на гонку та іменний номер виробляється на сайті bikeportal.org.ua. Закінчення попередньої реєстрації: 8 липня о 23:59.

Попередня реєстрація: http://bikeportal.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=8216&Itemid=1874

Список зареєстровані користувачі: http://bikeportal.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=8217&Itemid=1874

 

6. Стартовий внесок

Розмір стартових внесків:

300 - до 20.06 включно

350 - до 04.07 включно

400 - до 08.07 до 23:59 години (закриття реєстрації)

500 - на старті без реєстрації.

Участники команди ВР сплачують мінімальний стартовий внесок незалежно від дати попередньої реєстрації.

Учасники АТО приймають участь на безоплатній основі.

Учасники категорії Майстри 50+ сплачують мінімальний стартовий внесок незалежно від дати попередньої реєстрації.

Оплата на картку:

4731212702407882

Ткач С.М.

Якщо ви проводите оплату не за себе, в примітках вказуйте ПІБ, за якого проведено оплату.

 

УВАГА!!! Призначення платежу, будь ласка, НЕ заповнюйте!

(не треба писати "оплата велогонки", "MTB Race" і т.д.

Якщо сплачуєте НЕ за себе, вкажіть, будь ласка прізвище, за кого).

 

Після оплати ОБОВ'ЯЗКОВО повідомити зручним способом:

Messenger: https://www.facebook.com/tbe.dnepr

Telegram, СМС: +380678593139

 

7. Категорії учасників

1. Чоловіки
В залік ЛКУ. Тривалість заїздів 1:30-1:45

2. Жінки
В залік ЛКУ. Тривалість 1:15-1:30

3. Майстри 40+
В залік ЛКУ. Чоловіки віком від 40 до 49 років. Тривалість 1:15-1:30

4. Майстри 50+
В залік ЛКУ. Чоловіки віком від 50 років і старше. Тривалість 1:15-1:30

5. Початківці
В залік ЛКУ. Чоловіки віком 18 років і старше. Тривалість гонки 0:45-1:00

5.1. eBike

В залік ЛКУ. Тривалість заїздів 0:45-1:00

5.2. Гравел

В залік ЛКУ. Тривалість заїздів 0:45-1:00

6. Спортсмени
Не беруть участі в заліку ЛКУ. Тривалість 1:30-1:45


Допуск  учасників в категорії Кубка здійснюється згідно з Правилами ЛКУ в редакції 2021 року. Гонщики, яким рекомендовано участь в категорії «Чоловіки» (список), можуть брати участь в гонці в категорії «Початківці», але поза заліком гонки і рейтингу ЛКУ.


8. Командний залік

Окрім індивідуального заліку, на етапі кубка буде командний залік cеред команд, зареєстрованих на сайті bikeportal: bikeportal.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1722

В залік команди йдуть результати членів команди, які виступають в категоріях Чоловіки, Жінки та Майстри. Визначення команди-переможниці в командному заліку на етапі Кубка проводиться за такими правилами:

-  від кожної команди береться 4 кращих фініша членів команди - в категоріях "Чоловіки", "Початківці", "Жінки" та "Майстри";
- підсумовуються фінішні позиції кращих 4-х членів команди;
- командою-переможницею на етапі вважається команда з найменшою сумою 4-х фінішних позицій;
- в разі, якщо команда не була представлена в будь-якій категорії, то в розрахунок береться остання фінішна позиція +1 в даній категорії;
-  для категорії "Початківці" максимально можливе значення фінішної позиції, що йде в суму командного рейтингу, не перевищуватиме значення останньої фінішної позиції +1 в категорії "Чоловіки".

 

9. Порядок проходження дистанції

Після старту гонщики проходять певну кількість кіл дистанції, яка визначається організаторами для кожної категорії, в кінці кожного кола перетинаючи лінію старт-фініш. Для залікових категорій ЛКУ кількість кіл буде визначено після проходження першого кола лідером гонки. Кількість кіл для спортсменів таке ж саме, як і для Чоловіків в заліку ЛКУ.
Старт кола закривається після проходження фінішу лідером відповідної категорії. Після того, як фінішував лідер, кругові гонщики не можуть піти на наступне коло, їм фіксується фініш.
Місце гонщика в підсумковому протоколі визначається за кількістю пройдених повних кіл і часу, витраченому на їх проходження. Схід з дистанції гонки зараховується тоді, коли учасник завершив гонку до фінішу лідера.

Порядок старту категорій ЛКУ

Старт всіх категорій - загальний, з гандикапом мінімум 1 хвилина між категоріями.
Для категорії «Майстри 50+» вводиться додатковий гандикап на старті за віком учасників: спочатку стартують учасники віком 60 років і старше, потім через 1 хвилину учасники віком 50-59 років.

Порядок старту:

1 "eBike"

2 "Початківці"

3 "Гравел"

4 "Дівчата"

5 "Чоловіки і Спортсмени"

"Майстри 40+"

"Жінки"

"Майстри 50+"

З другого етапу Кубка стартове шикування гонщиків здійснюється за місцем в рейтингу на поточний момент. Спортсмени шикуються в кінці групи.

Оголошення про старт кожної категорії здійснюється за 1 хвилину, 30 секунд і 15 секунд. Суддя на старті дає старт між 15 і 0 секундою за допомогою свистка, гудка або стартового пістолета. У разі фальстарту, проводиться рестарт і перешикування гонщиків.  Гонщик, який допустив фальстарт, отримує попередження і стає в кінець колони гонщиків.

Після старту заїздів правилами змагань дозволено пересування по трасі тільки офіційно зареєстрованих в даному заїзді гонщиків і організаторів змагань. Рух по трасі здійснюється строго в заданому організаторами напрямку.
  • Технічна зона (техзона), технічний пункт (техпункт) і технічна допомога.
Техзона організовується в районі стартового табору. Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. У техзоні учасники можуть отримувати технічну допомогу від кого завгодно. При поломці велосипеда на дистанції гонщик має право самостійно або за допомогою членів його команди здійснити ремонт велосипеда і/або заміну частин велосипеда. При цьому гонщик і його помічники не повинні заважати іншим гонщикам. Невиконання цієї умови може спричинити попередження і/або штраф. Якщо ремонт неможливий, круг необхідно закінчити пішки по трасі з велосипедом. Крім цього на дистанції в місцях харчування можуть організовуватися техпункти з мінімальним набором запчастин і інструменту. Запчастини, інструмент та допомога на техпунктах можуть надаватися як організаторами, так і членами команд гонщиків. 
  • Номери гонщиків
Гонщики, знаходячись на трасі, зобов'язані мати номер для велосипеда (на кермі), так щоб він був видний суддям на контрольних пунктах. При заміні велосипеда, гонщик зобов'язаний перенести номер на новий велосипед перш, ніж продовжити гонку. Організатори мають право вимагати пред'явити номер в будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер брудний і т.п.), гонщик, проїжджаючи повз контрольний пункт, повинен голосно повідомити свій номер суддям.
  • "Зрізання"
"Зрізання" маршруту шляхом виходу за межі траси - суворо заборонено і штрафується додаванням до результату штрафного часу (10 хвилин і більше) або дискваліфікацією, в залежності від тяжкості проступку. Вихід за межі траси дозволений у виняткових випадках: якщо виникає перешкода, яку неможливо об'їхати в межах траси (завал, руйнування покриття траси і тп), при цьому об'їзд не повинен скорочувати дистанцію і не давати ніяких переваг перед іншими гонщиками. Після маневру гонщик негайно повинен повернутися на трасу. 
  • Лідирування (слідування «на колесі»)
Лідирування дозволено, але тільки в тому випадку, якщо гонщик слідує за іншим зареєстрованим гонщиком. Лідирування за транспортом або незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонено. 
  • Перевага руху
Гонщики, що пересуваються верхи на велосипеді, мають перевагу над гонщиками, які спішились. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, повинні пересуватися по найменш проїжджій частині траси в той момент, коли їх обганяють. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, можуть обганяти велосипедистів, що їдуть, якщо вони не створюють перешкоди руху. 
  • «Кругові»
Гонщики, яких обганяють на коло, повинні поступатися дорогою лідерам. Гонщики, які обганяють, повинні голосно оповіщати про намір обгону, крикнувши «обходжу справа» або «обходжу зліва». Безпечне проведення обгону є обов'язком того, хто обганяє. 
  • Позиційна боротьба
Коли два гонщика борються за місце на трасі, лідируючий не зобов'язаний поступатися позицією тому, хто обганяє (за винятком «кругових»). Проте, заборонені різка зміна траєкторії руху при обгоні і будь-які торкання (тілом або частинами велосипеда) з метою перешкодити руху. Той, хто обганяє, в свою чергу, повинен забезпечити безпеку свого маневру. 
  • Спортивна поведінка
Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи та інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для попередження, а при повторних порушеннях, і дискваліфікації. Міра покарання у кожному конкретному випадку визначається головним суддею гонки. 
  • Вода і харчування

Вода і харчування можуть надаватися гонщикам ким завгодно і в будь-якому місці траси. Проте, гонщики не повинні створювати перешкод іншим учасникам, приймаючи воду і харчування. Розкидання упаковок, обгорток і тари на трасі заборонено.

 

10. Обставини непереборної сили (форс-мажор)

У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних і т.д.), таких, що проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути перервана. У цьому випадку, фінальний протокол оформляється за результатами на момент прийняття рішення про скасування.

 

11. Нагородження

Учасники, які посіли з 1 за 3 місце в кожній категорії, нагороджуються медалями та цінними призами від спонсорів. Учасники, які посіли з 1 за 10 місце в кожній категорії, нагороджуються пам'ятними дипломами.

Команда-переможниця етапу і команди, що зайняли 2-е і 3-е місце, нагороджуються почесною грамотою на церемонії нагородження.


12. Нагородження лідерів кубка

Після нагородження переможців гонки оголошуються і, в разі наявності окремих призів, нагороджуються лідери кубка в кожній категорії.

Команда-лідер кубка викликається на подіум на церемонії нагородження лідерів кубка і нагороджується почесною грамотою.

 

Комментарии 

 
#1 vino 08.06.2021 10:58
Господа, подскажите, место для кемпинга в тоннельке есть? Кто нибудь едет с палатками?
 
 
#2 Saloman 09.06.2021 11:02
Цитирую vino:
Господа, подскажите, место для кемпинга в тоннельке есть? Кто нибудь едет с палатками?


Да, место будет. С питьевой водой и полевым душем.
 
 
#3 Марафонец 30.06.2021 16:02
Доброго дня,якщо приiхати в суботу де знайти житло,допоможiть!Маю на увазi готель,квартири,гуртожиток
 
 
#4 Saloman 01.07.2021 05:10
Цитирую Марафонец:
Доброго дня,якщо приiхати в суботу де знайти житло,допоможiть!Маю на увазi готель,квартири,гуртожиток

https://doba.ua/ukr/dnepr

https://smart-apartment-dnipro.hotelmix.com.ua/?_ga=2.87516248.1924310143.1625105527-2068951940.1625105527#roomstab

https://www.a-hotel.com/ru/ukraina/98325-dnepr/7156104-1-lime/#
 
 
#5 Izvr 03.07.2021 21:23
Как проехать машиной ???... Со спутника не видно проезды к точке старта (+/-)...
 
 
#6 Saloman 04.07.2021 12:14
Цитирую Izvr:
Как проехать машиной ???... Со спутника не видно проезды к точке старта (+/-)...Сделал страницу "Как проехать?". По непонятной причине не могу выгрузить фото файлы на ту страницу. Когда разберёмся с проблемой - выгружу фотографии на которых наглядно объясняется как доехать.

Пока можете проехать по координатам, которые указаны на странице "Как проехать?". Там всё достаточно просто. Заблудиться будет сложно.
 
 
#7 Vladlen 05.07.2021 00:49
Цитирую Марафонец:
Доброго дня,якщо приiхати в суботу де знайти житло,допоможiть!Маю на увазi готель,квартири,гуртожиток

хостел Hellow Yellow 067-760-16-93 ,между жд и трассой
 
 
#8 DiWolf 06.07.2021 12:35
Могу принять на ночлег пару человек
 
 
#9 bil 10.07.2021 09:39
Добрый день
Приезжаю на ЖД 11.07 в 8:50 утра с Одессы
Кто нибудь будет ехать через вокзал ?
Проехался бы с кем то до старта, что бы не блукать )
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Найближчі гонки

24.07.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
17.08.24, Cross Triathlon 2024 (Sprint)
Жовті Води
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 0.39497900009155