bikeportal.org.ua

XCM Карпова осінь 2020

Положення

Karpova_2020 Karpova_2020

Офіційне положення

1. Загальні положення

Велоперегони «ХСМ КарповаV3» є велоперегонами участь в яких можуть взяти всі бажаючі. Мета й завдання велоперегонів: пропаганда здорового способу життя й велосипедного спорту, розвиток велоспорту в Україні, виявлення найсильніших велосипедистів у даній дисципліні, залучення нових учасників до змагань.

2. Змагання проходять за підтримки

 

Генеральний партнер:

Спонсори:

Партнери:

Організатори:

3. Місце й строки проведення:

Велоперегони будуть проводитися 03 жовтня 2020 року в районі с.Колоденка (50.592964, 26.324975).
 

4. Категорії учасників і нагород:

 • чоловіки Open (відкрита категорія)*
 • чоловіки 40+
 • жінки Open (відкрита категорія)*
 • жінки 35+
 •  

  * відкрита категорія, незалежно від віку, спортивних досягнень та ін., окрім діючих професійних спортсменів і учнів ДЮСШ.

   

  Категорія визначається учасником при реєстрації. Організатори мають право змінити категорію учасника.

  Оргкомітет змагань залишає за собою право об'єднувати, розділяти чи реєструвати додаткові категорії перед стартом.

  5. Допуск до участі в змаганнях

  До участі у змаганнях допускаються особи віком від 18 років зі справним велосипедом, справними гальмами та велосипедним шоломом, який обов’язково має бути застібнутий. Велосипед має бути МТБ(гірський велосипед), обмежень по розмірам коліс немає.

  Організатори залишають за собою право не допустити до участі у змаганнях або дискваліфікувати учасників на велосипедах, технічний стан яких, на думку організаторів, не відповідає нормам, а також за порушення положень проведення велоперегонів чи невиконання вимог судді.
  При отриманні стартового номеру, учасник велоперегонів повинен віддати розписку про ознайомлення з положеннями змагань «XCM КарповаV3», усвідомлення ризиків та особисту відповідальність за всі можливі наслідки від участі у змаганні.

  Згідно з юридичними зобов’язаннями цих положень — організатори змагань не несуть жодної відповідальності за стан здоров’я та фізичну підготовку учасників, за справжність медичної довідки, а також за інші непередбачувані обставини і наслідки.

  За вимогою організаторів велоперегонів головний лікар змагань та/або бригада швидкої допомоги можуть перевірити стан здоров’я будь-якого учасника до старту, під час перегонів та після фінішу і в разі необхідності не допустити/зняти учасника з змагань.

  6. Порядок реєстрації

  Реєстрація відбувається на сайті БайкПортал. А також в день перегонів на місці старту. При отриманні номера, учасник велоперегонів повинен підписати розписку про відповідальність. Закінчення попередньої реєстрації: 1 жовтня в 23:59.

  7. Стартові внески*

   

  Вартість стартового внеску для категорій ЧОЛОВІКИ OPEN, ЧОЛОВІКИ 40+, ЖІНКИ OPEN, ЖІНКИ 35+

  становить:

  До 20 вересня 200 грн

  З 21 вересня по 1 жовтня включно 300 грн

  На місці старту 400 грн


  Оплата за участь у марафоні здійснюється на карту Приват Банку: 5168 7554 2332 1773 отримувач Віюк Ольга. Обов'язково в коментарях вкажіть ПІБ учасника, категорію та мету платежу: ПІБ, категорія, Карпова.
     

  *Стартові внески не повертаються! Але можуть бути зараховані як оплата за іншого учасника, узгодивши з організаторами змагань.

   

  8. Порядок проходження дистанції

   

  Довжина одного кола велоперегонів – приблизно 5  км. Кращий час кола в 2017 році 22хв 36сек. Проходження траси фіксується на фініші. Зрізання траси загрожує учасникові дискваліфікацією. Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин між заїздами. У випадку заміни велосипеда спортсмен зобов'язаний прикріпити свій стартовий номер на новий велосипед.

  Стартові ворота будуть закриті через 2 години 40 хвилин після старту.

  9. Оголошення результатів і нагородження.

  Оголошення результатів відбудеться після завершення велоперегонів, в межах стартової галявини. Учасники, які посіли з 1 по 3 місце в кожній категорії, нагороджуються медалями та цінними призами від спонсорів.

  10. Розклад:

  10:00 - початок реєстрації на трасі

  10:30 - Закінчення реєстрації

  11:00 - Старт всіх категорій

  15:00 - Нагородження

  11. Обставини непереборної сили (форс-мажор)

  У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних і т.д.), таких, що проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути перервана. У цьому випадку, фінальний протокол оформляється за результатами на момент прийняття рішення про скасування.

  Контакти організаторів:

  Ольга Віюк (О93) 765-18-65

  Стрихарчук Дмитро (050) 561-96-60 (тільки вайбер, телеграм)

  gradient.rv@gmail.com

 • Технічна зона (техзона), технічний пункт (техпункт) і технічна допомога.
Техзона організовується в районі стартового табору. Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. У техзоні учасники можуть отримувати технічну допомогу від кого завгодно. При поломці велосипеда на дистанції гонщик має право самостійно або за допомогою членів його команди здійснити ремонт велосипеда і/або заміну частин велосипеда. При цьому гонщик і його помічники не повинні заважати іншим гонщикам. Невиконання цієї умови може спричинити попередження і/або штраф. Якщо ремонт неможливий, круг необхідно закінчити пішки по трасі з велосипедом. Крім цього на дистанції в місцях харчування можуть організовуватися техпункти з мінімальним набором запчастин і інструменту. Запчастини, інструмент та допомога на техпунктах можуть надаватися як організаторами, так і членами команд гонщиків.

 • Номери гонщиків
Гонщики, знаходячись на трасі, зобов'язані мати номер для велосипеда (на кермі), так щоб він був видний суддям на контрольних пунктах. При заміні велосипеда, гонщик зобов'язаний перенести номер на новий велосипед перш, ніж продовжити гонку. Організатори мають право вимагати пред'явити номер в будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер брудний і т.п.), гонщик, проїжджаючи повз контрольний пункт, повинен голосно повідомити свій номер суддям.

 • "Зрізання"
"Зрізання" маршруту шляхом виходу за межі траси - суворо заборонено і штрафується додаванням до результату штрафного часу (10 хвилин і більше) або дискваліфікацією, в залежності від тяжкості проступку. Вихід за межі траси дозволений у виняткових випадках: якщо виникає перешкода, яку неможливо об'їхати в межах траси (завал, руйнування покриття траси і тп), при цьому об'їзд не повинен скорочувати дистанцію і не давати ніяких переваг перед іншими гонщиками. Після маневру гонщик негайно повинен повернутися на трасу.

 • Лідирування (слідування «на колесі»)
Лідирування дозволено, але тільки в тому випадку, якщо гонщик слідує за іншим зареєстрованим гонщиком. Лідирування за транспортом або незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонено.

 • Перевага руху
Гонщики, що пересуваються верхи на велосипеді, мають перевагу над гонщиками, які спішились. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, повинні пересуватися по найменш проїжджій частині траси в той момент, коли їх обганяють. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, можуть обганяти велосипедистів, що їдуть, якщо вони не створюють перешкоди руху.

 • «Кругові»
Гонщики, яких обганяють на коло, повинні поступатися дорогою лідерам. Гонщики, які обганяють, повинні голосно оповіщати про намір обгону, крикнувши «обходжу справа» або «обходжу зліва». Безпечне проведення обгону є обов'язком того, хто обганяє.

 • Позиційна боротьба
Коли два гонщика борються за місце на трасі, лідируючий не зобов'язаний поступатися позицією тому, хто обганяє (за винятком «кругових»). Проте, заборонені різка зміна траєкторії руху при обгоні і будь-які торкання (тілом або частинами велосипеда) з метою перешкодити руху. Той, хто обганяє, в свою чергу, повинен забезпечити безпеку свого маневру.

 • Спортивна поведінка
Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи та інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для попередження, а при повторних порушеннях, і дискваліфікації. Міра покарання у кожному конкретному випадку визначається головним суддею гонки.

 • Вода і харчування
Вода і харчування можуть надаватися гонщикам ким завгодно і в будь-якому місці траси. Проте, гонщики не повинні створювати перешкод іншим учасникам, приймаючи воду і харчування. Розкидання упаковок, обгорток і тари на трасі заборонено.
 

Комментарии 

 
+2 #1 iVanoff 12.08.2020 15:05
Sarmatian Race відкатаємо і почнемо готуватись до КарповоЇ!))
 
 
+1 #2 sheelez 29.09.2020 09:34
Хелов! Заберіть у мене хтось регу за 200 грн (це на 100 грн дешевше нинішньої вартості).
Забрали!
 
 
#3 Andrii Hrytsenko 02.10.2020 10:24
Може комусь за 200 грн треба мій слот на старт? Зараз 300 коштує. В мене не виходить приїхати. 098 989 0556 Андрій. Дякую. ПРОДАНО!!!
 
 
#4 sheelez 02.10.2020 18:37
Раптом у когось не вийде приїхати — врятую ваш слот. 0966197070
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Найближчі гонки

24.07.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
17.08.24, Cross Triathlon 2024 (Sprint)
Жовті Води
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 0.39880013465881