bikeportal.org.ua

Спортивний Туризм "Трахтемирів — 2019"

Положення

28 липня 2019 року на півострові Трахтемирів відбудуться аматорські дружні велоперегони в форматі Спортивного туризму!

Ви побачите одне із найцікавіших місць Київщини та Черкащини – Трахтемирівський півострів. Це місце з великою історією-минувшиною, краєзнавчими, археологічними, природними об’єктами та значенням для України! З трьох сторін Трахтемирів оточений водами Дніпра, він приваблює нас гористим та розсіченим рельєфом, природними перешкодами різної складності, захоплюючими краєвидами, лісами та балками. Ця місцевість ідеальна для проведення тренувань та змагань з гірського велосипеду.

Положення.

1. Загальна частина.
Cпортивний туризм на півострові “Трахтемирів” являє собою  дружню подорож-тренування на гірських велосипедах за визначеним маршрутом в GPS навігаторі участників.
Завдання заходу – пропаганда здорового способу життя і велосипедного спорту, розвиток відпочинку на Київщині, ознайомлення з цим краєм ближче, популяризація екологічно чистого виду транспорту.

2. Місце та строки проведення.
2.1. Старт СТ “Трахтемирів – 2019” о 12:00  28.07.2019 з с. Балико-Щучинка Київської області.
Початок видачі стартових номерів розпочинається о 10:00 та закінчується о 11:45.
Місце фінішу зпівпадає з місцем старту.
2.2. ТРЕК руху***   gpsies.com/map.do?fileId=vhqhdmwkwwrolbfj
*** GPS Трек є орієнтовним напрямком руху. Пересуваючись по місцевості, участники Спортивного Туризму “Трахтемирів – 2019”,  в першу чергу повинні дбати про власну безпеку, безпеку інших, та нести повну відповідальність за своє здоров’я та життя. Якщо напрямок руху по GPS Треку є таким, що може спричинити загрозу здоров’ю та життю участника змаганнь або оточуючих, участник забов’язаний вжити усіх заходів, включно пересування пішки з велосипедом та повної зупинки, заради того, щоб безпечно подолати цю ділянку руху.
Маршрут прокладено по місцинам, де в будь який час по напрямку руху учасників може з’явитись автомобіль, людина, звірі, та інші перешкоди. Саме тому учасник в місцях, де є обмежена видимість, повинен пересуватися зі швідкістю, яка дозволить загальмувати до перешкоди (автомобіль, людина та ін).
2.3. Оголошення результатів та нагородження 28.07.2019 о 18-00  на місці старту / фінішу.
Команди, що зайняли 1,2,3 місця будуть нагороджені медалями та грамотами, а також призами.

3. Склад команди та категорії учасників.
Змагання зі спортивного туризму “Трахтемирів  – 2018” є командними перегонами. Обов’язковою умовою участі є формування команди яка складається з двох осіб.
Велоперегони  будуть проводитися у наступних заліках (категоріях):
“Чоловіча пара” –  два чоловіки від 18 років включно;
“Змішана пара”***  – чоловік та жінка від 18 років включно;
***категорія є дійсною за умови участі мінімально трьох або більше команд, в іншому випадку залік є спільним з категорією “Чоловіча пара”

4. Стартовий внесок.
На старті та фініші змагань на учасників чекає закрита коробка, в яку кожен бажаючий може покласти стартовий внесок у розмірі 250 грн. (*це орієнтовна мінімальна рекомендована сума коштів, внесок добровільний, та може бути зменшений або збільшений за вашим бажанням). Наголошуємо на тому, що організатори проводять спортивний туризм, як безкорисний захід, направлений на благодійність, та розвиток туризму Київщини.
Ми гарантуємо, що кошти з коробки будуть витрачені на ДС (Добрі Справи).

5. Допуск до участі у змаганнях.
Участь у змаганнях можуть прийняти особи віком від 18 років зі справним велосипедом, справними гальмами на кожному колесі та велосипедним шоломом. За стан та справність велосипеда кожен учасник несе особисту відповідальність.
Обов’язковим для участі у змаганнях є наявність щонайменше одного GPS навігатора(окремий пристрій) або двох GPS навігаторів (якщо використовується смартфон) на кожну команду, з завантаженим GPS треком, та навички їм користуватись. За стан та справність GPS навігатора, його час безперервної роботи від елементів живлення, а також навички користування, кожна команда несе особисту відповідальність.

6. Особиста та командна відповідальність.
6.1. Кожен зареєстрований учасник команди особисто відповідає за технічний стан свого велосипеда, стан свого здоров'я, свої дії, а також адекватність поведінки під час подорожі. У випадку отримання учасником травми внаслідок нещасного випадку, своєї помилки при керуванні велосипедом або такої помилки іншим(и) учасником(и) перегонів, технічної несправності велосипеда або через стан здоров'я, такий учасник несе персональну відповідальність за наслідки можливої травми і пошкодження свого велосипеда або екіпіровки тощо.
6.2. У випадку травми участника, другий зареєстрований участник команди відповідальний за  надання йому першої допомоги, за сприяння та контроль эвакуації якщо вона є потрібною, та за повний супровід другого участника включно до останнього дня перегонів та/або видужання травмованого учасника.
6.3. Команда повинна мати з собою аптечку з засобами первинної медичної допомоги. Рекомендований склад аптечки буде доступний для ознайомлення в окремому розділі сайту bikeportal.org.ua.

7. Порядок проходження дистанції
Головним документом, якій підтверджує порядок проходження командою дистанції, є GPS Трек з навігатора, який використовувався під час руху.
Залік часу команди на фінішу визначається по останньому участнику команди.
Команди, які фінішують  після 19-00, вважаються такими, що не приймають участі у загальному заліку (DNF).
Під час проходження дистанції забороняється:
  • засмічення навколишнього середовища;
  • віддалення членів однієї команди між собою на відстань більше ніж 300м;
  • неспортивна боротьба;
  • пересування на велосипеді у не застібнутому на голові шоломі;
  • заважати обгону зі сторони інших учасників;
  • припиняти участь у велоперегонах без повідомлення про це рішення іншим участникам та командам.
* На маршруті заплановані КП, про що буде повідомлено додатково.

8. Форс-мажор.
У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних тощо), таких, через які проведення змагань може стати небезпечним - траса змагань може бути змінена або перегони можуть бути припинені. У цьому випадку, фінальний протокол формується за результатами на момент прийняття рішення про їх припинення.

9. Особливості публічного заходу.
Велоперегони є публічним заходом. Беручи участь у ньому гонщики, вболівальники та інші особи , присутні на заході, автоматично дають згоду на зйомку на фото-, кіно-, теле-, відеоплівку, а так само - цифрові носії.
Фізична особа, яка погодилася на зйомки його на фото- , кіно- , теле- чи відеоплівку, цифрові носії, може вимагати припинення їх публічного показу в тій частині, яка стосується її особистого життя. Витрати , пов;язані з демонтажем виставки чи запису, відшкодовуються цією фізичною особою.

 

 

Комментарии 

 
+2 #1 Andrey12 25.04.2019 09:50
Жаль с гонкой в Китаево пересекается - на одних выходных. В любом случае спасибо за отличнейший ивент.
 
 
#2 bookmake 22.07.2019 14:58
На электо байках можно?
 
 
#3 Сана 22.07.2019 15:11
 
 
+1 #4 malinka 23.07.2019 11:59
Цитирую bookmake:
На электо байках можно?

вне зачета)
 
 
#5 generalmorfius 27.07.2019 17:14
Шукаю напарника/ напарницю.
Є вільне місце на трансфер.
 

Інформація

Спортивний Туризм "Трахтемирів — 2019"
28.07.2019
Киев
Положення
Регистрация
Список зарегистрированных (68)
Ми у Facebook
Мапа та КП
Аптечка учасника!
Результаты (72)
bikeportal.media:
Фото та відео (1)
bikeportal.votes:
Голосування учасників (24 / 9.5)
bikeportal.reviews:
Відгуки учасників (1)
bikeportal.reports:
Звіти учасників (4)

коротке посилання на положення гонки:
bikeportal.org.ua/7243
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Найближчі гонки

25.07.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
17.08.24, Cross Triathlon 2024 (Sprint)
Жовті Води
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 0.42337703704834