bikeportal.org.ua

ХСМ "Стежками Опришків" 2019

Положение

_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy _copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

Велофестиваль "Стежками Опришків"

м.Рахів

24-26.08.2019 р.

1. Загальні положення

Велофестиваль  «Стежками Опришків 2019» є аматорськими змаганнями, метою якого є пропаганда здорового способу життя серед широких верств населення, розвиток велосипедного спорту в Україні.
Організатори –  інформаційно-туристичний центр “Гуцульська світлиця”.

Фінансування здійснюється за рахунок стартових внесків від учасників та спонсорської допомоги.

2. Спонсори та організатори змагань

Інформаційний партнер: портал bikeportal.org.ua

Змагання проводяться за підтримки міського голови м. Рахів, Рахівської районної ради, рахівської державнї адміністрації, Великобичківського державного лісомисливського господарства, Рахівського лісодослідного господарства, Карпатського біосферного заповідника, Рахівська районна ГО "РахівЕкоТур", ВО „Гуцульщина”, УТМР „Говерла”, районного відділення УДСНС.

Директор змагань Попович П.П.

Головний суддя Швидкий Ю.В.

3. Місце й строки проведення

Велофестиваль  відбудеться 24-26 серпня 2019 року в м. Рахів та в  Рахівському районі.

4. Формат та категорії учасників марафону

Формат змагань триденний крос-кантрійний марафон карпатськими горами зі стартами та фінішами в парку Буркут м.Рахів.

Категорії учасників марафону:

-        Чоловіки  Hardcore Open*, Hardcore 35+**,  Жінки Hardcore

-        Чоловіки  Medium Open*, Medium 35+, Жінки Medium

-        Чоловіки Light Open*, Light 35+, Жінки Light

* Категорія Open відкрита для всіх бажаючих незалежно від віку.
** учасники віком 35 років та старші. Вік учасника рахується лише по року народження.

Траси змагань будуть затверджені та опубліковані не пізніш5-го червня.

Учасники категорі й Hardcore змагаються на трасах «Пролог-3»  "Свидовець 85 " та "Косівська Поляна 45"  ,

учасники категорій Medium змагаються на трасах «Пролог 3» , "Флантус 64 км та "Косівька Поляна45"

учасники категорії «Light» змагаються на трасах «Пролог 3», "Буркут 13" та 12 "Теринтин 25".

Переможець визначається за найменшою сумою часу, витраченого на проходження трьох дистанцій.

При умові попередньої реєстрації учасник може взяти участь  у будь-якій  кількості стартів.

5. Розклад змагань

23.08.2019

12:00-20:00 реєстрація учасників.                                                                                                                                                                             20:00  брифінг для учасників марафону.

24.08.2019

9:00 - 12:00 реєстрація учасників.                                                                                                                                                                             10:00 –дитячі перегони                                                                                                                                                                                          12:00 – вело парад                                                                                                                                                                                                        15:00 – ПРОЛОГ                                                                                                                                                                                                   20:00  брифінг для учасників марафону.

25.08.2019
08:50 - закриття стартової зони для всіх категорій  
09:00 - старт  всіх категорій Hardcore та Medium
20:00 - брифінг

26.08.2019

10:20 - закриття стартової зони для всіх категорій                                                                                                                                                      10:30 - старт для всіх категорій                                                                                                                                                                               17:00 - нагородження переможців, закриття змагань                                                                                                                                                   16:00-21:00 повернення медичних довідок  та страхових полісів учасникам.

6. Допуск до участі в змаганнях

До участі у змаганнях допускаються особи віком від 18 років зі справним велосипедом, та  велосипедним шоломом.
Наявність страхового полісу та медичної довідки, що стан здоров'я учасника дозволяє приймати участь в змаганнях, обов’язкова. Страховий поліс має мати помітку «велосипедний спорт – гірський велосипед».

Учасник повинен мати з собою на маршруті мобільний телефон - обов'язково, та GPS навігатор – бажано.

Організатори залишають за собою право не допустити до участі у змаганнях учасників на велосипедах, технічний стан яких, на думку організаторів, не відповідає нормам безпеки.

7. Порядок реєстрації

Попередня реєстрація проводиться на сайті bikeportal.org.ua з 24.02.2019.
Безпосередня реєстрація здійснюється  в переддень старту 23.08.2019.

Для отримання стартового пакету  учасник має надати при безпосередній реєстрації наступні документи

1.Посвідчення особи (тільки пред'явити при реєстрації)

2.Медичну довідку (оригінал)

3.Розписку про відповідальність

4.Страховий поліс, що є дійсним на території України.

Довідка та розписка залишається у організаторів, по закінченню змагань повертається учаснику за запитом.

У випадку невиконання будь-якої з цих вимог, учасник до старту не допускається без додаткових пояснень, стартовий внесок не повертається.

8. Порядок зміни категорії

Учасники мають право змінити категорію, в якій приймають участь, якщо це не суперечить іншим правилам змагань. Для того, щоб змінити категорію до 20.08.2019р включно учасник має написати листа оргкомітету змагань на адресу stezhkamioprishkiv@online.ua, та вказати в ньому прізвище та ім’я учасника, категорію в яку він зареєстрований та бажану нову категорію.  Також учасник має право змінити категорію безпосередньо при реєстрації.

9. Стартовий внесок

 До закриття реєстрації, 15 серпня, учасник повинен підтвердити попередню реєстрацію оплатою стартового внеску та листом на адресу організаторів. Тим, хто не підтвердив попередню реєстрацію, організатори не гарантують наявність комплекту стартового пакету, та взагалі участь, у випадку відсутності запасних номерів.

Іноземці мають право сплатити стартовий внесок під час отримання стартового номеру, але при умові попередньої відправлення гарантійного листа в довільній формі на електронну адресу організатора.

 

Учасникам АТО участь у всіх стартах безкоштовна.

10. Порядок повернення коштів при відмові від участі

Учасник, що оплатив стартовий внесок, але з певних причин не може прийняти участь у змаганні має право частково компенсувати оплачений стартовий внесок. Для цього потрібно написати листа оргкомітету змагань за адресою stezhkamioprishkiv@online.ua з Email-у, який вказано при реєстрації, як поштова адреса учасника, з інформацією про те, що учасник не буде приймати участь у змаганнях, та хоче повернути кошти, внесені, як стартовий внесок.

Якщо учасник знімається з реєстрації  та повідомить про це оргкомітет до 14.08.2019 включно, то стартовий внесок повертаємо в повному обсязі, за виключенням комісійних платіжної системи. Після 14.08.2019 стартові внески не повертаються.

11. Проживання

Проживання та харчування здійснюється за рахунок учасників. Учасники мають змогу поселитись в готелях міста або встановити намет в наметовому містечку, організованому оргкомітетом. Наметове містечко буде організовано за умов одержання попередніх зона.аявок не менш, ніж від 10-х учасників. Заявку слід відправити на пошту марафона stezhkamioprishkiv@online.ua

12. Маршрут змагань

Остаточні дані по трасам буде опубліковано не пізніше 5.06.2019 р. В випадку непередбачуваних обставин траси можуть змінюватись в бік спрощення, про що буде додатково повідомлено завчасно.

13. Порядок старту та проходження дистанції

Безпосередньо перед стартом всі учасники проходять передстартовий контроль, шляхом  особистого підписання  стартового протоколу.  Зважаючи на це, бажано в стартову зону з'явитися не пізніше, ніж за  15  хвилин до старту.
Стартова зона буде закрита на вхід за 10 хвилин до старту. Всі, хто прибуде на старт пізніше, матимуть змогу стартувати після офіційного початку перегонів.

Під час проходження дистанції забороняється:

Зрізання траси. У випадку виходу за розмітку траси, учасник повинен повернутись на трасу у тій самій точці, де він її перетнув.

Неспортивна боротьба.

Пересування по трасі у не застібнутому на голові шоломі або без шолома.

Пересування по трасі з неохайно закріпленим номером або без номеру.


У випадку поломки велосипеда або окремих його частин, дозволяється ремонт велосипеда власними силами учасника та/або за допомогою вболівальників, інших учасників.

Заміна велосипеда. У цьому випадку учасник зобов'язаний прикріпити свій стартовий номер на новий велосипед.

Можливо закінчити змагання пішки, ведучи велосипед поруч.


На трасі будуть контрольні пункти, якщо учасник не вкладається часу, відведений на проходження відповідної ділянки траси, то він автоматично знімається з перегонів, та зобов'язаний припинити змагання, та змінити маршрут слідування згідно команд суддів на контрольних пунктах.

По маршруту передбачено кілька точок сходу з можливістю евакуації учасника.

На дистанції будуть знаходитись пункти харчування з водою та їжею, їх місце знаходження буде позначено на карті.

У випадку сходу з дистанції, учасник зобов’язаний повідомити суддів про своє рішення на найближчому КП чи телефоном представнику оргкомітету.

Виконання цих правил контролюється додатковими суддями на контрольних пунктах траси. Невиконання правил карається дискваліфікацією.

14. Форс-мажор

У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних тощо), таких, що проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути перервана. У цьому випадку, фінальний протокол формується за результатами на момент прийняття рішення про її припинення.
У разі виникнення форс-мажорних обставин до початку змагань, організатори залишають за собою право змінити трасу на альтернативну, зробити старт для всіх категорій по зміненим маршрутам, або відмінити змагання. В випадку відміни перегонів за форс-мажорних обставин  кошти стартового внеску не повертаються.

15. Оголошення результатів і нагородження

Учасники, що зайняли 1 - 3 місце в кожній категорії нагороджуються грамотами, медалями та сувенірами. Переможці та призери в окремих видах нагороджуються грамотами.

Усі скарги та протести щодо результатів приймаються до 16:30 26.08.2019. Після закінчення церемонії нагородження результати перегляду не підлягають.

Після змагань результати будуть опубліковані на порталі http://bikeportal.org.ua.

16. Зворотній зв’язок

У разі виникнення проблем чи запитань звертайтесь до оргкомітету за електронною адресою: stezhkamioprishkiv@online.ua

Дане положення є офіційним запрошенням до участі в змаганнях.

 

 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Найближчі гонки

18.05.24, Змагання з МТБ(ХСО)
Сумская обл,село Мала-Рибиця.
25.05.24, «Домбровське MTB крос-кантрі» 2024
Калуш
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

Банер  
  
наверх
time: 0.8173680305481