bikeportal.org.ua

Веломарафон XCM "Залізна сотня 2019"

Веломарафон XCM "Залізна сотня 2019"

 


ПОЛОЖЕННЯ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ

ВЕЛОМАРАФОНУ ХСМ

“ЗАЛІЗНА СОТНЯ” 07.09.2019

Так ти ще не катав!1. Загальні положення


Веломарафон ХСМ “Залізна Сотня” відноситься до велосипедних змагань категорії крос-кантрі, його метою є:


- Розвиток і популяризація велосипедного спорту в Україні та Кривому Розі;

- Розвиток і популяризація промислового туризму в Україні та Кривому Розі;

- Розвитку масового велосипедного руху серед населення;

- Підвищення спортивної майстерності;

- Залучення молоді до занять спортом;

- Пропаганда здорового способу життя та активного відпочинку.


Організатори змагань  - Ukrainian Bike Family


 

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР  Веломарафону “Залізна сотня” - компанія Метінвест

посилання на Метінвест Кривий Ріг: https://www.facebook.com/metinvestkrivoyrog/
Картинки по запросу КТМ логотип

Веломагазин КТМ

м. Кривий Ріг

пр. Металургів, 33

Благодійна веломайстерня Ровер

м. Кривий Ріг

вул. Армавірська, 28Інтернет-магазин Велозавр
2. Місце, час проведення та маршрут змагань


Веломарафон “Залізна Сотня” пройде 7-го вересня 2019-го року у місті Кривий Ріг. Місце старту - проспект Почтовий (Карла Маркса) 25, Пам'ятний знак поштовому тракту. (сквер біля кафе “Паровоз”).

Початок реєстрації на старті та видача стартових пакетів гонщикам розпочнеться о 8:00.
Відкриття  веломарафону та брифінг о 9:30.

Побудова стартової позиції 9:55.
Старт веломарафону 10:00.Основний маршрут довжиною 100 км. (категорія “Залізна сила”, “Залізна воля” “Залізна міць”) переважно пролягає по стежкам та дорогам зони промислової спадщини Кривого Рогу (кар’єри, відвали, “Долина кольорових пагорбів”, так звані “Марсіанські пейзажі), включаючи в себе заказник “Балка Північна-Червона”, Краматорський лісовий масив, та Карачунівський лісовий масив. Повороти та напрямок руху будуть вказані й розмічені стрілками з напрямком руху (виконаних за допомогою фарби), там де неможливо застосувати фарбу будуть застосовуватись сигнальна стрічка у вигляді натягнутих “коридорів”, або нав'язаний бантиків  по напрямку руху. Також планується дублювати повороти на трасі за допомогою тирси. На маршруті передбачено п’ять офіційних КП та декілька таємних КП. На кожному з офіційних КП для учасника передбачена наявність води, та легкого перекусу (банани, яблука, печиво, бутерброди тощо). На деяких КП буде здійснюватись безкоштовна технічна підтримка.


Посилання на маршрут змагань:  https://www.gpsies.com/map.do?fileId=eelwrildhbopmlaw за 2019 рік.
На маршруті плануються деякі зміни. У разі виконання цих змін, мапа маршруту буде оновлена. Про це буде сповіщено на сторінці заходу у ФБ. Та будуть додані зміни в положення.Додатковий маршрут для новачків довжиною 56 км. (категорія “Залізна спроба”) частково пролягає місцями індустріальної спадщини Кривого Рогу і є скороченою версією основного маршруту. Біля половини маршруту проходить у долині річки Інгулець, вздовж Карачунівського водосховища та через Карачунівський лісовий масив.  (Розмітка траси виконується так само, як на основному маршруті). На маршруті передбачено три офіційних КП та декілька секретних КП. На кожному з офіційних КП для учасників передбачена наявність води та легкого перекусу (банани, яблука, печиво). На деяких КП буде здійснюватись безкоштовна технічна підтримка.

Посилання на маршрут змагань - www.gpsies.com/map.do?fileId=dctqvmnuqrodqgqv

Додатковий маршрут на 124 км. - цього року не проводитиметься.Маршрути можуть бути змінені або доповнені організаторами з причин відмови в утвердженні деяких ділянок маршруту власниками вищезазначених ділянок. Про це буде повідомлено учасникам веломарафону “Залізна сотня” на сторінках заходу в соцмережах, Байкпорталі та на власному інтернет-ресурсі.


Місце фінішу та фінішний табір буде розташовано у парку ім. Федора Мершавцева (Газети Правда).


3. Організатори змагань


Громадська організація "Ukrainian Bike Family".


Сторінка організації у “Фейсбуці”: https://www.facebook.com/groups/ukrainianbikefamily

Сторінка Веломарафон ХСМ “Залізна сотня”

www.facebook.com/iron100kr


 

4. Умови участі


Учасником веломарафону “Залізна сотня” може стати кожен охочий, який виконує такі умови:

 1. Вік не менш, як 18 років (Всі учасники, які не досягли віку 18 років, повинні надати письмовий дозвіл на участь у змаганнях в присутності батьків або опікунів, та надати необхідні документи, що засвідчують їх родинні зв’язки).
  Посилання на письмовий дозвіл від батьків для неповнолітніх.

 2. Бажано надати медичну довідку, яка засвідчує, що стан здоров'я Учасника дозволяє приймати участь в змаганнях, яку він пред’явить під час реєстрації та отримання стартового номеру, або страховий поліс.

 3. Заповнить анкету учасника при реєстрації та підпише Партнерську угоду  на місці старту під час отримання стартового номера.
  Посилання на партнерську угоду по звільненню від відповідальності.

 4. Зробить стартовий внесок на рахунок організатора на вказані банківські реквізити у вказані терміни, або готівкою на місці старту. (Умови та реквізити вказані нижче).

 5. Обов'язково матиме для участі в змаганні велосипедний шолом та справний велосипед.

Заповнивши форму заявки (в електронному, або письмовому вигляді), учасник приймає такі положення:

 • Організатори, партнери організатора і особи, пов’язані з проведенням і організацією перегонів, не несуть відповідальності за тілесні ушкодження та псування майна, які можуть виникнути до, під час, або після перегонів.

 • Всі учасники усвідомлюють потенційно можливі шкідливі наслідки для свого життя, здоров’я чи майна у зв’язку з участю у змаганнях, а також несуть відповідальність за всю шкоду, заподіяну своєму, чи інших осіб, життю, здоров’ю та майну, а також немайнову шкоду.

 • Всі учасники зобов’язані підтвердити, що за станом здоров’я вони можуть брати участь у велосипедних змаганнях та пройшли відповідне медичне обстеження, яким підтверджується така можливість.

 • Всі учасники беруть участь у змаганнях тільки добровільно і за власною згодою.

 • Всі учасники, котрі беруть участь у змаганнях, дають згоду на обробку своїх персональних даних для подальшого використання їх організатором змагання у майбутніх марафонах, у маркетингових цілях.

 • Кожен учасник марафону зобов’язаний одягнути велосипедний шолом. Якщо під час проходження дистанції учасника буде помічено без шолома або його шолом буде не застібнутий, його дискваліфікують.

 • Учасник повинен мати з собою на маршруті мобільний телефон - ОБОВ’ЯЗКОВО.

 • Учасники перегонів зобов'язані дотримуватися діючих Правил дорожнього руху України.

 • Учасники перегонів зобов'язані дотримуватись цих положень і ставитися з повагою до інших учасників змагань, суддів, організаторів, правоохоронних органів та медичного персоналу під час перегонів.

 • Учасники перегонів зобов'язані дотримуватися етичної поведінки (зокрема, не використовувати не нормативну лексику), принципу чесної гри, поваги до навколишнього середовища.

 • Під час проходження дистанції заборонено використання скляної тари й інших предметів, що можуть загрожувати життю і здоров'ю інших учасників, або вболівальників.

 • Усе сміття можна залишати в зонах буфетів, де буде організовано смітники. Учасники, які смітитимуть на трасі, будуть дискваліфіковані за неповагу до навколишнього середовища.

 • Всі учасники, які не досягають фінішу до 20:00 будуть дискваліфіковані, та зобов’язані повідомити організаторів по телефону про своє місцезнаходження задля уникнення організації пошуково-рятувальних заходів. У випадку, коли учасник прийняв рішення зійти з дистанції, він зобов’язується повідомити організаторів про таке рішення. Номер телефону для повідомлення 097 716 28 01 або 097 463 87 17.

 • Траса марафону частково перетинає дороги загального користування. В більшості випадках перетину таких доріг, учасники змагань рухаються зі сторони другорядних доріг та повинні дати перевагу автомобілю, дотримуючись діючих в Україні Правил дорожнього руху, при виїзді на головну дорогу.

 • Організатор не несе відповідальності за будь-які зіткнення та аварії на дорогах.

 • Організатори залишають за собою право не допустити до участі у змаганнях Учасників на велосипедах, технічний стан яких, на думку організаторів, не відповідає нормам безпеки.

 • Організатори залишають за собою право переводити учасників до інших категорій.

 • Організатори мають право не допустити до участі в змаганнях без пояснень. В цьому випадку стартовий внесок повертається в повному об'ємі.Категорії учасників та принцип проходження дистанції


Завдання Учасників кожної категорії - проїхати дистанцію у встановлені ліміти часу, за 10 годин. Учасники повинні відмічатися (зареєструватись) на кожному з контрольних пунктів між часом його відкриття і закриття. Цей час зазначено в легенді маршруту, разом з рештою інформацією про контрольні пункти. Проміжну реєстрацію на КП будуть виконувати волонтери, шляхом вводу номера учасника до електронної онлайн таблиці результатів марафону, та засвідчення проходження КП на чек-картах учасників змагання, унікальною печаткою кожного КП.  

Категорії:


 • “Залізна воля”, 100 км Чоловіки (18 - 32) - чоловіки, які не є діючими членами збірної України, кандидатами в члени збірної, резерв збірної, вік котрих на момент проведення змагання знаходиться в проміжку від 18 до 32 років включно. Також в цю категорію можуть потрапити ті учасники, котрим виповнилось 16 років, з письмовим дозволом від батьків на участь у марафоні, котрі довели організаторам свою здатність подолати цю дистанцію.

 • “Залізна воля”, 100 км Жінки (18 - 32) - представниці прекрасної половини людства, вік котрих, на момент проведення змагання, знаходиться в проміжку від 18 до 32 років включно. Які не є діючими членами збірної України, кандидатами в члени збірної, резерв збірної. Також в цю категорію можуть потрапити ті учасниці, котрим виповнилось 16 років, з письмовим дозволом від батьків на участь у марафоні, котрі довели організаторам свою здатність подолати цю дистанцію.


 • “Залізна сила”, 100 км Чоловіки (33 - 44) - чоловіки, які не є діючими членами збірної України, кандидатами в члени збірної, резерв збірної, вік котрих на момент проведення змагання знаходиться в проміжку від 33 до 44 років включно.

 • “Залізна сила”, 100 км Жінки (33 - 44) - представниці прекрасної половини людства, вік котрих на момент проведення змагання знаходиться в проміжку від 33 до 44 років включно. Які не є діючими членами збірної України, кандидатами в члени збірної, резерв збірної.

 • “Залізна міць”, 100 км Чоловіки 45+ - чоловіки, які не є діючими членами збірної України, кандидатами в члени збірної, резерв збірної, котрим виповнилось 45 років та більше, на момент проведення змагання.

 • “Залізна міць”, 100 км Жінки 45+ - представниці прекрасної половини людства і котрим виповнилось 45 років та більше, на момент проведення змагання. Які не є діючими членами збірної України, кандидатами в члени збірної, резерв збірної.

 • “Залізний стиль”, 100 км Чоловіки 60+ чоловіки, які не є діючими членами збірної України, кандидатами в члени збірної, резерв збірної, котрим виповнилось 60 років та більше, на момент проведення змагання.

 • “Залізний стиль”, 100 км Жінки 60+- представниці прекрасної половини людства і котрим виповнилось 60 років та більше, на момент проведення змагання. Які не є діючими членами збірної України, кандидатами в члени збірної, резерв збірної.

 • “Залізна спроба’’ 55 км Чоловіки - категорія, в яку входять учасники, будь якого віку, які з певних обставин не мають змогу подолати всю трасу веломарафону та їдуть скороченим варіантом треку, довжиною 55 км. Кожен з учасників які по долають дистанцію 55 км. отримують медаль, та сертифікат. За призові місця борються лише учасники віком від 14 до 17 років. Участь у цій категорії, не звільняє учасників, від подання організаторам дозволу на участь у змаганні  від батьків.

 • “Залізна спроба’’, 55 км Жінки -- категорія, в яку входять учасники, будь якого віку, які з певних обставин не мають змогу подолати всю трасу веломарафону та їдуть скороченим варіантом треку, довжиною 55 км. Кожен з учасників які по долають дистанцію 55 км. отримують бедаль, та сертифікат. За призові місця борються лише учасники віком від 14 до 17 років. Участь у цій категорії, не звільняє учасників, від подання організаторам дозволу на участь у змаганні  від батьків.

Залік йде особистий в кожній з категорій. Якщо в якусь з категорій реєструється менше ніж 3-х Учасників, то ця категорія буде об’єднана з іншою на тій самій трасі.
Учасники мають право змінити категорію, в якій приймають участь, якщо це не суперечить іншим правилам змагань. Для того, щоб змінити категорію, Учасник не пізніше як за тиждень до проведення “Веломарафону “Залізна Сотня”, має написати листа оргкомітету змагань на адресу UBikeFamily@gmail.com, та вказати в ньому Прізвище та Ім’я Учасника, категорію в яку він зареєстрований, та бажану нову категорію. Зміна категорії коштуватиме 50 грн. Також Учасник має право змінити категорію безпосередньо на місці старту, але не пізніше ніж за 30 хв. до старту при безпосередній реєстрації. В такому випадку процедура зміни категорії коштуватиме 100 грн.

Старт категорій відбувається одночасно.


На маршрутах передбачені офіційні КП та декілька секретних КП. На кожному офіційних КП для учасників “Залізної Сотні” передбачено наявність безкоштовної води у пляшках та легкого перекусу. Також на одному з КП та на фініші змагання для кожного з учасників передбачене повноцінне харчування.


Основними доказами подолання дистанції є відмітки на КП. Проходження КП фіксується у протоколі змагань та в чек-картах учасників марафону печаткою кожного з КП. Тобто кожен Учасник, при проходженні КП має надати можливість Волонтерам на КП проставити контрольну печатку. Результат Учасника буде не зараховано якщо буде відсутня реєстрація хоч би на одному з КП, та відсутня хоч одна печатка на чек картах учасника. Чек-карта, у вигляді дублюючого номера учасника виконаного із тканини, буде видана разом з номером, та кріпиться на спину учасника за допомогою булавок. Якщо учасник бере участь у заїзді з рюкзаком, дозволяється кріпити чек карту до рюкзака, таким чином, щоб наздоганяючий учасник та волонтер на КП бачив Чек-карту.   Номерок учасника вставляється спереду посеред керма, інформативною частиною по напрямку руху. Забороняється встановлювати чек-карти та номерки в інших місцях на велосипеді. Учасники, що будуть у цьому замічені до старту не допускаються.  Дозволяється ставити печатки на номерок, на частини тіла, або інші місця, де можливий чіткий оттиск печатки.

Організатори залишають за собою право встановлювати «секретні» контрольні пункти на маршруті, та поза маршруту в місцях ймовірних зрізок, що гарантуватиме те, що кожен з Учасників буде слідувати за строго визначеним маршрутом. Учасники, що будуть помічені в зрізанні траси маршруту підлягають дискваліфікації.

Також підтвердженням подолання маршруту може бути трек, записаний на STRAVA та пред'явлений на фініші головному судді. В цьому випадку час подолання дистанції організаторами рахується від часу загального старту, до часу перетину фінішної лінії. В цьому випадку зупинятись для відміток на КП не обов’язково, але пред'явлений на фініші трек повинен бути непошкодженим. У разі наявності помилок у фіксуванні проходження маршруту, головний суддя оцінює критичність помилок і оголошує своє рішення. У разі критичних пошкоджень треки прийматися не будуть.

ВАЖЛИВО!!!  Основними доказами подолання дистанції є відмітки на КП.


Переможцем вважається Учасник, який швидше за всіх зі своєї категорії здолав дистанцію змагань, відзначився на усіх КП та уклався у встановлені ліміти часу.


Під час проходження дистанції забороняється:
- зрізання траси. У випадку виходу за розмітку траси, Учасник повинен повернутись на трасу у тій самій точці, де він її перетнув;

- неспортивна боротьба (Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи та інші елементи неспортивної поведінки);
- пересування по трасі у незастібнутому на голові шоломі, або без шолома;
- пересування по трасі з неохайно закріпленим номером, або без номеру.

У випадку поломки велосипеда або окремих його частин, дозволяється:

- ремонт велосипеда власними силами Учасника та/або за допомогою вболівальників, інших учасників.
- заміна велосипеда. У цьому випадку Учасник зобов'язаний прикріпити свій стартовий номер на новий велосипед.
- закінчити змагання пішки, ведучі велосипед поруч.

Якщо Учасник не встигає до закриття будь якого з КП, то він автоматично знімається з перегонів, та зобов'язаний припинити змагання, та змінити маршрут слідування згідно команд суддів на контрольних пунктах.


У випадку сходу з дистанції, учасник зобов’язаний повідомити суддів про своє рішення на найближчому КП чи телефоном представника оргкомітету, та обумовити необхідність евакуації. Телефони будуть вказані на номерках учасників.

Виконання цих правил контролюється додатковими суддями на контрольних пунктах траси. Невиконання правил карається дискваліфікацією.5. Розклад змаганняНа місці старту:


08:00 - 09:30 Реєстрація учасників змагання. Отримання стартових пакетів.

09:30 - 9:55 Відкриття марафону. Брифінг для Учасників.

9.55 - побудова стартових позицій

10:00 СТАРТ усіх категорій.На місці фінішу:


13:00 Відкриття ФІНІШУ.

16.30 Відкриття концертної програми
18:00 - Нагородження

18:20 - Розіграш лотереї "Квітка вдачі Метінвеста". Розіграш велосипеду, серед перших трьох місць всіх категорій (крім Залізної спроби)

18.40 - Продовження концертної програми.

20:00 -  Закриття ФІНІШУ.

20:00 - 20:15 Нагородження останніх фінішувавших учасників.


Більш детальний тайм-графік, з описом виступаючих колективів буде добавлено пізніше.

 

 6. Порядок реєстрації та стартовий внесок.


Посилання на реєстраційну форму: https://forms.gle/T4FZ5psyzCJdeYEd7Он-лайн реєстрацію треба проходити тільки після переводу стартового внеску на карту  (ПриватБанк 5168 7422 2453 1958, Одержувач Соколовський Максим).

Слідкуйте за  таблицею зареєстрованих учасників. Протягом доби ви повинні там з’явитися.

Посилання на таблицю зареєстрованих учасників: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1WmiZ7KdmtPCab8QBfI_1JErSpF7N88iVVFAVON13CG4/edit#gid=0


Також можна зареєструватись на змагання  у веломагазинах Кривого Рогу:Безпосередня реєстрація здійснюється на місці старту.


Для отримання стартового пакету учасник має надати при безпосередній реєстрації на місці старту наступні документи:

1.Посвідчення особи (тільки пред'явити при реєстрації);

2.Медичну довідку, або страховку (Бажано);

3.Заповнити розписку про відповідальність.

 


Вартість стартового внеску попередньої реєстрації складає:


ПЕРШІ ТРИСТА ЗАРЕЄСТРОВАНИХ УЧАСНИКІВ, незалежно від календарної дати - сплачують стартовий внесок у розмірі - 119 грн.

Починаючи з 301-го учасника стартові внески у розмірі:


11.06.2019 по 16.07.2019 включно - 249 грн.
з 17.07.2019 по 13.08.2019 включно - 299 грн.

з 14.08.2019 по 1.09.2019 включно - 379 грн.

з 01.09.2019 реєстрація закривається і зареєструватися буде можливо на місці старту.

Вартість реєстрації на місці старту складатиме 450 грн.

В ціну стартового пакету входить:

 • два брендованих стартових номери (один на кермо, другий на спину);

 • персональний чіп хронометражу з вашим номером;

 • якісно розмічена унікальна індустріально - промислова трасса, з безліччю масштабних краєвидів, з марсіанськими та природніми пейзажами!;

 • дизайнерська медаль фінішера з брендованою стрічкою;

 • роздягальня, та камера зберігання ваших речей протягом усього дня змагання;

 • їжа та напої на кожному КП;

 • технічна підтримка веломеханіка на другому та четвертому КП;

 • технічна підтримка інструментами та насосами на інших КП;

 • організація аптечок на КП;

 • музичне оформлення старту та фінішу;

 • обід на фініші марафону;

 • сцена, концерт, та шоупрограма на фініші.;

 • дежурство кількох карет швидкої допомоги на маршруті змагання;

 • мотосупровід з фотокамерами;

 • можливість брати участь у лотереї на фініші змагання;

 • можливість боротися за призи у своїй категорії;

 • можливість боротись за супер приз - велосипед;

 • круте фаєр-шоу на закінченні марафону;

 • безліч цінних призів переможцям марафону та учасникам лотереї.БЕЗКОШТОВНА РЕЄСТРАЦІЯ та знижки  проводяться для певних груп населення:

 • Ветерани АТО. Бажаючі прийняти участь у змаганнях ветерани АТО, повинні написати лист оргкомітету змагань за адресою  UBikeFamily@gmail.com, в якому буде вказано дані Учасника та інформація про участь в антитерористичній операції, разом зі скан. копіями документів, що підтверджують участь в АТО.  Якщо учасник АТО реєструється одним з перших 300 учасників, реєстрація для нього буде безкоштовна. Починаючи з 301-го зареєстрованого учасника, реєстрація буде становити 50% загальної ціни.

 • Волонтери  змагання. Всі волонтери, які будуть брати достатню участь в облаштуванні траси змагань допускаються до участі в змаганні безкоштовно.

 • Також Ви можете написати нам лист, в якому докладно обґрунтуєте своє бажання взяти безкоштовну участь у Веломарафоні “Залізна сотня”. Якщо оргкомітет змагання вирішіть Ваші обґрунтування достатньо вагомими, то Ви будете допущені до безкоштовній реєстрації у змаганні.

7. Повернення коштів у разі відмови у участі.

Учасник, що сплатив стартовий внесок, але з певних причин не може прийняти участь у змаганні, має право частково компенсувати сплачений стартовий внесок. Для цього потрібно написати листа оргкомітету змагань за адресою sokolowwwski@gmail.com з Email-у, який вказано при реєстрації, як поштова адреса Учасника, з інформацією про те, що Учасник не буде приймати участь у змаганнях, та хоче повернути кошти, внесені, як стартовий внесок.

Якщо Учасник знімається з реєстрації та повідомляє про це оргкомітет за три тижні до дати проведення змагань, сума компенсації складатиме 80% від внесених учасником коштів за стартовий внесок. Якщо Учасник знімається з реєстрації та повідомляє про це оргкомітет пізніше, то сума компенсації складатиме 50% від внесених учасником коштів за стартовий внесок.

За тиждень до дати проведення “Веломарафону “Залізна Сотня” стартові внески не повертаються, крім випадку указанному в розділі цих положень.


Організатори змагань мають право відмовити учаснику взяти участь у змаганнях, пояснивши причину відмови. В цьому разі стартовий внесок повертається у повному обсязі.


8. Проживання учасників


Проживання та харчування поза змаганням здійснюється за рахунок Учасників.

Посилання на мапу готелів Кривого Рогу

При достатній кількості бажаючих буде зроблено місце під кемпінг, про що додатково буде оголошено на Інтернет-ресурсах Веломарафону “Залізна сотня”, та на bikeportal.org.ua.

Тепер, завдяки нашим друзям зі #StudHub, кожен учасник веломарафону "Залізна сотня", який приїздить з інших міст України у Кривий Ріг, зможе за невелику оплату 65 - 70 грн, знайти собі і своєму двоколісному другу житло на ніч у студентському гуртожитку! Кількість місць велика, але не безмежна. Тож записуємось заздалегідь за телефоном 0970015604.

P.S. Житло знаходиться за шість км від старту веломарафону.

https://goo.gl/maps/JtVht7WYnDQ2

 

Умови приміщень за посиланням:

https://www.facebook.com/iron100kr/posts/686986268336882
10. Форс-мажор


Старт відбудеться за будь-яких умовах, крім війни, пожежі або землетрусу!


У разі виникнення обставин непереборної сили, таких, що проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути перервана. У цьому випадку, фінальний протокол формується за результатами на момент прийняття рішення про її припинення.
У разі виникнення форс-мажорних обставин до початку змагань, організатори залишають за собою право вносити зміни до траси змагань, переносити час старту (але не більше як на дві години), або відмінити змагання.


У разі відміни змагань в день проведення Веломарафону, всі стартові внески повертаються у розмірі 50%.
11. Оголошення результатів та нагороди


Всі учасники, які подолали маршрут та вклалися в 10-часовий термін, нагороджуються пам'ятними ексклюзивними дизайнерськими медалями та сертифікатами.

Усі учасники, які встигли фінішувати до 18.00. беруть участь у розіграші лотереї.

Учасники, що зайняли 1-3 місце в кожній категорії, нагороджуються грамотами, медалями та цінними подарунками від спонсорів та партнерів змагань. Також грамотами нагороджуються 4 й 5 місце в кожній категорії.Призи по категоріям:


“Абсолютний залік”


Перше місце

Чоловіки - шампанське, кубок, приз від Метінвесту (сума 5000 грн. Грошовий сертифікат, або велопризи, закуплені заздалегідь), медаль і грамота за місце + призи від залучених спонсорів.

Жінки - шампанське, кубок, приз від Метінвесту (сума 5000 грн. Грошовий сертифікат, або велопризи, закуплені заздалегідь), медаль і грамота за місце + призи від залучених спонсорів.


Друге місце

Чоловіки - кубок, приз від Метінвесту (сума 4500 грн. Грошовий сертифікат, або велопризи, закуплені заздалегідь), медаль і грамота за місце + призи від залучених спонсорів.

Жінки - кубок, приз від Метінвесту (сума 4500 грн. Грошовий сертифікат, або велопризи, закуплені заздалегідь), медаль і грамота за місце + призи від залучених спонсорів.


Третє місце

Чоловіки - кубок, приз від Метінвесту (сума 4000 грн. Грошовий сертифікат, або велопризи, закуплені заздалегідь), медаль і грамота за місце + призи від залучених спонсорів.

Жінки - кубок, приз від Метінвесту (сума 4000 грн. Грошовий сертифікат, або велопризи, закуплені заздалегідь), медаль і грамота за місце + призи від залучених спонсорів.

“Залізна воля” 18+


Перше місце

Чоловіки - шампанське, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 3000 грн., або велопризи, закуплені заздалегідь + призи від залучених спонсорів.

Жінки - шампанське, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 3000 грн., або велопризи, закуплені заздалегідь + призи від залучених спонсорів.

Друге місце

Чоловіки - медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 2000 грн., або велопризи, закуплені заздалегідь + призи від залучених спонсорів.

Жінки - медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 2000 грн., або велопризи, закуплені заздалегідь + призи від залучених спонсорів.

Третє місце

Чоловіки - медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 1000 грн., або велопризи, закуплені заздалегідь + призи від залучених спонсорів.

Жінки - медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 1000 грн., або велопризи, закуплені заздалегідь + призи від залучених спонсорів.


Четверте і п'яте місце

Чоловіки - грамота за місце. Призи від партнерів

Жінки - грамота за місце. Призи від партнерів.
“Залізна сила” 33 +


Перше місце

Чоловіки - шампанське, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 3000 грн., або велопризи, закуплені заздалегідь + призи від залучених спонсорів.

Жінки - шампанське, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 3000 грн., або велопризи, закуплені заздалегідь + призи від залучених спонсорів.

Друге місце

Чоловіки - медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 2000 грн., або велопризи, закуплені заздалегідь + призи від залучених спонсорів.

Жінки - медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 2000 грн., або велопризи, закуплені заздалегідь + призи від залучених спонсорів.

Третє місце

Чоловіки - медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 1000 грн., або велопризи, закуплені заздалегідь + призи від залучених спонсорів.

Жінки - медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 1000 грн., або велопризи, закуплені заздалегідь + призи від залучених спонсорів.


Четверте і п'яте місце

Чоловіки - грамота за місце. Призи від партнерів

Жінки - грамота за місце. Призи від партнерів.

“Залізна міць” 45 +


Перше місце

Чоловіки - шампанське, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 3000 грн., або велопризи, закуплені заздалегідь + призи від залучених спонсорів.

Жінки - шампанське, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 3000 грн., або велопризи, закуплені заздалегідь + призи від залучених спонсорів.

Друге місце

Чоловіки - медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 2000 грн., або велопризи, закуплені заздалегідь + призи від залучених спонсорів.

Жінки - медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 2000 грн., або велопризи закуплені заздалегідь + призи від залучених спонсорів.

Третє місце

Чоловіки - медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 1000 грн., або велопризи, закуплені заздалегідь + призи від залучених спонсорів.

Жінки - медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 1000 грн., або велопризи, закуплені заздалегідь + призи від залучених спонсорів.


Четверте і п'яте місце

Чоловіки - грамота за місце. Призи від партнерів

Жінки - грамота за місце. Призи від партнерів.

”Залізний стиль” 60 +


Перше місце

Чоловіки - шампанське, медаль і грамота за місце, призи від партнерів, або велопризи, закуплені заздалегідь + призи від залучених спонсорів.

Жінки - шампанське, медаль і грамота за місце, призи від партнерів або велопризи, закуплені заздалегідь + призи від залучених спонсорів.

Друге місце

Чоловіки - медаль і грамота за місце, призи від партнерів, або велопризи, закуплені заздалегідь + призи від залучених спонсорів.

Жінки - медаль і грамота за місце, призи від партнерів, або велопризи закуплені заздалегідь + призи від залучених спонсорів.

Третє місце

Чоловіки - медаль і грамота за місце, призи від партнерів, або велопризи, закуплені заздалегідь + призи від залучених спонсорів.

Жінки - медаль і грамота за місце, гпризи від партнерів., або велопризи, закуплені заздалегідь + призи від залучених спонсорів.


Четверте і п'яте місце

Чоловіки - грамота за місце. Призи від партнерів

Жінки - грамота за місце. Призи від партнерів.


Залізна спроба


Перше місце

Чоловіки - велоперчатки, пляшка шампанського, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 200грн. від Велозавр.

Жінки - велоперчатки, пляшка шампанського, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 200грн. від Велозавр.

Друге місце

Чоловіки - велоліхтар, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 150грн. від Велозавр.

Жінки - велоліхтар, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 150грн. від Велозавр.Третє місце

Чоловіки - Велопляшка, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 100грн. від КТМ.

Жінки - Велопляшка, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 100грн. від КТМ.


Четверте і п'яте місце

Чоловіки - грамота за місце, призи від партнерів

Жінки - грамота за місце, призи від партнерів.Усі скарги щодо результатів приймаються протягом 10 днів з моменту опублікування результатів на bikeportal.org.ua.12. Правила проведення лотереї “Квітка вдачі Метінвесту”.


Лотерея “Квітка вдачі Метінвесту” почнеться о 18.20. на фініші Веломарафону “Залізна сотня”.

Спочатку буде проведено розіграш невеликих призів, а наостанок буде розіграно головний приз лотереї - велосипед!  

Буде проведено розіграш цінних призів серед усіх учасників різних категорій. Шляхом випадкового вибору білета з прізвищем переможця зі спеціального кошика з прізвищами учасників. Якщо людина, яка виграла приз буде відсутня на розіграші, цей приз буде розіграно ще раз. Передача призів третім особам недопустима.


13. Зворотній зв'язок


У разі виникнення проблем чи запитань звертайтесь за електронною адресою організаторів марафону “Залізна сотня”: UBikeFamily@gmail.com

Керівник проекту марафону ХСМ “Залізна сотня”: Денис Дубов (тел.:+380977162801)

Головний суддя марафону ХСМ “Залізна сотня”: Соколовський Максим (тел.:+380974638717)


 

Комментарии 

 
+2 #1 Марафонец 27.06.2019 01:13
Про категорii: свiтова практика передбачає подiл категорiй по 5 або 10 рокiв,що вiдповiдає фiзiологii людини.У нас же цього нiхто не враховує,мовляв ,,Я органiзатор,тому правила моi!,, ПРОПОНУЮ ВАМ встановити наступнi категорii: до 30 рокiв,30-39,40-49,50-59 та 60+ Для розвитку дитячого спорту можливо ввести : до 18р, та 19-30р. Проведiть аналiз вже зареєстрованих та побачите суть! ДУМАЮ,що кiлькiсть охочих буде БIЛЬШОЮ!
 
 
+1 #2 amers 28.06.2019 11:20
Цитирую Марафонец:
Про категорii: свiтова практика передбачає подiл категорiй по 5 або 10 рокiв,що вiдповiдає фiзiологii людини.У нас же цього нiхто не враховує,мовляв ,,Я органiзатор,тому правила моi!,, ПРОПОНУЮ ВАМ встановити наступнi категорii: до 30 рокiв,30-39,40-49,50-59 та 60+ Для розвитку дитячого спорту можливо ввести : до 18р, та 19-30р. Проведiть аналiз вже зареєстрованих та побачите суть! ДУМАЮ,що кiлькiсть охочих буде БIЛЬШОЮ!


Можете своїм прикладом показати, як треба?

Організуйте змагання та зробіть поділ по віковим категоріям так, як вам підказує світова практика
 
 
#3 рыжий 28.06.2019 11:48
Амерс, не будь букой
 
 
+2 #4 Марафонец 30.06.2019 13:33
Прикладом може бути ХС..Б.СКЕЛI,,При 70 учасниках ветеранiв 40.50 та 60+було 20 чол- а сама гонка поки що в рейтингах знизу.З.Сотня рейтинг має високий,учасникiiв - пiвДЕРЖАВИ,якщо зробити для людей.то?!..Або не для людей,то?!....
 
 
#5 kamchadal 30.06.2019 20:40
Уважаемые организаторы, мы тоже проводим соревнования, добавили категорию 50+, находим деньги и спонсоров на эти категории. Разница больше 10-15 лет между участниками, это существенно. Дайте 50-кам побороться. Не жадничайте. Примеры есть
 
 
#6 Марафонец 24.07.2019 08:08
Все як завжди-поговорили,сiли тай заплакали! МИ будемо колись поважати себе та iнших?Чи це ж треба щось переробляти а ,,Я,,-ОРГ а ВИ приiдете все одно! КЛАС!?.
 
 
#7 UKRmiller 23.08.2019 21:11
А на каких километрах находятся контрольные пункты?, на треке не отмечены, почему-то.
 
 
#8 Наталия 21.09.2021 16:03
На этом сайте будут как-то подвязаны наши результаты с Железной Сотни к профилю?
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Найближчі гонки

25.07.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
17.08.24, Cross Triathlon 2024 (Sprint)
Жовті Води
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 1.8442058563232