bikeportal.org.ua

7й етап ЛКУ 2018 - Дніпро

Положение

7-й eтап Відкритого Аматорського Кубка України 2018

м. Дніпро

«Сухачівська балка XC»

02.09.2018

 

  ttt

 banner_LKU2018

 

1. Загальні положення

Змагання Відкритого Аматорського Кубка України 2018 (далі «Кубок» або «ЛКУ») відносяться до велосипедних змагань категорії крос-кантрі.

Цілі і завдання гонки - пропаганда здорового способу життя та велосипедного спорту серед широких верств населення, розвиток велоспорту в Україні, стимуляція кожного учасника до підвищення власних спортивних результатів і виявлення найсильніших спортсменів-любителів України.

Змагання проводяться за Правилами проведення аматорського Кубка.

 

2. Змагання проходять за підтримки:

       telemart_logo

  • Cайт підтримки велосипедних змагань - bikeportal.org.ua

      bikeportal250

 

Загальне керівництво і організацію гонки здійснює "Quick TeleMart Cycling Team"

Фінансування здійснюється за рахунок капіталовкладень організаторів, спонсорів та стартових внесків.

Технічне забезпечення хронометражу і суддівства забезпечує суддівська бригада bikeportal.
Розділ гонки на сайті bikeportal.org.ua
Обговорення на форуме bikeportal.org.ua

Дане положення є офіційним запрошенням для участі в гонці!

3. Місце, терміни проведення та інформаційна підтримка:

Місце і час проведення

Гонка проводиться у м.Днiпро.
GPS координати точки старту:  N48 28,009 E34 51,413 (WGS84).


СХЕМА ТРАСИ, ВИСОТНИЙ ПРОФІЛЬ

СХЕМИ ПРОЇЗДУ ДО МІСЦЯ СТАРТА


Р
озпорядок гонки

09:00-11:00 - реєстрація;
10:30-11:00 - відкриття гонки, передстартовий брифінг;

Старти категорій:
11:00 - "Початківці"
11:02 - "Дiвчата"
13:00 - "Чоловіки"
13:02 - "Жінки"
13:04 - "Майстри 40+"
13:06 - "Майстри 50+"
16:00 - Нагородження

 

Інформаційна підтримка
Під час гонки буде організована online-трансляція проміжних результатів змагань. Інформація буде доступна на сторінці Online-результатів.
* Для учасників змагань в зоні лінії старт-фініш буде встановлено інформаційне світлодіодне табло з інформацією по колам, що лишаються, в гонці для лідера. Для глядачів буде доступна система "шайтанама-протокол": монітор з кнопками управління, що відображає поточний стан протоколів, час проходження кіл та принтер для роздрукування протоколів.

 

4. Допуск до участі у велогонці

До участі у велогонці допускаються особи віком 18 років і старше. Особи, які не досягли 18-ти річного віку, допускаються до участі з дозволу батьків/опікунів або в разі присутності на гонці одного з батьків, або при наявності розписки від батьків/опікунів і ксерокопії паспортів батьків/опікунів.
Скачати: Расписка от родителей.doc

До старту допускаються учасники на велосипедах з колесами 26, 28 або 29 дюймів, які мають справні гальма на обидва колеса, і пристосованих для участі в змаганнях по пересіченій місцевості. Електровелосипеди до участі не допускаються. Організатори залишають за собою право не допустити учасника на велосипеді, технічний стан якого, не відповідає загальноприйнятим нормам. Наявність шолома - обов'язково. Учасники, які не виконали ці умови, до участі не допускаються. Учасник, помічений на трасі без захисного шолома, ДИСКВАЛІФІКОВУЄТЬСЯ.
Кожен велогонщик несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, за стан свого здоров'я та адекватність своїх дій впродовж всієї дистанції, що фіксується у розписці встановленого зразка, яка була ним підписана.
Реєстрація учасників здійснюється на місці проведення гонки в день старту. Для отримання номера перед стартом учасник повинен заповнити анкету учасника змагань. Після фінішу номери залишаються учасникам.

Вік учасників змагань визначається станом на 31 грудня 2018 року, а не по фактичному віку в день проведення змагань.

Спортсмени до участі в залікових категоріях кубка НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ. Спортсмени можуть брати участь в гонці, але в окремій категорії. Учасник вважається спортсменом, якщо:

- він перебуває в професійній команді
- велоспорт є основним джерелом його доходів
- він є учнем спортивної школи або інтернату.

 

5. Попередня реєстрація

Попередня реєстрація на гонку та іменний номер виробляється на сайті bikeportal.org.ua. Закінчення попередньої реєстрації: 30 серпня о 12:00

Попередня реєстрація

Список зареєстрованих користувачів

 

6. Стартовий внесок

Розмір стартових внесків:

1) Для зареєстрованих до 23.08 включно 200 гривень.

2) Для зареєстрованих з 24.08 по 30.08 до 12:00 - 250гривень.

3) Після 12:00 30 серпня для незареєстрованих та не сплативших стартовый внесок, сплата на місці старту 300 гривень.

Для участників команди ВР стартовий внесок складає 100 гривень.

Повернення стартових внесків здійснюватиметься тільки до 26.08.2018, в розмірі сплаченої суми мінус комісія банків.

Увага!!! Оплата за участь у змаганнях здійснюється на карту Приват Банку: 5168-7573-5511-5827 отримувач Маліков К.О. Обов'язково  вкажіть ПІБ учасника, час сплати та надішліть їх на електронну скриньку kostyanathlon@gmail.com або на номер 095-325-96-14

7. Категорії учасників

1. Чоловіки
В залік ЛКУ. Тривалість заїздів 1:30-1:45

2. Жінки
В залік ЛКУ. Тривалість 1:15-1:30

3. Майстри 40+

В залік ЛКУ. Чоловіки віком від 40 до 49 років. Тривалість 1:15-1:30

4. Майстри 50+
В залік ЛКУ. Чоловіки віком від 50 років і старше. Тривалість 1:15-1:30

5. Початківці
В залік ЛКУ. Чоловіки віком 18 років і старше. Тривалість гонки 0:45-1:00

6. Спортсмени
Не беруть участі в заліку ЛКУ. Тривалість 1:30-1:45

Допуск  учасників в категорії Кубка здійснюється згідно з Правилами ЛКУ в редакції 2018 року. Гонщики, яким рекомендовано участь в категорії «Чоловіки» (список), можуть брати участь в гонці в категорії «Початківці», але поза заліком гонки і рейтингу ЛКУ.

 

8. Командний залік

Окрім індивідуального заліку, на етапі кубка буде командний залік cеред команд, зареєстрованих на сайті bikeportal: bikeportal.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1722

В залік команди йдуть результати членів команди, які виступають в категоріях Чоловіки, Жінки та Майстри. Визначення команди-переможниці в командному заліку на етапі Кубка проводиться за такими правилами:

-  від кожної команди береться 4 кращих фініша членів команди - в категоріях "Чоловіки", "Початківці", "Жінки" та "Майстри";
- підсумовуються фінішні позиції кращих 4-х членів команди;
- командою-переможницею на етапі вважається команда з найменшою сумою 4-х фінішних позицій;
- в разі, якщо команда не була представлена в будь-якій категорії, то в розрахунок береться остання фінішна позиція +1 в даній категорії;
-  для категорії "Початківці" максимально можливе значення фінішної позиції, що йде в суму командного рейтингу, не перевищуватиме значення останньої фінішної позиції +1 в категорії "Чоловіки".

 

9. Порядок проходження дистанції

Після старту гонщики проходять певну кількість кіл дистанції, яка визначається організаторами для кожної категорії, в кінці кожного кола перетинаючи лінію старт-фініш. Для залікових категорій ЛКУ кількість кіл буде визначено після проходження першого кола лідером гонки. Кількість кіл для спортсменів таке ж саме, як і для Чоловіків в заліку ЛКУ.
Старт кола закривається після проходження фінішу лідером відповідної категорії. Після того, як фінішував лідер, кругові гонщики не можуть піти на наступне коло, їм фіксується фініш.
Місце гонщика в підсумковому протоколі визначається за кількістю пройдених повних кіл і часу, витраченому на їх проходження. Схід з дистанції гонки зараховується тоді, коли учасник завершив гонку до фінішу лідера.

Порядок старту категорій ЛКУ

Старт всіх категорій - загальний, з гандикапом мінімум 1 хвилина між категоріями.
Для категорії «Майстри 50+» вводиться додатковий гандикап на старті за віком учасників: спочатку стартують учасники віком 60 років і старше, потім через 1 хвилину учасники віком 50-59 років.

Порядок старту:

1) "Початківці"
2) "Чоловіки"
3) "Жінки"
4) "Майстри 40+"
5) "Майстри 50+"

З другого етапу Кубка стартове шикування гонщиків здійснюється за місцем в рейтингу на поточний момент. Спортсмени шикуються в кінці групи.

Оголошення про старт кожної категорії здійснюється за 1 хвилину, 30 секунд і 15 секунд. Суддя на старті дає старт між 15 і 0 секундою за допомогою свистка, гудка або стартового пістолета. У разі фальстарту, проводиться рестарт і перешикування гонщиків.  Гонщик, який допустив фальстарт, отримує попередження і стає в кінець колони гонщиків.

Після старту заїздів правилами змагань дозволено пересування по трасі тільки офіційно зареєстрованих в даному заїзді гонщиків і організаторів змагань. Рух по трасі здійснюється строго в заданому організаторами напрямку.


 

  • Технічна зона (техзона), технічний пункт (техпункт) і технічна допомога.

Техзона організовується в районі стартового табору. Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. У техзоні учасники можуть отримувати технічну допомогу від кого завгодно. При поломці велосипеда на дистанції гонщик має право самостійно або за допомогою членів його команди здійснити ремонт велосипеда і/або заміну частин велосипеда. При цьому гонщик і його помічники не повинні заважати іншим гонщикам. Невиконання цієї умови може спричинити попередження і/або штраф. Якщо ремонт неможливий, круг необхідно закінчити пішки по трасі з велосипедом. Крім цього на дистанції в місцях харчування можуть організовуватися техпункти з мінімальним набором запчастин і інструменту. Запчастини, інструмент та допомога на техпунктах можуть надаватися як організаторами, так і членами команд гонщиків.

  • Номери гонщиків

Гонщики, знаходячись на трасі, зобов'язані мати номер для велосипеда (на кермі), так щоб він був видний суддям на контрольних пунктах. При заміні велосипеда, гонщик зобов'язаний перенести номер на новий велосипед перш, ніж продовжити гонку. Організатори мають право вимагати пред'явити номер в будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер брудний і т.п.), гонщик, проїжджаючи повз контрольний пункт, повинен голосно повідомити свій номер суддям.

  • "Зрізання"

"Зрізання" маршруту шляхом виходу за межі траси - суворо заборонено і штрафується додаванням до результату штрафного часу (10 хвилин і більше) або дискваліфікацією, в залежності від тяжкості проступку. Вихід за межі траси дозволений у виняткових випадках: якщо виникає перешкода, яку неможливо об'їхати в межах траси (завал, руйнування покриття траси і тп), при цьому об'їзд не повинен скорочувати дистанцію і не давати ніяких переваг перед іншими гонщиками. Після маневру гонщик негайно повинен повернутися на трасу.

  • Лідирування (слідування «на колесі»)

Лідирування дозволено, але тільки в тому випадку, якщо гонщик слідує за іншим зареєстрованим гонщиком. Лідирування за транспортом або незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонено.

  • Перевага руху

Гонщики, що пересуваються верхи на велосипеді, мають перевагу над гонщиками, які спішились. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, повинні пересуватися по найменш проїжджій частині траси в той момент, коли їх обганяють. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, можуть обганяти велосипедистів, що їдуть, якщо вони не створюють перешкоди руху.

  • «Кругові»

Гонщики, яких обганяють на коло, повинні поступатися дорогою лідерам. Гонщики, які обганяють, повинні голосно оповіщати про намір обгону, крикнувши «обходжу справа» або «обходжу зліва». Безпечне проведення обгону є обов'язком того, хто обганяє.

  • Позиційна боротьба

Коли два гонщика борються за місце на трасі, лідируючий не зобов'язаний поступатися позицією тому, хто обганяє (за винятком «кругових»). Проте, заборонені різка зміна траєкторії руху при обгоні і будь-які торкання (тілом або частинами велосипеда) з метою перешкодити руху. Той, хто обганяє, в свою чергу, повинен забезпечити безпеку свого маневру.

  • Спортивна поведінка

Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи та інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для попередження, а при повторних порушеннях, і дискваліфікації. Міра покарання у кожному конкретному випадку визначається головним суддею гонки.

  • Вода і харчування

Вода і харчування можуть надаватися гонщикам ким завгодно і в будь-якому місці траси. Проте, гонщики не повинні створювати перешкод іншим учасникам, приймаючи воду і харчування. Розкидання упаковок, обгорток і тари на трасі заборонено.

 

10. Обставини непереборної сили (форс-мажор)

У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних і т.д.), таких, що проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути перервана. У цьому випадку, фінальний протокол оформляється за результатами на момент прийняття рішення про скасування.

 

11. Нагородження

Учасники, які посіли з 1 по 3 місце в кожній категорії, нагороджуються медалями та цінними призами від спонсорів. Учасники, які посіли з 1 по 10 місце в кожній категорії, нагороджуються пам'ятними дипломами.

Команда-переможниця етапу і команди, що зайняли 2-е і 3-е місце, нагороджуються почесною грамотою на церемонії нагородження.

 

12. Нагородження лідерів кубка

Після нагородження переможців гонки оголошуються і, в разі наявності окремих призів, нагороджуються лідери кубка в кожній категорії.

Команда-лідер кубка викликається на подіум на церемонії нагородження лідерів кубка і нагороджується почесною грамотою.

Контакти організаторів:

Телефони:

095-325-96-14 ; 067-648-30-01 Маліков Костянтин

Електронна скринька:

kostyanathlon@gmail.com Маліков Костянтин

 

Комментарии 

 
#1 Kardan 20.08.2018 19:52
До уваги, організаторів, в районі "дороги в небо" орудують лісники, на тій ділянці траси завали і гілля валяється.
 
 
#2 Костя R 8 20.08.2018 21:04
Цитирую Kardan:
До уваги, організаторів, в районі "дороги в небо" орудують лісники, на тій ділянці траси завали і гілля валяється.

Спасибо, знаю писал про это на фейсбуке. Но я физически не могу каждый день чистить после них, итак уже чистили два раза, до 1 числа чистится больше ни чего не будет. А 1 числа рано утром после осмотра завалов будет принято решение обрезать трассу или нет, на данный момент возможно вырезка полностью участков (лесной траверс, петля яроша, сиськи вверх, сиськи вниз и сиськи карусель)
К 12:00 субботы 1 числа трасса будет размечена так как будет в гонке, соответственно на при катку лучше приезжать после 12:00.
..
Напишу еще что писал на фейсбуке в субботу 1 числа с 7-9 утра нужны люди, для работы граблями и возможно уборки завалов, своими силами увы не справится, а целостность трассы хотелось бы сохранить.
 
 
+7 #3 enein 22.08.2018 14:24
А, собсна, насколько качественно будет отличаться трасса от прошлых годов? Что нового, какие интересные элементы ожидают учаснегов?
а то что-то совсем не ясно, ссылка со схемой трассы отправляет в положение 2017 года
 
 
#4 Костя R 8 22.08.2018 21:05
Цитирую enein:
А, собсна, насколько качественно будет отличаться трасса от прошлых годов? Что нового, какие интересные элементы ожидают учаснегов?
а то что-то совсем не ясно, ссылка со схемой трассы отправляет в положение 2017 года

нажимаем на ссылку в положении ( СХЕМА ТРАСИ, ВИСОТНИЙ ПРОФІЛЬ ) и о чудо переводит на страницу с треком трассы, для всех категорий, а также высотный профиль и стартовый подъем.
Чем отличатся трасса будет?? ну возможно обрежу треть трассы, вот этим и будет отличатся. Еще усилиями Казакова Дмитрия восстановлен дроп, и на сколько возможно для такого сухого грунта на столько сровнял Дима разные не ровности на трассе. Для любителей будет чикен построен, плюс через день идет работа над устранении завалов, все новых и новых и еще раз новых.
 
 
#5 Nuna 26.08.2018 09:12
Едем из Киева в субботу утром, назад после финиша. Возьмем двоих с байками
 
 
#6 Dimon1988 27.08.2018 21:58
Лесорубов на сук! Без "дороги в небо" ни эпично буит!
 
 
#7 Костя R 8 27.08.2018 22:10
на 27 августа 18:00 завалы в который раз снова убраны, я оставил только кору так как был без граблей, увы это временно завтра уверен будет снова кучу завалов, лес пилят жестко, акацию выгодно продавать.
 
 
+1 #8 Костя R 8 28.08.2018 23:20
Вниманию всех участников.
Кто ездит на просмотр трассы или тренировки, будьте внимательны, идут работы по по валке леса, кто то на контр уклонах набросал специально стекл, также кто то повредил дроп. все эти моменты устраняются постоянно но дежурить на трассе круглые сутки организатор не может.
1 Сентября с 6:40 до 10 утра я буду на трассе. будет произведена разметка трассы ленточками, табличками а также будут граблями убраны все повороты и контр уклоны. На всякий случай беру с собой трое граблей, топор и ножовку мало ли найдутся желающие помочь, тогда можно будет прогрести полностью всю трассу и 100% убрать все от завалов.
В любом случае до 10 утра субботы, трасса будет размечена и готова для прикатки приезжих и местных.
 
 
#9 enein 29.08.2018 16:10
Цитирую Костя R 8:
нажимаем на ссылку в положении ( СХЕМА ТРАСИ, ВИСОТНИЙ ПРОФІЛЬ ) и о чудо переводит на страницу с треком трассы, для всех категорий, а также высотный профиль и стартовый подъем.
Чем отличатся трасса будет?? ну возможно обрежу треть трассы, вот этим и будет отличатся. Еще усилиями Казакова Дмитрия восстановлен дроп, и на сколько возможно для такого сухого грунта на столько сровнял Дима разные не ровности на трассе. Для любителей будет чикен построен, плюс через день идет работа над устранении завалов, все новых и новых и еще раз новых.

ну так и скажите, что ничего нового. продолжаем катать по трассе образца 10-летней давности, окей.
 
 
#10 Костя R 8 29.08.2018 17:40
Да хоть и 100 летней давности, главное что трасса в силу всех обстоятельств, подготовлена и готова достойно принять ЛКУ.
 
 
#11 sokol_giant 31.08.2018 12:14
лотерейка традиционная будет?
 
 
#12 Horo 31.08.2018 16:24
Будет ли в субботу вода на стартовой поляне?
 
 
#13 Костя R 8 31.08.2018 20:26
Цитирую sokol_giant:
лотерейка традиционная будет?

Лотереи не будет.
 
 
#14 Костя R 8 31.08.2018 20:27
Цитирую Horo:
Будет ли в субботу вода на стартовой поляне?

Воду привезем)))
 
 
+1 #15 Костя R 8 01.09.2018 14:06
На 10:40 утра трасса полностью размечена и заново прочищена.
Всем удачной прикатки.
 
 
+1 #16 olegraven 01.09.2018 15:44
Только что с трассы, все проезжабельно, все понятно
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Найближчі гонки

24.07.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
17.08.24, Cross Triathlon 2024 (Sprint)
Жовті Води
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 0.40453815460205