bikeportal.org.ua

Деївська веснянка 2018

Положение

Перенос на 15.04.18 в связи с последствиями погодных условий

Велоперегони "Деївська Веснянка 2018" відносяться до велосипедних аматорських змагань крос-кантрі (XC). Мета і завдання змагань - пропаганда здорового способу життя та велосипедного спорту серед широких верств населення, розвиток велоспорту в Кременчуцькому регіоні, стимуляція спортсменів і аматорів до підвищення індивідуальних результатів. Змагання проходять за підтримки:

  1. Управління в справах сім'ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради
  2. Кременчуцький міський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх"
  3. "Екобайк" КременчукТехзона
  4. "Дрифт" Кременчук
  5. ТОВ «Бодекс-Україна

Страховий партнер змагань - СК «Перша», СК"МегаПоліс". Загальне керівництво і організацію перегонів здійснює ГО "Велосипед". Фінансування здійснюється за допомогою Управління в справах сім'ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міськоїради, капіталовкладень організаторів і спонсорів. Офіційний сайт гонки: bikeportal.org.ua Обговорення на форумі bikeportal.org.ua Дане положення є офіційним запрошенням для участі в перегонах!

Місце і час проведення

Велогонка "Деївська Веснянка 2018» проводиться 25 березня 2018 року у Деївському лісі Кременчуцького району (в продовженнi вул.Нерудна, м.Кременчук) Координати точки старту: Перегони проводитимуться на принципово новому трейл, тож, координати точки старту та трек траси буде викладено пізніше.

Дистанція змагань являє собою коло довжиною близько 3км з набором висоти близько 70 метрів (для категорії "Пекельні кантріли" набір висоти 70 метрів). Розклад перегонів

10:00-11:50 реєстрація учасників (реєстрація в категорії «Пекельні кантріли» -до 12:30)

11:00 показ траси

11:30 Відкриття перегонів Старти категорій:

12:00 "Зухвалі парубки "

12:05 «Панянки роверові»

12:10 «Вуйки 40+»

13:30 "Пекельні кантріли"

нагородження: 15:00

неофіційна частина,прибирання траси: з 15:30

Інформаційа підтримка

Під час перегонів буде організований доступ до проміжних результатів. По закінченню перегонів можна отримати протоколи змагань. Фінальні протоколи буде оприлюднено в розділі перегонів на Байкпорталі.

Допуск до участі у перегонах.

До участі у перегонах допускаються особи віком 16 років і старші. Учасникам молодше 18 років необхідно надати Дозвіл від батьків встановленого зразку і ксерокопію паспорта батьків. До старту допускаються учасники на велосипедах з колесами 26, 27,5, 28 або 29 дюймів, які мають справні гальма на обидва колеса і пристосованих для участі в змаганнях по пересіченій місцевості. Організатори залишають за собою право не допустити учасника на велосипеді, технічний стан якого не відповідає загальноприйнятим нормам. Наявність шолома - обов'язково. Учасники, які не виконали ці умови, до участі не допускаються. Учасник, який знаходитимеся на трасі без захисного шолома буде дискваліфікований. Кожен велогонщик несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, за стан свого здоров'я та адекватність своїх дій впродовж всієї дистанції, що відбивається в розписці встановленого зразку, яку кожен учасник підписує перед стартом. Реєстрація учасників здійснюється на місці проведення пергонів в день старту. Попередня реєстрація здійснюється на сайті bikeportal.org.ua в розділі перегонів. Для отримання номера перед стартом учасник повинен заповнити анкету учасника змагань. Після фінішу номери залишаються учасникам.

Попередня реєстрація

Попередня реєстрація на гонку проводиться на сайті bikeportal.org.ua. Закінчення попередньої реєстрації 12:00 22.03.2018р. Увага! Стартовий внесок не збирається!

Приймаються добровільні пожертви на розвиток траси.

Категорії учасників

1.Зухвалі парубки ( Початківці ) – учасники, які не займали призових місць в будь-яких велоперегонах та займаються велоспортом на аматорському рівні.

2. Панянки Роверові(Жінки) – особи прекрасного полу, які вважають, що краще за все у світі-це ганяти на байку по лісу)))

3. Вуйки 40+ (Чоловіки 40+) - учасники-чоловіки, яким виповнилося 40 років

4. Пекельні кантріли(Експерти) – спортсмени і просунені аматори, які мають досвід участі у перегонах ХС, займали у велоперегонах призові місця, займаються велоспортом професійно, та які себе такими уявляють)

Побудова стартової колони

За командою організаторів, учасники шикуються в колону по три згідно стартовим номерам в порядку зростання. Стартові номери присвоюються за результатами попередньої реєстрації та відповідно до показників ефективності на Байкпорталі. Учасники, які не пройшли попередню реєстрацію, отримують номери в мір убезпосередньої реєстрації перед стартом і шикуються в порядку зростання номера слідом за учасниками, які пройшлипопередню реєстрацію. Всі претензії і зауваження до данного положення розглядаються в розділі перегонів на Байкпорталі до закінчення попередньої реєстрації 21.09.2017г. Організатори залишають за собою право дискваліфікувати учасника (-ів) який буде заважати шикуванню учасників на стартовій галявині перед стартом. Процедура старту: Оголошення про старт робиться за 1 хвилину, 30 секунд і 15 секунд. Суддя на старті дає старт в будь-який час між 15 і 0 секундою за допомогою свистка, гудка або стартового пістолета. У разі фальстарту, проводиться рестарт і перешикування гонщиків. Гонщик, який допустив фальстарт отримує попередження і стає в кінець стартової колони. Правилами змагань дозволено пересування по трасі тільки офіційно зареєстрованих гонщиків і організаторів змагань. Рух здійснюється строго у вказаному організаторами напрямку.

Порядок проходження дистанції:

Після старту гонщики проходять по дистанції визначену організаторами кількість кіл.

Орієнтовна кількість кіл для категорій : "Зухвалі парубки " – 3 кола «Панянки роверові» - 2 кола «Вуйки 40+» - 3 кола "Пекельні кантріли" – 5 кіл Старт кола закривається після проходження фінішу лідера відповідної категорії - після того, як фінішував лідер, кругові гонщики не можуть піти на наступне коло, їм фіксується фініш. Місце гонщика в підсумковому протоколі визначається за кількістю пройдених повних кіл і часу, витраченому на їх проходження. Зійшовшим з перегонів вважається учасник, який завершив гонку до фінішу лідера.

Технічна зона (техзона) технічний пункт (техпункт) і технічна допомога.

Техзона організовується в районі стартового табору. Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. У техзоні учасники можуть отримувати технічну допомогу від кого завгодно. При поломці велосипеда на дистанції, гонщик має право самостійно або за допомогою членів його команди здійснити ремонт велосипеда і / або заміну частин велосипеда. При цьому гонщик і його помічники не повинні надавати перешкоди іншим гонщикам. Невиконання цієї умови може спричинити попередження і / або штраф. Якщо ремонт неможливий, коло необхідно закінчити пішки по трасі з велосипедом. Номери учасників

Гонщики, знаходячись на трасі, зобов'язані мати номер для велосипеда (на кермі) так щоб він був видний суддям на контрольних пунктах. При заміні велосипеда, гонщик зобов'язаний перенести номер на новий велосипед перш, ніж продовжити гонку. Організатори мають право вимагати пред'явити номер в будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер брудний і т.п.) гонщик, проїжджаючи повз контрольного пункту, повинен голосно повідомити свій номер суддям.

"Зрізання"

"Зрізання" маршруту шляхом виходу за межі траси суворо заборонено і штрафується додаванням до результату штрафного часу (10 хвилин і більше) або дискваліфікації, в залежності від тяжкості проступку.Вихід за межітраси дозволений у виняткових випадках–якщо виникає перешкода, яку неможливо об'їхати в межах траси (завал, руйнування покриття траси і т.п.) при цьому об'їзд не повинен скорочувати дистанцію і надавати ніяких переваг перед іншими гонщиками. Після маневру гонщик негайно повинен повернутися на трасу. Лідирування (слідування «на колесі»)

Лідирування дозволено, але тільки в томувипадку, якщо гонщик слідує за іншим зареєстрованим гонщиком. Лідирування за транспортом або незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонено.

Перевага руху

Гонщики, що пересуваються верхи на велосипеді, мають перевагу над тими гонщиками, що штовхають або несуть свої велосипеди. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, повинні пересуватися по найменш проїжджої частині траси в той момент, коли їх випереджають. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, можуть обганяти їдучих велосипедистів, якщо вони не створюють перешкоди руху.

"Круговий"

Гонщики, яких випереджують на коло повинні поступатися дорогою лідерам. Обганяючі повинні голосно оповіщати про намір обгону, крикнувши «обходжу справа» або «обходжузліва». Безпечне проведення обгону є обов'язком того, хто обганяє.

Позиційна боротьба

Коли два гонщики борються за місце на трасі, лідируючий не зобов'язаний поступатися позицією тому хто обганяє (за винятком "кругових"). Проте, заборонені різка зміна траєкторії руху при обгоні і будь-які торкання (тілом або частинами велосипеда) з метою перешкодити руху. Обганяючий, в свою чергу, повинен забезпечити безпеку свого маневру.

Неспортивна поведінка

Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи та інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для попередження, а при повторних порушеннях, і дискваліфікації. Міра покарання у кожному конкретному випадку визначається головним суддею перегонів.

Вода і харчування

Вода і харчування можуть надаватися гонщикам ким завгодно і в будь-якому місці траси. Проте, гонщики не повинні створювати перешкод іншим учасникам, приймаючи воду і харчування. Розкидання упаковок, обгорток і тари на трасі заборонено.

Обставини непереборної сили (форс-мажор)

У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних і т.д.) таких, що проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути перервана. В цьому випадку, фінальний протокол оформляється за результатами на момент прийняття рішення про скасування.

 

Комментарии 

 
#1 Корчак Борода Алексей 22.02.2018 17:39
Шановне панство, для райдерів з м. Харків є приємна новина : магазин VELOVOZ.COM.UA обіцяє подарунок кожному харків'янину, який візьме участь у "Деївській веснянці"!
 
 
+1 #2 Rusl@n 25.02.2018 09:18
выложите трассу пожалуйста
 
 
#3 Romuluss 04.03.2018 14:55
Трасса одна для всіх?
 
 
+1 #4 Корчак Борода Алексей 05.03.2018 11:40
Шановні колеги. В зв'язку зі складними погодними умовами трек траси викладемо пізніше.
Планували одну траекторію для всіх, якщо погода дозволить, добудуємо секцію для експертів.
 
 
#5 zachepa.bogdan 14.03.2018 17:27
Нужно чтобы мороз небольшой был! Потому что если будет тепло, мне кажется, не высохнет...))) Особенно в яру!)
 
 
#6 Romuluss 14.03.2018 19:12
Мабуть треба переносити це дійство бо за вихідні знову пів метра насипе снігу.....
 
 
+1 #7 Gorian 06.04.2018 20:17
Якщо приймаються побажання: прошу лишити стару трасу. Вона дуже якісно спроектована!
 
 
#8 Корчак Борода Алексей 10.04.2018 12:42
А нову траекторію бачили? Її проектувати ті самі автори.
 
 
#9 ANGOR 11.04.2018 15:53
Новую не видели,где ее смотреть?
 
 
#10 Rusl@n 12.04.2018 21:30
как проехать на трассу с вокзала ?
 
 
#11 Rusl@n 12.04.2018 21:31
и сколько займёт времени
 
 
#12 Rusl@n 12.04.2018 21:32
и можно номер телефона организаторов
 
 
#13 Костя R 8 12.04.2018 21:49
можно выложить точку стартовой поляны?? а то куда ехать то не понятно...
 
 
#14 Maxim 12.04.2018 23:09
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=kaqtxydieylhyzas&language=ru
 
 
#15 Maxim 12.04.2018 23:17
Цитирую Rusl@n:
и сколько займёт времени

От вокзала с холодком 30-40 минут. Надо переехать через мост на правый берег Днепра, с моста ехать прямо по ул. Приходька, не сворачивая никуда до указателя " Олійниця Деївська", свернуть в этом направлении и подняться по асфальтной дороге вверх до развилки. Слева будет стартовая поляна.
Мой номер телефона: +380675350519 Максим
 
 
#16 Maxim 12.04.2018 23:19
Цитирую Maxim:
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=kaqtxydieylhyzas&language=ru

Почему-то пишет Переяслав Хмельницкий, хотя Кременчуг же.
 
 
#17 Корчак Борода Алексей 13.04.2018 06:47
От поворота на "Олійницю будут нарисованы указатели на асфальте.
Мой тел. 0503082209/ 0977153008 Алексей.
 
 
#18 Maxim 13.04.2018 10:23
Дорога от ЖД вокзала
https://www.google.com.ua/maps/dir/%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%86%D1%96%D1%8F+%D0%9A%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%87%D1%83%D0%BA/48.9920943,33.442039/@49.0328354,33.4172731,13z/data=!4m9!4m8!1m5!1m1!1s0x40d7533d0852d37b:0x14bbce070e1816f2!2m2!1d33.4277227!2d49.0678972!1m0!3e0?hl=ru&authuser=0
 
 
+2 #19 Dimon1988 16.04.2018 09:26
Уточните верность позиции Заиченко, он никак не может быть четвёртым с проколом и с заменой байка!
На первом круге был замечен с проколом за лентой по найкратчайшему пути. Без обид, да восторжествует справедливость, всем гонка!
 
 
+1 #20 Корчак Борода Алексей 16.04.2018 15:02
Неоднозначна ситуація. Не хочу розвозити аргументацію і спори на 10 сторінок. В результаті довгих обговорень оргкомітету, я як головний суддя прийняв рішення виправити протокол, а приз залишити у "першого власника". Рішення остаточне і перегляду не підлягає.
 
 
#21 Dimon1988 16.04.2018 16:35
Цитирую Корчак Борода Алексей:
Неоднозначна ситуація. Не хочу розвозити аргументацію і спори на 10 сторінок. В результаті довгих обговорень оргкомітету, я як головний суддя прийняв рішення виправити протокол, а приз залишити у "першого власника". Рішення остаточне і перегляду не підлягає.

За приз я согласен, уже что есть то есть, главное прОтокол)
 
 
#22 Костя R 8 16.04.2018 20:56
За гонку спасибо.почти все понравилось)))) а вот фото от фотографов что то не видно((( надеюсь хоть кто то фоточки выложит)))
 
 
#23 Корчак Борода Алексей 16.04.2018 21:50
Пока смотрите у меня в Фб. Алексей Корчак. Там и пара видосов есть.
 
 
#24 Dimon1988 21.04.2018 20:24
Кому заплатить, чтобы фото или видео вышли в мир?
 

Інформація

Деївська веснянка 2018
15.04.2018
Кременчук
Положение
Обговороння на форумі bikeportal
Регистрация
Список зарегистрированных (28)
Результаты (28)
bikeportal.media:
Фото та відео (3)
bikeportal.votes:
Голосування учасників (14 / 9.8)
bikeportal.reviews:
Відгуки учасників (4)
bikeportal.reports:
Звіти учасників (1)

коротке посилання на положення гонки:
bikeportal.org.ua/6258
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Найближчі гонки

16.07.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
17.08.24, Cross Triathlon 2024 (Sprint)
Жовті Води
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 0.42441201210022