bikeportal.org.ua

Х-velo CUP "Открытие кубка" 2011

Положення

Офіційне положення X-velo CUP 1етап «Відкриття кубку»
(індивідуальна гонка крос-кантрі)

 

Сторінка змаганнь.

 

1.Загальні положення.
Гонка X-velo CUP 1етап «Відкриття кубку» належить до велосипедних змагань категорії крос-кантрі та гонок на витривалість.

Мета та задачі гонки: пропаганда здорового способу життя та велосипедного спорту серед широких мас населення, розвиток велоспорту в Україні, стимуляція кажного учасника до підвищення власних спортивних результатов, зміцнення дружніх стосунків та обмін досвідом між спортсменами 

2. Учасники змагань.
Учасники поділяються на 4 категорії:
Любителі (18-99 років)
Експерти (18-99 років)
Юніори (до 18 років)
Дівчата (до 99 років)

3.Допуск та реєстрація.
До участі в гонці допускаються учасники віком 18 років і старші. (Учасники молодше 18років допускаються при наявності письмового дозволу від батьків!). До старту допускаються учасники на велосипедах з колесами 26, 28 або 29 дюймів, які мають справні тормоза на два колеса і пристосовані для участі в змаганнях по пересічній місцевості. Організатори залишають за собою право не допустити учасника на велосипеді, технічний стан якого не відповідає загальноприйнятим нормам. Наявність шолома – обов’язкова! Учасники, які не виконали цих умов, до участі не допускаются. Учасник, помічений на трасі без шолома, ДИЗКВАЛІФІКУЄТЬСЯ.

Кожний велогонщик несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, за стан свого здоров’я та адекватність своїх дій протягом всієї гонки, що відображається в розписці установленого зразка.
Забороняється виходити на старт в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, з травмами чи захворюваннями, які можуть вплинути на безпеку прохождення дистанції.

Реєстрація учасників відбувається на місці проведення змагань в день старту .Для отримання номера учасник повинен заповнити анкету учасника змагань.
Спортсмен отримує стартовий номер, який кріпиться на руль.
Для правильного фіксування результатів необхідно коректно закріпити на велосипеді стартовий номер Після фінішу номера залишаються учасникам.
Стартовий внесок для участі в змаганнях 20грн. (для категорії Юніори - 5грн.)

5.Порядок проходження дистанції.
Дистанція змагань являє собою круг довжиною близько 6 км з набором висоти близько 130м. 
Кількість кругів для категорій:
Любителі - 3 круга
Експерти – 4 круга
Юніори - 2 круга
Дівчата - 2 круга

Пересування по трасі
Правилами змагань дозволено пересування по трасі тільки офіційно зареєстрованих гонщиків та організаторів змагань. При поломці велосипеда на дистанції круг необхідно завершити пішком по трасі з велосипедом.

Технічна зона (техзона)
Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. Гонщики можуть заміняти та/або ремонтувати обладнання в техзоні. Техзона організується в районі старта. В техзоні учасники можуть отримувати технічну допомогу від будь-кого. Учасники можуть запросити необхідну кількість людей для надання технічної допомоги , але їх допомога територіально обмежується техзоною.

Номера гонщиків
Гонщики, які знаходяться на трасі, зобов’язані мати номер для велосипеда (на рулі), так щоб його бачили судді на контрольних пунктах. При заміні велосипеда, гонщик зобов’язан перенести номер на новий велосипед перед тим як продовжити гонку. Організатори мають право вимагати пред’явлення номера в будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер брудний, порваний і т.п.), гонщик, проїзжаючи біля контрольного пункта, повинен голосно повідомити свій номер суддям.

«Зрізання»
«Зрізання» маршрута, шляхом виходу за межі траси заборонено і штрафується:
• додаванням до результату штрафного часу (10 хвилин та більше, в залежності від величини зрізання);
• ДИЗКВАЛІФІКАЦІЄЙ, якщо судді вбачать цілеспрямовані дії порушника з метою зайняти більш вигідне місце у фінішному протоколі.
Лідирування (слідування «на колесі»)
Лідирування дозволено тільки у випадку коли гонщик слідує за іншим зареєстрованим гонщиком. Лідирування за транспортом або незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонено.

Перевага руху
Гонщики, які рухаються на велосипеді, мають перевагу над тими гонщиками, що спішилися. Гонщики, які штовхають або несуть свої велосипеди, повинні пересуватися по найменш проїзжій частині траси в той момент, коли їх переганяють. Гонщики, які штовхають або несуть свої велосипеди, можуть переганяти тих велосипедистів які їдуть, якщо вони не створюють перешкоди руху.

«Кругові»
Гонщики, яких переганяють на круг повинні поступатися дорогою лідерам. Ті гонщики, які переганяють повинні голосно сповістити про намір обгону, вигукнув «обхожу зправа» або «обхожу зліва». Безпечне проведення обгону є обов’язком того хто обганяє.
Позиційна боротьба. Коли два гонщики змагаються за місце на трасі, той що лідирує не зобов’язан поступатися позицією (за винятком «кругових»). Тим не менш, заборонені різкі зміни траєкторії руху того кого обганяють та будь-які доторки (тілом або частинами велосипеда) з метою зашкодити руху. Той хто обганяє,в свою чергу, повинен забезпечити безпечність свого маневру.

Неспортивна поведінка
Небезпечна їзда, використання нецензурних виразів та інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для попередження, а при повторних порушеннях і дизкваліфікації. Міра покарання у кожному окремому випадку визначається суддями.

Вода та харчування
Вода та харчування можуть бути надані гонщикам будь-ким у будь-якому місці траси. Тим не менш, гонщики не повинні створювати перешкод іншим учасникам при прийманні води та харчів. Розкидання упаковок, обгорток і тары заборонено.

6.Форс-мажор
У випадку форс-мажорних обставин (погодних, соціальних, політичних і т.д.), таких, що проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути зупинена. У цьому випадку, фінальний протокол оформляється по результатам на момент прийняття рішення про зупинку змагання.

7.Нагородження.
Участики, які зайняли 1-3 місце в кожній категорії нагороджуються дипломами і призами. Всі учасники отримують респект та уважуху за сміливість та витривалість!

8.Регламент проведения змагань.
Дата – 15травня (неділя) 2011р.
Місце- Дендропарк
Початок реєстрації учасників – 09:00
Показ траси – 11:00
Старт першої категорії – 12:00
Нагородження – по закінченню гонки.Гонка входит в РЕЙТИНГ КУБКА X-velo CUP ( http://fastcyclist.pl.ua/forum/17-894-1 )


 

Інформація

Х-velo CUP "Открытие кубка" 2011
15.05.2011
Полтава
Положення
Список зарегистрированных (13)
Треки и графики кругов
Результаты (35)
Фото и видео
bikeportal.media:
Фото та відео
bikeportal.votes:
Голосування учасників
bikeportal.reviews:
Відгуки учасників
bikeportal.reports:
Звіти учасників

коротке посилання на положення гонки:
bikeportal.org.ua/620
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Найближчі гонки

26.05.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 0.76138782501221