bikeportal.org.ua

Відкритий Чемпіонат міста Києва з велокросу 2017

Положение

1. Загальні положення

Дані змагання відносяться до велосипедних змагань категорії велокрос (СХ).

Цілі і завдання гонки - пропаганда здорового способу життя та велосипедного спорту серед широких верств населення, розвиток велоспорту, стимулювання кожного учасника до підвищення власних спортивних результатів і виявлення найсильніших спортсменів.

Ділянки траси.


2. Змагання проходять за підтримки:

- Київський велотрек

 

3. Місце, терміни проведення:

Гонка проводиться 09.12.2017 року в Бабиному Яру міста Києва.

ТРАСА. Довжина кола: 2,5 км.

__

 

СХЕМИ ПРОЇЗДУ ДО МІСЦЯ СТАРТУ

Розклад змагань:

09:00-11:00 - реєстрація;

10:00 - старт офіційного оглядового кола для всіх категорій

10:30-11:00 - відкриття змагань передстартовий брифінг

 

Старти категорій:

11:00 - "Крос Чоловіки"

11:02 - "Крос Жінки"

12:30 - "Чоловіки МТБ”.

12:32 - "Жінки МТБ"

14:00 - "Фан”

15:00 - Нагородження

 

 

4. Допуск до участі у велогонці

Для отримання номера учасник повинен:

• пред'явити медичну довідку;

• заповнити анкету учасника змагань, в якій несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, стан свого здоров'я і власну адекватність.

До старту допускаються учасники на велосипедах з колесами 26, 28 або 29 дюймів, які мають справні гальма на обидва колеса, і пристосованих для участі в змаганнях по пересіченій місцевості. Електровелосипеди до участі не допускаються. Організатори залишають за собою право не допустити учасника на велосипеді, технічний стан якого, не відповідає загальноприйнятим нормам. Наявність шолома - обов'язково. Учасники, які не виконали ці умови, до участі не допускаються. Учасник, помічений на трасі без захисного шолома, ДИСКВАЛІФІКУЄТЬСЯ.

Кожен велогонщик несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, за стан свого здоров'я та адекватність своїх дій впродовж всієї дистанції, що фіксується у розписці встановленого зразка, яка була ним підписана.

Реєстрація учасників здійснюється на місці проведення гонки в день старту. Для отримання номера перед стартом учасник повинен заповнити анкету учасника змагань. Після фінішу номери залишаються учасникам.

Вимоги до категорій "Крос": кермо класичного шосейного типу, діаметр колес 28 дюймів, ширина покришки до 33 мм, відсутність будь-яких підвісок.

Вимоги до категорії "Фан": одна передача (сингл) або наявність костюму. Найкращий костюм буде нагороджено спеціальним призом.

5. Стартовий внесок

- Добровільний


6. Категорії учасників:

1. Крос Чоловіки. Чоловіки віком 18 та доросліше. Тривалість заїзду 00:50-1:00

2. Крос Жінки. Жінки віком 18 та доросліше. Тривалість заїзду 0:40-0:50

 3. Чоловіки МТБ. Чоловіки віком 18 та доросліше. Тривалість заїзду 00:50-1:00

4. Жінки МТБ. Тривалість заїзду 0:40-0:50

5. "Фан". Чоловіки та жінки віком 18 та доросліше. Тривалість заїзду 3 кола.

 

Увага! Відкритий Чемпіонат міста Києва проводиться лише в категорії "Крос Чоловіки" та "Крос Жінки".

 

7. Порядок проходження дистанції

Після старту гонщики проходять певну кількість кіл дистанції, яка визначається організаторами для кожної категорії, в кінці кожного кола перетинаючи лінію старт-фініш. Окрім категорії "Фан” де є фіксована кількість кіл

Старт кола закривається після проходження фінішу лідером відповідної категорії. Після того, як фінішував лідер, кругові гонщики не можуть піти на наступне коло, їм фіксується фініш.

Місце гонщика в підсумковому протоколі визначається за кількістю пройдених повних кіл і часу, витраченому на їх проходження. Схід з дистанції гонки зараховується тоді, коли учасник завершив гонку до фінішу лідера.

Порядок старту категорій

Заїзд категорій за видом велосипеду - окремий. Чоловіча категорія стартує з гандикапом мінімум 1 хвилина.

Стартове шикування гонщиків здійснюється у вільному порядку.


Оголошення про старт кожної категорії здійснюється за 1 хвилину, 30 секунд і 15 секунд. Суддя на старті дає старт між 15 і 0 секундою за допомогою свистка, гудка або стартового пістолета. У разі фальстарту, проводиться рестарт і перешикування гонщиків.  Гонщик, який допустив фальстарт, отримує попередження і стає в кінець колони гонщиків.

Після старту заїздів правилами змагань дозволено пересування по трасі тільки офіційно зареєстрованих в даному заїзді гонщиків і організаторів змагань. Рух по трасі здійснюється строго в заданому організаторами напрямку.


  • Технічна зона (техзона), технічний пункт (техпункт) і технічна допомога.

Техзона організовується в районі стартового табору. Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. У техзоні учасники можуть отримувати технічну допомогу від кого завгодно. При поломці велосипеда на дистанції гонщик має право самостійно або за допомогою членів його команди здійснити ремонт велосипеда і/або заміну частин велосипеда. При цьому гонщик і його помічники не повинні заважати іншим гонщикам. Невиконання цієї умови може спричинити попередження і/або штраф. Якщо ремонт неможливий, круг необхідно закінчити пішки по трасі з велосипедом. Крім цього на дистанції в місцях харчування можуть організовуватися техпункти з мінімальним набором запчастин і інструменту. Запчастини, інструмент та допомога на техпунктах можуть надаватися як організаторами, так і членами команд гонщиків.


  • Номери гонщиків

Гонщики, знаходячись на трасі, зобов'язані мати номер для велосипеда (на кермі), так щоб він був видний суддям на контрольних пунктах. При заміні велосипеда, гонщик зобов'язаний перенести номер на новий велосипед перш, ніж продовжити гонку. Організатори мають право вимагати пред'явити номер в будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер брудний і т.п.), гонщик, проїжджаючи повз контрольний пункт, повинен голосно повідомити свій номер суддям.


  • "Зрізання"

"Зрізання" маршруту шляхом виходу за межі траси - суворо заборонено і штрафується додаванням до результату штрафного часу (10 хвилин і більше) або дискваліфікацією, в залежності від тяжкості проступку. Вихід за межі траси дозволений у виняткових випадках: якщо виникає перешкода, яку неможливо об'їхати в межах траси (завал, руйнування покриття траси і тп), при цьому об'їзд не повинен скорочувати дистанцію і не давати ніяких переваг перед іншими гонщиками. Після маневру гонщик негайно повинен повернутися на трасу.


  • Лідирування (слідування «на колесі»)

Лідирування дозволено, але тільки в тому випадку, якщо гонщик слідує за іншим зареєстрованим гонщиком. Лідирування за транспортом або незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонено.


  • Перевага руху

Гонщики, що пересуваються верхи на велосипеді, мають перевагу над гонщиками, які спішились. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, повинні пересуватися по найменш проїжджій частині траси в той момент, коли їх обганяють. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, можуть обганяти велосипедистів, що їдуть, якщо вони не створюють перешкоди руху.


  • «Кругові»

Гонщики, яких обганяють на коло, повинні поступатися дорогою лідерам. Гонщики, які обганяють, повинні голосно оповіщати про намір обгону, крикнувши «обходжу справа» або «обходжу зліва». Безпечне проведення обгону є обов'язком того, хто обганяє.


  • Позиційна боротьба

Коли два гонщика борються за місце на трасі, лідируючий не зобов'язаний поступатися позицією тому, хто обганяє (за винятком «кругових»). Проте, заборонені різка зміна траєкторії руху при обгоні і будь-які торкання (тілом або частинами велосипеда) з метою перешкодити руху. Той, хто обганяє, в свою чергу, повинен забезпечити безпеку свого маневру.

  • Спортивна поведінка

Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи та інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для попередження, а при повторних порушеннях, і дискваліфікації. Міра покарання у кожному конкретному випадку визначається головним суддею гонки.


  • Вода і харчування

Вода і харчування можуть надаватися гонщикам ким завгодно і в будь-якому місці траси. Проте, гонщики не повинні створювати перешкод іншим учасникам, приймаючи воду і харчування. Розкидання упаковок, обгорток і тари на трасі заборонено.


8. Обставини непереборної сили (форс-мажор)

У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних і т.д.), таких, що проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути перервана. У цьому випадку, фінальний протокол оформляється за результатами на момент прийняття рішення про скасування.

9. Нагородження

Учасники, які посіли з 1 по 3 місце в кожній категорії, нагороджуються медалями.


 

Комментарии 

 
#1 amers 21.11.2017 23:09
а чо по взносам?
 
 
#2 tony 22.11.2017 01:22
Цитирую amers:
а чо по взносам?

так добровольно же. никто не сможет тебе запретить отсыпать столько сколько считаешь нужным
 
 
#3 amers 22.11.2017 09:37
кратное 8 принимаете?
 
 
#4 tony 22.11.2017 13:47
только если будешь оббегать препятствия
 
 
#5 Ahilles 26.11.2017 20:54
Ура!! Нарешті поважні орги з"явились!
 
 
#6 Mighty Sam 07.12.2017 16:14
" Увага! Відкритий Чемпіонат міста Києва проводиться лише в категорії "Крос Чоловіки" та "Крос Жінки"."
Остальное для удовольствия?
 

Інформація

Відкритий Чемпіонат міста Києва з велокросу 2017
09.12.2017
Бабин Яр
Положение
Обговороння на форумі bikeportal
Регистрация
Список зарегистрированных (38)
Огляд траси 26.11
Результаты (43)
bikeportal.media:
Фото та відео (5)
bikeportal.votes:
Голосування учасників (10 / 9.6)
bikeportal.reviews:
Відгуки учасників (5)
bikeportal.reports:
Звіти учасників (3)

коротке посилання на положення гонки:
bikeportal.org.ua/6172
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Найближчі гонки

16.07.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
17.08.24, Cross Triathlon 2024 (Sprint)
Жовті Води
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 0.42264103889465