bikeportal.org.ua

Финал ЛКУ 2017 - Київ, «Cannondale»

Положення

banner_LKU2017

Фінал Відкритого Аматорського Кубка України 2017

Київ
CANNONDALE XCO
01/10/2017

 

 1. Загальні положення

Змагання Відкритого Аматорського Кубка України 2017 (далі «Кубок» або «ЛКУ») відносяться до велосипедних змагань категорії крос-кантрі.

Цілі і завдання гонки - пропаганда здорового способу життя та велосипедного спорту серед широких верств населення, розвиток велоспорту в Україні, стимуляція кожного учасника до підвищення власних спортивних результатів і виявлення найсильніших спортсменів-любителів України.

Змагання проводяться за Правилами проведення аматорського Кубка.

 

2. Змагання проходять за підтримки:

   wordmark_process_GRN   

    ROR_Logo_Horiz 

   veloplaneta  

     logo

 

Загальне керівництво і організацію гонки здійснює Аткивна група Киян

Фінансування здійснюється за рахунок капіталовкладень організаторів, спонсорів та стартових внесків.

Технічне забезпечення хронометражу і суддівства забезпечує команда ВР, головний суддя Хренов Валентин

Офіційний сайт організаторів: bikeportal.org.ua/cannondale
Розділ гонки на сайті bikeportal.org.ua
Обговорення на форуме bikeportal.org.ua

Дане положення є офіційним запрошенням для участі в гонці!

3. Місце, терміни проведення та інформаційна підтримка

Місце і час проведення

Гонка проводиться : вул. Генерала Родимцева, Київ, 02000, Дідорівка, Гірськолижний комплекс Голосієве. Увага. Остаточне місце старту  (+/- 200 метрів) буде анонсовано 20.09.2017
GPS координати точки старту:

50°22'32.4"N 30°30'24.3"E
50.375655, 30.506755

50°22'32.4"N 30°30'24.3"E

50.375655, 30.506755

"Початківці та Дівчата"

 

"Чоловики", "Спортсмени" ,"Жінки", "Ветерани"

СХЕМИ ПРОЇЗДУ ДО МІСЦЯ СТАРТА :

Від автовокзалу: https://goo.gl/maps/yuN1xF4FYXF2

Від Залізничного вокзалу : https://goo.gl/maps/debstcYoX792

УВАГА: Місце старту може буте змінено. Остаточне місце старту  (+/- 200 метрів) буде анонсовано 20.09.2017


Распорядок гонки

09:00-11:00 - реєстрація;
10:30-11:00 - відкриття гонки, передстартовий брифінг;
10:00 - просмотр траси категорії "Початківці" да "Дівчата"
12:15 - просмотр траси категорії "Чоловіки", "Спортсмени", "Жінки" та "Ветерани"

Старти категорій:

11:00 - "Початківці" 
11:02 - "Дівчата"
13:00 - "Чоловіки" та "Спортсмени"
13:02 - "Жінки"
13:04 - "Майстри 40+"
13:06 - "Майстри 50+"
16:00 - Нагородження

 

Інформаційна підтримка

Під час гонки буде організована online-трансляція проміжних результатів змагань. Інформація буде доступна на сторінці Online-результатів.
Для учасників змагань в зоні лінії старт-фініш буде встановлено інформаційне світлодіодне табло з інформацією по колам, що лишаються, в гонці для лідера. Для глядачів буде доступна система "шайтанама-протокол": монітор з кнопками управління, що відображає поточний стан протоколів, час проходження кіл та принтер для роздрукування протоколів.

4. Допуск до участі у велогонці

До участі у велогонці допускаються особи віком 18 років і старше. Особи, які не досягли 18-ти річного віку, допускаються до участі з дозволу батьків/опікунів або в разі присутності на гонці одного з батьків, або при наявності розписки від батьків/опікунів і ксерокопії паспортів батьків/опікунів.
Скачати: Расписка от родителей.doc

До старту допускаються учасники на велосипедах з колесами 26, 28 або 29 дюймів, які мають справні гальма на обидва колеса, і пристосованих для участі в змаганнях по пересіченій місцевості. Електровелосипеди до участі не допускаються. Організатори залишають за собою право не допустити учасника на велосипеді, технічний стан якого, не відповідає загальноприйнятим нормам. Наявність шолома - обов'язково. Учасники, які не виконали ці умови, до участі не допускаються. Учасник, помічений на трасі без захисного шолома, ДИСКВАЛІФІКОВУЄТЬСЯ.
Кожен велогонщик несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, за стан свого здоров'я та адекватність своїх дій впродовж всієї дистанції, що фіксується у розписці встановленого зразка, яка була ним підписана. 
Реєстрація учасників здійснюється на місці проведення гонки в день старту. Для отримання номера перед стартом учасник повинен заповнити анкету учасника змагань. Після фінішу номери залишаються учасникам.

Вік учасників змагань визначається станом на 31 грудня 2017 року, а не по фактичному віку в день проведення змагань.

Спортсмени до участі в залікових категоріях кубка НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ. Спортсмени можуть брати участь в гонці, але в окремій категорії. Учасник вважається спортсменом, якщо:

- він перебуває в професійній команді
- велоспорт є основним джерелом його доходів
- він є учнем спортивної школи або інтернату.

 

5. Попередня реєстрація

Попередня реєстрація на гонку та іменний номер виробляється на сайті bikeportal.org.ua. Закінчення попередньої реєстрації 27.09.2017 о 9:00

Попередня реєстрація: 

Список зареєстровані користувачі: 


6. Стартовий внесок

- При попередній реєстрації до 20.09.2017-  Чоловіки/Початківці - 150 грн; Ветерани 40+ - 100 грн; Ветерани 50+ 75 грн. "Жінки" Та " Дівчата"- Безкоштовно.   
- При попередній реєстрації до 27.09.2017- Чоловіки/Початківці - 200 грн; Ветерани 40+ - 150 грн; Ветерани 50+ 100 грн. "Жінки" Та " Дівчата"- Безкоштовно. 
- Без попередньої реєстраціїЧоловіки/Початківці - 250 грн; Ветерани 40+ - 200 грн; Ветерани 50+ 150 грн. Дівчата/Жінки -50 грн. 

 

7. Категорії учасників

1. Чоловіки
В залік ЛКУ. Тривалість заїздів 1:30-1:45

2. Жінки
В залік ЛКУ. Тривалість 1:15-1:30

3. Майстри 40+
В залік ЛКУ. Чоловіки віком від 40 до 49 років. Тривалість 1:15-1:30

4. Майстри 50+
В залік ЛКУ. Чоловіки віком від 50 років і старше. Тривалість 1:15-1:30

5. Початківці
В залік ЛКУ. Чоловіки віком 18 років і старше. Тривалість гонки 0:45-1:00

6. Дівчата
Не беруть участі в заліку ЛКУ. Тривалість 0:45-1:00.

7. Спортсмени
Не беруть участі в заліку ЛКУ. Тривалість 1:30-1:45

Допуск  учасників в категорії Кубка здійснюється згідно з Правилами ЛКУ в редакції 2017 року. Гонщики, яким рекомендовано участь в категорії «Чоловіки» (список), можуть брати участь в гонці в категорії «Початківці», але поза заліком гонки і рейтингу ЛКУ.


8. Командний залік

Окрім індивідуального заліку, на етапі кубка буде командний залік cеред команд, зареєстрованих на сайті bikeportal: bikeportal.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1722

В залік команди йдуть результати членів команди, які виступають в категоріях Чоловіки, Жінки та Майстри. Визначення команди-переможниці в командному заліку на етапі Кубка проводиться за такими правилами:

-  від кожної команди береться 4 кращих фініша членів команди - в категоріях "Чоловіки", "Початківці", "Жінки" та "Майстри";
- підсумовуються фінішні позиції кращих 4-х членів команди;
- командою-переможницею на етапі вважається команда з найменшою сумою 4-х фінішних позицій;
- в разі, якщо команда не була представлена в будь-якій категорії, то в розрахунок береться остання фінішна позиція +1 в даній категорії;
-  для категорії "Початківці" максимально можливе значення фінішної позиції, що йде в суму командного рейтингу, не перевищуватиме значення останньої фінішної позиції +1 в категорії "Чоловіки".

 

9. Порядок проходження дистанції

Після старту гонщики проходять певну кількість кіл дистанції, яка визначається організаторами для кожної категорії, в кінці кожного кола перетинаючи лінію старт-фініш. Для залікових категорій ЛКУ кількість кіл буде визначено після проходження першого кола лідером гонки. Кількість кіл для спортсменів таке ж саме, як і для Чоловіків в заліку ЛКУ. 
Старт кола закривається після проходження фінішу лідером відповідної категорії. Після того, як фінішував лідер, кругові гонщики не можуть піти на наступне коло, їм фіксується фініш.
Місце гонщика в підсумковому протоколі визначається за кількістю пройдених повних кіл і часу, витраченому на їх проходження. Схід з дистанції гонки зараховується тоді, коли учасник завершив гонку до фінішу лідера.

Порядок старту категорій ЛКУ

Старт всіх категорій - загальний, з гандикапом мінімум 1 хвилина між категоріями.
Для категорії «Майстри 50+» вводиться додатковий гандикап на старті за віком учасників: спочатку стартують учасники віком 60 років і старше, потім через 1 хвилину учасники віком 50-59 років.

Порядок старту:

 "Чоловіки", "Жінки" та "Майстри" проходять по одній трасі:

1) "Початківці" 
2) "Дівчата"
3) "Чоловіки"
4) "Спортсмени"
5) "Жінки"
6) "Майстри 40+"
7) "Майстри 50+"

 

З другого етапу Кубка стартове шикування гонщиків здійснюється за місцем в рейтингу на поточний момент. Спортсмени шикуються в кінці групи.

Оголошення про старт кожної категорії здійснюється за 1 хвилину, 30 секунд і 15 секунд. Суддя на старті дає старт між 15 і 0 секундою за допомогою свистка, гудка або стартового пістолета. У разі фальстарту, проводиться рестарт і перешикування гонщиків.  Гонщик, який допустив фальстарт, отримує попередження і стає в кінець колони гонщиків.

Після старту заїздів правилами змагань дозволено пересування по трасі тільки офіційно зареєстрованих в даному заїзді гонщиків і організаторів змагань. Рух по трасі здійснюється строго в заданому організаторами напрямку.
  • Технічна зона (техзона), технічний пункт (техпункт) і технічна допомога.
Техзона організовується в районі стартового табору. Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. У техзоні учасники можуть отримувати технічну допомогу від кого завгодно. При поломці велосипеда на дистанції гонщик має право самостійно або за допомогою членів його команди здійснити ремонт велосипеда і/або заміну частин велосипеда. При цьому гонщик і його помічники не повинні заважати іншим гонщикам. Невиконання цієї умови може спричинити попередження і/або штраф. Якщо ремонт неможливий, круг необхідно закінчити пішки по трасі з велосипедом. Крім цього на дистанції в місцях харчування можуть організовуватися техпункти з мінімальним набором запчастин і інструменту. Запчастини, інструмент та допомога на техпунктах можуть надаватися як організаторами, так і членами команд гонщиків. 
  • Номери гонщиків
Гонщики, знаходячись на трасі, зобов'язані мати номер для велосипеда (на кермі), так щоб він був видний суддям на контрольних пунктах. При заміні велосипеда, гонщик зобов'язаний перенести номер на новий велосипед перш, ніж продовжити гонку. Організатори мають право вимагати пред'явити номер в будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер брудний і т.п.), гонщик, проїжджаючи повз контрольний пункт, повинен голосно повідомити свій номер суддям.
  • "Зрізання"
"Зрізання" маршруту шляхом виходу за межі траси - суворо заборонено і штрафується додаванням до результату штрафного часу (10 хвилин і більше) або дискваліфікацією, в залежності від тяжкості проступку. Вихід за межі траси дозволений у виняткових випадках: якщо виникає перешкода, яку неможливо об'їхати в межах траси (завал, руйнування покриття траси і тп), при цьому об'їзд не повинен скорочувати дистанцію і не давати ніяких переваг перед іншими гонщиками. Після маневру гонщик негайно повинен повернутися на трасу. 
  • Лідирування (слідування «на колесі»)
Лідирування дозволено, але тільки в тому випадку, якщо гонщик слідує за іншим зареєстрованим гонщиком. Лідирування за транспортом або незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонено. 
  • Перевага руху
Гонщики, що пересуваються верхи на велосипеді, мають перевагу над гонщиками, які спішились. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, повинні пересуватися по найменш проїжджій частині траси в той момент, коли їх обганяють. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, можуть обганяти велосипедистів, що їдуть, якщо вони не створюють перешкоди руху. 
  • «Кругові»
Гонщики, яких обганяють на коло, повинні поступатися дорогою лідерам. Гонщики, які обганяють, повинні голосно оповіщати про намір обгону, крикнувши «обходжу справа» або «обходжу зліва». Безпечне проведення обгону є обов'язком того, хто обганяє. 
  • Позиційна боротьба
Коли два гонщика борються за місце на трасі, лідируючий не зобов'язаний поступатися позицією тому, хто обганяє (за винятком «кругових»). Проте, заборонені різка зміна траєкторії руху при обгоні і будь-які торкання (тілом або частинами велосипеда) з метою перешкодити руху. Той, хто обганяє, в свою чергу, повинен забезпечити безпеку свого маневру. 
  • Спортивна поведінка
Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи та інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для попередження, а при повторних порушеннях, і дискваліфікації. Міра покарання у кожному конкретному випадку визначається головним суддею гонки. 
  • Вода і харчування

Вода і харчування можуть надаватися гонщикам ким завгодно і в будь-якому місці траси. Проте, гонщики не повинні створювати перешкод іншим учасникам, приймаючи воду і харчування. Розкидання упаковок, обгорток і тари на трасі заборонено.

 

10. Обставини непереборної сили (форс-мажор)

У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних і т.д.), таких, що проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути перервана. У цьому випадку, фінальний протокол оформляється за результатами на момент прийняття рішення про скасування.

 

11. Нагородження

Учасники, які посіли з 1 за 3 місце в кожній категорії, нагороджуються медалями та цінними призами від спонсорів. Учасники, які посіли з 1 за 5 місце в кожній категорії, нагороджуються пам'ятними дипломами.

Категорія Початківці/Дівчата

1 місце  - 500 грн сертифікат Велопланета + приз
2 місце -  500 грн сертифікат Велопланета +приз
3 місце - 
500 грн сертифікат Велопланета

Категорія Чоловики:
1 місце  - 1000 грн сертифікат Велопланета + приз+сертификат Nutrend
2 місце- 500 грн сертифікат Велопланета + приз+сертификат Nutrend
3 місце - 500 грн сертифікат Велопланета 
+сертификат Nutrend

Категорія Жінки:
1 місце  -500 грн сертифікат Велопланета +приз +сертификат Nutrend
2 місце - 500 грн сертифікат Велопланета +приз+сертификат Nutrend
3 місце - 
500 грн сертифікат Велопланета +сертификат Nutrend


Категорія Ветерани 40+:
1 місце  - 500 грн сертифікат  Велопланета+ приз+сертификат Nutrend
2 місце  - 500 сертифікат  Велопланета+ приз+сертификат Nutrend
3 місце  - 
500 сертифікат  Велопланета+сертификат Nutrend


Категорія Ветерани 50+:
У разі якщо учасників в категоріі більше ніж 7 чоловік:
1 місце  - 500 грн сертифікат Велопланета +приз+сертификат Nutrend
2 місце  - 500 сертифікат  Велопланета +сертификат Nutrend
3 місце  - 
500 сертифікат  Велопланета+сертификат Nutrend


Категорія Спортсмени:
У разі якщо учасників в категоріі Спортсмени більше ніж 7 чоловік:
1 місце  - 500 грн сертифікат Велопланета
2 місце  - 500 сертифікат  Велопланета
3 місце  - ПРИЗ

Команда-переможниця етапу і команди, що зайняли 2-е і 3-е місце, нагороджуються почесною грамотою на церемонії нагородження.


12. Нагородження лідерів кубка (Загальний залик)

1 місце у кожной категоріі - сертіфікат на безкоштовний фіт від Guru Fit. 

Після нагородження переможців гонки оголошуються і, нагороджуються лідери кубка в кожній категорії призами.

Команда-лідер кубка викликається на подіум на церемонії нагородження лідерів кубка і нагороджується почесною грамотою.

Контакти організаторів:

Капущак Василь: +380980963950 (viber/whatsapp/telegram)

Email: cannondaleua@gmail.com

 

Комментарии 

 
#1 Hammer 17.09.2017 17:18
Вася, поменяй схему проезда от жд до трассы. А то тут харьков :(
 
 
#2 khokdp@gmail.com 22.09.2017 13:10
+1
 
 
#3 DiWolf 24.09.2017 18:01
Кто на недельке сможет показать круг - буду благодарен =)
 
 
#4 TheDen 25.09.2017 13:54
Подскажите, на стартовой поляне можно будет поставить палатку?
 
 
#5 generalmorfius 26.09.2017 10:34
Цитирую TheDen:
Подскажите, на стартовой поляне можно будет поставить палатку?

В самом лесу точно места хватает )

На выходные передают 3-4 ночью, не холодно для палатки ?
 
 
#6 iVanoff 27.09.2017 10:00
Цитирую TheDen:
Подскажите, на стартовой поляне можно будет поставить палатку?

Тоже еду с палаткой, тёплый спальник решает...)
 
 
#7 Marco Velo 30.09.2017 09:09
Цитирую TheDen:
Подскажите, на стартовой поляне можно будет поставить палатку?

Рядом со стартовой есть много места, на самой поляне асфальт и щебень, поэтому не думаю что подойдет.
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Найближчі гонки

25.07.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
17.08.24, Cross Triathlon 2024 (Sprint)
Жовті Води
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 0.40884685516357