bikeportal.org.ua

Деївська осінь. Кременчук ХС 2017

Положение

Приносим извинения, но в связи с погодными условиями гонка переносится на 30.09

Аматорські велосипедні перегони крос-кантрі «Деївська осінь 2017»

Загальні положення

Velosport-92


Велоперегони "Деївська осінь 2017" відносяться до велосипедних аматорських змагань  крос-кантрі (XC). Мета і завдання змагань - пропаганда здорового способу життя та велосипедного спорту серед широких верств населення, розвиток велоспорту в Кременчуцькому регіоні , стимуляція  спортсменів і аматорів до підвищення індивідуальних результатів.

Змагання проходять за підтримки:

 

  1. Управління в справах сім'ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради
  2. Кременчуцький міський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх"
  3. "Екобайк" Кременчук
  4. "Дрифт" Кременчук
  5. ТОВ "Бодекс-Україна"

 

Страховий партнер змагань - СК «Перша».

Загальне керівництво і організацію перегонів здійснює ГО "Велосипед".

Фінансування здійснюється за допомогою Управління в справах сім'ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міськоїради, капіталовкладень організаторів і спонсорів.

Офіційний сайт гонки: bikeportal.org.ua

Обговорення на форумі bikeportal.org.ua

Дане положення є офіційним запрошенням для участі в перегонах!

Місце і час проведення

Велогонка "Деївська осінь 2017» проводиться 24 вересня 2017 року  у Деївському лісі Кременчуцького  району (в продовженнi вул.Нерудна, м.Кременчук)

Координати точки старту:

48 ° 59'32.69 "пн.ш.

33 ° 25'58.28 "с.д.

Дистанція змагань являє собою коло довжиною близько 3,5 км з набором висоти близько 65 метрів (для категорії експерти набір висоти-85 метрів).

Розклад перегонів

9:00 -10: 30 реєстрація учасників (реєстрація в категорії «Експерти» -до 12:30)

10:00 показ траси

10:30 Відкриття перегонів

Старти категорій:

11:00 "Початківці"

11:05 «Жінки»

11:10 «Чоловіки 40+»

13:00 "Експерти"

нагородження: 15:00

неофіційна частина,прибирання траси: з 15:30

Інформаційнпідтримка

Під час перегонів буде організований доступ до проміжних результатів. По закінченню перегонів  можна отримати протоколи змагань. Фінальні протоколи буде оприлюднено в розділі перегонів на Байкпорталі.

Допуск до участі у перегонах.

До участі у перегонах допускаються особи віком 16 років і старші. Учасникам молодше 18 років необхідно надати Дозвіл від батьків встановленого зразку і ксерокопію паспорта батьків.

До старту допускаються учасники на велосипедах з колесами 26, 27,5, 28 або 29 дюймів, які мають справні гальма на обидва колеса і пристосованих для участі в змаганнях по пересіченій місцевості. Організатори залишають за собою право не допустити учасника на велосипеді, технічний стан якого не відповідає загальноприйнятим нормам. Наявність шолома - обов'язково. Учасники, які не виконали ці умови, до участі не допускаються. Учасник, який знаходитимеся на трасі без захисного шолома буде дискваліфікований.

Кожен велогонщик несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, за стан свого здоров'я та адекватність своїх дій впродовж всієї дистанції, що відбивається в розписці встановленого зразку, яку кожен учасник підписує перед стартом.

Реєстрація учасників здійснюється на місці проведення пергонів в день старту. Попередня реєстрація здійснюється на сайті bikeportal.org.ua в розділі перегонів. Для отримання номера перед стартом учасник повинен заповнити анкету учасника змагань.

Після фінішу номери залишаються учасникам.

Попередня реєстрація

Попередня реєстрація на гонку проводиться на сайті bikeportal.org.ua. Закінчення попередньої реєстрації о 12:00 21.09.2017г.

Увага! Стартовий внесок не збирається!

Приймаються добровільні пожертви на розвиток траси.

Категорії учасників

1. Початківці – учасники, які не займали призових місць в будь-яких велоперегонах та займаються велоспортом на аматорському рівні.

2. Жінки – особи прекрасного полу, які вважають, що краще за все у світі-це ганяти на байку по лісу)))

3. Чоловіки 40+ - учасники-чоловіки, яким виповнилося 40 років

4. Експерти – спортсмени і просунені аматори, які мають досвід участі у перегонах ХС, займали у велоперегонах призові місця, займаються велоспортом професійно, та які себе такими уявляють)

Побудова стартової колони

За командою організаторів, учасники шикуються в колону по три згідно стартовим номерам в порядку зростання. Стартові номери присвоюються за результатами попередньої реєстрації та відповідно до показників ефективності на Байкпорталі. Учасники, які не пройшли попередню реєстрацію, отримують номери в мір убезпосередньої реєстрації перед стартом і шикуються в порядку зростання номера слідом за учасниками, які пройшлипопередню реєстрацію. Всі претензії і зауваження до данного положення розглядаються в розділі перегонів на Байкпорталі до закінчення попередньої реєстрації 21.09.2017г. Організатори залишають за собою право дискваліфікувати учасника (-ів) який буде заважати шикуванню учасників на стартовій галявині перед стартом.

Процедура старту:

Оголошення про старт робиться за 1 хвилину, 30 секунд і 15 секунд. Суддя на старті дає старт в будь-який час між 15 і 0 секундою за допомогою свистка, гудка або стартового пістолета. У разі фальстарту, проводиться рестарт і перешикування гонщиків. Гонщик, який допустив фальстарт отримує попередження і стає в кінець стартової колони.

Правилами змагань дозволено пересування по трасі тільки офіційно зареєстрованих гонщиків і організаторів змагань. Рух здійснюється строго у вказаному організаторами напрямку.

Порядок проходженнядистанції:

Після старту гонщики проходять по дистанції визначену організаторами кількість кіл.

Орієнтовна кількістькіл для категорій :

"Початківці" – 4 кола ( час заїзду орієнтовно 1 год.-1 год. 15 хв.)

«Жінки» - 3 кола ( час заїзду орієнтовно 1 год.)

«Чоловіки 40+» - 4 кола ( час заїзду орієнтовно 1 год.-1 год.15 хв.)

"Експерти" – 6 кіл (час заїзду орієнтовно 1 год.20хв.)

Старт кола закривається після проходження фінішу лідера відповідної категорії - після того, як фінішував лідер, кругові гонщики не можуть піти на наступне коло, їм фіксується фініш.

Місце гонщика в підсумковому протоколі визначається за кількістю пройдених повних кіл і часу, витраченому на їх проходження. Зійшовшим з перегонів вважається учасник, який завершив гонку до фінішу лідера.

Технічна зона (техзона) технічний пункт (техпункт) і технічнадопомога.

Техзона організовується в районі стартового табору. Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. У техзоні учасники можуть отримувати технічну допомогу від кого завгодно. При поломці велосипеда на дистанції, гонщик має право самостійно або за допомогою членів його команди здійснити ремонт велосипеда і / або заміну частин велосипеда. При цьому гонщик і його помічники не повинні надавати перешкоди іншим гонщикам. Невиконання цієї умови може спричинити попередження і / або штраф. Якщо ремонт неможливий, коло необхідно закінчити пішки по трасі з велосипедом.

Номери учасників

Гонщики, знаходячись на трасі, зобов'язані мати номер для велосипеда (на кермі) так щоб він був видний суддям на контрольних пунктах. При заміні велосипеда, гонщик зобов'язаний перенести номер на новий велосипед перш, ніж продовжити гонку. Організатори мають право вимагати пред'явити номер в будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер брудний і т.п.) гонщик, проїжджаючи повз контрольного пункту, повинен голосно повідомити свій номер суддям.

"Зрізання"

"Зрізання" маршруту шляхом виходу за межі траси суворо заборонено і штрафується додаванням до результату штрафного часу (10 хвилин і більше) або дискваліфікації, в залежності від тяжкості проступку.Вихід за межітраси дозволений у виняткових випадках–якщо виникає перешкода, яку неможливо об'їхати в межах траси (завал, руйнування покриття траси і т.п.) при цьому об'їзд не повинен скорочувати дистанцію і надавати ніяких переваг перед іншими гонщиками. Після маневру гонщик негайно повинен повернутися на трасу.

Лідирування (слідування «на колесі»)

Лідирування дозволено, але тільки в томувипадку, якщо гонщик слідує за іншим зареєстрованим гонщиком. Лідирування за транспортом або незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонено.

Перевагаруху

Гонщики, що пересуваються верхи на велосипеді, мають перевагу над тими гонщиками, що штовхають або несуть свої велосипеди. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, повинні пересуватися по найменш проїжджої частині траси в той момент, коли їх випереджають. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, можуть обганяти їдучих велосипедистів, якщо вони не створюють перешкоди руху.

"Круговий"

Гонщики, яких випереджують на коло повинні поступатися дорогою лідерам. Обганяючі повинні голосно оповіщати про намір обгону, крикнувши «обходжу справа» або «обходжузліва». Безпечне проведення обгону є обов'язком того, хто обганяє.

Позиційна боротьба

Коли два гонщики борються за місце на трасі, лідируючий не зобов'язаний поступатися позицією тому хто обганяє (за винятком "кругових"). Проте, заборонені різка зміна траєкторії руху при обгоні і будь-які торкання (тілом або частинами велосипеда) з метою перешкодити руху. Обганяючий, в свою чергу, повинен забезпечити безпеку свого маневру.

Неспортивна поведінка

Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи та інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для попередження, а при повторних порушеннях, і дискваліфікації. Міра покарання у кожному конкретному випадку визначається головним суддею перегонів.

Вода і харчування

Вода і харчування можуть надаватися гонщикам ким завгодно і в будь-якому місці траси. Проте, гонщики не повинні створювати перешкод іншим учасникам, приймаючи воду і харчування. Розкидання упаковок, обгорток і тари на трасі заборонено.

Обставининепереборноїсили (форс-мажор)

У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних і т.д.) таких, що проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути перервана. В цьому випадку, фінальний протокол оформляється за результатами на момент прийняття рішення про скасування.

Стартове коло для категорій "Новачки" та "Експерти".

https://www.strava.com/activities/1191493879

Трек траси категорій: Початківці, Жінки, Чоловіки 40+

https://www.strava.com/activities/681701876

Трек траси Експерти

https://www.strava.com/activities/1168196717

Як дістатися Стартової галявини ( з центральної частини міста)

https://www.strava.com/activities/1168021078


Контакти організаторів:

Маньков Максим +380675350519

Attachments:
Download this file (Дозвіл від батьків.doc)дозвіл від батьків[ ]27 Kb08/24/17 08:13
 

Комментарии 

 
+2 #1 zachepa.bogdan 06.09.2017 22:55
Может поставить Пустовита в конец, чтобы хоть чучуть интереснее было?!))
 
 
#2 Stig16 15.09.2017 21:42
ага, и снять переднее колесо)))
 
 
+1 #3 Maxim 19.09.2017 22:24
Деякі експерти наполягають на тому, щоб їхати 6 кіл замість 5.
Організатори розглядають таку можливість.
Прошу висловитись з цього приводу всіх зацікавлених осіб)
 
 
#4 med 20.09.2017 13:49
"Експерти" – 6 кіл
 
 
#5 zachepa.bogdan 20.09.2017 16:00
Павел, а вы заинтересованные? Не видел вас в таблице 'эксперты'! Цитирую med:
"Експерти" – 6 кіл
 
 
+1 #6 med 20.09.2017 17:32
Цитирую zachepa.bogdan:
Павел, а вы заинтересованные? Не видел вас в таблице 'эксперты'! Цитирую med:
"Експерти" – 6 кіл

Мне все равно, если захочу нашаманю себе первое место и в експертах тоже)
 
 
#7 zachepa.bogdan 20.09.2017 23:22
Цитирую med:
Цитирую zachepa.bogdan:
Павел, а вы заинтересованные? Не видел вас в таблице 'эксперты'! Цитирую med:
"Експерти" – 6 кіл

Мне все равно, если захочу нашаманю себе первое место и в експертах тоже)

Оооочень сомневаюсь!)))
 
 
#8 zachepa.bogdan 20.09.2017 23:26
Цитирую med:
Цитирую zachepa.bogdan:
Павел, а вы заинтересованные? Не видел вас в таблице 'эксперты'! Цитирую med:
"Експерти" – 6 кіл

Мне все равно, если захочу нашаманю себе первое место и в експертах тоже)

Просто опрос касается только тех хто будет ехать в экспертах и зарегестрирован в соответствующею категорию на сайте!
 
 
#9 Maxim 21.09.2017 07:29
Цитирую zachepa.bogdan:
Цитирую med:
Цитирую zachepa.bogdan:
Павел, а вы заинтересованные? Не видел вас в таблице 'эксперты'! Цитирую med:
"Експерти" – 6 кіл

Мне все равно, если захочу нашаманю себе первое место и в експертах тоже)

Просто опрос касается только тех хто будет ехать в экспертах и зарегестрирован в соответствующею категорию на сайте!

Просто я бы не стал умничать с судьей гонки, который, тем более, ответственный за учёт времени и имеет право голоса в любых вопросах относительно регламента гонки.
А то ещё добавит полчасика на финише по дружбе)
 
 
#10 zachepa.bogdan 21.09.2017 13:34
Понял!)) Я за 6 кругов!
 
 
#11 zachepa.bogdan 24.09.2017 11:29
Может всё таки перенести на 30.09! Приезжих мало (Светловодск не в счёт), почти все местные, а значит добраться в субботу не будет никаких проблем! Плюс 1.10 ЛКУ в Киеве, многих не будет (в особенности в категории эксперты) и кроме этого знаю, по секрету, что некоторые уезжают 1 октября на долгое время и суббота для них идеальное время!!!
Лично я, если получиться провести гонку в субботу готов рискнуть и проехать, а потом, вечером, выехать на ЛКУ в Киев! И помогу в пятницу разметить трассу
 
 
#12 Maxim 24.09.2017 12:37
Друзі, дуже дякуємо за розуміння!
Узгоджено остаточну дату проведення перегонів: 30.09.17!!!
Чекаємо Вас!!!
 
 
#13 zachepa.bogdan 24.09.2017 13:43
Цитирую Maxim:
Друзі, дуже дякуємо за розуміння!
Узгоджено остаточну дату проведення перегонів: 30.09.17!!!
Чекаємо Вас!!!

Спасибо!!!)
 
 
#14 Maxim 25.09.2017 08:37
Попередня реєстрація учасників зберігається.
Подати нове замовлення на участь або відминити реєстрацію можна:
- за телефоном +380675350519
- надіславши листа на електроннy адресою
 

Інформація

Деївська осінь. Кременчук ХС 2017
24.09.2017
Кременчук
Положение
Обговороння на форумі bikeportal
Регистрация
Список зарегистрированных (20)
Результаты (23)
bikeportal.media:
Фото та відео (8)
bikeportal.votes:
Голосування учасників (6 / 9.9)
bikeportal.reviews:
Відгуки учасників (2)
bikeportal.reports:
Звіти учасників (1)

коротке посилання на положення гонки:
bikeportal.org.ua/5781
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Найближчі гонки

24.07.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
17.08.24, Cross Triathlon 2024 (Sprint)
Жовті Води
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 0.40908813476562