bikeportal.org.ua

ХСМ "КарповаV3" 2017

Положення

Karpova_logo_fb.psd Karpova_logo_fb.psd  
Офіційне положення

1. Загальні положення

Велоперегони «ХСМ КарповаV3» є велоперегонами участь в яких можуть взяти всі бажаючі. Мета й завдання велоперегонів: пропаганда здорового способу життя й велосипедного спорту, розвиток велоспорту в Україні, виявлення найсильніших велосипедистів у даній дисципліні, залучення нових учасників до змагань.

2. Змагання проходять за підтримки:

 • МТБ клуб "Градієнт"
 • Спортивне харчування Nutrend
 • Specialized Bicycles Ukraine
 • ТМ Щедрик
 • Мережа магазинів КТС
 • Husqvarna
 • Аква Сана Дар
 • ДЮСШ №5 та ФВСР
 • BikeInCity
 • Купа пригод - путівник мандрівника
 • Терновий яр
 • WINETIME
 • Iron Friends
 • Рівне велосипедне
 • Rivne Running Club
  • 3. Місце й строки проведення

  Велоперегони будуть проводитися 15 жовтня 2017 року в районі с.Колоденка (50.592964, 26.324975).  

  4. Категорії учасників і нагород:

 • чоловіки 16+ (відкрита категорія)*
 • чоловіки 40+
 • жінки
 • * відкрита категорія, незалежно від віку, спортивних досягнень та ін..

  Категорія визначається учасником при реєстрації. Організатори мають право змінити категорію учасника.

  Оргкомітет змагань залишає за собою право об'єднувати, розділяти чи реєструвати додаткові категорії перед стартом.

  5. Допуск до участі в змаганнях

  До участі у змаганнях допускаються особи віком від 18 років зі справним велосипедом, справними гальмами та велосипедним шоломом, який обов’язково має бути застібнутий. Велосипед має бути МТБ(гірський велосипед), обмежень по розмірам коліс немає.
  Учасники молодші 18 років до перегонів допускаються після надання письмового дозволу від батьків на участь в змаганні.
  Організатори залишають за собою право не допустити до участі у змаганнях або дискваліфікувати учасників на велосипедах, технічний стан яких, на думку організаторів, не відповідає нормам, а також за порушення положень проведення велоперегонів чи невиконання вимог судді.
  При отриманні стартового номеру, учасник велоперегонів повинен віддати розписку про ознайомлення з положеннями змагань «XCM КарповаV3», усвідомлення ризиків та особисту відповідальність за всі можливі наслідки від участі у змаганні.

  5.1 МЕДИЧНА ДОВІДКА!

  Учасники допускаються до участі у змаганнях, надавши медичну довідку про стан здоров'я, виписану в довільній формі, з приміткою що немає протипоказань до фізичних навантажень.

  Згідно з юридичними зобов’язаннями цих положень — організатори змагань не несуть жодної відповідальності за стан здоров’я та фізичну підготовку учасників, за справжність медичної довідки, а також за інші непередбачувані обставини і наслідки.

  За вимогою організаторів велоперегонів головний лікар змагань та/або бригада швидкої допомоги можуть перевірити стан здоров’я будь-якого учасника до старту, під час перегонів та після фінішу і в разі необхідності не допустити/зняти учасника з змагань.

  6. Порядок реєстрації

  Реєстрація відбувається на сайті БайкПортал. А також в день перегонів на місці старту. При отриманні номера, учасник велоперегонів повинен підписати розписку про відповідальність. Закінчення попередньої реєстрації: 10 жовтня в 23:59.

  7. Стартові внески*

  Вартість стартового внеску для категорії ЧОЛОВІКИ становить

  з 17.08.2017 по 01.10.2017 100 грн (КарповаV3 + Шпанка = 120грн)

  з 02.10.2017 по 12.10.2017 150 грн (КарповаV3 + Шпанка = 180грн)

  на місці старту 200 грн


  Вартість стартового внеску для категорії ЖІНКИ становить

  з 17.08.2017 по 01.10.2017 80 грн (КарповаV3 + Шпанка = 95грн)

  з 02.10.2017 12.10.2017 120 грн (КарповаV3 + Шпанка = 145грн)

  на місці старту 150 грн

  Оплата за участь у марафоні здійснюється на карту Приват Банку: 4149 4378 4160 7888 отримувач Віюк Ольга. Обов'язково вкажіть ПІБ учасника та мету платежу: марафон Карпова. 
  Для учасників які зареєструвались і оплатили участь в марафоні XCM КароваV3, знижка на участь в "ХСТ Шпанка" -50%. Платити можна одним платежем, з приміткою "КарповаV3 + Шпанка".

  *Стартові внески не повертаються! Але можуть бути передані третім особам, узгодивши з організаторами змагань.


  8. Порядок проходження дистанції

  Довжина одного кола велоперегонів – приблизно 5  км. Кращий час кола в 2017 році 22хв 48сек. Проходження траси фіксується на фініші. Зрізання траси загрожує учасникові дискваліфікацією. Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин між заїздами. У випадку заміни велосипеда спортсмен зобов'язаний прикріпити свій стартовий номер на новий велосипед.

  Стартові ворота будуть закриті через 2 години 40 хвилин після старту.

  9. Оголошення результатів і нагородження.

  Оголошення результатів відбудеться після завершення велоперегонів, в межах стартової галявини. Учасники, які посіли з 1 по 3 місце в кожній категорії, нагороджуються медалями та цінними призами від спонсорів.

  10. Розклад:

  10:00 - початок реєстрації на трасі

  10:30 - Закінчення реєстрації

  11:00 - Старт всіх категорій

  15:00 - Нагородження

  11. Обставини непереборної сили (форс-мажор)

  У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних і т.д.), таких, що проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути перервана. У цьому випадку, фінальний протокол оформляється за результатами на момент прийняття рішення про скасування.

  Контакти організаторів:
  karpova.xcm@gmail.com 

 • Технічна зона (техзона), технічний пункт (техпункт) і технічна допомога.
Техзона організовується в районі стартового табору. Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. У техзоні учасники можуть отримувати технічну допомогу від кого завгодно. При поломці велосипеда на дистанції гонщик має право самостійно або за допомогою членів його команди здійснити ремонт велосипеда і/або заміну частин велосипеда. При цьому гонщик і його помічники не повинні заважати іншим гонщикам. Невиконання цієї умови може спричинити попередження і/або штраф. Якщо ремонт неможливий, круг необхідно закінчити пішки по трасі з велосипедом. Крім цього на дистанції в місцях харчування можуть організовуватися техпункти з мінімальним набором запчастин і інструменту. Запчастини, інструмент та допомога на техпунктах можуть надаватися як організаторами, так і членами команд гонщиків.

 • Номери гонщиків
Гонщики, знаходячись на трасі, зобов'язані мати номер для велосипеда (на кермі), так щоб він був видний суддям на контрольних пунктах. При заміні велосипеда, гонщик зобов'язаний перенести номер на новий велосипед перш, ніж продовжити гонку. Організатори мають право вимагати пред'явити номер в будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер брудний і т.п.), гонщик, проїжджаючи повз контрольний пункт, повинен голосно повідомити свій номер суддям.

 • "Зрізання"
"Зрізання" маршруту шляхом виходу за межі траси - суворо заборонено і штрафується додаванням до результату штрафного часу (10 хвилин і більше) або дискваліфікацією, в залежності від тяжкості проступку. Вихід за межі траси дозволений у виняткових випадках: якщо виникає перешкода, яку неможливо об'їхати в межах траси (завал, руйнування покриття траси і тп), при цьому об'їзд не повинен скорочувати дистанцію і не давати ніяких переваг перед іншими гонщиками. Після маневру гонщик негайно повинен повернутися на трасу.

 • Лідирування (слідування «на колесі»)
Лідирування дозволено, але тільки в тому випадку, якщо гонщик слідує за іншим зареєстрованим гонщиком. Лідирування за транспортом або незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонено.

 • Перевага руху
Гонщики, що пересуваються верхи на велосипеді, мають перевагу над гонщиками, які спішились. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, повинні пересуватися по найменш проїжджій частині траси в той момент, коли їх обганяють. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, можуть обганяти велосипедистів, що їдуть, якщо вони не створюють перешкоди руху.

 • «Кругові»
Гонщики, яких обганяють на коло, повинні поступатися дорогою лідерам. Гонщики, які обганяють, повинні голосно оповіщати про намір обгону, крикнувши «обходжу справа» або «обходжу зліва». Безпечне проведення обгону є обов'язком того, хто обганяє.

 • Позиційна боротьба
Коли два гонщика борються за місце на трасі, лідируючий не зобов'язаний поступатися позицією тому, хто обганяє (за винятком «кругових»). Проте, заборонені різка зміна траєкторії руху при обгоні і будь-які торкання (тілом або частинами велосипеда) з метою перешкодити руху. Той, хто обганяє, в свою чергу, повинен забезпечити безпеку свого маневру.

 • Спортивна поведінка
Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи та інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для попередження, а при повторних порушеннях, і дискваліфікації. Міра покарання у кожному конкретному випадку визначається головним суддею гонки.

 • Вода і харчування
Вода і харчування можуть надаватися гонщикам ким завгодно і в будь-якому місці траси. Проте, гонщики не повинні створювати перешкод іншим учасникам, приймаючи воду і харчування. Розкидання упаковок, обгорток і тари на трасі заборонено.
 

Комментарии 

 
#1 Бант 15.12.2016 15:17
Був фановий ОСІННІЙ ІВЕНТ.
За тиждень до Опришок - такоє.
 
 
#2 Merck 20.12.2016 18:37
Цитирую Бант:
Був фановий ОСІННІЙ ІВЕНТ.
За тиждень до Опришок - такоє.

так, ви апрєдєлітєсь! вам осінню чи коли тепліше?)))

постійно чули скарги що сильно пізно і треба раніше, бо вже закрили сезон, міжсезоння і всьо такоє))) тепер все навпаки)

дата ще під питанням, бо наклалась на рівненський грунтовий бревет...
 
 
#3 Merck 20.12.2016 18:39
Сильно пізно осінню, не дуже хочеться робити... завжди з погодою щастило, але одразу після марафону починались дощі або морози... можна не вгадати і буде пічаль :(

п.с. І листя постійно гребти, я устал)
 
 
+3 #4 Бант 21.12.2016 16:52
Дату одобряю))
Сюди правда припхається ще наКуяльник, але фіг з ним)
 
 
+1 #5 Merck 21.12.2016 19:53
Цитирую Бант:
Дату одобряю))
Сюди правда припхається ще наКуяльник, але фіг з ним)

та головне щоб Вася з ЛКУ не припхався)))))))) як в цьому році) в них там знов накладка з Жовквою)
 

Вход / регистрация

Поддержи сайт bikeportal.org.ua финансово:Календарь

Декабрь 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Ближайшие гонки

25.12.21, XCCX NYVKA 2021
Киев, Cвятошинский лес
28.05.22, Лісова Пісня / by Merida
Киев
19.06.22, Чемпіонат України з МТБ серед аматорів та ветеранів "ЛЧУ у Пирогові"
Киев
10.09.22, XCM Карпова осінь
Ровно
24.09.22, ХАЩА: лісовий веломарафон
Ірпінь, Київська область
08.10.22, ХСМ GardEnergyRide
Южноукраїнськ

Баннер  
  
наверх
time: 0.35170698165894