bikeportal.org.ua

XCM "Ташкент" 2016 ОТМЕНЕНО

Положение

XCM «Ташкент» 2016

1. Загальні положення.

Мета і завдання гонки - пропаганда здорового способу життя і велосипедного спорту серед широких верств населення, популяризація та розвиток аматорського велоспорту в Миколаєві і Україні, як видовищного виду спорту, пропаганда екологічно чистого виду транспорту та виявлення найсильніших гонщиків.


Змагання проходять за підтримкою

- Молодіжна організація «Альтер-Спорт»

- Управління у справах сім'ї молоді та спорту миколаївської ОДА

- Сборка велосипедних коліс і веломайстерня BikeWheelBuilder https://www.facebook.com/bikewheelbuilderukr/

- Магазин "ВелоЛюкс" і сайт любителів велоспорту  м. Миколаева www.velochampion.com

- Миколаївськтй велосайт www.bikerway.com

- tm Аміна www.amina-ua.com

- tm Cannondale www.cannondale.com

 

Загальне керівництво і організацію гонки здійснюють команда «FastBike»


2. Місце та час проведення.

Гонка відбудеться 2 жовтня 2016 року в с. Мішково-Погорілове, недалеко від Миколаєва в Ташкенському лісі

Координати точки старту:

Схема проїзду до старту з різних в*їздів у місто, від автовокзалу та від ЗД вокзалу і розташування ценру змагань занходиться за посиланням:

 

РОЗКЛАД проведення змагань:

9:00  -  початок реєстрації

9.00-10.30 – оглядові заїзди

11:00 -  старт всіх категорій

14:00 – орієнтовний час фінішу.

15:00 -  нагородження переможців.

 

3. Допуск до участі у змаганнях.

До участі у змаганнях допускаються особи віком від 18 років зі справним велосипедом, справними гальмами на кожному колесі та велосипедним шоломом, який обов'язково має бути застібнутий. Обмежень щодо типу велосипеда немає.

Учасники молодші 18 років до перегонів допускаються після надання письмового дозволу від батьків на участь в змаганніта реєструються у категорію Любителі 18+

Організатори не мають технічної можливості перевірити справність велосипеда кожного учасника велоперегонів, за стан та справність велосипеда кожен учасник несе особисту відповідальність.

Організатори залишають за собою право не допустити до участі у змаганнях або дискваліфікувати учасників на велосипедах, технічний стан яких, на думку організаторів, не відповідає нормам, а також за порушення положень проведення велоперегонів чи невиконання вимог судді.

 

Всім учасники велоперегонів бажано мати: медичну довідку про стан здоров'я (оригінал), та спортивну страховку від нещасного випадку, діючу на дату перегонів.

При отриманні стартового номеру, учасник велоперегонів повинен віддати розписку про ознайомлення з положеннями аматорських змагань «Південний Степ 2016 – Травнева Спека», усвідомлення ризиків та особисту відповідальність за всі можливі наслідки від участі у змаганні, а також пред'явити суддям медичну довідку про стан здоров'я.

 

4. Стартовий внесок і порядок реєстрації.

Реєстрація на змагання здійснюється в два етапи - попередня реєстрація для складання реєстраційних списків, і реєстрація на місці проведення перегонів в день старту.

Попередню реєстрацію відкрито з 5-го серпня 2016 р. на інтернет-сайті bikeportal.org.ua. Попередня реєстрація закривається 28-го вересня 2016 р.

Можлива реєстрація в день старту без попередньої реєстрації

В день старту перед отриманням стартового номеру кожен зареєстрований учасник перегонів має надати розписку про прочитання та усвідомлення умов даних велоперегонів.

Організатори наголошують на тому, що положеннями змагань передбачено мати з собою діючу на 2 жовтня  2016 р. медичну довідку про стан здоров'я (оригінал) та поліс спортивної страховки (страхування від нещасного випадку с вибраним ризиком «маунтінбайк»).

 

Стартовий внесок для всіх категорій:

- 80 грн 5.08.2016-18.09.2016

- 110 грн 19.08.2016-28.09.2016

- 150 грн оплата на старті

 

Повернненя стартового внеску можливо до 18 вересня у розмірі 80% .

 

5. Категорії учасників.

Чоловіки 18+  – чоловіки віком 18-29 років

Чоловіки 30+  – чоловіки віком 30-39 років

Чоловіки 40+  – чоловіки віком від 40 років

Дівчата  – Жінки від 18 років

Sport  - Для чинних спортсменів збірної України або проффесіних команд.

 

6. Порядок проходження дистанції

Дистанція являє собою коло ~ 9 км.

Старт з гандикапом 2 хв.

Правилами змагань дозволено пересування по трасі тільки офіційно зареєстрованих гонщиків і організаторів змагань.

Рух можливий і здійснюється чітко в одному напрямку.

трек

 

Технічна зона (техзона), технічний пункт (техпункт) і технічна допомога.

Техзона організовується в районі стартового табору. Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. У техзоне учасники можуть отримувати технічну допомогу від кого завгодно. При поломці велосипеда на дистанції, гонщик має право самостійно або за допомогою учасників його команди здійснити ремонт велосипеда і / або заміну частин велосипеда. При цьому гонщик і його помічники не повинні надавати перешкод іншим гонщикам. Невиконання цієї умови може спричинити попередження і / або штраф.

На стартовій галявині буде розміщений веломеханік з усім потрібним інструментом для екстреного ремонту, який допоможе з ремонтом будь-якої складності.

Номери гонщиків.

Гонщики, знаходячись на трасі, зобов'язані мати номер для велосипеда, що кріпиться на кермо так, щоб він був добре видний суддям на контрольних пунктах. При заміні велосипеда, гонщик зобов'язаний перенести номер на новий велосипед перш, ніж продовжити гонку. Організатори мають право вимагати пред'явити номер в будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер брудний і т.п.), гонщик, проїжджаючи повз контрольного пункту, повинен голосно повідомити свій номер суддям.

«Зрізка».

«Зрізка» маршруту, шляхом виходу за межі траси, суворо заборонено і штрафується дискваліфікації.

Вихід за межі траси може бути дозволений у виняткових випадках - якщо виникає перешкода, яку неможливо об'їхати в межах траси (завал, руйнування покриття траси і тп), при цьому об'їзд не повинен скорочувати дистанцію і не давати ніяких переваг перед іншими гонщиками. Після маневру гонщик негайно повинен повернутися на трасу.

Контроль за фіксацією «зрізок» покладається на маршалів, які будуть стояти в найдальших частинах траси.

Лідирування (слідування «на колесі»).

Лідирування всередині команди дозволено. Лідирування між командами дозволено, але тільки в тому випадку, якщо гонщики слідують за іншими зареєстрованими гонщиками. Лідирування за транспортом або незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонено.

Перевага руху.

Гонщики, що пересуваються верхи на велосипеді, мають перевагу над гонщиками, що йдуть пішки. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, повинні пересуватися по найменш комфортній для проїзду частини траси в той момент, коли їх обганяють. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, можуть обганяти їдуть велосипедистів, якщо вони не створюють перешкоди руху.

«Кругові» і обгони.

У випадки обгону, гонщики, що обганяють повинні голосно оповіщати про намір обгону, крикнувши «обходжу справа» або «обходжу ліворуч». Безпечне проведення обгону є обов'язком того, хто обганяє.

Позиційна боротьба.

Коли гонщики двох команд (і більше) змагаються за місце на трасі, лідируючий не зобов'язаний поступатися позицією тому, хто обганяє (за винятком «кругових»). Проте, заборонені різка зміна траєкторії руху при обгоні , та будь-які торкання (тілом або частинами велосипеда) з метою перешкодити руху. Той, що обганяє, в свою чергу, повинен забезпечити безпеку свого маневру.

Спортивна поведінка.

Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи, та інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для попередження, а при повторних порушеннях, і дискваліфікації. Міра покарання у кожному конкретному випадку визначається головним суддею гонки.

Вода і харчування.

До старту буде можливість набрати воду і спортивний напій від спонсорів, які будуть знаходиться в центрі змагань. Протягом всієї гонки на стартовій галявині буде розташовуваний пункт харчування в якиоми під час гонки можна буде набрати воду, спортивний напій і запастися їжею. Розлив води у фляги учасників на пунктах харчування здійснюватимуть судді, їжу учасники беруть самостійно.

Вода і харчування можуть надаватися гонщикам ким завгодно і в будь-якому місці траси. Проте, гонщики не повинні створювати перешкод іншим учасникам, приймаючи воду і харчування.

Розкидання упаковок, обгорток і пакетів на трасі суворо заборонено!!!

 

7. Обставини непереборної сили (форс-мажор).

У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних тощо), таких, через які проведення змагань може стати небезпечним - коло траси та їх кількість може бути змінено або перегони можуть бути припинені. У цьому випадку, фінальний протокол формується за результатами на момент прийняття рішення про їх припинення.

Також, трек траси може бути змінений, зважаючи на погодні умови та стан ґрунту. Зміна маршруту може відбутись у будь-який час, про що організатори мають повідомити з обґрунтуванням причин.

 

8. Особливості публічного заходу.

Велоперегони є публічним заходом. Беручи участь у ньому гонщики, вболівальники та інші особи , присутні на заході , автоматично дають згоду на зйомку на фото-, кіно-, теле-, відеоплівку, а так само - цифрові носії.

Фізична особа , яка погодилася на зйомки його на фото- , кіно- , теле- чи відеоплівку, цифрові носії, може вимагати припинення їх публічного показу в тій частині, яка стосується її особистого життя. Витрати , пов'язані з демонтажем виставки чи запису , відшкодовуються цією фізичною особою.

 

9. Нагородження.

Учасники, які посіли з 1 по 10 місце в кожній категорії, нагороджуються дипломами, з 1 по 3  місце  медалями та цінними призами від спонсорів.

 

Дане положення є офіційним запрошенням для участі в гонці!

 

Організатори гонки вітають чесну боротьбу, бажають всім учасникам гарного настрою та перемоги!

 

Інформація

XCM "Ташкент" 2016 ОТМЕНЕНО
02.10.2016
с. Мішково-Погорілово
Положение
Регистрация
Список зарегистрированных (18)
Трек Марафона
bikeportal.media:
Фото та відео
bikeportal.votes:
Голосування учасників
bikeportal.reviews:
Відгуки учасників
bikeportal.reports:
Звіти учасників

коротке посилання на положення гонки:
bikeportal.org.ua/4823
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Найближчі гонки

24.07.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
17.08.24, Cross Triathlon 2024 (Sprint)
Жовті Води
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 0.4144971370697