bikeportal.org.ua

Спортивний Туризм - Трахтемирів 2016

Положення

13 серпня 2016 року на півострові Трахтемирів відбудуться аматорські дружні велоперегони зі Спортивного Туризму!

Нас вас чекає одне із найцікавіших місць Київщини та Черкащини – Трахтемирівський півострів. Це місце з великою історією-минувшиною, краєзнавчими, археологічними, природними об’єктами та значенням для України! З трьох сторін Трахтемирів оточений водами Дніпра, він приваблює нас гористим та розсіченим рельєфом, природними перешкодами різної складності, захоплюючими краєвидами, лісами та балками. Ця місцевість ідеальна для проведення тренувань та змагань з гірського велосипеду.

Положення про змагання.

1. Загальна частина.

Cпортивний туризм на півострові “Трахтемирів” являє собою  дружню подорож-тренування на гірських велосипедах за визначеним маршрутом в GPS навігаторі участників.

Завдання велоперегонів зі Спортивного Туризму - пропаганда здорового способу життя і велосипедного спорту, розвиток відпочинку на Київщині, ознайомлення з цим краєм ближче, пропаганда екологічно чистого виду транспорту.

2. Місце та строки проведення.

2.1. Старт СТ “Трахтемирів-2016” о 12:00  13.08.2016 з с. Балико-Щучинка Київської області.

Початок видачі стартових номерів  розпочинається о 10:00 та закінчується о 11:45

Місце фінішу зпівпадає з місцем старту.

2.2. ТРЕК руху***   gpsies.com/map.do?fileId=vhqhdmwkwwrolbfj

*** GPS Трек є орієнтовним напрямком руху. Пересуваючись по місцевості, участники велоперегонів зі Спортивного Туризму “Трахтемирів - 2016”,  в першу чергу повинні дбати про власну безпеку, безпеку інших, та нести повну відповідальність за своє здоров’я та життя. Якщо напрямок руху по GPS Треку є таким, що може спричинити загрозу здоров’ю та життю участника змаганнь або оточуючих, участник забов’язаний вжити усіх заходів, включно пересування пішки з велосипедом та повної зупинки, заради того, щоб безпечно подолати цю ділянку руху.

Маршрут прокладено по місцинам, де в будь який час по напрямку руху учасників може з’явитись автомобіль,  людина, звірі, та інші перешкоди. Саме тому учасник в місцях, де є обмежена видимість, повинен пересуватися зі швідкістю, яка дозволить загальмувати до перешкоди (автомобіль, людина та ін)

2.3. Оголошення результатів та нагородження 13.08.2016 о 18-00  на місці старту / фінішу.

Команди, що зайняли 1,2,3 місця будуть нагороджені медалями та грамотами.

3. Склад команди та категорії учасників.

Змагання зі спортивного туризму “Трахтемирів-2016” є командними перегонами. Обов’язковою умовою участі є формування команди яка складається з двох осіб.

Велоперегони  будуть проводитися у наступних заліках (категоріях):

“Чоловіча пара” - два чоловіки від 18 років включно;

“Змішана пара”*** - чоловік та жінка від 18 років включно;

***категорія є дійсною за умови участі мінімально трьох або більше команд, в іншому випадку залік є спільним з категорією “Чоловіча пара”

4. Добровільний внесок.

На фінішу змагань на учасників чекає закрита коробка, в яку кожен бажаючий може покласти добровільний стартовий внесок у розмірі 100 грн. (*це орієнтовна рекомендована сума коштів, внесок ДОБРОВІЛЬНИЙ, та може бути зменшений або збільшений за вашим бажанням).

Ми гарантуємо, що 100% коштів з коробки будуть витрачені на ДС (Добрі Справи).

5. Допуск до участі у змаганнях.

Участь у змаганнях можуть прийняти особи віком від 18 років зі справним велосипедом, справними гальмами на кожному колесі та велосипедним шоломом. За стан та справність велосипеда кожен учасник несе особисту відповідальність.

Обов’язковим для участі у змаганнях є наявність щонайменше одного GPS навігатора(окремий пристрій) або двох GPS навігаторів (якщо використовується смартфон) на кожну команду, з завантаженим GPS треком, та навички їм користуватись. За стан та справність GPS навігатора, його час безперервної роботи від елементів живлення, а також навички користування, кожна команда несе особисту відповідальність.

6. Особиста та командна відповідальність.

6.1. Кожен зареєстрований учасник команди особисто відповідає за технічний стан свого велосипеда, стан свого здоров'я, свої дії, а також адекватність поведінки під час подорожі. У випадку отримання учасником травми внаслідок нещасного випадку, своєї помилки при керуванні велосипедом або такої помилки іншим(и) учасником(и) перегонів, технічної несправності велосипеда або через стан здоров'я, такий учасник несе персональну відповідальність за наслідки можливої травми і пошкодження свого велосипеда або екіпіровки тощо.

6.2. У випадку травми участника, другий зареєстрований участник команди відповідальний за  надання йому першої допомоги, за сприяння та контроль эвакуації якщо вона є потрібною, та за повний супровід другого участника включно до останнього дня перегонів та/або видужання травмованого учасника.

6.3. Команда повинна мати з собою аптечку з засобами первинної медичної допомоги. Рекомендований склад аптечки буде доступний для ознайомлення в окремому розділі сайту bikeportal.org.ua.

7. Порядок проходження дистанції

Головним документом, якій підтверджує порядок проходження командою дистанції, є GPS Трек з навігатора, який використовувався під час руху.

Залік часу команди на фінішу визначається по останньому участнику команди.

Команди, які фінішують  після 19-00, вважаються такими, що не приймають участі у загальному заліку(DNF)

Під час проходження дистанції забороняється:

  • засмічення навколишнього середовища;

  • віддалення членів однієї команди між собою на відстань більше ніж 300м;

  • неспортивна боротьба;

  • пересування на велосипеді у не застібнутому на голові шоломі;

  • заважати обгону зі сторони інших учасників;

  • припиняти участь у велоперегонах без повідомлення про це рішення іншим участникам та командам;

* На маршруті заплановані КП, про що буде повідомлено додатково.

8. Форс-мажор.

У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних тощо), таких, через які проведення змагань може стати небезпечним - траса змагань може бути змінена або перегони можуть бути припинені. У цьому випадку, фінальний протокол формується за результатами на момент прийняття рішення про їх припинення.
 

Комментарии 

 
#1 Jonni 02.08.2016 21:50
Товарищи, как с добираловом из Киева? В поисках 2х мест с велосипедами
 
 
#2 Эхо В Ночи 02.08.2016 22:02
Автобус, как в прошлом году, будет?
 
 
#3 hellp 03.08.2016 14:15
Готов разделить финансово, большей частью, с кем-то транспорт, хочу вывезти себя +2-е детей и жену, 2.5 вела, палатку.
Может кто хочет выехать и стать лагерем на две ночи?
 
 
#4 [A.L.F] 05.08.2016 18:05
Ребята, у кого iPhone? Как залить трек на телефон и какую программу лучше использовать в качестве навигатора для этой гонки? Трек скачал на компьютер и что дальше делать - хз! Пользуюсь Strava, скачал еще GPSies+ . Трек залить не знаю как.... Кто-то сталкивался? Что-то дельное посоветуете? Не до конца понял как буду ехать эту гонку) За реальный совет +1 к карме)...

P.s. 21:02 Вроде получилось загрузить в страву... сам разобрался! Всем спасибо! До встречи 13.08
 
 
#5 Rodder 06.08.2016 00:14
\\\
 
 
+2 #6 tosha 08.08.2016 08:33
В субботу катали по маршруту прошлогоднего Туризма, в принципе все отлично. В одном месте дерево лежит, в одном дорожка сильно заросла, но проезжается. Два раза на грунтовках чуть не столкнулись с машинами, нужно просматривать далеко вперед. Единственное что напрягло, так это место финиша, крутой асфальтный спуск с закрытыми поворотами - разборки на таком опасны сами по себе + вероятность встертить машину весьма велика. Предлагаю финиш сделать в конце грунтов(600метров от стартовой площадки). Даже если никого там не садить, а просто насыпать полоску мела, участники сами определят кто первее, как это было в прошлом году в Славском. А на стартовую уже просто докатывать. Показать место финиша можно при старте, пока народ еще не растянулся.
 
 
#7 [A.L.F] 08.08.2016 22:53
В среду 10.08 планирую прокатиться по трассе. Буду в точке старта к 11.00. Кто желает присоединиться пишите в личку. Буду рад компании))
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Найближчі гонки

28.05.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 0.91679215431213