bikeportal.org.ua

XCM "Кантрійний тандем" - 2016

Положение

Var_2-01_1

XCM «Кантрійний тандем» - 2016 відноситься до аматорських велосипедних змагань категорії крос-кантрійний марафон (XCM).

 

1. Загальні положення.

Мета і завдання гонки - пропаганда здорового способу життя і велосипедного спорту серед широких верств населення, популяризація та розвиток аматорського велоспорту в Україні, як видовищного виду спорту, пропаганда екологічно чистого виду транспорту та виявлення найсильніших гонщиків.

 

Змагання проходять у парному командному форматі, траса одна для всіх категорій.

 

Змагання проходять за підтримки:

Магазину «Екстрем Стайл» та Specialized Ukraine

_       __1

 

Спортивного харчування Nutrixxion

__2

 

Технічну допомога організовує - Велобайка

logo-bajka_web-3

 

Загальне керівництво і організацію гонки здійснюють Артем Стрижак та Марина Шаповалова.

Головний суддя – Валентин Хренов.

Заступник головного судді по звя'зкам з громадськістю - Кристина Конвісарова

 

2. Місце та час проведення.

Гонка відбудеться  29 травня 2016 року в м. Києві (Голосіївський ліс)

Координати точки старту: 50 22'28.43 "С 30 30'28.15" B

Стартова галявина знаходиться над озером Дідорівка, відома так само, як «6-ти годинна стартова»

Схема проїзду до старту і розташування ценру змагань занходиться за посиланням: http://goo.gl/maps/tJmL7

 

РОЗКЛАД проведення змагань:

8:00 -              початок реєстрації

8:00-9:30 -       реєстрація та видача номерів;

9:30-9:50 -       брифінг

10:00 -             старт категорії ММ Експерти (50 км, 2 кола);

10:10 -             старт категорії МЖ Open (50 км, 2 кола);

10:15 -             старт категорії ММ (МЖ) 75+(50 км, 2 кола);

10:20 -             старт категорії ММ Аматори (50 км, 2 кола);

14:30 - 15:00 -  нагородження переможців.

 

3. Допуск до участі у змаганнях.

До участі у змаганнях допускаються особи віком від 18 років зі справним велосипедом, справними гальмами на кожному колесі та велосипедним шоломом, який обов'язково має бути застібнутий. Обмежень щодо типу велосипеда немає.

Учасники молодші 18 років  до перегонів допускаються після надання письмового дозволу від батьків на участь в змаганні. Учасники молодше 16 років до змагань не допускаються.

Організатори не мають технічної можливості перевірити справність велосипеда кожного учасника велоперегонів, за стан та справність велосипеда кожен учасник несе особисту відповідальність.

Організатори залишають за собою право не допустити до участі у змаганнях або дискваліфікувати учасників на велосипедах, технічний стан яких, на думку організаторів, не відповідає нормам, а також за порушення положень проведення велоперегонів чи невиконання вимог судді.

 

Всі учасники велоперегонів повинні мати: медичну довідку про стан здоров'я (оригінал), та спортивну страховку від нещасного випадку, діючу на дату перегонів.

При отриманні стартового номеру, учасник велоперегонів повинен віддати розписку про ознайомлення з положеннями аматорських змагань «Кантрійний тандем» - 2016, усвідомлення ризиків та особисту відповідальність за всі можливі наслідки від участі у змаганні, а також пред'явити суддям медичну довідку про стан здоров'я.

! Організатори велоперегонів не мають технічної можливості перевірити і оцінити достовірність документу медичного закладу, а також перевірити достовірність спортивної страховки на перегонах.

 

4. Стартовий внесок і порядок реєстрації.

Реєстрація на змагання здійснюється в два етапи - попередня реєстрація для складання реєстраційних списків, і реєстрація на місці проведення перегонів в день старту.

Попередню реєстрацію відкрито з 30-го березня 2016 р. на інтернет-сайті bikeportal.org.ua. Попередня реєстрація закривається 26-го травня 2016 р. о 22-00.

Можлива реєстрація в день старту без попередньої реєстрації (у такому випадку розмір стартового внеску збільшується у 2 рази).

В день старту перед отриманням стартового номеру кожен зареєстрований учасник перегонів має надати розписку про прочитання та усвідомлення умов даних велоперегонів.

Організатори наголошують на тому, що положеннями змагань передбачено мати з собою діючу на 29травня  2016 р. медичну довідку про стан здоров'я (оригінал) та поліс спортивної страховки (страхування від нещасного випадку с вибраним ризиком «маунтінбайк»).

Довідка про стан здоров'я дійсна 1 місяць з дати її видачі лікарем, повинна містити круглу печатку медичного закладу та печатку лікаря, та дату її оформлення.

 

Попередня реєстрація відкрита з 30 березня 2016 року у відповідному розділі інтернет-сайту bikeportal.org.ua.

 

Стартовий внесок для всіх категорій з 30 березня по 23 квітня складає 150 грн. з людини (300 грн. з пари) при онлайн оплаті на інтернет-сайті bikeportal.org.ua.

 

Стартовий внесок для всіх категорій з 24 квітня по 16 травня складає 200 грн. з людини (400 грн з пари) при онлайн оплаті на інтернет-сайті bikeportal.org.ua.

 

Стартовий внесок для всіх категорій з 17травня по 26 травня складає 250 грн. з людини (500 грн з пари) при онлайн оплаті на інтернет-сайті bikeportal.org.ua.

 

Попередня реєстрація припиняється 26-го травня 2016 р. о 22-00

 

Стартовий внесок складає 700 грн. для тих, хто реєструється на стартовій галявині в день перегонів.

 

Стартові внески не повертаються.

 

За свій стартовий внесок учасники отримують:

• Участь в унікальних аматорський велоперегонах м. Києва;

• Стартовий номер учасника змагань;

• Питну воду та ізотонік для учасників, чай, печиво, бананиб тощо;

• Чергування/обслуговування карети швидкої медичної допомоги;

• Систему таймінга і суддівство команди BP;

• Добру атмосферу гонки з позитивною музикою та дотепним ведучим;

• Переможці і призери отримують медалі, грамоти, подарунки;

• Незабутню атмосферу спілкування та змагання!

 

 

5. Категорії учасників.

Положеннями передбачений парний формат змагань.

Експерти ММ (50 км) - команда з двох чоловіків будь-якого віку, їдуть дистанцію 50 км

Аматори ММ (50 км) - команда з двох чоловіків будь-якого віку, їдуть дистанцію 50 км

ММ(МЖ) 75+ (50км) - команда з двох чоловіків або чоловіка та жінки, сумарний вік яких, 75 та більше років, їдуть дистанцію 50 км

Мікст МЖ Open (50 км) - команда з чоловіка і жінки будь-якого віку, їдуть дистанцію 50 км

 

Якщо у когось виникає питання – у яку категорію реєструватися, не соромтеся, звертайтесь до оргів)

 

6. Порядок проходження дистанції

Дистанція являє собою коло в 25 км з набором висоти 750 м на ньому. Траса складається з трьох петель, в кінці кожної з петель учасники проїжджають через головну галявину змагань, на якій будуть розташовуватися пункти харчування, намет техдопомоги, RFID-чек поінти і намет тайминга (див. Схему)

Під час проходження дистанції учасникам знадобиться обов’язково спішуватись з велосипеда 3 рази (після 2ї та 3ї петлі на першому колі та після 2ї петні на третьому колі), так як на галявині старту буде організовано перекресний рух. Пріоритет мають учасники, що рухаються з 3ї петлі на першу.

 

Старт загальний, за категоріями, згідно регламенту.

Вихід гонщиків на старт буде відбуватися за рейтингом, про що буде оголошено заздалегідь. (Швидше за все, за сумою показників ефективності учасників команди на день старту).

При проходженні дистанції  відстань між учасниками однієї команди не може перевищувати 1хв в будь-якій точці маршруту. Час між учасниками команди буде фіксуватися на чек-поінтах по дистанції і маршалами на кожній петлі. У випадки перевищення командою даного часового ліміту, команді буде присвоєно штраф (10хв) за кожен факт порушення, у випадку багаторазового повторення порушення - команда буде дискваліфікована.

Правилами змагань дозволено пересування по трасі тільки офіційно зареєстрованих гонщиків і організаторів змагань.

Рух можливий і здійснюється чітко в одному напрямку.

Через 3 години після старту (кожної категорії окремо) закривається вихід на друге коло. Хто не встигне подолати переше коло за 3 години, не буде допущен до другого кола та отримає залік по 1 колу і посяде місця після усіх команд, що подолали 2 кола. 

 

Попередній трек - www.gpsies.com/map.do?fileId=szrvkadagshpoybn

Технічна зона (техзона), технічний пункт (техпункт) і технічна допомога.

Техзона організовується в районі стартового табору. Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. У техзоне учасники можуть отримувати технічну допомогу від кого завгодно. При поломці велосипеда на дистанції, гонщик має право самостійно або за допомогою учасників його команди здійснити ремонт велосипеда і / або заміну частин велосипеда. При цьому гонщик і його помічники не повинні надавати перешкод іншим гонщикам. Невиконання цієї умови може спричинити попередження і / або штраф.

На стартовій галявині буде розміщений веломеханік з усім потрібним інструментом для екстреного ремонту, який допоможе з ремонтом будь-якої складності.

 

Номери гонщиків.

Гонщики, знаходячись на трасі, зобов'язані мати номер для велосипеда, що кріпиться на кермо так, щоб він був добре видний суддям на контрольних пунктах. При заміні велосипеда, гонщик зобов'язаний перенести номер на новий велосипед перш, ніж продовжити гонку. Організатори мають право вимагати пред'явити номер в будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер брудний і т.п.), гонщик, проїжджаючи повз контрольного пункту, повинен голосно повідомити свій номер суддям.

 

«Зрізка».

«Зрізка» маршруту, шляхом виходу за межі траси, суворо заборонено і штрафується дискваліфікації.

Вихід за межі траси може бути дозволений у виняткових випадках - якщо виникає перешкода, яку неможливо об'їхати в межах траси (завал, руйнування покриття траси і тп), при цьому об'їзд не повинен скорочувати дистанцію і не давати ніяких переваг перед іншими гонщиками. Після маневру гонщик негайно повинен повернутися на трасу.

Контроль за фіксацією «зрізок» покладається на маршалів, які будуть стояти в найдальших частинах траси.

 

Лідирування (слідування «на колесі»).

Лідирування всередині команди дозволено. Лідирування між командами дозволено, але тільки в тому випадку, якщо гонщики слідують за іншими зареєстрованими гонщиками. Лідирування за транспортом або незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонено.

 

Перевага руху.

Гонщики, що пересуваються верхи на велосипеді, мають перевагу над гонщиками, що йдуть пішки. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, повинні пересуватися по найменш комфортній для проїзду частини траси в той момент, коли їх обганяють. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, можуть обганяти їдуть велосипедистів, якщо вони не створюють перешкоди руху.

 

«Кругові» і обгони.

У випадки обгону, гонщики, що обганяють повинні голосно оповіщати про намір обгону, крикнувши «обходжу справа» або «обходжу ліворуч». Безпечне проведення обгону є обов'язком того, хто обганяє.

 

Позиційна боротьба.

Коли гонщики двох команд (і більше) змагаються за місце на трасі, лідируючий не зобов'язаний поступатися позицією тому, хто обганяє (за винятком «кругових»). Проте, заборонені різка зміна траєкторії руху при обгоні , та будь-які торкання (тілом або частинами велосипеда) з метою перешкодити руху. Той, що обганяє, в свою чергу, повинен забезпечити безпеку свого маневру.

 

Спортивна поведінка.

Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи, та інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для попередження, а при повторних порушеннях, і дискваліфікації. Міра покарання у кожному конкретному випадку визначається головним суддею гонки.

 

Вода і харчування.

До старту буде можливість набрати воду і спортивний напій від спонсорів, які будуть знаходиться в центрі змагань. Протягом всієї гонки на стартовій галявині буде розташовуваний пункт харчування в якиоми під час гонки можна буде набрати воду, спортивний напій і запастися їжею. Розлив води у фляги учасників на пунктах харчування здійснюватимуть судді, їжу учасники беруть самостійно.

Вода і харчування можуть надаватися гонщикам ким завгодно і в будь-якому місці траси. Проте, гонщики не повинні створювати перешкод іншим учасникам, приймаючи воду і харчування.

Розкидання упаковок, обгорток і пакетів на трасі суворо заборонено!!!

 

7. Обставини непереборної сили (форс-мажор).

У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних тощо), таких, через які проведення змагань може стати небезпечним - коло траси та їх кількість може бути змінено або перегони можуть бути припинені. У цьому випадку, фінальний протокол формується за результатами на момент прийняття рішення про їх припинення. 

Також, трек траси може бути змінений, зважаючи на погодні умови та стан ґрунту. Зміна маршруту може відбутись у будь-який час, про що організатори мають повідомити з обґрунтуванням причин.

Стартові внески у випадку форс-мажору не повертаються.

8. Особливості публічного заходу.

Велоперегони є публічним заходом. Беручи участь у ньому гонщики, вболівальники та інші особи , присутні на заході , автоматично дають згоду на зйомку на фото-, кіно-, теле-, відеоплівку, а так само - цифрові носії.

Фізична особа , яка погодилася на зйомки його на фото- , кіно- , теле- чи відеоплівку, цифрові носії, може вимагати припинення їх публічного показу в тій частині, яка стосується її особистого життя. Витрати , пов'язані з демонтажем виставки чи запису , відшкодовуються цією фізичною особою.

 

9. Нагородження.

Учасники команд, які посіли з 1 по 10 місце в кожній категорії, нагороджуються пам'ятними дипломами.

Учасники команд, які посіли з 1 по 3 місце в кожній категорії, нагороджуються дипломами, медалями та цінними призами від спонсорів.

 

10. Проживання

Для іншогородніх учасників змагань є домовленість про можливість для розміщення на турбазі «Юний турист» (вул.Академіка Заболотного 144) за дуже розумні гроші. База знаходиться всього в 4х км від стартової галявини. Номери тільки після ремонту, затишні і красиві. Є 2-х, 3-х і 4-х місні номери, душ і туалет спільні.

тел:(044) 526-36-42, (044) 526-04-78
_copy

 

Дане положення є офіційним запрошенням для участі в гонці!

Організатори гонки вітають чесну боротьбу, бажають всім учасникам гарного настрою та перемоги!

 

У положенні можуть бути зміни!

 

Комментарии 

 
#1 Alberto Zakerroni 29.03.2016 23:25
Посилання на трек не працює.
Ще доста багато плутанини з термінами оплати.

ПС: орги, дасте потім посидіти за кермом туарега
 
 
#2 Skiman 30.03.2016 08:43
Цитирую Alberto Zakerroni:
Посилання на трек не працює.
Ще доста багато плутанини з термінами оплати.

ПС: орги, дасте потім посидіти за кермом туарега :-)


С треком какая-то фигня, пробовал 3 разных варианта + залил на дропбокс - 404 и все... не могу понять в чем прикол

По датам пофиксил.

Спасибо, Жека, за бдительность;)

п.с туарег нынче не в моде... бери выше)
 
 
#3 Alberto Zakerroni 30.03.2016 09:16
Цитирую Skiman:
Цитирую Alberto Zakerroni:
Посилання на трек не працює.
Ще доста багато плутанини з термінами оплати.

ПС: орги, дасте потім посидіти за кермом туарега :-)


С треком какая-то фигня, пробовал 3 разных варианта + залил на дропбокс - 404 и все... не могу понять в чем прикол

По датам пофиксил.

Спасибо, Жека, за бдительность;)

п.с туарег нынче не в моде... бери выше)


Ссылку на трек починил
 
 
#4 Skiman 30.03.2016 09:59
Прописал ссылку на трек в редакторе html. Что именно, можно посмотреть, выбрав для редактирования html, а не "верстка"
 
 
#5 Dima Petroff 30.03.2016 11:22
Это вместо Пущи я так понимаю? бо всегда на эти даты была Пуща, а ща её вообще нет в календаре на весну. Т.е. Пущи весной не будет?
 
 
#6 Alberto Zakerroni 30.03.2016 11:24
Цитирую Skiman:
Прописал ссылку на трек в редакторе html. Что именно, можно посмотреть, выбрав для редактирования html, а не "верстка"

Оо... Скиман, это я чуток обшибся кудой писать коммент)))
 
 
#7 Skiman 30.03.2016 11:32
Цитирую Alberto Zakerroni:
Цитирую Skiman:
Прописал ссылку на трек в редакторе html. Что именно, можно посмотреть, выбрав для редактирования html, а не "верстка"

Оо... Скиман, это я чуток обшибся кудой писать коммент)))


Опа ча... теперь я точно знаю, что за мной следят)
 
 
#8 kristi 19.04.2016 22:24
До меня дошли слухи, что есть девушки, которые хотят участвовать, но не видели трассу. Если есть такие - отзовитесь. Могу устроить специальный девчачий просмотр трассы с небольшой скоростью.
Вам это интересно?
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Найближчі гонки

21.05.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
25.05.24, «Домбровське MTB крос-кантрі» 2024
Калуш
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 1.0818588733673