bikeportal.org.ua

Шостий Чемпіонат України з гірського велоспорту серед любителів та ветеранів в гонці крос-кантрі. 2015

Положення

Шостий Чемпіонат України з гірського велоспорту

серед любителів та ветеранів в гонці крос-кантрі. 

м.Київ, 20 червня 2015 року

 

 

ПОЛОЖЕННЯ 

Мета змагань:

-       Підтримка велосипедного руху та велосипедного спорту в Україні.

-       Популяризація велосипедного спорту, пропаганда здорового та активного способу життя серед широких верств населення.

-       Виявлення найсильніших велосипедистів любителів та ветеранів України в гонці крос-кантрі.

Організатори змагань:

-       Асоціація ветеранів спорту України.

-       Комісія ветеранів Федерації велосипедного спорту України.

-       Федерація велосипедного спорту міста Києва.

-       Організаційний Комітет Шостого Чемпіонату України з гірського велоспорту серед любителів та ветеранів у гонці крос-кантрі.

 

Генеральний спонсор змагань:

-       Велосипеди Giant – світовий лідер у виробництві високоякісних велосипедів усіх типів.

 

Спонсори змагань:

-       Компанія «МТБ-Україна» – продаж та обслуговування велосипедів, запчастин та велообладнання. Офіційний імпортер велосипедів Giant в Україні.

-       «Велоцентр Giant» – мережа спеціалізованих велосипедних магазинів.

-       Торгівельна марка «Kolss» – оригінальні меблі за індивідуальними замовленнями.

-       Поліграфічна компанія повного циклу «Триада-прінт» – чемпіон в поліграфічних стандартах.

-       Сайт підтримки велосипедних змагань www.bikeportal.org.ua – технічний спонсор.

 

Строки та місце проведення:

Змагання проводяться у суботу, 20 червня 2015 року на трасі, що пролягає мальовничими місцями урочища Кирилівський Гай у місті Києві.

 

Офіційний початок змагань: 11:00.

 

Попередня он-лайн реєстрація проводиться на сайті технічного спонсора змагань www.bikeportal.org.ua або у відповідних гілках велосипедних інтернет-форумів.

 

Останній термін попередньої реєстрації – 17 червня 2015 року.

 

Реєстрація на місці старту змагань буде проводитися 20 червня 2015 року з 9:00 до 10:30.

 

Одержання номерів усіма категоріями учасників буде відбуватися на місці старту змагань 20 червня 2015 року з 9:00 до 10:30.

 

Учасники змагань, що пройшли попередню реєстрацію повинні сплатити стартовий внесок у розмірі 100 гривень. Стартовий внесок сплачується на місці офф-лайн реєстрації за адресами, що наведені вище, або під час одержання номерів на місці старту змагань.

 

Учасники, зареєстровані на місці старту змагань, повинні сплатити стартовий внесок у розмірі 150 гривень.

 

Від сплати стартового внеску звільняються:

-       учасники, старші за 50 років (жінки) та старші за 60 років (чоловіки);

-       Чемпіони України серед любителів та ветеранів у гонці крос-кантрі 2014 року.

 

Умови участі:

  1. До участі в Шостому Чемпіонаті України з гірського велоспорту серед любителів та ветеранів в гонці крос-кантрі допускається будь-хто, кому на день проведення змагань виповнилося 16 років,  за винятком наступних категорій спортсменів:

-       професійні гонщики;

-       члени збірних команд країн, областей, міст;

-       представники офіційних спортивних структур (ДСТ, ЦОП, ШВСМ тощо)

-       спортсмени віком 30 та більше років, що мають дійсну ліцензію Федерації велосипедного спорту України (або інших держав) категорії «Elite».

  1. Іноземні громадяни приймають участь в Чемпіонаті України поза конкурсом зі збереженням результатів у фінішному протоколі.
  2. Спортсмени беруть участь у змаганнях під особисту відповідальність, згода на що повинна бути засвідчена особистим підписом учасника під час одержання номерів.
  3. Для участі у змаганнях спортсмени повинні дотримуватися наступних вимог:

-       технічно-справний спортивний велосипед, відповідальність за стан якого покладається особисто на учасника змагань. Обмежень за типом велосипедів немає;

-       наявність велошолома закритого типу, який повинен бути одягнутим на голову учасника під час змагань, офіційних тренувань та переглядів траси;

-       медичний дозвіл на участь у змаганнях з велосипедного спорту, засвідчений підписом лікаря та печаткою медичної установи (медична справка); 

-       дійсний на день участі у змаганнях Договір добровільного страхування від нещасних випадків під час занять велосипедним спортом (Страховий поліс); 

-       засвідчене особистим підписом учасника зобов’язання про дотримання правил участі у змаганнях (підписується під час одержання номерів разом із заявою про особисту відповідальність);

-       сплата стартового внеску у розмірі та на умовах, зазначених у відповідному розділі даного Положення;

-       наявність документу, що засвідчує вік спортсмена;

-       учасники, молодші за 18 років, допускаються до змагань виключно за письмової згоди батьків, що знімає будь-яку відповідальність з Організаційного Комітету за стан здоров’я спортсмена внаслідок участі у змаганнях. Організаційний Комітет залишає за собою право відмовити будь-якому спортсмену, молодшому за 18 років, в реєстрації до участі в змаганнях.

 

Порядок проведення:

Шостий Чемпіонат України з гірського велоспорту серед любителів та ветеранів в гонці крос-кантрі проводиться у відповідності до Правил проведення змагань з велосипедного спорту, Положення про Всеукраїнські змагання з маунтинбайку на 2015 рік та до даного Положення.

 

Проведення змагань покладається на головну суддівську колегію, затверджену Організаційним Комітетом змагань.

Головний суддя змагань: Національний Суддя Федерації велосипедного спорту України Присяженко Анатолій Миколайович.

 

Вид змагань: індивідуальна гонка по пересіченій місцевості з загальним стартом (крос-кантрі) по колу довжиною близько 4,5 км для чоловіків та жінок.

Кількість кіл та відповідна дистанція гонки залежать від категорії (вікової категорії) учасників та наведені нижче.

 

Старт першого заїзду: 11:00.

Старт наступних заїздів: через 15 хвилин після фінішу останнього учасника попереднього заїзду.

 

Більш детальний порядок та розклад старту буде визначено за результатами попередньої реєстрації та оголошено 19 червня 2015 року.

 

Організатори змагань залишають за собою право на скасування проведення окремих заїздів або змагань взагалі у зв'язку з настанням обставин непередбачуваної дії або недостатньої кількості учасників.

 

 

Категорії учасників:

1.    Шостий Чемпіонат України з гірського велоспорту серед любителів та ветеранів в гонці крос-кантрі проводиться в індивідуальному заліку для наступних вікових категорій:

 

Чоловіки:

-       до 30 років – (номери 100-199) – 7 кіл;

-       30-39 років – (номери 200-299) – 6 кіл;

-       40-49 років – (номери 300-399) – 5 кіл;

-       50-59 років – (номери 400-499) – 4 кола;

-       60 років та більше – (номери 500-599) – 4 кола.

 

Жінки:

-       до 30 років – (номери 600-699) – 4 кола;

-       30-39 років – (номери 700-799) – 3 кола;

-       40 років та більше – (номери 800-899) – 3 кола.

 

Вік учасників змагань визначається станом на 31 грудня 2015 року.

 

У випадку недостатньої кількості зареєстрованих учасників (менше трьох осіб) будь-якої вікової категорії серед чоловіків або жінок, для визначення Чемпіона України та призерів Чемпіонату Україні ця вікова категорія об’єднується в одну групу з більш молодшою за віком категорією.

 

Старт у межах однієї вікової категорії – загальний.

У випадку малої кількості попередньо зареєстрованих учасників можливе об’єднання старту (з гандікапом або без нього) декількох суміжних за віком категорій зі збереженням дистанції гонки (кількості кіл) та індивідуального заліку для кожної категорії окремо.

 

3.    Для початківців та ентузіастів велосипедного аматорського руху, які за будь яких причин не можуть приймати участь у Шостому Чемпіонаті України, буде проведено додаткову гонку на призи Організаційного Комітету змагань та Федерації велосипедного спорту міста Києва:

-       гонка буде проходити по скороченому та спрощеному варіанту траси довжиною приблизно 2 км;

-       дистанція гонки – 4 кола;

-       залік особистий в абсолютній віковій категорії «Ентузіасти» окремо для чоловіків та жінок;

-       старт – загальний для чоловіків та жінок;

-       час старту – через 15 хвилин після закінчення останнього заїзду Чемпіонату України;

-       попередня реєстрація або реєстрація на місті старту обов’язкова та відбувається за правилами реєстрації до участі у Чемпіонаті України (див. вище).

-       стартовий внесок при попередній реєстрації – 70 грн, при реєстрації на місці старту – 100 грн.

 

Проходження дистанції:

Початок руху спортсмена раніше команди судді на старті (фальшстарт) карається штрафом у 30 секунд до фінішного часу учасника змагань.

 

Проходження дистанції учасниками фіксується у контрольних точках траси. Самовільне скорочення дистанції не допускається та карається дискваліфікацією учасника змагань.

 

Якщо гонщик за будь-якої причини виїхав за межі траси, він зобов’язаний повернутися на дистанцію в тому ж самому місці.

 

Гонщики, яких було випереджено на коло іншим гонщиком з їхньої ж вікової категорії – «кругові», повинні закінчити гонку після фінішу переможця гонки та звільнити трасу змагань після перетинання лінії фінішу. В цьому випадку їхній результат буде зараховано за винятком незакінчених кіл.

 

В разі пошкодження дозволяється виключно ремонт велосипеда або заміна окремих його частин. Заміна велосипеда під час проходження дистанції заборонена та карається дискваліфікацією учасника змагань.

 

Нагородження:

Призовий фонд Шостого Чемпіонату України з гірського велоспорту серед любителів та ветеранів в гонці крос-кантрі складається із внесків офіційних спонсорів змагань і меценатів.

 

Нагороджуються:

 

  1. Чемпіон України в кожній віковій категорії – майкою та медаллю Чемпіона України, Дипломом Міністерства молоді та спорту України та призами спонсорів змагань.
  2. Срібний та бронзовий призери Чемпіонату України в кожній віковій категорії - медаллю відповідного гатунку, Дипломом Міністерства молоді та спорту України та призами спонсорів змагань.
  3. Гонщики, які посіли у своїй віковій категорії місця з 4-го по 5-е – пам'ятними дипломами.
  4. Переможець та 2 призери серед чоловіків та серед жінок у абсолютній віковій категорії «Ентузіасти» – пам'ятними дипломами та призами спонсорів змагань.
  5. Передбачено ряд заохочувальних призів.

 

На фініші гонки на всіх учасників очікує безкоштовний буфет.

 

Нагородження переможців та призерів змагань буде проведено на місці старту через 1 годину після закінчення останнього заїзду.

 

Переможці та призери змагань, які не з’явилися на церемонію нагородження, втрачають право на одержання призів спонсорів зі збереженням результатів у фінішному протоколі.

 

Після нагородження буде проведено лотерею-розіграш призів серед усіх учасників та уболівальників змагань.

 

Прийом учасників:

Проїзд, харчування та розміщення – за рахунок коштів учасників.

 

Довідки:

З будь-якими запитаннями стосовно реєстрації, організації та проведення змагань, перегляду траси тощо, а також пропозиціями щодо допомоги та спонсорства можна звертатися:

-     у відповідних гілках інтернет-форумів;

-     за електронною адресою: champ2015 [#] mtb-ukraine.com;

-     або за телефонами у Києві: (044) 483 0047 (компанія «МТБ-Україна») та (044) 440 2101 («Велоцентр Giant»).

 

Організаційний Комітет запрошує усіх небайдужих до велосипедного спорту прийняти участь в Шостому Чемпіонаті України з гірського велоспорту серед любителів та ветеранів у гонці крос-кантрі або стати свідком запеклої боротьби на трасі змагань у якості уболівальника.

Заздалегідь вдячні за увагу до наших змагань.

Бажаємо вам удачі та успіхів на трасі.
 

Комментарии 

 
#1 Nik831 08.06.2015 09:27
У положенні написано, що брати участь можуть люді віком від 16 років, але при попередній реєстраціі немає категогріі,щоб зареєструватися
 
 
#2 vak 08.06.2015 10:43
Цитирую Nik831:
У положенні написано, що брати участь можуть люді віком від 16 років, але при попередній реєстраціі немає категогріі,щоб зареєструватися

виправив. спробуй.
 
 
+1 #3 VicTorp 08.06.2015 18:31
Цитирую Nik831:
У положенні написано, що брати участь можуть люді віком від 16 років, але при попередній реєстраціі немає категогріі,щоб зареєструватися

Только сразу предупреждаем, что для участников моложе 18 лет ЛИЧНОЕ присутствие одного из родителей при регистрации ОБЯЗАТЕЛЬНО. Про документальное подтверждение родства даже не упоминаю...
 
 
+2 #4 White Warrior 10.06.2015 11:24
Когда будет отмечена трасса, что бы проехаться по ней и зачем убрали трек из положения?
 
 
#5 cnhtkf 11.06.2015 13:16
трасса прошлогодняя или что-то новое будет ?
 
 
+2 #6 amers 12.06.2015 10:57
+ 1 к треку трасчсы. на эти выходные народ будет прикатывать - и было бы хорошо прикатывать то, что будет потом в гонке

еще по трассе - пожалуйста, подметите её перед стартом
 
 
#7 DiWolf 15.06.2015 17:21
Может кто на неделе трассу покажет?
 
 
+1 #8 -Андрей- 16.06.2015 09:42
Подскажите место старта.
 
 
#9 malinka 16.06.2015 10:55
Поддержу! Поделитесь треком трассы и координатами старта, пожалуйста!
 
 
#10 Pitlord 16.06.2015 11:56
старт всегда здесь был
https://goo.gl/Br6rPc

зы тупая порезка урла в коментах. Короче рядом с железным надземным переходом, через дорогу магазин жаянт
 
 
#11 Cometadexter 16.06.2015 13:08
Могу трассу показать, как большую так и маленькую по прошлогоднему маршруту
 
 
#12 DiWolf 16.06.2015 23:59
Цитирую Andre_Skye:
Могу трассу показать, как большую так и маленькую по прошлогоднему маршруту

Номер телефона?
 
 
#13 DiWolf 17.06.2015 00:01
И скажите, чем мужчины до 30 от мужчин энтузиастов отличаются?
 
 
#14 Cometadexter 17.06.2015 00:09
0938221054 Андрюха)
 
 
#15 DiWolf 17.06.2015 00:33
Цитирую Andre_Skye:
0938221054 Андрюха)

Окей, завтра позвоню, был бы рад увидеть круг
 
 
+3 #16 amers 17.06.2015 10:49
отсутствие трека за три дня до гонки - это так задумано?
 
 
-2 #17 Heitaver 17.06.2015 11:26
Без справки, написав расписку, можно участвовать?
 
 
+1 #18 malinka 17.06.2015 11:30
Цитирую Heitaver:
Без справки, написав расписку, можно участвовать?

это мой любимый вопрос :))))

вы ПОЛОЖЕНИЯ - ОФИЦИАЛЬНЫЙ документ - Регламент - ПРАВИЛА по которым проходят соревнования - ЧИТАЛИ? :)))
 
 
-1 #19 Heitaver 17.06.2015 11:34
Цитирую malinka:
Цитирую Heitaver:
Без справки, написав расписку, можно участвовать?

это мой любимый вопрос :))))

вы ПОЛОЖЕНИЯ - ОФИЦИАЛЬНЫЙ документ - Регламент - ПРАВИЛА по которым проходят соревнования - ЧИТАЛИ? :)))

если б не читал, то и вопроса б не было. Да и было б время пойти за справкой, тоже б не спрашивал бы(пишу диплом)
 
 
#20 malinka 17.06.2015 11:38
Если честно, организаторов дипломом не удивить, как и болеющими бабушками, рожающими подругами и работой до 23.00
кто хочет, тот ищет возможности
 
 
#21 Cometadexter 17.06.2015 12:46
Кому надо, могу показать прошлогоднюю трассу, сбор сегодня в 15:00 на м. Дорогожичи
 
 
-3 #22 DiWolf 17.06.2015 13:48
Для меня тоже справка проблема. А точнее говоря кумарит. Почему расписка не подходит? Какая разница? Написал расписку и сам несу ответственность
 
 
+1 #23 konst 17.06.2015 13:59
Цитирую amers:
отсутствие трека за три дня до гонки - это так задумано?

Вчера Петрович был замечен, катающимся по прошлогоднему треку.
 
 
+3 #24 SJ 17.06.2015 23:16
Тренируется, гад...
 
 
#25 paparazzi 18.06.2015 12:55
Страховка на старте будет?
 
 
#26 DiWolf 19.06.2015 13:03
А ентузиастам справка/страховка нужна?
 
 
#27 Andrii Hrytsenko 19.06.2015 13:16
Цитирую DiWolf:
А ентузиастам справка/страховка нужна?

Это шутка? Как Вы думаете?!
 
 
#28 DiWolf 19.06.2015 13:25
Цитирую evan:
Цитирую DiWolf:
А ентузиастам справка/страховка нужна?

Это шутка? Как Вы думаете?!

10 км ведь...
Мы с другом не местные, справку получить проблематично
 
 
#29 Михась 22.06.2015 16:44
А де можна забрати довідку?
Яку я здавав перед змаганнями.
 
 
+3 #30 VicTorp 25.06.2015 00:16
Повідомляємо, що медичні довідки учасників знаходяться в магазині за адресою: вул.О.Теліги, 41. Їх можна забрати в будь-який день за розкладом роботи магазина. (c)
 

Інформація

Шостий Чемпіонат України з гірського велоспорту серед любителів та ветеранів в гонці крос-кантрі. 2015
20.06.2015
Київ, Кирилівський Гай
Положення
Регистрация
Список зарегистрированных (105)
Розклад та порядок старту 20 червня
Online-трансляцiя
Результаты (88)
bikeportal.media:
Фото та відео (12)
bikeportal.votes:
Голосування учасників (21 / 9.5)
bikeportal.reviews:
Відгуки учасників (15)
bikeportal.reports:
Звіти учасників (6)

коротке посилання на положення гонки:
bikeportal.org.ua/3199
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Найближчі гонки

16.07.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
17.08.24, Cross Triathlon 2024 (Sprint)
Жовті Води
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 0.41020202636719