bikeportal.org.ua

Полтавська Битва 2014

Полтавська Битва 2014

 1. Загальні положення. 

Гонка «Полтавська битва 2014» належить до велосипедних змагань

категорії крос-кантрі та гонок на витривалість.

 Мета та задачі гонки: пропаганда здорового способу життя та велосипедного спорту серед широких верств населення, розвиток велоспорту в Україні, стимуляція кожного учасника до підвищення власних спортивних результатів, зміцнення дружніх стосунків та обмін досвідом між спортсменами

 

2. Учасники змагань.

Учасники поділяються на 4 категорії:

  • Любителі (18-99 років)

  • Експерти (18-99 років)

  • Юніори (до 18 років)

  • Дівчата (до 99 років)

 

3. Організатори змагань.

  • Громадська організація «Велосипедна спортивна асоціація»

  • Громадська організація «ВелоПолтава»

 

4. Головний суддя змагань.

 

5. Допуск та реєстрація.

До участі в гонці допускаються учасники віком 18 років і старші. (Учасники молодше 18років допускаються при наявності письмового дозволу від батьків!). До старту допускаються учасники на велосипедах з колесами 26, 28 або 29 дюймів, які мають справні гальма на два колеса і пристосовані для участі в змаганнях по пересічній місцевості. Організатори залишають за собою право не допустити учасника на велосипеді, технічний стан якого не відповідає загальноприйнятим нормам. Наявність шолома – обов’язкова! Учасники, які не виконали цих умов, до участі не допускаються. Учасник, помічений на трасі без шолома, ДИСКВАЛІФІКУЄТЬСЯ.

Кожний велогонщик несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, за стан свого здоров’я та адекватність своїх дій протягом всієї гонки, що відображається в розписці установленого зразка.

Забороняється виходити на старт в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, з травмами чи захворюваннями, які можуть вплинути на безпеку проходження дистанції.

Реєстрація учасників відбувається на місці проведення змагань в день старту. Для отримання номера учасник повинен заповнити анкету учасника змагань.
Спортсмен отримує стартовий номер, який кріпиться на руль.
Для правильного фіксування результатів необхідно коректно закріпити на велосипеді стартовий номер Після фінішу номера залишаються учасникам.
Стартовий внесок для участі в змаганнях: 30 грн. – при попередній реєстрації, 50 грн. – в день змагань.

 

6. Порядок проходження дистанції.

Дистанція змагань являє собою круг довжиною близько 6 км з набором висоти близько 100м.

Кількість кругів для категорій:

  • Любителі - 4 кола

  • Експерти – 6 кіла

  • Юніори - 3 кола

  • Дівчата - 3 кола

Пересування по трасі

Правилами змагань дозволено пересування по трасі тільки офіційно зареєстрованих гонщиків та організаторів змагань. При поломці велосипеда на дистанції круг необхідно завершити пішком по трасі з велосипедом.

Технічна зона (техзона)

Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. Гонщики можуть заміняти та/або ремонтувати обладнання в техзоні. Техзона організується в районі старту. В техзоні учасники можуть отримувати технічну допомогу від будь-кого. Учасники можуть запросити необхідну кількість людей для надання технічної допомоги, але їх допомога територіально обмежується техзоною.

Номера гонщиків

Гонщики, які знаходяться на трасі, зобов’язані мати номер для велосипеда (на рулі), так щоб його бачили судді на контрольних пунктах. При заміні велосипеда, гонщик зобов’язаний перенести номер на новий велосипед перед тим як продовжити гонку. Організатори мають право вимагати пред’явлення номера в будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер брудний, порваний і т.п.), гонщик, проїжджаючи біля контрольного пункту, повинен голосно повідомити свій номер суддям.

«Зрізання»
«Зрізання» маршруту, шляхом виходу за межі траси заборонено і штрафується:
• додаванням до результату штрафного часу (10 хвилин та більше, в залежності від величини зрізання);

• ДИСКВАЛІФІКАЦІЄЮ, якщо судді вбачать цілеспрямовані дії порушника з метою зайняти більш вигідне місце у фінішному протоколі.
Лідирування (слідування «на колесі»)

Лідирування дозволено тільки у випадку коли гонщик слідує за іншим зареєстрованим гонщиком. Лідирування за транспортом або незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонено.

Перевага руху

Гонщики, які рухаються на велосипеді, мають перевагу над тими гонщиками, що спішилися. Гонщики, які штовхають або несуть свої велосипеди, повинні пересуватися по найменш проїзній частині траси в той момент, коли їх випереджають. Гонщики, які штовхають або несуть свої велосипеди, можуть переганяти тих велосипедистів які їдуть, якщо вони не створюють перешкоди руху.

«Кругові»
Гонщики, яких випереджають на круг повинні поступатися дорогою лідерам. Ті гонщики, які випереджають повинні голосно сповістити про намір обгону, вигукнув «обходжу справа» або «обходжу зліва». Безпечне проведення обгону є обов’язком того хто обганяє.

Позиційна боротьба. Коли два гонщики змагаються за місце на трасі, той що лідирує не зобов’язаний поступатися позицією (за винятком «кругових»). Тим не менш, заборонені різкі зміни траєкторії руху того кого обганяють та будь-які доторки (тілом або частинами велосипеда) з метою зашкодити руху. Той хто обганяє, в свою чергу, повинен забезпечити безпечність свого маневру.

Неспортивна поведінка

Небезпечна їзда, використання нецензурних виразів та інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для попередження, а при повторних порушеннях і дискваліфікації. Міра покарання у кожному окремому випадку визначається суддями.

Вода та харчування

Вода та харчування можуть бути надані гонщикам будь-ким у будь-якому місці траси. Тим не менш, гонщики не повинні створювати перешкод іншим учасникам при прийманні води та харчів. Розкидання упаковок, обгорток і тари заборонено.

 

7. Форс-мажор

У випадку форс-мажорних обставин (погодних, соціальних, політичних і т.д.), таких, що проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути зупинена. У цьому випадку, фінальний протокол оформляється по результатам на момент прийняття рішення про зупинку змагання.

 

8. Нагородження

Учасники, які зайняли 1-3 місце в кожній категорії нагороджуються дипломами і призами. Всі учасники отримують респект та уважуху за сміливість та витривалість!

 

9. Регламент проведення змагань

Дата – 24 травня (субота) 2014р.
Місце – Дендропарк
Початок реєстрації учасників – 10:00
Показ траси – 12:00
Старт першої категорії – 13:00
Нагородження – по закінченню гонки.

 

10. Контакти:

0958345373 Олександр

0985948135 Олександр

e-mail: efimuher@gmail.com

 

Комментарии 

 
#1 Ket 15.05.2014 08:11
Трасса несложная рассчитана для любителей. Продвинутым гонщикам покажется скучной Трасса одинаковая для всех. Так что тем кто хорошо катают настоятельно рекомендуем регится в Эксперты. Спортики вне зачета.
 
 
+1 #2 fesya 15.05.2014 13:35
напишіть будь-ласка порядок старту категорій, щоб розрахувати час прибуття для не Полтавських...
 
 
#3 felix_sumy 15.05.2014 22:04
а обьеденить 2 категории не хотите? Или будет много местных которые не регаются на бп?)
 
 
#4 Ket 16.05.2014 22:44
Едут все сразу, разрыв между категориями 2-3мин.
Вопрос про объединение будет рассматриваться в день гонки (но думаю наберется категория).
 
 
-4 #5 SCOTTIK 19.05.2014 20:13
Здравствуйте. Я по поводу "Спортики вне зачета" это вообще как так?
Призы то хоть будут или мы просто приедем заплатим стартовый взнос и уедем с какой то "Бумажкой"?
На всех любительских гонках на сколько я знаю, все едут вместе и такого как Спортики и не Спортики нету!
 
 
#6 fesya 19.05.2014 20:27
Цитирую SCOTTIK:
Здравствуйте. Я по поводу "Спортики вне зачета" это вообще как так?
Призы то хоть будут или мы просто приедем заплатим стартовый взнос и уедем с какой то "Бумажкой"?
На всех любительских гонках на сколько я знаю, все едут вместе и такого как Спортики и не Спортики нету!

ты сам своим вопросом отделил себя на спортики(с) от любители...любители ездят за фаном и кайфом от борьбы с примерно равными себе по силам, а ты за призами...
 
 
-7 #7 SCOTTIK 19.05.2014 21:17
Ну ладно я, я местный, а вот другим гонщикам с других городов будет как-то неприятно приехать на гонку, заплатить деньги черт знает за что, отмаслать 1:30 и уехать с пустыми руками...
Ну даже если и так. Если вы считаете что призы не уместно на любительской гонке и вам нужен лишь фан и кайф то делайте будьте добры гонки бесплатными, ну или стартовый взнос примерно 10 грн. (номер,хомутики). Тогда будет все нормально и я не с кем не буду спорить, а так я остаюсь при своем мнении.
 
 
+6 #8 felix_sumy 19.05.2014 21:22
А может товарищ SCOTTIK сам организует гонку? Купит медали\грамоты. Порешает скорую, регистрацию, стартовую поляну, генератор и все это за 10 грн с носа?
На ЛКУ в Виннице было 2 спортсмена (Чабан и Титаренко). Приехали, покатались (потренировались) и уехали. По-моему даже грамот не получили (или мы рано уехали?). Спортсмены должны расценивать любительские гонки как тренировку, а не гонку. У Вас есть свои соревнования, свой календарь и прочее.
 
 
+2 #9 saniaMTB 19.05.2014 21:36
Цитата:
По-моему даже грамот не получили (или мы рано уехали?)

Рано поїхали спортсмени (грамоти і медалі були)
 
 
+1 #10 felix_sumy 20.05.2014 00:03
нам нада было выселятся, не получилось все награждение посмотреть
Не столь важно. нормальные спортсмены приезжают на любительские гонки за тренировкой и адреналином, а не призами.
 
 
+3 #11 fesya 20.05.2014 11:26
Цитирую SCOTTIK:
Ну ладно я, я местный, а вот другим гонщикам с других городов будет как-то неприятно приехать на гонку, заплатить деньги черт знает за что, отмаслать 1:30 и уехать с пустыми руками...
Ну даже если и так. Если вы считаете что призы не уместно на любительской гонке и вам нужен лишь фан и кайф то делайте будьте добры гонки бесплатными, ну или стартовый взнос примерно 10 грн. (номер,хомутики).

Поверь, будет приятно приехать на гонку где соблюден регламент, где по трассе и разметке не возникает вопросов, где организаторы тебе дают возможность порубиться на славу, поднять свой левел и тд. разве это черт знает что(с)?и за этот не стоит платить?
Ты же спортсмен!?значит у тебя тренировки это-работа...а потом уже все остальное. У любителей же, сначала работа, а потом, если есть время - тренировки...Гордись тем что можешь себя назвать спортсменом, а не ной на счет призов!
 
 
+1 #12 Ket 21.05.2014 08:18
Да, вне зачета значит призов и грамот нет.
Для спортсменов эти гонки детский лепет. Если им так хочется пусть приезжают катаются/тренируются. Никого ж не заставляют приезжать. Не хочешь платить старт. взнос не приезжай. (и вообще то 30грн это очень демократичный старт.взнос). Я б с удовольствием делала призы хоть для всех, только кто ж их столько даст.

П.С. Что касается этой гонки, то пока в категории Юниоры одни ученики спорт школ, так что возможно эту категорию переименуем в Спорт и тогда будут вам призы.
 
 
#13 degre 21.05.2014 13:35
ПРОГРАМА ВЕЛОДНЯ У ПОЛТАВІ:

09:30-10:00 Збір велосипедистів у «Корпусному парку»
10:00 Офіційне відкриття свята та старт ВЕЛОПРОБІГУ
10:00-11:30 Проїзд колони за маршрутом: Корпусний парк – вул. Фрунзе – вул. Калініна – вул. Великотирнівська – вул. Маршала Бірюзова – вул. Зінківська – стадіон Дендропарку.
11:30-12:00 Реєстрація учасників на змагання з кросс-кантрі «Полтавська битва 2014»
12:00-19:00 Спортивно-розважальна частина свята «Всеукраїнський Велодень 2014»«ДЕНДРОПАРК (стадіон)»:
· змагання з кросс-кантрі «Полтавська битва 2014»
· волейбол
· стрітбол
· народна фотовиставка «СУШКА» (приносьте свої власні фото і розвішуйте на мотузці)
· шалена конкурсна програма
· перетягування канату на велосипедах
· пікнік (все необхідне взяти із собою)
· всі веселощі та активності супроводжуються драйвовою музикою від DJ-їв зі сцени
13:30-14:00 Презентація проекту «Доступний велотуризм»
14:00-14:30 Реєстрація на «Дитячу Гонку» (діти від 4 до 10 років)
14:30-15:00 «Дитяча гонка»
15:00-16:00 Велоекскурсії «Дендропарк» та «Поле Полтавської битви»
17:00-17:30 Підсумки змагань, нагородження переможців
з 18:00 Велодискотека

Приїжджайте самі та запрошуйте друзів. Долучайтеся до велоруху у Полтаві.
 
 
#14 SCOTTIK 21.05.2014 18:25
Цитирую Ket:
Да, вне зачета значит призов и грамот нет.
Для спортсменов эти гонки детский лепет. Если им так хочется пусть приезжают катаются/тренируются. Никого ж не заставляют приезжать. Не хочешь платить старт. взнос не приезжай. (и вообще то 30грн это очень демократичный старт.взнос). Я б с удовольствием делала призы хоть для всех, только кто ж их столько даст.

П.С. Что касается этой гонки, то пока в категории Юниоры одни ученики спорт школ, так что возможно эту категорию переименуем в Спорт и тогда будут вам призы.


Ладно, закончим этот розговор.
Скажу только одно по поводу участников из категории "Юниоры". Я и Дмитрий Савенко точно на юниоров не тянем , а вот тех малых которые занимаются велоспортом всего где-то пол года можно и в зачете пустить. Они ещё толком и ездить не научились!
Ладно уже мы... Но детям же будет приятно))
 
 
+1 #15 Ket 23.05.2014 08:15
После последнего собрания принято решение все едут в зачете. SCOTTIK по его же просьбе едет в Экспертах. Дмитрий Савенко туда же или в Любители. Остальные в Юниорах.
Те кому нет 18лет, не забываем расписку от родителей.

Для всех будут бананы, печеньки и вода. Но поскольку ожидается жара желательно еще иметь воду свою. Так же на поляне будет продаваться еда за приемлемую цену.
 
 
#16 SCOTTIK 23.05.2014 19:01
Цитирую Ket:
После последнего собрания принято решение все едут в зачете. SCOTTIK по его же просьбе едет в Экспертах. Дмитрий Савенко туда же или в Любители. Остальные в Юниорах.
Те кому нет 18лет, не забываем расписку от родителей.

Для всех будут бананы, печеньки и вода. Но поскольку ожидается жара желательно еще иметь воду свою. Так же на поляне будет продаваться еда за приемлемую цену.

А разве паспорта вам мало будет?) Зачем расписка от родителей?
Те участники которые младше 16 да, расписка нужна, а те кто старше смысл?
Вот к примеру так было на кручах в Днепре.
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Найближчі гонки

21.07.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
17.08.24, Cross Triathlon 2024 (Sprint)
Жовті Води
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 0.37533092498779